Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Название темы должно обязательно начинаться с модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda СХ-7: как заменить воздушный фильтр?
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

2 страниц V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mazda CX-9: Прошивают ли компьютер на европейскую систему?
Usurpus
сообщение Feb 15 2008, 20:56
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 6
Регистрация: 08.02.2008
Из: Львов

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda CX 9



Всем привет! Купил Mazda cx-9, сразу же столкнулся со стандартной проблемой, которая возникает с американской версией!
1) При любой попытке зайти в меню мне на монитор выскакивает, что нужно вставить навигационный диск! Как с этим бороться, возможно ли обойтись без CD?
2) В багажнике стоит CD-DVD чейнджер, я вставил туда DVD диск, но никакой жизни! (в чем проблема)
3) Возможно просматривать DVD на мониторе для задних пассажиров с DVD\CD чейнджера в багажнике? И возможно просматривать DVD на водительском мониторе опять же с чейнджера в багажнике?
4) Как настроить Bluetooth и часы?
5) Прошивают ли компьютер на европейскую систему? Если да, то где? (адресок е если можно)
Извините, что повторяюсь, ибо в форуме задавались эти вопросы, но ответы были поверхностные(ИМХО)!


Сообщение отредактировал YuraL - Apr 11 2008, 09:06
Go to the top of the page
Вставить ник Usurpus в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 15 2008, 21:29
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Цитата(Usurpus @ Feb 15 2008, 20:56 ) *
Всем привет! Купил Mazda cx-9, сразу же столкнулся со стандартной проблемой, которая возникает с американской версией!
1) При любой попытке зайти в меню мне на монитор выскакивает, что нужно вставить навигационный диск! Как с этим бороться, возможно ли обойтись без CD?
2) В багажнике стоит CD-DVD чейнджер, я вставил туда DVD диск, но никакой жизни! (в чем проблема)
3) Возможно просматривать DVD на мониторе для задних пассажиров с DVD\CD чейнджера в багажнике? И возможно просматривать DVD на водительском мониторе опять же с чейнджера в багажнике?
4) Как настроить Bluetooth и часы?
5) Прошивают ли компьютер на европейскую систему? Если да, то где? (адресок е если можно)
Извините, что повторяюсь, ибо в форуме задавались эти вопросы, но ответы были поверхностные(ИМХО)!


DVD в багажнику не цікавився, навіть не знаю, чи є в мене. Bluetooth налаштовується відповідно до інструкції без проблем (якщо у Вас прононс нормальний). В мене з першого разу пов'язався з телефоном. Годинник десь в надрах налаштування навігації - по інструкції все робиться, без інструкції не знайдете. Комп'ютер не прошивають начебто. В квітні збираються офіційно завозити CX-9, тоді мабуть можна буде все перешити (і то нюанс такий - завозитимуть 2008-го модельного року, а машини у нас мабуть ще 2007-го?). Комп'ютер краще поставити зовнішній - він буде рахувати паливо (якого немає в стандартному комп'ютері) і інші приємності.


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
макс CX-9
сообщение Feb 16 2008, 11:03
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,544
Регистрация: 12.10.2007
Из: киев

Спасибо сказали: 134 раз(а)
Авто: infiniti fx-37 infiniti M-37x



Цитата(Usurpus @ Feb 15 2008, 20:56 ) *
Всем привет! Купил Mazda cx-9, сразу же столкнулся со стандартной проблемой, которая возникает с американской версией!
1) При любой попытке зайти в меню мне на монитор выскакивает, что нужно вставить навигационный диск! Как с этим бороться, возможно ли обойтись без CD?
2) В багажнике стоит CD-DVD чейнджер, я вставил туда DVD диск, но никакой жизни! (в чем проблема)
3) Возможно просматривать DVD на мониторе для задних пассажиров с DVD\CD чейнджера в багажнике? И возможно просматривать DVD на водительском мониторе опять же с чейнджера в багажнике?
4) Как настроить Bluetooth и часы?
5) Прошивают ли компьютер на европейскую систему? Если да, то где? (адресок е если можно)
Извините, что повторяюсь, ибо в форуме задавались эти вопросы, но ответы были поверхностные(ИМХО)!

у меня та же проблема машина пришла без диска навигации и в меню его всё время требуют.мой друг с другого города пробовал переписать мне диск у него такая-же машина но диск переписался но машина его не принимает-наверное стоит защита.часы без неог не настроить.в CX-9 они подстраиваються со спутника надо поменять только часовой пояс.я уже привык просто минусую 5 часов и получаю совершено точное время.блютуз ни чего сложного нет просто надо человек который хорошо говорит и понимает английский.по 3 и 5 вопросу я думаю это не возможно или будет черес-чур затратно так-что не партесь


--------------------
]]>]]>
Go to the top of the page
Вставить ник макс CX-9 в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 16 2008, 11:07
Сообщение #4





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Цитата(макс CX-9 @ Feb 16 2008, 11:03 ) *
у меня та же проблема машина пришла без диска навигации и в меню его всё время требуют.мой друг с другого города пробовал переписать мне диск у него такая-же машина но диск переписался но машина его не принимает-наверное стоит защита.часы без неог не настроить.в CX-9 они подстраиваються со спутника надо поменять только часовой пояс.


В мене диска мабуть і немає (не дивився) і все налаштовується. Машина теж американська.


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
макс CX-9
сообщение Feb 17 2008, 01:15
Сообщение #5





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,544
Регистрация: 12.10.2007
Из: киев

Спасибо сказали: 134 раз(а)
Авто: infiniti fx-37 infiniti M-37x



Цитата(mayevski @ Feb 16 2008, 11:07 ) *
В мене диска мабуть і немає (не дивився) і все налаштовується. Машина теж американська.

у вас наверное диск вставлен в машину поэтому всё и настраиваеться.дисковод находиться в багажнике в яшике для инструментов с боку справа.там лючок его открываете и там дисковод.потому-что у меня только хочу войти в меню сразу пишет вставте диск навигации


--------------------
]]>]]>
Go to the top of the page
Вставить ник макс CX-9 в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 18 2008, 09:44
Сообщение #6





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Цитата(макс CX-9 @ Feb 17 2008, 01:15 ) *
у вас наверное диск вставлен в машину поэтому всё и настраиваеться.дисковод находиться в багажнике в яшике для инструментов с боку справа.там лючок его открываете и там дисковод.потому-что у меня только хочу войти в меню сразу пишет вставте диск навигации


Точно, є там диск... А що з тим дисководом ще можна робити крім непотрібної навігації?

До речі, диск я можу переписати, якщо треба.


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
Usurpus
сообщение Feb 19 2008, 20:15
Сообщение #7





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 6
Регистрация: 08.02.2008
Из: Львов

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda CX 9



Цитата(mayevski @ Feb 18 2008, 09:44 ) *
Точно, є там диск... А що з тим дисководом ще можна робити крім непотрібної навігації?

До речі, диск я можу переписати, якщо треба.

Дякую за відповідь! На рахунок Bluetooth, домовився в приватній розмові з комп’ютером give_rose.gif ! Якщо ви можете зробити копію диску, то я буду
дуже вам вдячний! При копіюванні (якщо таке можливо) скопіюйте образ диску обов’язково через спеціалізовану програму типу DVD
Decrypter, Alcohol 120% бо інакше його не буде читати автомобільний DVD привід (захист ліцензії і 5 зона), потім протестуйте на вашій
машині чи його побачить авто-комп’ютер! Ще скажіть у вас авто 3,7 чи ще 3,5? Бо цікавить різниця між ними (розхід, опції, тощо)!
Go to the top of the page
Вставить ник Usurpus в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 19 2008, 20:24
Сообщение #8





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Цитата(Usurpus @ Feb 19 2008, 20:15 ) *
Дякую за відповідь! На рахунок Bluetooth, домовився в приватній розмові з комп’ютером give_rose.gif ! Якщо ви можете зробити копію диску, то я буду
дуже вам вдячний! При копіюванні (якщо таке можливо) скопіюйте образ диску обов’язково через спеціалізовану програму типу DVD
Decrypter, Alcohol 120% бо інакше його не буде читати автомобільний DVD привід (захист ліцензії і 5 зона), потім протестуйте на вашій
машині чи його побачить авто-комп’ютер! Ще скажіть у вас авто 3,7 чи ще 3,5? Бо цікавить різниця між ними (розхід, опції, тощо)!


Nero підійде?

В мене 3.5 л. По Києву (за межі я не їзжу в принципі) виходить 21-22 л / 100 км 98-го бензину. Навіть не знаю, занадто багато це чи ні, і де крутити, щоб зменшити.


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
Usurpus
сообщение Feb 20 2008, 00:02
Сообщение #9





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 6
Регистрация: 08.02.2008
Из: Львов

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda CX 9



Цитата(mayevski @ Feb 19 2008, 20:24 ) *
Nero підійде?

В мене 3.5 л. По Києву (за межі я не їзжу в принципі) виходить 21-22 л / 100 км 98-го бензину. Навіть не знаю, занадто багато це чи ні, і де крутити, щоб зменшити.


Швидше всього, що Nero не підійде, бо Nero не скопіює диск повністю з усіма захистами.
Краще скористатись ]]>http://www.slo.ru/files/cd_virtual/alcohol_120]]> проста в кристуванні і
всього декілька метрів!!! Хоча не буду вас грузити лишнім, ви спробуйте як вмієте і тим
софтом яким володієте, але я невпевнений, що після копіювання Nero-м новостворений
DVD диск машина признає за рідний!

У мене 3,7! Їсть 22л. по місту, а замістом 13л 95-го бензину! Заливаю лише 95, але читав
на форумах за ці атмосферники, кажуть можна лити і 92 вони невибагливі до октанового числа!

Купив собі для зимового періоду комплект 18 дисків, ви не в курсі який повинен там бути
тиск під наші дороги? Вибачте за примітивне запитання red.gif !


Сообщение отредактировал Usurpus - Feb 20 2008, 00:03
Go to the top of the page
Вставить ник Usurpus в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 20 2008, 08:31
Сообщение #10





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Цитата(Usurpus @ Feb 20 2008, 00:02 ) *
Швидше всього, що Nero не підійде, бо Nero не скопіює диск повністю з усіма захистами.
Краще скористатись ]]>http://www.slo.ru/files/cd_virtual/alcohol_120]]> проста в кристуванні і
всього декілька метрів!!! Хоча не буду вас грузити лишнім, ви спробуйте як вмієте і тим
софтом яким володієте, але я невпевнений, що після копіювання Nero-м новостворений
DVD диск машина признає за рідний!


Володію я всім, але не хочеться зоопарк розводити на машині.

Цитата(Usurpus @ Feb 20 2008, 00:02 ) *
У мене 3,7! Їсть 22л. по місту, а замістом 13л 95-го бензину! Заливаю лише 95, але читав
на форумах за ці атмосферники, кажуть можна лити і 92 вони невибагливі до октанового числа!


Не так все просто. В документації написані параметри бензину, які повинні бути. Так от наш 95-ий на 2 одиниці нижче того, що написано. Я певний час заливав його, але машина їла ще більше.

Цитата(Usurpus @ Feb 20 2008, 00:02 ) *
Купив собі для зимового періоду комплект 18 дисків, ви не в курсі який повинен там бути
тиск під наші дороги? Вибачте за примітивне запитання red.gif !


ні, в мене 20-ті стоять.


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
макс CX-9
сообщение Feb 20 2008, 08:51
Сообщение #11





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,544
Регистрация: 12.10.2007
Из: киев

Спасибо сказали: 134 раз(а)
Авто: infiniti fx-37 infiniti M-37x



Цитата(mayevski @ Feb 18 2008, 09:44 ) *
Точно, є там диск... А що з тим дисководом ще можна робити крім непотрібної навігації?

До речі, диск я можу переписати, якщо треба.

было-бы здорово.но мой друг с другова города ездит на такой машине.хотел записать диск и выслать мне так его машина не приняла.может дело в програме?по поводу расхода и бензина.заправляю обычный 95 иногда 95 премиум.в америке CX-9 расчитана под 90 бензин.так-что 98 даже не рекомендуеться,я ето точно знаю.у меня расход по городу 18-19 стараюсь выбирать маршрут и время чтобы в пробках не стоять.по трасе 13-17 в зависимости от скорости и количества обгонов в кикдауне.евгений если у вас получиться переписать диск с меня коньяк. по поводу давления в шинах.я на зиму тоже поставил R18 255\60.накачал как и рекомендуеться на водительской двери 2.3атм.


--------------------
]]>]]>
Go to the top of the page
Вставить ник макс CX-9 в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 20 2008, 08:58
Сообщение #12





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Цитата(макс CX-9 @ Feb 20 2008, 08:51 ) *
по поводу расхода и бензина.заправляю обычный 95 иногда 95 премиум.в америке CX-9 расчитана под 90 бензин.так-что 98 даже не рекомендуеться,я ето точно знаю.


В документації написано наступне:

Your Mazda will perform best with fuel listed in the table.
Fuel Octane Rating*(Anti-knock index)
Regular unleaded fuel 87 [ (R+M)/2 method] or above (91 RON or above)
* U.S. federal law requires that octane ratings be posted on gasoline station pumps.
Fuel with a rating lower than 87 octane (91 RON) could cause the emission control system
to lose effectiveness. It could also cause engine knocking and serious engine damage.

Так от, для нашого 95 бензину це число - 85, для 98-го - 87,5-89.

диск завтра заберу з машини, перевірю, як воно перепишеться. Макс, в Вашу машину я можу просто вставити оригінальний диск і налаштувати - Ви ж в Києві, як я розумію. Але спробую переписати.


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
макс CX-9
сообщение Feb 20 2008, 20:42
Сообщение #13





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,544
Регистрация: 12.10.2007
Из: киев

Спасибо сказали: 134 раз(а)
Авто: infiniti fx-37 infiniti M-37x



Цитата(mayevski @ Feb 20 2008, 08:58 ) *
В документації написано наступне:

Your Mazda will perform best with fuel listed in the table.
Fuel Octane Rating*(Anti-knock index)
Regular unleaded fuel 87 [ (R+M)/2 method] or above (91 RON or above)
* U.S. federal law requires that octane ratings be posted on gasoline station pumps.
Fuel with a rating lower than 87 octane (91 RON) could cause the emission control system
to lose effectiveness. It could also cause engine knocking and serious engine damage.

Так от, для нашого 95 бензину це число - 85, для 98-го - 87,5-89.

диск завтра заберу з машини, перевірю, як воно перепишеться. Макс, в Вашу машину я можу просто вставити оригінальний диск і налаштувати - Ви ж в Києві, як я розумію. Але спробую переписати.

я киевлянин но сейчас ещё неделю буду кататься на лыжах в карпатах.а потом буду очень признателен вам за помощь подьеду в удобное для вас время и место.а по поводу бензина так я до этого ездил на американской тойота камри в последнем кузове.у неё такие-же требования по топливу как и у мазды.так на гарантийном сервесе достаточно солидном {тандем авто}не рекомендовали лить 98.ктому-же я на мазде на 95 проехал уже 23тыс.машина не разу и не-чихнула и в мороз заводилась без проблем.на машине я не экономлю-но 98 решил не лить не из-за экономии.


--------------------
]]>]]>
Go to the top of the page
Вставить ник макс CX-9 в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 24 2008, 21:41
Сообщение #14





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Не склалося з переписати. Диск 6,7 Гб. Спеціально вчора на Петрівці купив болванки double layer, а жоден привід вдома (їх в мене три) не розпізнає ці болванки. Так що можу тільки запропонувати вставити диск в автомобіль для налаштування.


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
Usurpus
сообщение Feb 26 2008, 23:59
Сообщение #15





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 6
Регистрация: 08.02.2008
Из: Львов

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda CX 9



Цитата(mayevski @ Feb 24 2008, 21:41 ) *
Не склалося з переписати. Диск 6,7 Гб. Спеціально вчора на Петрівці купив болванки double layer, а жоден привід вдома (їх в мене три) не розпізнає ці болванки. Так що можу тільки запропонувати вставити диск в автомобіль для налаштування.

Дякую вам за ваш час!
Вибачте за нескромність red.gif , не могли б ви ще раз спробувати створити образ диску,
але розділили архіватором «rar» на два архіви і записати на два диски. Диски може
забрати мій товариш в любому зручному для вас місці у Києві (взамін на коньяк) drinks.gif !
Я дам знайомим піратам, вони створять диск на своєму обладнані.

Ви не цікавились картами України для навігації СХ-9?
Кажуть можна замінити карти формату KWI у папках оригінального диску на карту України,
та відкоригувати координати позиціонування після чого перезаписати наново диск. Читав,
що так на лексусах робили і в них працює. Чи ви щось чули на цю тему?
Go to the top of the page
Вставить ник Usurpus в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 27 2008, 09:38
Сообщение #16





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Цитата(Usurpus @ Feb 26 2008, 23:59 ) *
Дякую вам за ваш час!
Вибачте за нескромність red.gif , не могли б ви ще раз спробувати створити образ диску,
але розділили архіватором «rar» на два архіви і записати на два диски. Диски може
забрати мій товариш в любому зручному для вас місці у Києві (взамін на коньяк) drinks.gif !
Я дам знайомим піратам, вони створять диск на своєму обладнані.


Я їх грабив Nero. Згодиться? Просто спитайте в них, щоб не було дурної роботи. Якщо ні, то хай скажуть, чим грабити.

Цитата(Usurpus @ Feb 26 2008, 23:59 ) *
Ви не цікавились картами України для навігації СХ-9?
Кажуть можна замінити карти формату KWI у папках оригінального диску на карту України,
та відкоригувати координати позиціонування після чого перезаписати наново диск. Читав,
що так на лексусах робили і в них працює. Чи ви щось чули на цю тему?


Мені подобається НАТЕК'івська програма, якою я для Києва користуюсь вже 2,5 років. А зараз для нового комунікатора я купив ліцензії на Україну і на Київ по 150 грн. за кожну (колись я за київську віддав біля 100 доларів), але ще не ставив (бо комунікатор, зараза, 3 місяці все випустити не можуть). iGO мені не сподобалась, а безкоштовними альтернативами я не цікавився. Це щодо КПК.

А навігацію саме на диск я ніколи не дивився. Для лексусів могли просто причепити зовнішій модуль навігації (мені теж пропонували, 1.5К доларів)

Сообщение отредактировал mayevski - Feb 27 2008, 09:43


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
mayevski
сообщение Feb 27 2008, 09:48
Сообщение #17





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 165
Регистрация: 30.09.2007
Из: Kyiv

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda CX-9, Audi A5



Цитата(Alex Birch @ Feb 27 2008, 09:42 ) *
Подiбнi диски (враховуючи аспект захисту) найкраще за все грабити Alcohol 120%, вiн хiба що довбаний StarForce не копiює.


Alcohol в мене не поставився - якась проблема з драйвером, здається.


--------------------
З повагою,
Євген Маєвський

]]> ]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mayevski в ответ
+Quote Post
Yuzzzik
сообщение Feb 27 2008, 09:52
Сообщение #18


Адвокат Diablo


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 3,278
Регистрация: 20.09.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 147 раз(а)
Авто: CX-5



Цитата(Alex Birch @ Feb 27 2008, 09:42 ) *
Подiбнi диски (враховуючи аспект захисту) найкраще за все грабити Alcohol 120%, вiн хiба що довбаний StarForce не копiює.

У меня есть карта Киева в формате mds(mdf) - не знаю какая прога это делает, но алкоголь поднимает на ура. Так вот диск защищен StarForce - все работает smile.gif
Go to the top of the page
Вставить ник Yuzzzik в ответ
+Quote Post
Yuzzzik
сообщение Feb 27 2008, 09:54
Сообщение #19


Адвокат Diablo


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 3,278
Регистрация: 20.09.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 147 раз(а)
Авто: CX-5



Цитата(Alex Birch @ Feb 27 2008, 09:53 ) *
offtop.gif
последний?

если алкоголь - то версия у меня 1.9.6 (Build 4719)
Go to the top of the page
Вставить ник Yuzzzik в ответ
+Quote Post
Usurpus
сообщение Feb 27 2008, 18:42
Сообщение #20





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 6
Регистрация: 08.02.2008
Из: Львов

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda CX 9



Цитата(mayevski @ Feb 27 2008, 09:38 ) *
Я їх грабив Nero. Згодиться? Просто спитайте в них, щоб не було дурної роботи. Якщо ні, то хай скажуть, чим грабити.

А навігацію саме на диск я ніколи не дивився. Для лексусів могли просто причепити зовнішій модуль навігації (мені теж пропонували, 1.5К доларів)


Тут Alex Birch радив і я раджу DVD Decrypter або Alcohol 120%!!!



Ні, це не зовнішній модуль (ось посилання ]]>http://cx-7.ru/forum/index.php?topic=1026.60)]]>
Go to the top of the page
Вставить ник Usurpus в ответ
+Quote Post

2 страниц V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 19th April 2024 - 19:08