Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Название темы должно обязательно начинаться с полного имени модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda 6: как заменить воздушный фильтр?.
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

 
Reply to this topicStart new topic
> Мазда 626 GE 1992-1997 comprex ремонт та заміна турбокомпресора, Заміна турбокомпресора на турбіну
Гладиш Юрій
сообщение Nov 21 2018, 14:23
Сообщение #1





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 10.09.2018
Из: Надвірна

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 626 comprex
Имя: 380988100374



Всім доброго часу суток. Хочу поділитися своє практикою у плані модернізації свого comprex-а. Я тепер розумію, що зробився великий об'єм роботи але воно того вартувало. Я замінив свій турбокомпресор на турбіну звичайного типу із масляною подачею. Результатом преємно вражений і уже наїхав на цій турбіні першу тисячу км. Кому цікаво пишіть і тоді розпишу подробніше із фото а можливо і відео супроводом. Всім удачі.
Прикрепленные файлы
Прикрепленный файл  image.png ( 886.31 килобайт ) Кол-во скачиваний: 27
Прикрепленный файл  image.png ( 847.72 килобайт ) Кол-во скачиваний: 18
 
Go to the top of the page
Вставить ник Гладиш Юрій в ответ
+Quote Post
Боцман50
сообщение Nov 23 2018, 21:02
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 226
Регистрация: 08.06.2010
Из: СЕВАСТОПОЛЬ

Спасибо сказали: 9 раз(а)
Авто: Мазда 626 GE rf 2.0D Comprex
Имя: альберт



А если поподробней?
Go to the top of the page
Вставить ник Боцман50 в ответ
+Quote Post
Гладиш Юрій
сообщение Nov 28 2018, 15:28
Сообщение #3





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 10.09.2018
Из: Надвірна

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 626 comprex
Имя: 380988100374



Самі розумієте що в двох словах не напишеш, тому можу розказати по телефону, або якщо ні то напишу. Почнем з того,що питання до Вас-чи ви маєте якусь свою людину, або можливо самі хто буде цим займатись. Чому так? Тому що багато людей не підтримує таке вирішення проблеми. Розпочніть з того що знайдіть майстрів однодумців. Я зараз на роботі і через тиждень часу буду дома і зможу скинути деякі перші фото. Там є два основних фронти робіт- це зварка і встановлення із подачою масла на турбіну і її скидання в піддон. Тому вам прийдеться розбомбити половину машини- вварка штуцера в піддон(а це скидання піддона), прокладання скидної лінії масла з турбіни(це розборка всієї повітряної системи), рекомендую промити всю повітряну впускну систему включаючи інтеркулер від сажі компрекса і переварювання алюмінєвих двох впускних колекторів і зварка перехідника з випускного колектора під нову турбіну. 90% робіт я робив самий, тому дуже переживав чи все роблю правильно, але слава Богу в мене все вийшло, тому радо поділюсь своїм досвідом. Можу сказати одне. Я задоволений, тому думаю воно того вартувало.
P. S. Я тільки купив компрекса і він мене зразу ощасливив(після першої тисячі км почались проблеми із турбокомпресором, і тоді вона почала грітись, навіть закипіла раз чи два). Щоб ви розуміли, від коли поставив нову турбіну проблема перегріву пропала. Температура двигуна стабільна за будь яких умов їзди, чи очікування.
Go to the top of the page
Вставить ник Гладиш Юрій в ответ
+Quote Post
Боцман50
сообщение Nov 29 2018, 22:40
Сообщение #4





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 226
Регистрация: 08.06.2010
Из: СЕВАСТОПОЛЬ

Спасибо сказали: 9 раз(а)
Авто: Мазда 626 GE rf 2.0D Comprex
Имя: альберт



Доброго времени суток! Как я понял с Вашего фото, турбина с RF но со следующего поколения от GF ?.Так ли?
Go to the top of the page
Вставить ник Боцман50 в ответ
+Quote Post
Гладиш Юрій
сообщение Nov 30 2018, 00:11
Сообщение #5





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 10.09.2018
Из: Надвірна

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 626 comprex
Имя: 380988100374



Цитата(Боцман50 @ Nov 29 2018, 22:40 ) *
Доброго времени суток! Как я понял с Вашего фото, турбина с RF но со следующего поколения от GF ?.Так ли?

Так ви правельно замітили. Турбіна мазда 2.0 дізель 1999+ VJ27
Go to the top of the page
Вставить ник Гладиш Юрій в ответ
+Quote Post
Боцман50
сообщение Nov 30 2018, 22:22
Сообщение #6





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 226
Регистрация: 08.06.2010
Из: СЕВАСТОПОЛЬ

Спасибо сказали: 9 раз(а)
Авто: Мазда 626 GE rf 2.0D Comprex
Имя: альберт



Мне кажется нужно было промыть систему воздушного впуска а особенно интеркулер и проблему перегрева можно было б решить более простым методом. А какое давление развивает турбина? Дело в том что на GFпо 4-е клапана на горшок. Как я предполагаю подачу масла брали с подачи на вакуумный насос?
Go to the top of the page
Вставить ник Боцман50 в ответ
+Quote Post
Гладиш Юрій
сообщение Dec 1 2018, 06:54
Сообщение #7





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 10.09.2018
Из: Надвірна

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 626 comprex
Имя: 380988100374



Цитата(Боцман50 @ Nov 30 2018, 22:22 ) *
Мне кажется нужно было промыть систему воздушного впуска а особенно интеркулер и проблему перегрева можно было б решить более простым методом. А какое давление развивает турбина? Дело в том что на GFпо 4-е клапана на горшок. Как я предполагаю подачу масла брали с подачи на вакуумный насос?

Доброго дня суток. Так, турбіна дує добре, навіть трохи передувала, але я поклав актуатор від компрекса тому він починає відкриватись при 0,7 і макс при 1,4. Тепер все Ок. А турбіну вирішив поміняти тому, що я купив авто і після тисячі км вона мені заклинила. Турбіна була 4 місяці як після капіталки, тому відправив її по гарантії ремонту. І тут неприємна заістка- туббокомпресор ремонту не підлягає. Почав радитись із майстрами - кулібінами і вирішили що варто по експерементувати, так як пів року роботи компрекса мене не влаштовував. Покищо проїхав мало, но перші результати подобаються. Після першої тисячі недоліків не виявив, но дорога покаже.
Go to the top of the page
Вставить ник Гладиш Юрій в ответ
+Quote Post
Боцман50
сообщение Dec 2 2018, 10:49
Сообщение #8





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 226
Регистрация: 08.06.2010
Из: СЕВАСТОПОЛЬ

Спасибо сказали: 9 раз(а)
Авто: Мазда 626 GE rf 2.0D Comprex
Имя: альберт



Так может покажете на фото что с Ваших трудов получилось?
Go to the top of the page
Вставить ник Боцман50 в ответ
+Quote Post
Mecses
сообщение Jan 3 2019, 23:53
Сообщение #9





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 401
Регистрация: 16.07.2012
Из: Одесса

Спасибо сказали: 17 раз(а)
Авто: Mazda 626 GD 2.0d 1989
Имя: Жека



Очень интересная тема, стоит блок и куча запчастей RF-N. На него точно можно вцепить подобный девайс, ведь конструктивно движки одной серии только доработки разные.
Go to the top of the page
Вставить ник Mecses в ответ
+Quote Post
Гладиш Юрій
сообщение Jan 13 2019, 14:05
Сообщение #10





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 10.09.2018
Из: Надвірна

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 626 comprex
Имя: 380988100374



Цитата(Боцман50 @ Dec 2 2018, 10:49 ) *
Так может покажете на фото что с Ваших трудов получилось?

Ось не дуже детальне відео. Можливо колись знімлю детальніше . ]]>https://youtu.be/FvQH2s2za8w]]>
Go to the top of the page
Вставить ник Гладиш Юрій в ответ
+Quote Post
Боцман50
сообщение Jan 13 2019, 19:44
Сообщение #11





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 226
Регистрация: 08.06.2010
Из: СЕВАСТОПОЛЬ

Спасибо сказали: 9 раз(а)
Авто: Мазда 626 GE rf 2.0D Comprex
Имя: альберт



Цитата(Гладиш Юрій @ Jan 13 2019, 15:05 ) *
Ось не дуже детальне відео. Можливо колись знімлю детальніше . ]]>https://youtu.be/FvQH2s2za8w]]>

Доброго времени! Смотрел видео Вами предоставленное по ссылке.Работы проделано с рассказа много,но толком ни чего Не видно.Я понимаю что что то увидеть, нужно снять верхний воздушный коллектор.Так в этом как раз и смысл для всех кто сподвигнется на такую переделку чтоб увидеть и оценить стоит ли заниматься этим. Может пригодится! Вырежь замотанный скотчем у тебя кусок гофры идущий на воздушный фильтр, и вставь от 41- Москвича,подходит1:1.
Go to the top of the page
Вставить ник Боцман50 в ответ
+Quote Post
Гладиш Юрій
сообщение Jan 13 2019, 19:58
Сообщение #12





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 10.09.2018
Из: Надвірна

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 626 comprex
Имя: 380988100374



Цитата(Боцман50 @ Jan 13 2019, 19:44 ) *
Доброго времени! Смотрел видео Вами предоставленное по ссылке.Работы проделано с рассказа много,но толком ни чего Не видно.Я понимаю что что то увидеть, нужно снять верхний воздушный коллектор.Так в этом как раз и смысл для всех кто сподвигнется на такую переделку чтоб увидеть и оценить стоит ли заниматься этим. Может пригодится! Вырежь замотанный скотчем у тебя кусок гофры идущий на воздушный фильтр, и вставь от 41- Москвича,подходит1:1.

Я сам по професії зварник, тому у цьому плані мені було трохи легше. Єдине, що зварював не сам це алюміній (бо немаю чимsmile.gif ) Буду через два дні мати трошки часу, то враховуючи ваші побажання, я напевно виділю Вам годинку часу і зніму впускні колектора, щоб показати бульш детально.
Go to the top of the page
Вставить ник Гладиш Юрій в ответ
+Quote Post
Гладиш Юрій
сообщение Jan 21 2019, 08:41
Сообщение #13





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 10.09.2018
Из: Надвірна

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 626 comprex
Имя: 380988100374



Знайшов ще кілька фото.
Прикрепленные файлы
Прикрепленный файл  image.jpeg ( 1.99 мегабайт ) Кол-во скачиваний: 8
 
Go to the top of the page
Вставить ник Гладиш Юрій в ответ
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 28th March 2024 - 15:06