Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Название темы должно обязательно начинаться с полного имени модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda 3: как заменить воздушный фильтр?.
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум ]]>Mazda Buy/Sale]]> !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

2 страниц V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mazda 323F BA: Пропала тяга
Chefild
сообщение May 2 2016, 16:16
Сообщение #1





Группа: Новичок
Сообщений: 30
Регистрация: 26.12.2012
Из: Тернопіль

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 323f 1996
Имя: Тарас



Всім привіт.

Після тех. обслуговування, в машини пропала тяга. Тех. обслуговування робив сам, і заключалась вона в заміні розхідників, як от: повітряний фільтр, паливний фільтр тонкої очистки, чистка дросельної заслонки. Також трошки промивав та чистив тряпкою впускний колектор на вході, після БДЗ. Після цього машину ніби підмінили. В загальному симптоми такі: на низах пропала тяга, особливо це відчувається на 2 другій передачі, педаль "в полік" а набір швикості дуже важкий. А під час розгону появилося дивне ричання двигуна. Після цього, я подумав що під час чистки входу впускного колектора грязь з рідиною карбклінера могла попасти каналом з впускного колектора в клапан EGR, від чого він міг заклинити в одному положенні. При спробі його зняти і прочистити мені лопнув один болт. Клапан зняв, прочистив до блиску, він і справді був дуже загаджений. (як потім виявилось, канал рециркуляції відпрацьованих газів з випускного колектора в впускний був заглушений в іншому місці ще попереднім власником, заглушку так і лишили) Так як частина болта застрягла в впускному колекторі, прийшлось їхати на сто, де мені скинули колектор після чого віз його до токаря на розточку. Потім все зібрали, а машина як їхала погано так і дальше погано їде. Симптоми нікуди не зникли. Додам ще що двигун працює рівно, не троїть, обороти тримає добре. Кут випередження запалювання виставив по мануалу, з перемичкою в діагностичному роз'ємі, на 10 градусів. Форсунки, коли скидали колектор, також чистились. Після свят буду робити діагностику комп'ютера. Можливо щось мені покаже.

P.S До речі симптоми проявились не зразу, а якось так поступово, можливо і співпало одне з іншим.

Хто що думає з цього приводу, буду дуже вдячний за допомогу.

Сообщение отредактировал Chefild - May 2 2016, 16:26
Go to the top of the page
Вставить ник Chefild в ответ
+Quote Post
Andrei4
сообщение May 2 2016, 22:19
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 151
Регистрация: 06.01.2013
Из: Черкассы

Спасибо сказали: 7 раз(а)
Авто: Mazda323f, ba,1.5, Z5, 98г.
Имя: Андрей, т. 096 4166305



[quote name='Chefild' date='May 2 2016, 17:16 ' post='1640632']
Всім привіт.

Після тех. обслуговування, в машини пропала тяга. Тех. обслуговування робив сам, і заключалась вона в заміні розхідників, як от: повітряний фільтр, паливний фільтр тонкої очистки, чистка дросельної заслонки. Також трошки промивав та чистив тряпкою впускний колектор на вході, після БДЗ. Після цього машину ніби підмінили. В загальному симптоми такі: на низах пропала тяга, особливо це відчувається на 2 другій передачі, педаль "в полік" а набір швикості дуже важкий. А під час розгону появилося дивне ричання двигуна. Після цього, я подумав що під час чистки входу впускного колектора грязь з рідиною карбклінера могла попасти каналом з впускного колектора в клапан EGR, від чого він міг заклинити в одному положенні. При спробі його зняти і прочистити мені лопнув один болт. Клапан зняв, прочистив до блиску, він і справді був дуже загаджений. (як потім виявилось, канал рециркуляції відпрацьованих газів з випускного колектора в впускний був заглушений в іншому місці ще попереднім власником, заглушку так і лишили) Так як частина болта застрягла в впускному колекторі, прийшлось їхати на сто, де мені скинули колектор після чого віз його до токаря на розточку. Потім все зібрали, а машина як їхала погано так і дальше погано їде. Симптоми нікуди не зникли. Додам ще що двигун працює рівно, не троїть, обороти тримає добре. Кут випередження запалювання виставив по мануалу, з перемичкою в діагностичному роз'ємі, на 10 градусів. Форсунки, коли скидали колектор, також чистились. Після свят буду робити діагностику комп'ютера. Можливо щось мені покаже.

P.S До речі симптоми проявились не зразу, а якось так поступово, можливо і співпало одне з іншим.

Хто що думає з цього приводу, буду дуже вдячний за допомогу.

]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/style_images...icons/icon8.gif]]>
Форсунки снимались? Ворзможно при установке назад возник подсос воздуха между уплотнителем форсунки и впускным коллектором так как уплотнитель усыхается.... я поборол эту проблему подложив паранитовые шайбочки под форсунки.... Вообще похоже на подсос воздуха...

Сообщение отредактировал Andrei4 - May 2 2016, 22:25
Go to the top of the page
Вставить ник Andrei4 в ответ
+Quote Post
Pulls
сообщение May 3 2016, 13:10
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 69
Регистрация: 01.03.2015
Из: Нетешин

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 323



Ну ви б написали який у вас двигун, що знімали при чистці ДЗ(РХХ, ДПДЗ, нижню частину ДЗ)? Фільтр паливний правильно поставили?

Сообщение отредактировал Pulls - May 3 2016, 13:11
Go to the top of the page
Вставить ник Pulls в ответ
+Quote Post
Chefild
сообщение May 3 2016, 14:56
Сообщение #4





Группа: Новичок
Сообщений: 30
Регистрация: 26.12.2012
Из: Тернопіль

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 323f 1996
Имя: Тарас



Цитата(Andrei4 @ May 2 2016, 23:19 ) *
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/style_images...icons/icon8.gif]]>
Форсунки снимались? Ворзможно при установке назад возник подсос воздуха между уплотнителем форсунки и впускным коллектором так как уплотнитель усыхается.... я поборол эту проблему подложив паранитовые шайбочки под форсунки.... Вообще похоже на подсос воздуха...


Проблема проявилась ще до того як знімались і чистились форсунки. Якби був підсос повітря то можливо холості обороти були б нестабільні, чи я помиляюсь?

Цитата(Pulls @ May 3 2016, 14:10 ) *
Ну ви б написали який у вас двигун, що знімали при чистці ДЗ(РХХ, ДПДЗ, нижню частину ДЗ)? Фільтр паливний правильно поставили?


Двигун Z5, 1,5 літра. Знімалась тільки дросельна заслонка вкупі, РХХ, ДПДЗ, нижню частину ДЗ з дросельної заслонки нічого не знімалось, ніяких болтів не накручував і т.п, як зняв так і поставив на місце, перед тим акуратно протерши за допомогою тряпки і карбклінера. Фільтр поставив правильно - на подачу, і розвернутий він був також правильно - стрілка на корпусі по ходу роботи бензину в сторону форсунок, а не проти шерсті, також спочатку про це подумав, навіть вернув старий фільтр на місце, тому що думав що попався неякісний новий, але справа виявилась не в фільтрі.

Сообщение отредактировал Chefild - May 3 2016, 15:03
Go to the top of the page
Вставить ник Chefild в ответ
+Quote Post
Andrei4
сообщение May 3 2016, 19:53
Сообщение #5





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 151
Регистрация: 06.01.2013
Из: Черкассы

Спасибо сказали: 7 раз(а)
Авто: Mazda323f, ba,1.5, Z5, 98г.
Имя: Андрей, т. 096 4166305



Цитата(Chefild @ May 3 2016, 15:56 ) *
Проблема проявилась ще до того як знімались і чистились форсунки. Якби був підсос повітря то можливо холості обороти були б нестабільні, чи я помиляюсь?

Там под форсунками может быть не большой подсос воздуха поэтому холостые обороты будут внорме, а вот в ходу на оборотах уже будет тупить...
Go to the top of the page
Вставить ник Andrei4 в ответ
+Quote Post
jan3vs
сообщение May 4 2016, 08:24
Сообщение #6





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 122
Регистрация: 12.06.2014
Из: Вінниця

Спасибо сказали: 4 раз(а)
Авто: Mazda 323F BA '97 Z5 1.5 16V



А можно ли проверить есть ли там подсос воздуха попшикав карбклинером под форсунки? Или это ничего не покажет?
Go to the top of the page
Вставить ник jan3vs в ответ
+Quote Post
yarikbest
сообщение May 4 2016, 08:49
Сообщение #7





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,116
Регистрация: 20.08.2009
Из: Красилів

Спасибо сказали: 86 раз(а)
Авто: Mazda 323F (BA) Z5
Имя: Ярослав



якщо там підсос і він робить свою грязну роботу і впливає на роботу мотору, то карбклінер також вплине на мотор
Go to the top of the page
Вставить ник yarikbest в ответ
+Quote Post
Andrei4
сообщение May 4 2016, 10:23
Сообщение #8





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 151
Регистрация: 06.01.2013
Из: Черкассы

Спасибо сказали: 7 раз(а)
Авто: Mazda323f, ba,1.5, Z5, 98г.
Имя: Андрей, т. 096 4166305



Цитата(jan3vs @ May 4 2016, 09:24 ) *
А можно ли проверить есть ли там подсос воздуха попшикав карбклинером под форсунки? Или это ничего не покажет?

Наврятли будет чтото видно, это можно определить только снятием форсунки визуально если уплотнитель усохший деревянный то замена...
Go to the top of the page
Вставить ник Andrei4 в ответ
+Quote Post
Alpine
сообщение May 4 2016, 10:30
Сообщение #9





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 7,132
Регистрация: 04.01.2011
Из: ua

Спасибо сказали: 626 раз(а)
Авто: mps 6
Имя: Miha



Цитата(Andrei4 @ May 3 2016, 19:53 ) *
Там под форсунками может быть не большой подсос воздуха поэтому холостые обороты будут внорме, а вот в ходу на оборотах уже будет тупить...

наоборот, при закрытом дроселе там будет разряжение больше чем при открытом.


--------------------

Тяжелее жить становится всё легче и легче…
Go to the top of the page
Вставить ник Alpine в ответ
+Quote Post
Chefild
сообщение May 4 2016, 14:50
Сообщение #10





Группа: Новичок
Сообщений: 30
Регистрация: 26.12.2012
Из: Тернопіль

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 323f 1996
Имя: Тарас



Проблема вилізла там де я її найменьше всього очікував. Коли я робив тех. огляд, я заодно виставляв запалювання по стробоскопу, і я постійно думав що я нахімічив щось при заміні розхідників, а вся проблема, як виявилось, в запалюванні. Машина погано починає їхати іменно після того як виставляється по стробоскопу запалювання, (перемичка в діагностичному роз'ємі, за допомогою стробоскопа Оріон ст 01 дві мітки на шківі виставляю з мітками 10 і Т, потім без перемички підправляю мітки за допомогою болта регулятора холостого ходу). Після цього машина тягу взагалі втрачає, ніби за собою пару камазів тягну. Коли підкручую трамплер в сторону раннього запалювання - машина починає їхати краще, але вже відповідно збиваєтья кут запалювання.

Помітивши це, я подумав що в мене неправильно стоїть ремін грм, тобто десь зміщені мітки на колінвалах, поїхавши на сто там мені це підтвердили сказавши що мітка зміщена на один зуб. Залишив їм машину сьогодні, майстер поправив мітки, а машина з виставленим кутом випередження запалювання ще гірше їхати почала, хоча майстер мені каже що все виставив по міткам. Знов підкрутив трамплер в сторону ранннього запалювання (в сторону впускного колектора), машина почала краще їхати. Де мені шукати дальше, хто що думає?

На рахунок форсунок, то візуально там вроді нормальні сальники, і стоять їх там аж по 2. Думаю проблема все ж таки не в форсунках.

Сообщение отредактировал Chefild - May 4 2016, 15:07
Go to the top of the page
Вставить ник Chefild в ответ
+Quote Post
Chefild
сообщение May 4 2016, 17:19
Сообщение #11





Группа: Новичок
Сообщений: 30
Регистрация: 26.12.2012
Из: Тернопіль

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 323f 1996
Имя: Тарас



Тільки що провів самодіагностику, то помилок по електроніці не показало. Одна вспишка світодіода при повороті ключа і все.
Go to the top of the page
Вставить ник Chefild в ответ
+Quote Post
Alpine
сообщение May 5 2016, 09:20
Сообщение #12





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 7,132
Регистрация: 04.01.2011
Из: ua

Спасибо сказали: 626 раз(а)
Авто: mps 6
Имя: Miha



z5 рестайл или дорестайл?


--------------------

Тяжелее жить становится всё легче и легче…
Go to the top of the page
Вставить ник Alpine в ответ
+Quote Post
yarikbest
сообщение May 5 2016, 09:57
Сообщение #13





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,116
Регистрация: 20.08.2009
Из: Красилів

Спасибо сказали: 86 раз(а)
Авто: Mazda 323F (BA) Z5
Имя: Ярослав



цікава тема, в мене в знайомого на 1,8 така сама ситуація, при правильно виставленому запалені машина не їде, ГРМ провіряли, в мене 1,5 z5 (мотор дорестайл я так поняв, йде ремінь і цеп на валах), які нюанси при заміні ГРМ, щоб не наступити на такі граблі
Go to the top of the page
Вставить ник yarikbest в ответ
+Quote Post
Chefild
сообщение May 5 2016, 10:25
Сообщение #14





Группа: Новичок
Сообщений: 30
Регистрация: 26.12.2012
Из: Тернопіль

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 323f 1996
Имя: Тарас



Машина дорестайл. 1996 р.в. Схема установки ремня ГРМ ось така:
Прикрепленный файл  11205f7ef99ad9bcd169a8d78b9c380b.jpg ( 148.81 килобайт ) Кол-во скачиваний: 33


Сообщение отредактировал Chefild - May 5 2016, 10:25
Go to the top of the page
Вставить ник Chefild в ответ
+Quote Post
Alpine
сообщение May 5 2016, 23:00
Сообщение #15





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 7,132
Регистрация: 04.01.2011
Из: ua

Спасибо сказали: 626 раз(а)
Авто: mps 6
Имя: Miha



1. было что провернуло вал относительно шестерни(проэпали шпонку)
2. ну очень уставшая цепь с натяжителем

3. трамблер


--------------------

Тяжелее жить становится всё легче и легче…


Спасибо сказали:
Go to the top of the page
Вставить ник Alpine в ответ
+Quote Post
Pulls
сообщение May 6 2016, 13:37
Сообщение #16





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 69
Регистрация: 01.03.2015
Из: Нетешин

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 323



Цитата(yarikbest @ May 5 2016, 10:57 ) *
цікава тема, в мене в знайомого на 1,8 така сама ситуація, при правильно виставленому запалені машина не їде, ГРМ провіряли, в мене 1,5 z5 (мотор дорестайл я так поняв, йде ремінь і цеп на валах), які нюанси при заміні ГРМ, щоб не наступити на такі граблі


А знайомий звідки?

Цитата(Chefild @ May 5 2016, 11:25 ) *
Машина дорестайл. 1996 р.в. Схема установки ремня ГРМ ось така:
Прикрепленный файл  11205f7ef99ad9bcd169a8d78b9c380b.jpg ( 148.81 килобайт ) Кол-во скачиваний: 33

1) У мене була схожа проблема, грався і т д, виявилось не правильна натяжка грм та роспредвалів, у мене 1,8.
2) Я не правильно виставляв запалювання, стробоскопом.

P.S. Будеш проїздом в Нетішині, заїжджай подивимось до твоїх болячок.
Go to the top of the page
Вставить ник Pulls в ответ
+Quote Post
yarikbest
сообщение May 6 2016, 14:30
Сообщение #17





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,116
Регистрация: 20.08.2009
Из: Красилів

Спасибо сказали: 86 раз(а)
Авто: Mazda 323F (BA) Z5
Имя: Ярослав



Цитата(Pulls @ May 6 2016, 14:37 ) *
А знайомий звідки?


знайомий з Красилова, машина приїхала з Києва, тут треба на ноги її поставити)))
Go to the top of the page
Вставить ник yarikbest в ответ
+Quote Post
Pulls
сообщение May 6 2016, 15:26
Сообщение #18





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 69
Регистрация: 01.03.2015
Из: Нетешин

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 323



Цитата(yarikbest @ May 6 2016, 15:30 ) *
знайомий з Красилова, машина приїхала з Києва, тут треба на ноги її поставити)))


Саме головне знати куди лізти і як воно повинно працювати, тоді і ставити легше))).
Будуть запитання питайте, знаю не багато, но і не мало))) А будете в моїх краях заїжджайте.
Go to the top of the page
Вставить ник Pulls в ответ
+Quote Post
Chefild
сообщение May 10 2016, 16:55
Сообщение #19





Группа: Новичок
Сообщений: 30
Регистрация: 26.12.2012
Из: Тернопіль

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 323f 1996
Имя: Тарас



Ще таке питання: чи можуть між собою відрізнятися кожухи грм, на якому розміщена шкала для виставлення кута запалювання, в рестайлі і дорестайлі? Бо в мене на машині кожуха грм зі шкалою не було зовсім, купляв на розборці, от тільки не питав з якої машини знімали: рестайл чи дорестайл. Чи може тум бути якась відмінність , і відповідно з цього випливати похибка при виставленні кута випередження запалювання?
Go to the top of the page
Вставить ник Chefild в ответ
+Quote Post
Alpine
сообщение May 10 2016, 22:12
Сообщение #20





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 7,132
Регистрация: 04.01.2011
Из: ua

Спасибо сказали: 626 раз(а)
Авто: mps 6
Имя: Miha



Цитата(Chefild @ May 10 2016, 16:55 ) *
Ще таке питання: чи можуть між собою відрізнятися кожухи грм, на якому розміщена шкала для виставлення кута запалювання, в рестайлі і дорестайлі? Бо в мене на машині кожуха грм зі шкалою не було зовсім, купляв на розборці, от тільки не питав з якої машини знімали: рестайл чи дорестайл. Чи може тум бути якась відмінність , і відповідно з цього випливати похибка при виставленні кута випередження запалювання?

одинаковые.
причины я писал выше


--------------------

Тяжелее жить становится всё легче и легче…
Go to the top of the page
Вставить ник Alpine в ответ
+Quote Post

2 страниц V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 19th April 2024 - 07:50