Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

В этом разделе ведется обсуждение повседневной жестокой реальности общения с представителями сферы услуг на рынке автомобильной промышленности и нюансов эксплуатации машин в общем.
Название темы должно кратко описывать ее содержание.
Флуд и оффтоп запрещены!

 
Reply to this topicStart new topic
> Потрібна допомога - датчик присутності пасажира Mazda 3 skyactiv
snupykrot
сообщение Mar 6 2019, 20:23
Сообщение #1





Группа: Новичок
Сообщений: 15
Регистрация: 10.05.2012
Из: ЛЬвів

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 3
Имя: Олександр



Шановні форумчани! Потребую Вашої допомоги/консультації.
На Mazda 3 skyactiv, 2016 р.в., 2.0 американець висвічується повідомлення "аірбег пасажира вимкнено". Подушки не вистрілювали.
Компютерна діагностика показала вихід з ладу датчика присутності пасажира (ваги).
На цьому конструктив завершився. Офіційний сервіс у м. Львові (як і альтернативні станції, що колись обслуговували Мазду) пропонують замінити сидіння в зборі!
У результаті пошуку самого датчика вийшли на припущення (!!!), що він під кодом DR6167SW0A
На шротах просять фото рідної запчастини.
Сервіс за розбірку (зйом датчика) просить досить значну суму.
Коло замкнулось. Купити такий, як вказано вище, не будучи впевненим - мінус 50-70 доларів.
Власне дослідження сидіння показало, що подібна запчастина (підводиться 2 фішки з дротами) кріпиться справа під пасажирським сидінням до його металевої основи й прикручена двома болтами або відєднується металевим зажимом.
Чи мене дурять на сервісі, де поняття не мають про "обєм робіт" щодо його заміни, чи я щось не правильно оцінюю!?
Може хтось з профі підтвердити, що саме вказана запчастина (DR6167SW0A) мені потрібна?
Може хтось може допомогти з її купівлею.
Всім небайдужим дякую)




Go to the top of the page
Вставить ник snupykrot в ответ
+Quote Post
dAndy
сообщение Mar 6 2019, 23:12
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 2,250
Регистрация: 25.06.2007

Спасибо сказали: 168 раз(а)
Авто: Mazda3



Щось ця тема мені нагадує...
з місяць тому вже якась дівчина питала про цю зч,там і фото є

]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=113820]]>


І знов я не розумію -- в чому проблема залізти та зняти цей сенсор, сфотографувати та шукати на розборці. А потім домовлятися з розборкою на купівлю з "приміркою", чи вирішує воно проблему.
Go to the top of the page
Вставить ник dAndy в ответ
+Quote Post
snupykrot
сообщение Mar 7 2019, 19:16
Сообщение #3





Группа: Новичок
Сообщений: 15
Регистрация: 10.05.2012
Из: ЛЬвів

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 3
Имя: Олександр



Цитата(dAndy @ Mar 7 2019, 00:12 ) *
Щось ця тема мені нагадує...
з місяць тому вже якась дівчина питала про цю зч,там і фото є

]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=113820]]>


І знов я не розумію -- в чому проблема залізти та зняти цей сенсор, сфотографувати та шукати на розборці. А потім домовлятися з розборкою на купівлю з "приміркою", чи вирішує воно проблему.


Звернувся на офіційний сервіс. Реакція електрика така, ніби він зроду нічого подібного не робив. За заміну датчика всліпу запросив 1000 грн. При цьому, пропонується або платити 1 тис. за розбірку-збірку сидіння й зйом датчика для його ідентифікації + 1 тис. за розбірку-збірку сидіння і встановлення нового датчика, або купувати на шроті наугад!
Наголошую, що в результаті власного обстеження, подібна запчастина виявлена під сидінням на металевому кронштейні, яка очевидно відєднується навіть без інструменту й тим паче розбірки самого сидіння!
Просто сам не наважуюсь - все ж не фахівець. Тому й прошу поради, чи справді це той датчик. Дякую
Go to the top of the page
Вставить ник snupykrot в ответ
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 17th April 2024 - 00:06