Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику zkoleg ::: Спасибо сказали: 69 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Dec 16 2010, 14:12 Горные лыжи! наш ответ бордерам
Цитата(Kolyan @ Dec 16 2010, 10:46 ) *
А по какой ты дороге с Кировограда в Яремче едешь?

Выезжаю туда 3.01.

Сори но Я еду микроавтобусом и не Я буду за рулем по этому не знаю Зайди на форум буковеля и найдешь там все по маршрутам
Kolyan,
Oct 1 2010, 08:18 В помощь модерам! DEN,
Aug 9 2010, 08:18 Зразки Позовів
А вот и мой пример по Визирю

но только если Вы написать в графе объяснения такую фразу "Не порушував. Бажаю щоб при розгляді справи був присутній мій адвокат" и если после этого вам все-таки вручили "Постанову"


ПОЗОВНА ЗАЯВА

До Ленінського районного суду м. Кіровограда

Позивач;
Буйновський Олег Олександрович

25000, м. Кіровоград, вул. Полтавська, 75, кв. 70 тел. 050 487-33-39


Відповідач:
Інспектор ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбал Сергій Іванович

26000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Будівельників, 38 (засоби зв'язку не відомі)


ПОЗОВНА ЗАЯВА



Постановою в справі про адміністративне правопорушення від 26.06.2010 року інспектора ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбала Сергія Івановича я притягнутий до адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП, та на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
В протоколі про адміністративне правопорушення, який складений зазначеним вище інспектором ДАІ, та винесеній ним постанові вказано, що 26.06.2010 року о 17 год. 43 хв. я в смт Олександрівка на 244 км а/д Київ -Знам'янка керував автомобілем MAZDA АЕ47-91ВІ в населеному пункті перевищив встановлену швидкість на 34 км/год рухався зі швидкістю 94 км/год.
З таким твердженням інспектора я не погоджуюсь, т.я. я рухався зі швидкістю приблизно 60 кілометрів на годину. При цьому мій автомобіль рухався в потоці машин. Приблизно за 50 метрів до місця зупинки інспектором ДАІ мій автомобіль обігнав інший легковик, що рухався значно швидше. Цілком ймовірно, що інспектор зафіксував швидкість руху саме цього автомобіля.
Перевищення швидкості інспектор ДПС зафіксував за допомогою приладу Візир, як це видно з протоколу. На моє прохання показати мені фото
мого автомобіля та зафіксовану швидкість руху інспектор ДАІ відмовив без пояснення причин.
Ці обставини свідчать про відсутність в моїх діях адміністративного правопорушення.
Відповідно до ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі відсутності події і складу адміністративного правопорушення.
Після складання протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбал Сергій Іванович надав мені його для ознайомлення та запису своїх пояснень. Я одразу ж зазначив в протоколі, що бажаю щоб при розгляді справи був присутній мій адвокат. Та не зважаючи на це інспектор одразу ж вручив мені копію постанови в справі про адміністративне правопорушення. Це було зроблено ним з тієї причини, що постанова була винесена ним ще до того, як він надав мені для ознайомлення протокол про адміністративне правопорушення та запису в ньому пояснень. Тобто інспектор ДАІ, в порушення вимог ст.ст. 279, 280, 283 КУпАП виніс постанову в справі про адміністративне правопорушення без розгляду справи. Ненадання мені інспектором можливості скористатись юридичною допомогою адвоката є порушенням вимог ст. 268 КУпАП.
Статтею 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Все викладене вище дає змогу зробити висновок про незаконність дій працівника ДАІ по винесенню постанови в справі про адміністративне правопорушення та незаконність самої постанови.
Відповідно до ст. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 287, 288, 289, 293 КУпАП, ст.ст. 18, 19, 104-106 КАСУ, -
ПРОШУ:
1. Визнати дії інспектора ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбала Сергія Івановича по винесенню постанови в справі про адміністративне правопорушення від 26.06.2010 року, відповідно до якої я - Буйновський Олег Олександрович - притягнутий до адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП, та на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, незаконними.
2. Визнати незаконною постанову інспектора ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбала Сергія Івановича в справі про адміністративне правопорушення від 26.06.2010 року, відповідно до якої я - Буйновський Олег Олександрович - притягнутий до адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП, та на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
3. Скасувати постанову інспектора ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбала Сергія Івановича в справі про адміністративне правопорушення від 26.06.2010 року, відповідно до якої я - Буйновський Олег Олександрович - притягнутий до адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП, та на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, справу закрити.
Додатки:
1. Копія позовної заяви для відповідача.
2. Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення - 2 екз.
3. Копія протоколу про адміністративне правопорушення - 2 екз.

Дата Фамілія и підпис


Скарга начальнику УМВС України області до якої відноситься цей співробітник ДАІ


Начальнику УМВС України
в Кіровоградській області

Буйновського Олега Олександровича
м. Кіровоград, вул. Полтавська, 75, кв. 70
тел. 050 487-33-39

СКАРГА


Прошу притягнути до дисциплінарної відповідальності інспектора ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбала Сергія Івановича, який 26.06.2010 року незаконно притягнув мене до адміністративної відповідальності та виніс постанову в справі про адміністративне правопорушення, якою наклав на мене адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
В протоколі про адміністративне правопорушення, який складений зазначеним вище інспектором ДАІ, та винесеній ним постанові вказано, що 26.06.2010 року о 17 год. 43 хв. я в смт Олександрівка на 244 км а/д Київ -Знам'янка керував автомобілем MAZDA АЕ47-91ВІ в населеному пункті перевищив встановлену швидкість на 34 км/год рухався зі швидкістю 94 км/год.
Я рухався зі швидкістю приблизно 60 кілометрів на годину. При цьому мій автомобіль рухався в потоці машин. Приблизно за 50 метрів до місця зупинки інспектором ДАІ мій автомобіль обігнав інший легковик, що рухався значно швидше. Цілком ймовірно, що інспектор зафіксував швидкість руху саме цього автомобіля.
Перевищення швидкості інспектор ДПС зафіксував за допомогою приладу Візир, як це видно з протоколу. На моє прохання показати мені фото мого автомобіля та зафіксовану швидкість руху інспектор ДАІ відмовив без пояснення причин.
Ці обставини свідчать про відсутність в моїх діях адміністративного правопорушення.
Відповідно до ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі відсутності події і складу адміністративного правопорушення.
Після складання протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбал Сергій Іванович надав мені його для ознайомлення та запису своїх пояснень. Я одразу ж зазначив в протоколі, що бажаю щоб при розгляді справи був присутній мій адвокат. Та не зважаючи на це інспектор одразу ж вручив мені копію постанови в справі про адміністративне правопорушення. Це було зроблено ним з тієї причини, що постанова була винесена ним ще до того, як він надав мені для ознайомлення протокол про адміністративне правопорушення та запису в ньому пояснень. Тобто інспектор ДАІ, в порушення вимог ст.ст. 279, 280, 283 КУпАП виніс постанову в справі про адміністративне правопорушення без розгляду справи. Ненадання мені інспектором можливості скористатись юридичною допомогою адвоката є порушенням вимог ст. 268 КУпАП.
Статтею 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Все викладене вище дає змогу зробити висновок про незаконність дій працівника ДАІ по винесенню постанови в справі про адміністративне правопорушення та незаконність самої постанови.

Дата Фамілія и підпис


СКАРГА ПРОКУРОРУ ОБЛАСТІ


Прокурору Кіровоградської області

Буйновського Олега Олександровича
м. Кіровоград, вул. Полтавська, 75, кв. 70
тел. 050 487-33-39

ЗАЯВА
(в порядку ст. 95 КПК України)

Прошу порушити кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 364, 366 Кримінального кодексу України, відносно інспектора ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбала Сергія Івановича, який 26.06.2010 року незаконно притягнув мене до адміністративної відповідальності та виніс постанову в справі про адміністративне правопорушення, якою наклав на мене адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
В протоколі про адміністративне правопорушення, який складений зазначеним вище інспектором ДАІ, та винесеній ним постанові вказано, що 26.06.2010 року о 17 год. 43 хв. я в смт Олександрівка на 244 км а/д Київ -Знам'янка керував автомобілем MAZDA АЕ47-91ВІ в населеному пункті перевищив встановлену швидкість на 34 км/год рухався зі швидкістю 94 км/год.
Я рухався зі швидкістю приблизно 60 кілометрів на годину. При цьому мій автомобіль рухався в потоці машин. Приблизно за 50 метрів до місця зупинки інспектором ДАІ мій автомобіль обігнав інший легковик, що рухався значно швидше. Цілком ймовірно, що інспектор зафіксував швидкість руху саме цього автомобіля.
Перевищення швидкості інспектор ДПС зафіксував за допомогою приладу Візир, як це видно з протоколу. На моє прохання показати мені фото мого автомобіля та зафіксовану швидкість руху інспектор ДАІ відмовив без пояснення причин.
Ці обставини свідчать про відсутність в моїх діях адміністративного правопорушення.
Відповідно до ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі відсутності події і складу адміністративного правопорушення.
Після складання протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбал Сергій Іванович надав мені його для ознайомлення та запису своїх пояснень. Я одразу ж зазначив в протоколі, що бажаю щоб при розгляді справи був присутній мій адвокат'. Та незважаючи на це інспектор одразу ж вручив мені копію постави в справі про адміністративне правопорушення. Це було зроблено ним з тієї причини, що постанова була винесена ним ще до того, як він надав мені для ознайомлення протокол про адміністративне правопорушення та запису в ньому пояснень. Тобто інспектор ДАІ, в порушення вимог ст.ст. 279, 280, 283 КУпАП виніс постанову в справі про адміністративне правопорушення без розгляду справи. Ненадання мені інспектором можливості скористатись юридичною допомогою адвоката є порушенням вимог ст. 268 КУпАП.
Статтею 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Таким чином інспектор ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбал Сергій Іванович вніс до протоколу про адміністративне правопорушення неправдиві дані та незаконно притягнув мене до адміністративної відповідальності.
Явно незаконні дії інспектора ДПС Олександрійської роти ДПС при УМВС України в Кіровоградській області Цимбала Сергія Івановича є умисними, завдали істотної шкоди моїм охоронюваним законом правам та інтересам, вчинені всупереч інтересам служби, т.я. підривають авторитет ДАІ та міліції в цілому.

Дата Фамілія и підпис



Зы И после вышеперечисленного инспектор приезжал с извинениями и слезно просил чтобы я признал свою вину, а он сам заплатит это штраф, Но я был непоколебим и остался при своих требованиях
Login,
Aug 6 2010, 15:26 В помощь модерам!
Слезно просят закрыть Тему ПРОДАНО ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...c=44388&hl=]]>
-Олегджан-,
Aug 6 2010, 12:58 Украинский Мазда клуб на карте Украины
Г. Кировоград
ул. Полтавская 75

zkoleg
amigarik,
Aug 5 2010, 10:55 В помощь модерам!
Эту тему можно закрывать Человеку все ястно и больше ответы ему не нужны ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...c=45614&hl=]]>
-Олегджан-,
Jun 23 2010, 10:10 Кировоград! а не сыграть ли нам...?
Цитата(Skill @ Jun 23 2010, 09:25 ) *
Tsabiy узнай у Саши Дукалиса сколько он приведет своих друзей и отпишись,я попробую найти остальных!
Только постарайся отписатся до обеда!

Тебе лучше позвоннитьTsabiy, он тут просто не часто

ЗЫ Tsabiy 066 172 45 4два
Skill, tsabiy,
Jun 1 2010, 08:19 В помощь модерам!
Тему можно закрывать ПРОДАНО ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...c=43029&hl=]]>
-Олегджан-,
May 31 2010, 09:06 мини мисс Кировоград
5
serdgio,
May 27 2010, 15:39 мини мисс Кировоград
Фух,,, убил минут двадцать,,,,, но всетаки вывел в лидеры с 21,2% до 23,2 Это примерно голосов так с 30-цать будет.

За эту девочку "Отриченко Ксения" тоже кто-то ну очень уж старается. Но на фотках эту девочку я так и не нашел
serdgio,
May 18 2010, 08:58 Опять фен!
Цитата(moryacek @ May 18 2010, 09:02 ) *
Если бы там...В городе sorry.gif Фен снимает до 250, представляю если бы я ехал больше. Интересна реакция? gigi.gif

Я конечно не прав и знаю что нарушил. Переживаю, но скорее как верующий человек мне совестно за сказанную неправду. Может это урок и надо правильно поступить в этой ситуации, признать вину и заплатить штраф... unsure.gif

Какая Совесть, у них же её нет, то почему она должна быть у тебя . Я так понял в суд ты обращаться будешь в первый рас. Когда я в первый рас попал в суд было чуток не посибе, но после второго посещения этого же суда весь страх пропал И теперь Я даже уже начал жаловаться на Гайцов в прокуратуру. Теперь меня знают в лицо как минимум 5 Гайсранцев в нашем городе и не трогают потому что знают что им дороже станет.

Сними надо бороться и наказывать за их незаконные действия

Ничего не бойся и иди до победного конца


УДАЧИ В СУДЕ
moryacek,
Apr 13 2010, 15:27 покрасить диски
Цитата(amigarik @ Apr 13 2010, 15:14 ) *
спасибо,
позвоню

Эх ты


Новечек так старался

Кнопочка спасибо для чего зделана АААА??????

ЗЫ ладно в последний раз помагаю. Впреть будь вежливым.
amigarik,
Mar 30 2010, 07:45 ДОНОРЫ КРОВИ
Олег Кировоград Третья положительная

050 487 три три 39
Mr. Gorun,
Mar 7 2010, 23:45 В помощь модерам!
[Закрывайте, просят очень ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...c=36223&hl=]]>
YuraL,
Mar 3 2010, 19:25 offtop по Кировоградски
Цитата(tsabiy @ Mar 3 2010, 15:38 ) *
спасибо

отец был?))я не видел, брат мой говорит...он так постарел...



Пожалуйста, могбы и на кнопочку "спасибо" и нажать


Да Отец. У тебя я так смотрю отец тоже частенько за рулем ездит.
tsabiy,
Feb 24 2010, 15:55 В помощь модерам!
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...c=35636&hl=]]>


Помоему надо убить дУБЛИКАТ


И тема уже была на обсуждении Здесь пост № 6 ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...c=35250&hl=]]>
YuraL,
Feb 18 2010, 19:44 Wallpaper Mazda 6 + Mazdaclub.ua
Твоя машинка просто как шекарная женщина. Заходил к Тебе на Драв там увидел все остальные фото, просто мвпечетлили. Волга в переделке надеюсь будет выглядеть лучше чем Мазда.
Mr. Gorun,
Jan 26 2010, 08:47 Держите себя в руках
Держать себя в руках это конечно хорошо, а что делать когда тебя бык вынуждает в него вьехоть?

Я на полном серьезе догоняю и затираю до упора пока на бардюр не вискочит.

ЗЫ Хотя это и неправильно. Наверно это МОЛОДОСТЬ и горячая кровь
Adifur,
Jan 18 2010, 16:08 Оригинальные и лицензионные Расходники, Амортизаторы, детали Ходовой и Моторной части
Дима Большое спасибо за Амортизаторы и за подсказку где взять резинки на двери.
Лунный Огрызок,
Dec 16 2009, 12:18 Советы по эксплуатации авто зимой.
Цитата(МультиК @ Dec 16 2009, 13:09 ) *
мая Чуда- пашла завадить авто и греться =) интерестна шо ща будет и про ручник забыл напомнить ей =( ... гыг =)...
если не позвонит знач усе гуд =) Ждемс =)


На зиму ручник надо привязывать к полу чеб даже руки нетянулись.

ЗЫ опит сривание колодок был, благодаря Ж...не млиннн.

Цитата(МультиК @ Dec 16 2009, 13:12 ) *
ph34r.gif а говорят на улице теплее ждать пока авто прогреется =)....
и пока салон натопит =) можно снег почистить с авто и стекла !
а еще во время движения ..если есть возможность можно потармозить пару раз не резко но с затяжкой плавной... это и амортики по загружает плавно и тормоза подготовит =)


А потом по весне подушки двигла менять LOL.gif
july,
Dec 15 2009, 11:10 Помогите проголосовать за девушку!
+30 с копейками
trantor,
Dec 11 2009, 15:11 Помогите проголосовать за девушку!
+50
ЗЫ у ближайшей конкурентки 813 а у нас уже 1184 yahoo.gif
trantor,
Dec 11 2009, 13:41 Помогите проголосовать за девушку!
30
trantor,
Dec 11 2009, 12:24 Помогите проголосовать за девушку!
Цитата(trantor @ Dec 11 2009, 00:17 ) *
Понял, +1 уже есть, сейчас отпишусь еще в хюндай-клубе....

Дякую. Лови +20
trantor,
Dec 10 2009, 22:52 Помогите проголосовать за девушку!
trantor нужна ответная помощь здесь ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=32132]]>

зарание благодарен
trantor,

3 страниц V   1 2 3 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 28th March 2024 - 11:04