Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику Josef ::: Спасибо сказали: 7 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
May 21 2013, 10:36 Мазда 6 2002 Где достать такие птф?
Звертайся до Artura, в нього якраз такі в наявності вроді є.
Artyr,
Mar 6 2013, 09:47 MAZDA 6:звук и мультимедиа в MAZDA 6 2.3AT SPORT USA 2005
Вітаю із обновкою! good.gif
Потрудився на славу та і виглядає супер! smile.gif
Садовник,
Dec 29 2012, 01:11 Продам Новий Canon 650D
Цитата(stan @ Dec 28 2012, 18:59 ) *
.... up smile.gif

Stan, по даній адресі - 600D а не 650D wink.gif
]]>http://fotomag.com.ua/canon-eos-600d-body-info.html]]>
тому і ціна відповідно відрізняється від запропонованого 650D.
stan,
Oct 29 2012, 20:26 ДТП
Sereg@, якщо вже так все погано то тоді в любому випадку потрібно "бомбити" самого винуватця - судовий позов про відшкодування завданої шкоди. Було б добре якби з нього вибити розписку або просто вибити гроші.
lex03,
Oct 18 2012, 08:08 Продам свою ласточку 6 MPS
Красива, ухожена і просто душевна Мазда для фанів драйва і кайфа від керування! good.gif
Нехай щастить у продажі.
MILORD,
Sep 21 2012, 12:20 Продам ноутбук
Хороший ноут. Успіхів у продажі. Темі АП.
kanny-west,
Dec 1 2011, 17:51 Выбор новых галогенок в ближний свет
Цитата(ILM3 @ Dec 1 2011, 17:12 ) *
ближний линзованный. Но я сомневаюсь в качестве дешевого ксенона
надо о встречных думать
+ мудрить надо с установкой...
+ как бы он мне фару не сжег (может я ошибаюсь, но кажется лампа гораздо сильнее греется)

Точно так думав, як ти зараз про китайський ксенон!!! Ближній поставив на фірмі, Японські (лампочки HID, а розігрівач сам японський)
Поставили супер, причому дуже добре прикріпили розігрівачі. В загальному заплатив 135 usd.
Приблизнго через пів року захотів дальній ксенон. Так само як і ти дивися скоса на китайські та корецські ксенони, але був дуже здивований коли мої друзі, які можуть собі купити ксенон не такого сумнівного виробника, поставили, здається, корейські ксенони... Світили супер! Прикол тіки оди, що лампочка на 500 тис. кельвінів, а світить як 6000 тис. (тобто віддає голубуватий відтінок).
Після цього поставив собі на дальній ксенон корейця чи китайця, вже не памятаю, але 2 роки і все ок! Заплатив 350грн. за ксенон і 150 за нормальну установку. Причому дальній використовую активно.

Є ще одне що я замітив в дешевшому ксеноні, так це час розігріву, він більший десь на секунду, може й дві. А так світить супер.
Причому можна купити тіки розігрівачі китайські, а лампи HID (якщо не помиляюсь то вони німецькі)!
Друзі поставили собі на ближні і всі задоволені. Від тоді я і змінив думку про такого типа ксенони! Канешно можна і такі знайти, що точно оптику розплавлять, але ці ідуть по 200 250 грн.!!!

На рахунок ЗУСТРІЧНИХ, то все ок. В мене теж ближній лінзовий, зустрічних не сліплю. Сам таке дуже не люблю! В нас на Закарпатті ланоси, логани, понаставляють собі ксенони і поє... Йому ж то пофіг що я нічого не бачу! Він то бачить все!

Доречі незнаю як на 3 але на 6 коли моргаєш то включається не тіки дальній але і ближній! Тепер коли моргаю комусь то виходить ефект страбоскопа smile.gif) Ближній трошки раніше загорається за дальній.
ILM3,


RSS Текстовая версия Сейчас: 16th April 2024 - 20:45