Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику tommygun ::: Спасибо сказали: 9 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
May 11 2021, 07:21 Куплю защиту пола левую
Цитата(Detrux @ May 5 2021, 13:39 ) *
Это такая редкость?)

Не повірите, але таки рідкість щоби знайти цілий захист.Сам з цим зіткнувся пару років тому.
З пригнаних машин на "розбор" також багато з поламаним захистом хоч і дороги в Європах кращі.
Detrux,
Feb 13 2019, 08:16 Mazda 6 2011
Цитата(Павел Александрович @ Feb 12 2019, 14:42 ) *
Mazda 6 2011. Куда обратится в Крыму с проблемой: тянет в право руль.... вывесил на подъемнике руль выкручивает в право...


В Рассею звернись, братушки поможуть D.gif
bezol,
Jan 29 2019, 07:41 Чорногорія.Поїздка на авто
Цитата(tarantul @ Jan 28 2019, 19:39 ) *

переобладнаний,по техпаспорту пасажир 8+1

Немало би бути ніяких проблем, на кордоні всім пофіг а по дорозі головне щоби були всі пристібнуті.

Скидаю лінк на корисний сайт хоч він і російський але вся актуальна інфа для подорожей є і постійно оновлюється https://autotraveler.ru/croatia/
tarantul,
Jan 21 2019, 07:53 Чорногорія.Поїздка на авто
Цитата(tarantul @ Jan 20 2019, 20:26 ) *
Доюрого дня всім.Збираюсь цього літа поїхати з сім"єю на відпочинок в Чорногорію.Житло буду бронювати через airbnb.Їхати буду своїм автомобілем.Можливо хтось з одноклубників вже їздив.Цікавить практично все.Яким маршрутом краще їхати?де платні участки дороги?як проходить оплата за них(чув що в Угорщині проплачується одразу і на певний термін).в якому місті краще зупинятись(перевага містам з піщаними пляжами),що рекомендується подивитись,які екскурсії брати?Варіанти-погугли,чи потивись в ютубі це все роблю.Цікавить в першу чергу чийсь реальний досвід.

В Угорщині можна купити віньєтку прямо на границі, або перша ж заправка після перходу.
tarantul,
Dec 13 2018, 13:05 Чип тюнинг двигателя
Цитата(ТоЯма @ Dec 13 2018, 11:10 ) *
Вы наверно сами не понимаете что пишите. Посмотрите- рядом тема, там официалы фары даже подобрать не смогли. А вы тут про высокие материи. Речь кстати шла про прошивку, а вы сюда втащили еще и качество топлива. Вы еще напишите что если неродные диски люди поставят, так их снимут с гарантии.
А если вы не теоретик, а практик= так огласите статистику, сколько человек сняли с гарантии по причине вмешательства в работу эбу.

Я думаю UsAlex @ мав на увазі, що якщо Ви прошиєте Ваше авто яке ще на гарантії і з мотором щось станеться - при перевірці(для вирішення гарантійного спору)першим ділом беруть проби бензину і перевіряють все що пов'язано з топливною, тоді полюбасу вспливе інформація про прошивку і. тд.
Якщо наявність гарантії не грає ролі чи вона вже закінчилась то вперед! pardon.gif
UsAlex,
Jul 3 2018, 07:14 Тема закрыта
Є десь вдома пару штук, але там буду тільки на вихідних, якщо неспішно то можу глянути.
K I D,
Feb 3 2018, 18:31 Мазда 6 2,5 Американец
Цитата(sasha_78 @ Feb 2 2018, 11:17 ) *
Ещё не сертифицировал. Есть ещё нюанс( почти одно и тоже как вы написали) это наклейка на капоте или табличке винкода "N/A California"- не соответствует экологическим нормам Калифорнии (( и из-за этого и проблемы с сертификатом (((

По лінку наведеному нижче можна перед покупкою перевірити чи відповідає авто нормам Євро 5, правда тільки Форд і Мазду, правда необхідно зареєструватись:
]]>http://www.etis.ford.com/]]>
Diselmaker, Lucik,
May 5 2015, 07:38 передний бампер mazda6
Цитата(petrovich1 @ May 4 2015, 23:02 ) *
Бампер в резерве

Стану в очередь hi.gif
petrovich1,


RSS Текстовая версия Сейчас: 19th March 2024 - 07:46