Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику siroshka ::: Спасибо сказали: 156 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Oct 1 2021, 09:24 В помощь модерам! Skiw,
Jan 21 2016, 14:27 Парфюмерия - оригинал и лицензия
Макс, друже, гранмерсі за доставочку drinks.gif
Max-3,
Aug 4 2015, 10:17 фа-фа 2015, Киев :)
фа-фа voyager вчора ввечері на Льва Толстого friends.gif

Дякую за допомогу! Охоронець пропустив "на чесне слово" wink.gif
voyager,
Jul 21 2015, 23:11 Альтернатива Iphone
Цитата(IcE MaN @ Jul 20 2015, 09:34 ) *
А я его тестил вчера ....никогда не нравились самсунги... но это сука вещь....он просто убил картинкой айфон...да и камерой....да и экран с зализанными краями...+ тоньше 6 го айфа.... einstein.gif
...
Он ахеренный, как бы я не любил айфы.... einstein.gif


Колега купив собі таке "щастя". Всім задоволений (поки що лише тиждень минув). Але, як і в будь-якому відро-девайсі тут треба дивитись на перспективу. З встановлених 3ГБ "оперативи" вільно лише близько 400(!!!) мегабайт. Повикидали з памяті всякі месенжери та іншие сміття, отримали близько 800 метри. Ну нехай буде 1 гіг. При цьому 2/3 об'єму йде на відроїд та най він сказиться тачвіз. Хоч і вихваляли, що в купі з лоліжопом, новий тачвыз просто пєсня, але ж 2 гіга, Карл! mega_shok.gif

Був у мене галаксі естри (на той час бігбордовий флагман, як зараз і ес-шість. Все літало. Але це ж, с*уко, андроїд - воно жере пам'ять, як інфляція гривню. за рік став гальмувати, шо ненормальний. Навіть простенькі програми вганяли в ступор.
І цей факт (лажа з пам'яттю) - найсумніший sad.gif

А в іншому - дійсно, дуже кльова іграшка, зовні шній вигляд на висоті, заокруглений екран - бімба.


тричі подумайте, перш, ніж вбухати бабло в цей гапарат! він кльовий, але зі стабільною тенденцією перетворення на овоч за рік-півтора...


п.с. пам'ятаєте, скільки срачу було після виходу айфону 6, пов'язаного з тим, що камера виступає на пів-міліметра? у флагмана самсунга це не просто прищик, а здоровєнний фурункуль на попі... і нікому не заважає energy.gif
IcE MaN,
Feb 26 2015, 16:34 Пропал Zoom-Zoom
Раніше для повернення перших почуттів потрібно було інвестувати кошти. Чим легше ставава гаманець, тим більше "відчувалась" зум-зумовість (нові диски з гумою, перетяжка сидіння, шумоізоляція, гамнітолка тощо). Тепер все просто - їдеш на заправку і заправляєшся... до повного баку. І головне - розрахунок ГОТІВКОЮ! Відразу знову відчуваєш себе опупєнним мажориськом, розправляються плечі, підіймається підборіддя а на вустах відбивається самозадоволена посмішка типа "I'm sexy and I know it" dirol.gif yahoo.gif
intenser, Kedarix, mfa, Wohooo,
Dec 25 2014, 13:13 куплю семейный авто
тут зафіру пропонували (http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=96907). дивився?
Wohooo,
Dec 22 2014, 23:13 люди на машинах з "Почесной варти" чи/та Автомайда влаштовують свавілля на трасі Борипіль-Київ
Ще один бік цієї історії: ]]>http://youtu.be/o_l4Ab5FRwM]]>

Учасники АТО проходять через пекло, і повернутися до нормального життя їм буде нелегко. А якщо у людини до участі в бойових операціях були якісь проблеми, на виході вийде ще та гремуча суміш...

Окрім усього іншого, треба думати, як їм допомогти.
bezol,
Nov 11 2014, 13:53 Шины и диски с минимальной наценкой! Шины из Европы по оптовым ценам!
Гриша зараз десь далеко, не завжди є інет, відповідає рідко (принаймні так було до недавна).
У Яріка подвійний завал. King, дзвони Яріку - так буде надійніше wink.gif
King, yoman1980,
Nov 10 2014, 11:50 СТО "Отаман"
Ярік, дякую за допомогу моєму другові drinks.gif
OTAMAN,
Sep 18 2014, 15:02 посудомойка. какую посоветуете?
Цитата(Login @ Sep 18 2014, 15:07 ) *
устал выбирать
взял эту

100% перевірений спосіб. ще жодного разу не підводив smile.gif
чистих тобі тарілок! wink.gif

п.с. це перша посудомийка?
Login,
Aug 20 2014, 15:45 Русский форум СХ-7 об Украине
Цитата(Sagittarius @ Aug 20 2014, 16:17 ) *
Хлопці!
Зайдіть на цей сайт і в цій темі дайти їм **зди.

А навіщо? Все одно не почують, не повірять, не усвідомлять. Як казав Гонопольський: наразі в росії "захищати путіна" називають патріотизмом. Не варто жбурляти перлини під ноги таким "патріотам".
bezol, Yury,
Aug 20 2014, 14:27 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(dinar @ Aug 20 2014, 13:56 ) *
6. Показання з чужих слів не може бути допустимим доказом факту чи обставин, на доведення яких вони надані, якщо показання не підтверджується іншими доказами, визнаними допустимими згідно з правилами, відмінними від положень ]]>частини другої]]> цієї статті.

dinar, я не маю ані бажання, ані мети тобі щось доводити. Мені самому було цікаво, де правда (стосовно стрілянини з РФ). І оскільки ЗМІ я не вірив, чекав свідчення очевидців. Правду я почув і мені похрін, що інші про це думають. Так само як дані щодо загиблих. ЗМІ говорять про десяток солдат, в той же час до товариша в магазин (будівничий) приходять офіцери й купують ящики(!) герметика для герметизації... трун (на вулиці спека, сморід невиносний), кількість яких така, що моторошно стає...
dinar,
Aug 1 2014, 16:39 В помощь модерам!
Звернув увагу на безглуздий пост: ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?s=...t&p=1550374]]> з посиланням на якийсь цицькоресурс
Потім глянув на профіль автора повідомлення (Xeno): ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showuser=53472]]> - у всіх повідомленнях кудись посилає. Може і його(її) кудись послати?
YuraL,
Jul 11 2014, 12:58 Продаем свой honda accord advanced
Цитата(Ganz @ Jul 11 2014, 13:54 ) *
Нужны фото? Давай мыло, вышлю.

Я на мафії подивився, кинув посилання товаришу туди. Сказав для інформації.

удачі! гарна машина (завжди акорд подобався) drinks.gif
Ganz,
Jun 27 2014, 14:53 В помощь модерам! YuraL,
Apr 28 2014, 13:16 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Fort knox @ Apr 28 2014, 14:08 ) *
оригинала анекдота нет?smile.gif


Цитата
Поймал мужик зайца, принес его домой, просит жену приготовить ушастого.
Жена:
- Да как же я его прикотовлю?! Ведь у нас газа нет!
- Ну на плитке электрической...
- Так ведь и электричества у нас тоже нет!
Мужик думал-думал, отпустил зайца.
Счастливый ушастик удирает, прячется за дерево и как давай скандировать:

- Ю-щен-ко! Ю-щен-ко!


не знаю, чи оригінал, але пишуть, що 2006 ]]>http://www.anekdot.ru/an/an0601/s060128.html#6]]>
Fort knox,
Apr 17 2014, 09:58 КЛУБНЫЙ МАЙДАН mahno,
Apr 14 2014, 21:14 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Вже навіть не через щілини, а відкрито і нахабно через ворота лізе шваль усяка зі зброєю, а наші браві верховні командири у фейсбуці сидять. Як у тому анекдоті: "Коли хоч заходь, що хоч бери"
Ворог рве на шматки рідну землю, а вони не знайшли кращого заняття як виправдовувати чесне ім'я ювт-великомучениці...

Продали країну к чортям sad.gif
ajj, ScOoTeR_UA,
Apr 14 2014, 16:50 В помощь модерам! yats_13,
Mar 4 2014, 01:02 В помощь модерам!
Грохніть повідомлення - ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?s=...t&p=1508450]]>
Щось глюкануло і воно продублювалося
yats_13,
Mar 1 2014, 17:10 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Нержавейкин @ Mar 1 2014, 17:07 ) *
- 22 июня 1945 года, Германия, вероломно, без объявления войны, напала на Союз Советских....

41
Нержавейкин,
Feb 26 2014, 00:49 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(dinar @ Feb 25 2014, 22:50 ) *
в 2004 мирный майдан привёл кого? было хорошо?

У 2004 майдан не допустив хведоровича і вже це одне має колосальне значення! А в тому, що прийшли політичні імпотенти, люди невинні.

Цитата(dinar @ Feb 25 2014, 22:50 ) *
Чем они стали лучше в 2014, что за них полегли люди?

Люди віддали життя НЕ ЗА "богатирів" і бют! Народ боровся ПРОТИ Януковича, Пшонки і компанії, проти продажних міліціонерів і суддів! Різницю відчуваєш?

І боровся недаремно! І якщо у нинішніх "люстраторів" не вистачить клепки не борзіти, а почати щось корисне робити, я впевнений, що нових майданів буде ще не один десяток - цього не минувати. Люди відчули свою силу. Не кількості і маси, а потужності. Вже один цей факт не може не змусити тричі подумати перш ніж сунути клешню до казни.
Барада,
Feb 18 2014, 09:36 Собираю комп для работы с дизайн прогами.
Цитата(MasMaster @ Feb 18 2014, 07:28 ) *
SSD Cruciam - мне мои поставщики сказали если Вы себе - то его мы Вас не продадим....

+100500

Цитата(MasMaster @ Feb 18 2014, 07:45 ) *
Накопитель SSD 2.5' 128GB SAMSUNG (MZ-7PD128BW)

ще рекомендую глянути на інтелівські.

Цитата(MasMaster @ Feb 18 2014, 07:45 ) *
Модуль памяти DDR3 8GB 1600 MHz Hynix (HMT41GU6MFR8C-PBN0)

для графіки трохи замало. я б помножив на 2

Раджу окремо дослідити питання системи охолодження. Мої "боксові" кулери на третьому році поздихали (і процесорний, і на відеокарті). Можна взяти небоксовий проц і якогось залмана - вони і тихіші, і потужніші, якщо буде потрібно, можна легко замінити самого "пропелера", і я вже мовчу про те, що встановлювати їх - просто казка у порівнянні з садо-мазо інсталяції одноразових інтелівських "карлсонів".
TEREN,
Jan 27 2014, 16:39 В помощь модерам! YuraL,
Jan 22 2014, 18:02 вопрос по планшету
Цитата(Login @ Jan 22 2014, 16:45 ) *
может меньше играться будет, а то как не плэйстешн, так псп, а если не они, то планшет! )
вообще ничего святого нет, книги в глаз не берут! )

друже, як же я тебе розумію!
своїх пацанят з боєм виганяю на двір, щоб хоч трохи подихали girl_devil.gif
на час навчання намагаюсь грохнути всі цяцьки на девайсах - не допомагає, бо самі вже ставлять собі, що хочуть. правда ще в змозі блокувати ресурси, поки що не видаю всі секрети.
Login,

6 страниц V   1 2 3 > » 

RSS Текстовая версия Сейчас: 29th March 2024 - 00:18