![]() |
Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )
|
|
Название темы должно обязательно начинаться с полного имени модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda 6: как заменить воздушный фильтр?.
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !
Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Сообщение
#1
|
|
Группа: Новичок Сообщений: 7 Регистрация: 20.12.2017 Из: Киев Спасибо сказали: 0 раз(а) Авто: Mazda 626 ![]() |
Почав робити двигуна автомобіля мазда 626 gf двигун fs так би сказать власними силами з друзями, коли розібрав двигун вирішив показати блок шлифовщику, щоб той подивився чи потрібно розточувати блок під ремонтні поршня, або чи можна просто обійтись заміною колець, бо авто дуже почала брати масло. Коли завіз, то останній повідомив, що потрібно розточувати, але так як блок був майже зібраний, і додому їхати розбирати далеко, то сказав, що може сам розібрати блока, на що я і погодився. Проте коли забирав блока, то побачив що він не позначив на кришках корінних підшипників послідовності їх встановлення не позначив, а коли запитав де який стояв, то нічого пояснити він не зміг. На кришках є заводські позначки здається букви K і I по два кожен. Можливо хтось зустрічав такі маркировки і знає як вони ставились із завода.
|
![]() |
|
![]()
Сообщение
#2
|
|
Группа: MAZDAвод Сообщений: 78 Регистрация: 09.10.2010 Из: Каменка-Днепровская Спасибо сказали: 0 раз(а) Авто: mazda 626 ![]() |
Можно опоедилить два бугеля точно.один средний на нем с верху нет резьби.а другой по отпечаткам от полуколец их видно в районе вкладиша
|
![]() |
|
![]() ![]() |
![]() |
Текстовая версия | Сейчас: 3rd May 2025 - 01:21 |