Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Здесь ведется обсуждение юридических вопросов, связанных как с покупкой, эксплуатацией и продажей автомобиля, так и с общением с нашими доблестными госорганами.
Название темы должно кратко описывать ее содержание.
Флуд и оффтоп запрещены!

> Важно! Протоколы нового образца, Старые протоколы запрещены
BMW
сообщение Aug 20 2009, 17:58
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 292
Регистрация: 22.08.2007
Из: Den Haag, NL

Спасибо сказали: 76 раз(а)
Авто: JMZBK14Z281...



]]>ИСТОЧНИК]]>

20.08.2009 Працівники Державтоінспекції, у разі виявлення порушень ПДР, складають адміністративні протоколи нового зразку.
На виконання закону України від 24 вересня 2008 року №586 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху” 26.02.2009 року Міністерством внутрішніх справа України видано наказ №77, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 24 квітня 2009 року за №374/16390.
Вказаним наказом введено у дію новий зразок адміністративного протоколу для документування співробітниками Державтоінспекції виявлених порушень правил дорожнього руху, постанову для оформлення відповідного рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу працівником ДАІ.
Прикрепленный файл  zrazok1.jpg ( 90.14 килобайт ) Кол-во скачиваний: 92

Поряд з цим запроваджено тимчасовий дозвіл на керування транспортним засобом який в обов'язковому порядку видається порушнику, у разі вилучення у нього посвідчення водія за скоєні порушення ПДР, за які адміністративним Кодексом України передбачено позбавлення права керування транспортними засобами.
Прикрепленный файл  zrazok2.jpg ( 16.07 килобайт ) Кол-во скачиваний: 44

Введення в дію нових зразків бланків суворої звітності значно спрощують процедуру оформлення правопорушення оскільки виготовляються у двох екземплярах, основний (оригінал) та копія, яка вручається правопорушнику і заповнюється одночасно із складанням основного документу.
Одночасно вказані бланки мають відповідну нумерацію для їх контролю, декілька ступенів захисту для унеможливлення підроблення та використання їх не уповноваженими на це посадовими особами.
Станом на сьогоднішній день підрозділи Державтоінспекції МВС України забезпечені новою бланковою продукцією для документування порушень правил дорожнього руху у повному обсязі.
Прикрепленный файл  zrazok3.jpg ( 65.71 килобайт ) Кол-во скачиваний: 34


Використання бланків адміністративних матеріалів зразка 2003 року які були затверджені наказом МВС України №1217 підрозділам ДПС ДАІ МВС України, ЗАБОРОНЕНО.

20 серпня 2009 року
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

Сообщение отредактировал BMW - Aug 20 2009, 18:03


Спасибо сказали:
Go to the top of the page
Вставить ник BMW в ответ
+Quote Post
 
Start new topic
Ответов
SiD
сообщение Aug 20 2009, 20:12
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 5,274
Регистрация: 24.06.2007

Спасибо сказали: 282 раз(а)



Я так смотрю что их теперь будут по минут 40 заполнять....
Go to the top of the page
Вставить ник SiD в ответ
+Quote Post
amigarik
сообщение Aug 21 2009, 08:44
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 2,944
Регистрация: 06.05.2009
Из: Кировоградские мы

Спасибо сказали: 175 раз(а)
Авто: Mazda 3
Имя: Андрей



Цитата(SiD @ Aug 20 2009, 21:12 ) *
Я так смотрю что их теперь будут по минут 40 заполнять....

мне уже выписывали, минут 10-15 все заняло. Это с учетом того, что мы иногда спорили, иногда просто я их задалбывал глупыми вопросами..

Цитата(vlad-rx7 @ Aug 20 2009, 23:22 ) *
Желаю всем как можно реже заполнять подобные бамажки

+100


--------------------


]]>]]>
Go to the top of the page
Вставить ник amigarik в ответ
+Quote Post
zkoleg
сообщение Aug 21 2009, 09:44
Сообщение #4





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 3,114
Регистрация: 02.04.2009
Из: Kirovograd

Спасибо сказали: 69 раз(а)
Авто: Mazda 323 (BJ)
Имя: Олег



Цитата(amigarik @ Aug 21 2009, 08:44 ) *
мне уже выписывали, минут 10-15 все заняло. Это с учетом того, что мы иногда спорили, иногда просто я их задалбывал глупыми вопросами..



АМИГО че на Этот раз?

Извените за оффтоп


--------------------
VENI,VIDI,VICI
]]>]]>
]]>]]>]]>]]>

]]>]]>
Go to the top of the page
Вставить ник zkoleg в ответ
+Quote Post

Сообщений в этой теме


Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 4th August 2025 - 07:24