Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> 

Данный раздел предназначен для ваших отзывов, жалоб, пожеланий и предложений по работе дилера/СТО. В теме сообщения обязательно указать адрес станции, а также изложить основную суть. К примеру:
АИ на Пшеничной: Как я проходил ТО 20.000
Флуд и оффтоп запрещены!

 
Reply to this topicStart new topic
> 3MPS. Проблеми з гарантійною заміною., Прошу порадити як бути у випадку безпідставної відмови!
scirocco
сообщение Feb 9 2010, 22:00
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 194
Регистрация: 27.09.2009
Из: Kyiv&Lviv

Спасибо сказали: 10 раз(а)
Авто: 3MPS



Друзі, вибачайте за кількість тексту, але прошу допомогти у спілкуванні з АИ. Вчора ввечері повернувся звідти, весь в емоціях, та враженнях smile.gif

Усі раніші ТО відбувалися без проблем, я був задоволений сервісом. Позавчора настав час ТО-2, (15 тис.), поспілкувався з майстром СТО, адекватна людина, згідно його вказівки були замінені втулки двох стабів, респект за швидке та якісне обслуговування. Потім звернувся до кузовного цеху зі стандартними причинами МРS на цей пробіг (шум рамки лобового, тріснутий підфарник, шуми тощо), для зручності персоналу АИ детально занотував та роздрукував всі зауваження. І тут почалося найвеселіше smile.gif

Список з кількох поломок, які у всьому світі визнаються гарантійними, такими не визнали, більше того, сказали, що їх і ніколи не визнавали. Звернення до інженера по гарантії ще більше ускладнило ситуацію, мене почали переконувати, що я вимагаю нереальних речей. Зокрема:

1. Проблеми скрипу замка ременя (думаю багатьом мопсоводам знайомий звук)- це не проблеми інженера по гарантії, це навіть не мої проблеми, це, мабуть, проблеми Менделєєва, оскільки, цитую ”ви розумієте, тертя металів викликає звук, а кріплення ременя має метали, тому це повністю нормально” (!)

2. Проблема скрипу кришки багажника, зазначена у роздрукованому переліку просто мовчки була проігнорована, до неї так і не повернулися.

3. Шум при їзді нерівностями у місці кріплення рамки лобового скла. Отримав відмову у гарантійній заміні від інженера по гарантії. Богу дякувати, я мав інформацію про те, що був офіційний бюлетень з приводу гарантійної заміни. Коли пригадав про нього, мені було вказано (!) показати його. Тобто проблема реколлу - проблема клієнта, доки клієнт не принесе внутрішнього документа з компанії Мазда, значить його і не було (заглянути менеджеру в перелік реколлів і перевірити свою некомпетентність мабуть вважається нижче плінтуса). Я знаходжу інтернет, знаходжу принтер, розруковую листок з реколлом та даю в руки інженеру по гарантії. Відмова анульовується, мені замовляють нові замінники бракованої запчастини, вказані в реколлі. За їхніми словами – вперше в Україні (невже це я такий наполегливий? І ніхто не мінявsmile.gif ) Кому треба – пишіть в приват, проконсультую smile.gif На жаль, ця маленька перемога була єдиною sad.gif

4. Коли я купував машину, одним з аргументів менеджера з продажу були слова, що сервіс Мазди настільки розвинений, що по гарантії міняють навіть протитуманки. Виявляється, брехня! Відмова у проханні замінти протитуманку, що тріснула без жодної на те причини. Коли я кажу, що він помиляється, такі заміни були, (півроку тому наш одноклубник avtoprofi міняв по гарантії у тому ж СТО!) отримую відповідь, що якщо я принесу йому докази того, що колись в країні хоч раз по гарантії замінив в МПС-ці протитуманку - він організує заміну. І знову брехня! Я приношу координати avtoprofi, (якому щиро дякую за допомогу), та говорю, що вони можуть перевірити випадок гарантійної заміни по VIN і переконатися, що вона була і я прошу просто повторити дію, натомість надалі отримую відмову, що вважаю просто хамством, адже тепер він вже конкретно не дотримується своєї обіцянки! Буквально за кілька секунд на ходу у нього з'являється нова відповідь - що моя фара містить сколи (і це навіть без бажання оглянути), тобто ще не бачивши машини, мені говорять, що фара має сколи!!! Далі згода оглянути машину і вказання, що фара тріснула від удару, бо там є сколи, яких не видно, причому у фарі (!) дві горизональні тріщини по всій довжині, зєднані однією вертикальною  (можу викласти фотку). Згодом інженер по гарантії відсилає мене знову до майстра кузовного цеху, який буцімто має щось сфотографувати і почати рішення мого питання. Жодних рішень не приймається, майстер каже що не фотограф, та і гарантійних рішень не приймає, знову футболить мене до інженера, якого цього разу вже немає з причини обідньої перерви. Розумію, що це був просто трюк, аби спокійно без напрягів клієнта інженер з гарантії Віталік (так мені його представили) міг пообідати. Футбол закінчується, всюди обід, усі дзвінки на прямий номер до інженера по гарантії протягом цього і наступного дня залишаються без відповіді, що говорить про те, що не брати трубку робочого номера в робочий час для нього це теж очевидно нормально.

Як і можна здогадатися, на мій номер телефону, який є у всіх базах АИ та документах, ніхто і думки немає дзвонити, мене успішно забули разом з моїми проблемами spiteful.gif

Тому прошу про пораду – як бути у даній ситуації, я не планую мститися за відношення, розумію, що некомпетентність менеджера це не найгірше зло у світі. У першу чергу мене цікавить дотримання своїх прав на гарантію та виконання зобов’язань, взятих на себе АИ за мої, зауважу, немалі гроші. Як варіант – звернення в управління з прав захисту споживачів, написання офіційних звернень до представництва бренду в Україні, звернення в головний офіс Мазди у Японії, ще щось? Розумію, що це може заняти мені багато часу і енергії, але питання стає принциповим.

Чи хтось стикався з таким? Чи хтось щось може порадити?

Наперед дякую!

Сообщение отредактировал scirocco - Feb 9 2010, 22:03
Go to the top of the page
Вставить ник scirocco в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Feb 9 2010, 22:08
Сообщение #2


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Ого, много написал, наверно накипело smile.gif

Я бы на скрипы салона забил, это не мерседес. Такая у нас судьба смириться с такой неприятностью.
По замку ремня, это фигня, я раз только смазал и всё прошло. В форуме есть обсуждение данного вопроса, но если что, звони, расскажу smile.gif
По противотуманке надо добиваться, проблема реальная и случай гарантийный. Мне меняли, хотя сперва на отрез отказывались, тоже говорили, что у на туманках нового типа такого никогда не было.
Заявление написал по гарантийной замене?
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
scirocco
сообщение Feb 9 2010, 23:54
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 194
Регистрация: 27.09.2009
Из: Kyiv&Lviv

Спасибо сказали: 10 раз(а)
Авто: 3MPS



Цитата(avtoprofi @ Feb 9 2010, 22:08 ) *
Заявление написал по гарантийной замене?

Завтра планую. Не писав відразу бо хотілось би ще докласти фотографії тріщин, як додатки до заяви. А то фара щодня стає бруднішою, ще чого доброго сколи з'являться smile.gif
Go to the top of the page
Вставить ник scirocco в ответ
+Quote Post
modest
сообщение Feb 9 2010, 23:59
Сообщение #4





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,748
Регистрация: 17.03.2008
Из: Донецк

Спасибо сказали: 81 раз(а)
Авто: М3, MB VITO
Имя: Дмитрий



Цитата(avtoprofi @ Feb 9 2010, 22:08 ) *
Ого, много написал, наверно накипело smile.gif
Я бы на скрипы салона забил, это не мерседес.

И мерседесы иногда скрипят... D.gif

Цитата(scirocco @ Feb 9 2010, 23:54 ) *
Завтра планую. Не писав відразу бо хотілось би ще докласти фотографії тріщин, як додатки до заяви. А то фара щодня стає бруднішою, ще чого доброго сколи з'являться smile.gif

С заявлением обязатльно обращайся и указывай все причины- откажут тогда можно дальше обращаться, у нас девочка ПЕжо через юриста и управление прав потребителей поменяла на новое авто - причина протекало слегка лобовое стекло.


--------------------
nemo me impuni lacessit

Мы не настолько богаты, чтобы ездить на дешевых машинах!!!

"Мудрые люди обдумывают свои мысли, глупые - провозглашают их" (Генрих Гейне)
Go to the top of the page
Вставить ник modest в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Feb 10 2010, 00:01
Сообщение #5


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Цитата(scirocco @ Feb 9 2010, 23:54 ) *
Завтра планую. Не писав відразу бо хотілось би ще докласти фотографії тріщин, як додатки до заяви. А то фара щодня стає бруднішою, ще чого доброго сколи з'являться smile.gif



Заява обязательна и как можно быстрее. Потом скажут, что вообще не обращался, т.к. нет бумаги.
Трещины будут расти. Вода попадает в них, замерзает, они расширяются и осколки выпадут, потом уже показывать нечего будет.
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
scirocco
сообщение Feb 24 2010, 15:32
Сообщение #6





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 194
Регистрация: 27.09.2009
Из: Kyiv&Lviv

Спасибо сказали: 10 раз(а)
Авто: 3MPS



Був у відряджені, завтра знову мушу по роботі на тиждень з Києва зникати. Перед від'їздом зустрічався із директором "Авто Інтернешнл" з питання протитуманки. Він повідомив, що раніше замінювали такі, але тепер японці не підтверджують заміни, навіть випустили офіційний бюлетень, який передбачає більш детальний огляд скла на предмет сколів. Як сказав менеджер по гарантії, де-факто вони повинні відмовляти усім, бо навіть в нових машинах мікросколи - справа нормальна, вони утворюються навіть від хмарок піску на швидкості. Єдине, що зміг обіцяти директор "АІ" - це максимальну знижку на купівлю нової протитуманки. Після приїзду буду вирішувати як діяти, але навіть зі знижкою фара коштуватиме біля 2000 грн, які зовсім не планую тратити smile.gif
Go to the top of the page
Вставить ник scirocco в ответ
+Quote Post
YuraL
сообщение Feb 24 2010, 15:41
Сообщение #7





Группа: Secret service
Сообщений: 16,838
Регистрация: 24.06.2007

Спасибо сказали: 1939 раз(а)
Авто: Mazda3 -> Mazda6 MPS -> Mazda CX-5 2.2D 2017



scirocco, не обов'язково купувати на АІ. Є альтернативні продавці, розбірки, та й на форумі їх продавали неодноразово.

]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?ac...%E2%EE%F2%F3%EC]]>
Go to the top of the page
Вставить ник YuraL в ответ
+Quote Post
maxwell
сообщение Feb 24 2010, 16:12
Сообщение #8





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 4,571
Регистрация: 21.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 394 раз(а)
Авто: Mazda35))
Имя: Макс



scirocco, вирішуй все в рамках правового поля. тобто подавай заяву із додатками!


--------------------
Jesse: Spirit. Thank you. Thank you for direct-port nitrous injection, four-core intercoolers, ball-bearing turbos, and titanium valve springs. Amen.
Go to the top of the page
Вставить ник maxwell в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Feb 24 2010, 17:27
Сообщение #9


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Цитата(scirocco @ Feb 24 2010, 15:32 ) *
але навіть зі знижкою фара коштуватиме біля 2000 грн, які зовсім не планую тратити smile.gif


что-то дороговато...
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
Лунный Огрызок
сообщение Feb 24 2010, 18:00
Сообщение #10


Dealer of happineSSS... Dont worry, be happy


Группа: Маздаклаббер
Сообщений: 10,614
Регистрация: 28.05.2009
Из: Одеси

Спасибо сказали: 677 раз(а)
Авто: красивого синего цвета
Имя: Дмитро



Цитата(avtoprofi @ Feb 24 2010, 17:27 ) *
что-то дороговато...

ну это же АИ smile.gif)


--------------------
050-987-9шість-9три
@SecretPartsUa Telegram

ДМИТРО


оригінальні Масла та Аксесуари


Не важно откуда растут руки главное что они ЗОЛОТЫЕ !!!
Я не волшебник, я только МОЧУСЬ...
Go to the top of the page
Вставить ник Лунный Огрызок в ответ
+Quote Post
scirocco
сообщение Feb 24 2010, 18:32
Сообщение #11





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 194
Регистрация: 27.09.2009
Из: Kyiv&Lviv

Спасибо сказали: 10 раз(а)
Авто: 3MPS



Цитата(avtoprofi @ Feb 24 2010, 17:27 ) *
что-то дороговато...

Без знижки щось 2200, зі знижкою десь 1700 плюс установка не менше 100-200 грн, от і виходить вартість пального для поїздки, наприклад, у Варшаву.

Цитата
scirocco, вирішуй все в рамках правового поля. тобто подавай заяву із додатками!


Вже думав здаватися, в страхову дзвонити, готувати папери та купу часу на відшкодування, так тут в договорі КАСКО знайшов приписку типу "без реєстрації дтп покриваються усі випадки крім випадків пошкодження скляних поверхонь". А реєстрація, як відомо, це позбавлення прав до суду ітп або хабар. Тому шлях залишився один, я не здаюся, буду вдячним за контакт юристів з досвідом подібних справ або адекватних людей в управлінні справ захисту споживачів. Заяву на гарантійну заміну напишу відразу після приїзду. Подивимось, що це за такі сколи в фарі, захованій від ударів на 2 см щей на тримісячній машині smile.gif

P.S. autoprofi, а як адресувалася відповідь АИ на твій грізний лист - поштою чи з рук в руки?

Сообщение отредактировал scirocco - Feb 24 2010, 18:34
Go to the top of the page
Вставить ник scirocco в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Feb 24 2010, 19:59
Сообщение #12


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Цитата(scirocco @ Feb 24 2010, 18:32 ) *
P.S. autoprofi, а як адресувалася відповідь АИ на твій грізний лист - поштою чи з рук в руки?


ответ прислали по почте
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
Kolya M3
сообщение Feb 24 2010, 21:20
Сообщение #13





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,960
Регистрация: 19.04.2008
Из: Ровно-Киев

Спасибо сказали: 121 раз(а)
Авто: mazda 3



Scirocco, теж мав проблему з ПТФ, але так як після кримських доріг вона висипалась повністю, варіант був один - страховка. ДТП оформляти не обов'язково, оформляй через дільничного інспектора навмисну шкоду, мол прийшов побачив, що розбита і все. Мені виплатили повну вартість вказану в рахунку, я їх(СК) трохи пожалів написав на 100грн. менше ніж в ОД.
Удачі.


--------------------
Go to the top of the page
Вставить ник Kolya M3 в ответ
+Quote Post
Hunter1985
сообщение Feb 24 2010, 23:29
Сообщение #14





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,242
Регистрация: 22.08.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 68 раз(а)
Авто: RRSS
Имя: Костя



Цитата(Kolya M3 @ Feb 24 2010, 21:20 ) *
Scirocco, теж мав проблему з ПТФ, але так як після кримських доріг вона висипалась повністю, варіант був один - страховка. ДТП оформляти не обов'язково, оформляй через дільничного інспектора навмисну шкоду, мол прийшов побачив, що розбита і все. Мені виплатили повну вартість вказану в рахунку, я їх(СК) трохи пожалів написав на 100грн. менше ніж в ОД.
Удачі.

тихонько поддержал.
Едь в милицию скажи, что разбили фару...


--------------------
это я...
Go to the top of the page
Вставить ник Hunter1985 в ответ
+Quote Post
ASD
сообщение Feb 25 2010, 07:36
Сообщение #15





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 77
Регистрация: 17.01.2010
Из: Odessa

Спасибо сказали: 2 раз(а)
Авто: Mazda 323 F (BG)
Имя: Andrei



Как только появились Мазда-6 рестаил мой отец решил купить себе токую. Проблем с гарантией небыло. Но за месяц до конца гарантии появляется странный звук из глушителя. Вердикт на Интер-Авто "Умерла средняя часть и правая бочка" Батя говорит меняйте.Они в отказ мол детали выхлопной системы не входят в гарантию.После этого разговора мы идем к директору и вкратце ему обьесняем ,что с завтрашнего дня машина будет стоять перед входом в салон и на ней будут висеть наклейки с полной историей гарантийных отношений поней . Вечером бате позвонили из Киева и попросили подождать доставки запчастей из Германии. Через два дня все было заменено бесплатно и вне очереди.(глушитель умер при пробеге 44000,даже на жигах они живут дольше)Это один из методов борьбы с отказом в гарантии,они понимают что дешевле произвести тебе ремонт,чем потерять пару клиентов которые собираются купить машину у них. biggrin.gif


--------------------
]]>]]>

]]>]]>
Go to the top of the page
Вставить ник ASD в ответ
+Quote Post
mass
сообщение Mar 21 2010, 10:24
Сообщение #16





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 953
Регистрация: 12.09.2008
Из: киев

Спасибо сказали: 31 раз(а)
Авто: Leon FR



Цитата(scirocco @ Feb 24 2010, 18:32 ) *
Вже думав здаватися, в страхову дзвонити, готувати папери та купу часу на відшкодування, так тут в договорі КАСКО знайшов приписку типу "без реєстрації дтп покриваються усі випадки крім випадків пошкодження скляних поверхонь". А реєстрація, як відомо, це позбавлення прав до суду ітп або хабар.

Немного странный пункт) у мну очень похожая ситуация,обнаружил,что разбита заглушка к туманке. В договоре по КАСКО есть пункт,что лобовое стекло,фара или если сумма страхового возмещения менее 5000грн. возможна выплата без справка из ГАИ.Собственно решил через страховку и делать ремонт. К тому же,если делать за свои деньги,то зачем это на АИ делать,там замена туманки на ма3ку 2900 стоит.

Сообщение отредактировал mass - Mar 21 2010, 10:25


--------------------
Продажа/аренда недвижимости, юр. консультации :)

]]>Мацдо 3 на Драйве2]]>
Go to the top of the page
Вставить ник mass в ответ
+Quote Post
scirocco
сообщение Mar 30 2010, 20:15
Сообщение #17





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 194
Регистрация: 27.09.2009
Из: Kyiv&Lviv

Спасибо сказали: 10 раз(а)
Авто: 3MPS



Моя епопея підходить кінця - страхова дала добро на заміну протитуманки, виплата підписана, чекаю на перерахунок на АІ.

Дякую усім за поради!
Go to the top of the page
Вставить ник scirocco в ответ
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 16th April 2024 - 15:49