Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

История благодарностей участнику John Ripper ::: Спасибо сказали: 60 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Nov 21 2017, 09:33 Подскажите примерную стоимость
підключи любий ОБД2 комп і подивись витрату повітря на прогрітому двигуні на холостому ходу(виключені фари, світло, кондер, пічка. Все виключене). Якщо більше 6 грам - вафля. Якщо менше 4,5 то непогано. Якщо посередині - активно складай гроші. Якщо нормально перебирати, то тільки запчастин буде на 3-3.5. Якщо ліпити з лайна і палок аби завелося і поїхало за ворота, то в 2 вкладеся.
nikedp,
May 10 2017, 16:59 Mazda RX-8. Полиуретановые подушки ДВС МТ
Поліуретанові ми давно робимо. Але ще раз наголошую - вони тільки для спорту.
fDd,
Apr 11 2017, 07:38 Новый Рексовод в Одессе
Цитата(AndyRX8 @ Apr 10 2017, 20:10 ) *
Валера, кричать не нужно )) ты первый день с рыксой, а многие тут по 10 и более лет, и моторами-ремонтами занимаемся не на поисковых серверах, а здесь и сейчас. Поэтому я тебе авторитетно заявляю: не существует в природе НОВОГО мотора за 4 тыс. Ни в Японии, ни в Польше, не в Гондурасе. Есть "почти новые", "мамой клянусь только 2 км проехал", "купил 5 лет назад, а сейчас деньги нужны" и т.д., а вот новых в коробке нет за 4. И не привезут тебе за 150 дол. За 6 с доставкой есть. Поэтому не вводи ни себя ни людей в заблуждение.

він мабуть ще вірить що капіталка за півтори тищі то є реально і нормально))) Саме печально що потрапить до відомого майстра і зробить капіталку GovnoStage1 і через півроку буде жалітися що рикса лайно і продасть її. Чи потрапить до іншого відомого майстра і впихне туди шестнарь))) accordeon.gif
AndyRX8,
Mar 18 2017, 11:04 Стук рулевой рейки RX-8?
пару раз траплялося подібне. лікувалось заміною деталі 32-240А
avtoprofi, fDd,
Mar 14 2017, 08:25 Новичкам, кто желает купить рыксу - позитивные советы
Цитата(Садовник @ Mar 14 2017, 00:21 ) *
Я знаю что разница в динамике есть между НР и SP.
Но она не настолько космическая, чтоб поставить крест на стандарте и биться в конвульсиях от желания иметь НР.
Это надуманные и навязанные тобой мифы. Как по мне так любая рыкса хороша, лишь бы была как можно живее.
Насчет США: да насрать, что там в США и на их рынке. Для них любая японская машина почему-то всегда лучше, чем для Европы.
Например, Мазда 6 2003-2007 для рынка США была только с моторами 2.3 и 3.0 литра. Моторы 2.0 там вообще не продавались,
меньше чем 2.3л М6 в США никогда не ездило.
А для Европы выпускались либо 2.0 либо 1.8.
в США даже Мазда 3 шла с мотором 2.3 и типтрон коробка.
Ну так давай теперь кричать всем владельцам Мазд тут в нашей местности (с названием Европа, как ни крути) что все ваши машины шлак по сравнению с США.
Ну шлак. Ну и что? Да насрать всем. Лишь бы ехала да и все.

Хайпавери для продажу скінчились? smile.gif
AndyRX8, avtoprofi, UsAlex,
Jan 31 2017, 13:18 Mazda RX-8: установка ГБО
Я свою дешевше 12 не віддам))) Вона мені вже в 14 встала))) І це ще не кінець!))) Так що якщо ви вважаєте що рикса то дешева тачка - купіть краще жигуля))
avtoprofi,
Jan 18 2017, 15:03 Катушкі, масло в RX-8
Друга.
зольність менше, при 100 градусах вязкість більша.
fDd,
Jan 10 2017, 21:30 Резкий запах выхлопа
Це аромат ротора. Змирись і насолоджуйся.
Razin,
Dec 26 2016, 09:37 Запчасти MAZDA RX8 - новые и б.у.: реальное наличие по факту, без заказов
Це фордовський диск. Його розриває на обертах. Але якщо тошно їздити по місту - живучий.
Galantik,
Nov 23 2016, 15:50 Лопнула пружина амортизатора, ставить койловеры?
Мода на койли пішла від фільму форсаж. Але на який лєший ті койли, мало то розуміє. На яку холеру тобі можливість регулювати кліренс? Раз поставив і забув. Що не скажеш про можливість регулювати амортизатора - жорсткість на стискання та відбій. Під кожен трек та гуму можна знайти свої налаштування.
По факту, якщо тебе цікавить зла підвіска, то тре брати ту, яку в нас обслуговують і можуть налаштувати.
Я спілкувався з нашими підвісочниками на цю тему. Ось їх відповідь.
Цитата
Для трека лучше всего будет подвеска BC Racing однотрубной конструкции амортизатора, фултапной конструкции регулировки высоты (высота регулируется не преднатягом пружины а за счет вращения амортизатора в стакане), регулировка отбоя амортизатора и с передними развальными опорами. Цена такой подвески 950$. В чем в первую очередь будет отличие от Vogtland, это возможность ребилдить однотруб, двухтрубная подвеска ребилду не поддается. Однотрубный амортизатор гораздо лучше дежит температурные колебания на треке и не перегревается.

Идеал конечно Bilstein B14, B16 но там уже ценник уходит за 1000 евро
madjihad,
Oct 13 2016, 10:16 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Да ти упорот))))
AndyRX8,
Sep 28 2016, 15:18 RX-8 RACE
Буду сюда закидати різний матеріальчик про участь рикси там, для чого вона і робилася - у перегонах.

На чайці відбувся Chayka Champions Race. Простими словами - паралелька.
Ми прийняли там участь)
Ні, не перемогли. На це було доволі багато причин, але найголовніша - повна відсутність накату.
Машинка показала себе з найкращої сторони.
]]>https://www.youtube.com/watch?v=u6MGAgQOTtc...eature=youtu.be]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=B6Mz8Sm8TPo...eature=youtu.be]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=ip06PCbS0B4...eature=youtu.be]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=iX6CIMC93n4]]>

AndyRX8, avtoprofi, Desmont, Galantik, IcE MaN, madjihad, stas_007,
Sep 20 2016, 15:08 4-поршневые суппорта на RX-8
Якщо для завершення проекту подтрібна допомога, виділю безкоштовно підйомник і інструмент в мене на СТО.
fDd,
Sep 19 2016, 09:23 Замена изношенных тормозов
Ремса файно гальмує, але стирається на пил дуже швидко.
Зате диски з нею вічні)))
fDd,
Sep 19 2016, 09:21 Минимальные обороты по городу и трассе
Є. йому пофіг.
fDd,
Sep 15 2016, 07:20 Mazda RX-8: очень плохо набирает обороты
По моєму досвіду ковиряння в прошивках мазд. У європейок є два типи прошивок. НА одній якраз друга лямбда взагалі мозок не парить. А на другій - хоч мило жуй, хрін відключається. В прошивках різний розмір карт та їх загальна кількість. Так що, кому як повезе)
Садовник,
Sep 14 2016, 11:17 ПОЧЕМУ НЕ СТОИТ РЕМОНТИРОВАТЬ МАШИНУ У СЛАВИКА г.КИРОВОГРАД
Вставлю і я свої 5 копійок. (докину лайна на повітродуйку)
Після Кіровоградських майстрів ми особисто реанімували 2 двигуни. Один застрелився через 5000 км після виїзду з Кіровограду, інший жер паливо з маслом як титанік(літр масла на сотню) і так само пішов на дно через 12к пробігу. Ще з десяток двигунів Кіровоградсько Криворізької зборки спостерігаємо на протязі довгого часу. Жоден з відкапіталених ними двигунів не виходить і 50к.
До цієї теми я ще мав сподівання шо кіровоград то не саме велике зло шо може трапитись з двигуном, що надія є, і навіть рекомендував туди звертатись тим, хто не міг фінансово собі дозволити правильну повну переборку . Якщо криворізький ремонт то є однозначне напихування різного хламу з під ніг, шо валяється по всьому гаражі для ремонту перекупами (дайош капіталку за 300 баксів з запчастинами), то в кіровограді була хоч спроба зробити як книжка пише. Але повна відсутність розуміння зазорів, моменту, чистоти та послідовності зборки робить з зібраних двигунів такий само бистропомираючий хлам. Засунути нові оригинальні апекси в відверто розбиті ротори - норма життя. Поміняти опорні кривошипу - скажем дружно нафіг нужно. Якщо не викинув, скину слайда опорних на роторах, де їх попротирало майже до дірок. Всунути кільця рубашки охолодження замком не в ту сторону - як здрастє. Поставити пружини не тим кінцем під сайд - і така кака зустрічається. Напхати корнерів не по розмірам... а там шо, розміри є? )) То шо сайди пхаються по принципу - шо на столі знайшов те й запхав - факт. Найбільший зазор шо зустрічали - майже 2 мілліметри. Про упорні шайби і підшипники кривошипу - таке враження що взагалі нема поняття на який зась вони там стоять.
Про ковбаси герметику в піддоні та стружку взагалі мовчу. Про метизи по принципу шо по розміру молотком забити.. - ще не було такого двигуна де всі болти хоча б одного типу\розміру.

Але...

Я не можу сказати шо хлопці в цьому винні. Винен той, хто хоче за три копійки зробити добре. Ну не може високотехнологічний двигун ремонтуватись на колінцях в гаражі. Ви купили за копійки машину, яка має коштувати на 10-15 тисяч баксів дороще, але її ціна то є чисто результат діяльності механізмів економіки. Вам пощастило придбати дорогий і технічно складний автомобіль задешево, але це не означає що і обслуговувати його теж буде дешево.
Оце і породило моральне гвалтування впихування вазодвигунів під капот, і так само породило бажання зліпити з лайна кулю.
Хлопці просто відреагували на побажання ринку. Хочете з лайна кулю - нате. Получіть і розпишіться.
avtoprofi, yarikbest,
Sep 5 2016, 10:26 ПОЧЕМУ НЕ СТОИТ РЕМОНТИРОВАТЬ МАШИНУ У СЛАВИКА г.КИРОВОГРАД
Тут матюкатись можна?
Ні?
Тоді я промовчу...
Galantik,
Jul 29 2016, 09:05 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Все що ви мали знати про сваперів, але соромилися запитати.
]]>https://www.drive2.ru/l/10570520/]]>
AndyRX8,
Jul 27 2016, 15:34 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Цитата(dima1089 @ Jul 27 2016, 15:14 ) *
Если честно, нет даже желания. Во первых нужен опыт, чтоб показать достойное время, которого у тебя не мало, во вторых, действительно ты в некотором случае прав, турбомотору тяжело будет ехать 6-8 кругов подряд, так как он более температурно нагружен. Но если ехать на 200 лс это буст 0,8 тогда можно будет покататься. Но пока у меня нет таких целей и интереса в этом направление, я больше удовольствия получаю от ускорения, когда вжимает в сидение.

Звісно нема бажання) я не кажу тобі випередити мене) Я кажу - проїдь 8 кругів на своєму максимумі. І твій двигун гарненько осиплеться в піддон) Це перевірено задовго до тебе)
Galantik, Андрей К.,
Jul 25 2016, 22:06 Покупка RX8
Якщо повезе і в нього ще щось є на продажу. У Садовніка дійсно класні тачки були в продажу. Бачив декілька своїми очима.
Щодо європейок, вони всі міняли масло раз в 20к. І у них у всіх мотори лягають на 80к. Через закоксовані маслофорсунки.
Садовник,
Jun 1 2016, 10:47 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Цитата(Razin @ Jun 1 2016, 02:18 ) *
Мне бы хотелось узнать все конкретнее, узнать больше цифр: масса автомобиля после свапа вместе с газовым оборудованием на нос и на корму, дино тест, ну и конечно же ориентировочный ресурс мотора.
Прочитав всю переписку единственным веским аргументов почему же Вазосвап - говно, кроме того что ВАЗ - говно я так и не увидел)
А что если мы забудем про "бренд" ВАЗ и допустим что существует двигатель который:
1. весит столько же сколько 13В-MSP, следовательно развесовка остаётся приблизительно такой же +\- 5% на нос (теоретически/приблизительно)
2. он дешевле чем 13В-MSP
3. он экономичнее чем 13В-MSP
4. он динамичней чем 13В-MSP
5. его ресурс в щадящем режиме больше нежели 13В-MSP
Единственное что отталкивает истинных рыксоводов - это название "ВАЗ". Будто святая вода или библия для дьявола.
Почему же не свапнуть на такой мотор, если не опираться на само название? минусы:
1. длительный проект
2. ресурс неизвестен при "газ в пол"
3. звук выхлопа не торт
4. турбояма
5. изменение в стоковой конструкции автомобиля ведёт к дисбалансу развесовки, а именно к изменению центра массы. делая автомобиль немного менее устойчивым в поворотах (теоретичиски немного)
Итог: Все предложенные варианты выше - лишь теоретические. Под собой они не имеют никаких доказательств или тестов. И единственным на данный момент доводом "почему нет?" это презрение со стороны рыксоводов.

1. Важче. Причому цинус в тому що центр ваги починає лізти вгору і вперед.
2. Він не дешевше. Повний ребілд ренезиса влазить в 4 косаря. ребілд піхла + турбо в нього вилазить далеко за 6. При чому це лайно ще кожні дві неділі будеш возити до майстра бо шось не то, і шось не так.
3. на малих навантаженнях так. на тапкувпол буде жерти так само, а то і більше) коней тре кормити а КПД турбодвигуна нижче.
4. спірна заява. на сьогодні він в кращому випадку може подати заявку на 402 метри, і те, поки що максимум дотягнув до ротора. показати свою динаміку на треку він вже не в змозі, бо просто розсиплеться.
5. зате трошки газ начавиш, і випаровується його ресурс як водичка в пустелі.

А далі лише факти:
1. Всі спроби дунути в вазомотори через рік-два відкочуються назад. ресурс таких двигунів не перевищує 50к. кожен рік ребілд. В них блок крутить вже на 150 силах, а ви про 250 заїкаєтеся.
2. Жоден турбоваз ніде і ніразу не зміг показати будь які результати на треку. максимум це 402 метри. якщо метрів буде вже 403 - він просто розсипається.
3. бюджети турбовазів реально вилазять більші, ніж будь яка японопихалка. при цьому японопихло має і ресурс, і надійність.
4. на сьогодні немає жодного свапа в риксу, який показав би добрі результати на треку. Навіть свапи джейзетів і ЛСів приводять до повної непридатності до треку і такі машини через один два сезони уходять в небуття. Максимум що успішно свапиться у вісімку, це ревчик.
5. На сьогодні так само немає 100% завершених свапів, которі не потребують абонентського квитка на СТО і у которих все працює.
Садовник,
Apr 25 2016, 11:46 Mazda RX-8: установка ГБО
На ГБО ротор буде жити довше ніж на бензині. Детально розібравши точки найбільшого зносу статорів, маю всі підстави вважати що бензин ЗМИВАЄ масляну плівку.
Садовник,
Apr 11 2016, 21:22 Mazda RX-8: установка ГБО
Цитата(Садовник @ Apr 11 2016, 22:17 ) *
Мене це влаштовуйе.
Найбiльш мене хвилюйе момент включення 2х останнiх форсунок бензину пiсля 6250 обертiв.
Чи буде там пiнок, провал, смикання та тупiння саме в цей момент ??

Не буде. Типовий підхват при перемиканні каналів впуску. Різниці в роботі немає. Внєзапно газ дає напрочуд чудове наповнення і ротор на ньому працює прекрасно.
Садовник,
Apr 11 2016, 20:17 Mazda RX-8: установка ГБО
Цитата(Садовник @ Apr 11 2016, 20:33 ) *
John Ripper,
цiкава Ваша думка на рахунок варiанту 4 форсунки на НР ГБО
плюси та мiнуси ??

Абсолютно нормальний варіант. Реально для човгання по місту та динамікою до 6000 все буде працювати на гбо. В ціні обладнання також дешевше.
Для тих хто з міста не вилазить або використовує риксу як тачку кожного дня це адекватний варіант.

Мінуси - на трассі не політаєш на гбо з великими швидкостями.

Садовник,

2 страниц V   1 2 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 17th December 2017 - 02:03