Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику AndrewM ::: Спасибо сказали: 1 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jan 21 2019, 01:36 Mazda cx-5 : запчастини на американця
Цитата(Cabann @ Jan 20 2019, 01:53 ) *
Привіт! Поділись досвідом. В мене зараз те саме: чекаю на таку саму комплектацію як і в тебе зі штатів. Теж морда потрібна- капот, фари, бампер, скоріш за все телевізор з усіма приколами. Теж хочу зрозуміти чи підійдуть фари, бампер та все інше. цікаво було б взнати у людини яка це пройшла- чи щось не підходить на американця, чи може щось таке, що ніхто більше не розкаже. Дякую наперед

Все підійшло без жодних проблем. Щодо фар-якщо ти про лед фари говориш,то вони підходять,але є якийсь нюанс в їхньому грамотному підключенні,про який не всі знають.

Цитата(gena84zp @ Jan 17 2019, 13:31 ) *
Добрий день! Я очікую на авто, яке придбав у США - CX-5 GT FWD, 11/2014, дорестайл. Також хочу завчасно замовити запчастини. Зацікавився Вашим досвідом замовлення на allegro.pl. Підкажіть, будь-ласка, Ви замовляли самостійно чи через посередиків? Як Ви визначали серійні номери, бо, наприклад, передній бампер на CX- з США йде без отворів для паркротіків та омивача фар?

Шукав сам. Доставив через знайомих посередників. Стосовно серійних номерів взагалі не напрягався-всі деталі підходять. Бампер на американці був без парктроніків,а з алегро приїхав бампер з парктроніками. Не бачу в цьому жодних проблем. Поки поставив бампер без підключення датчиків парктроніка. Можливо колись дойдуть до цього руки smile.gif
Cabann,


RSS Текстовая версия Сейчас: 16th April 2024 - 11:10