Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела Mazda RX7/8

Название темы должно обязательно начинаться с модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda RХ-7: как заменить воздушный фильтр?
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

3 страниц V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Потрібна допомога аксакалів.
MWB
сообщение Feb 19 2021, 22:05
Сообщение #21





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(AndyRX8 @ Feb 17 2021, 00:09 ) *
ничего не втулить. на штатную голову завязано управление климатом и информационный дисплей, если ее убрать, то все это работать не будет. Единственный вариант это покупать специальную рамку с адаптером за 250 дол и туда уже тулить любую 2дин

(знервовано гризе нігті з думкою "як же довести цим людям, що в мене нормальний набір хромосом") Пане Андрію, я в курсі про взаємопов'язаність рідної голови, клімату та ін. Можливо, некоректно висловився, тоді вибачте.
Малося на увазі готове рішення, саме про таке я і питав. Якщо без адаптеру ніяк, тоді маємо безліч варіантів.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
AndyRX8
сообщение Feb 19 2021, 22:21
Сообщение #22





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,472
Регистрация: 01.05.2009
Из: Одесса

Спасибо сказали: 194 раз(а)
Авто: Mazda RX-8, ML350
Имя: Андрей



Готовое решение есть, стоит около 250 дол 2 дин рамка с адаптером. Адаптеры отличаются на климат и на простой кондиционер, нужно брать именно под то, что стоит в машине
Go to the top of the page
Вставить ник AndyRX8 в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 19 2021, 22:54
Сообщение #23





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(avtoprofi @ Feb 17 2021, 09:32 ) *
Це добре, якщо бюджет може бути збільшено. smile.gif
Просто, це все інформація для майбутніх багатьох тих, хто гадає, що купить круту спортивну тачку за ціною ВАЗу, вкине пару копійок и на коні. Сподіваюсь, вони колись прочитають цю тему перед покупкою.

Стосовно обовїязкових витрат окрім тих, що написали вище.
Свічки запалювання, катушки, в/в провода, масляні форсунки потрібні нові - 800-900 долл.
В якому стані маслотрубки форсунок? Дуже часто вони після демонтажу мають пошкодження, це теж гроші.
Новий акумулятор, для більшості випадків, стартер, або його реставрація.
Всі рідини, двигун, коробка, діфф..
Може щось і забув вказати..

Дякую за КМБ, він напевно стане комусь в нагоді, але... Як відомо, мамкіньі гонщики не читають форумів, на жаль. В моєму випадку двигло вже розібрано, роздивився кожну дрібницю. А міняти всі рідини - то є традиція, 11-та
машинка, як-ні-як. Добре, що ГРМ в неї нема. Я готувався до витрат (як йому здавалося D.gif ), але коли металева пластинка 60х7 (приблизно) мм коштує $65... Але фігня, прорвемся. Візьму поки аби шо, хоч би їздило, а там потроху збиратиму
правильне двигло. Ну тобто як "потроху". До літа зароблю на готове або шукатиму по Вкраїні запчастин. Здибав в продажу відновлений статор за $700, наприклад. Чомусь один, хз. Ну то таке, можна і другий знайти.


Цитата(AndyRX8 @ Feb 19 2021, 22:21 ) *
Готовое решение есть, стоит около 250 дол 2 дин рамка с адаптером. Адаптеры отличаются на климат и на простой кондиционер, нужно брать именно под то, что стоит в машине

Чітко і зрозуміло.

Сообщение отредактировал MWB - Feb 19 2021, 23:12
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Feb 20 2021, 10:10
Сообщение #24


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Цитата(MWB @ Feb 19 2021, 22:54 ) *
Дякую за КМБ, він напевно стане комусь в нагоді, але... Як відомо, мамкіньі гонщики не читають форумів, на жаль. В моєму випадку двигло вже розібрано, роздивився кожну дрібницю. А міняти всі рідини - то є традиція, 11-та
машинка, як-ні-як. Добре, що ГРМ в неї нема. Я готувався до витрат (як йому здавалося D.gif ), але коли металева пластинка 60х7 (приблизно) мм коштує $65... Але фігня, прорвемся. Візьму поки аби шо, хоч би їздило, а там потроху збиратиму
правильне двигло. Ну тобто як "потроху". До літа зароблю на готове або шукатиму по Вкраїні запчастин. Здибав в продажу відновлений статор за $700, наприклад. Чомусь один, хз. Ну то таке, можна і другий знайти.


Відновлений статор, це приблизно як відновлений диск зчеплення, або відновлені тормозні колодки.
Кажуть, що вони бувають більш менш нормальні та залежить від того хто і як відновлював, але в любому випадку лотерея.
За 700 то вже дуже дорого. Якщо не помиляюсь, ціна якісного відновленого десь біля 400 долл. Можливо станом на зараз щось змінилось.
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
AndyRX8
сообщение Feb 20 2021, 10:43
Сообщение #25





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,472
Регистрация: 01.05.2009
Из: Одесса

Спасибо сказали: 194 раз(а)
Авто: Mazda RX-8, ML350
Имя: Андрей



Цитата(avtoprofi @ Feb 20 2021, 11:10 ) *
Відновлений статор, це приблизно як відновлений диск зчеплення, або відновлені тормозні колодки.
Кажуть, що вони бувають більш менш нормальні та залежить від того хто і як відновлював, але в любому випадку лотерея.
За 700 то вже дуже дорого. Якщо не помиляюсь, ціна якісного відновленого десь біля 400 долл. Можливо станом на зараз щось змінилось.
Не совсем так) восстановленный диск сцепления вполне возможно отработает положенное время, а вот восстановленный статор точно нет) в большинстве случаев это просто развод... У нас под восстановлением статора понимают просто шлифовку поверхности до стирания всех неровностей или наплавление меди на поврежденные участки) и пофиг, что шлифовка снимает защитный слой пористого хрома, а медь не сплавляется с нержавейкой и отваливается, главное ведь впарить за 700 баксов внешне красивый и ровненький статор)


Спасибо сказали:
Go to the top of the page
Вставить ник AndyRX8 в ответ
+Quote Post
stas_007
сообщение Feb 20 2021, 12:01
Сообщение #26





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 669
Регистрация: 22.11.2008
Из: Харьков

Спасибо сказали: 19 раз(а)
Авто: megane RS



Дмитро, покажите машину smile.gif


--------------------
]]>Rx-8 Свечи]]>
...по реке плывёт кирпич, деревянный как стекло...
Go to the top of the page
Вставить ник stas_007 в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Mar 17 2021, 18:48
Сообщение #27





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(stas_007 @ Feb 20 2021, 12:01 ) *
Дмитро, покажите машину smile.gif

Вже скоро, майже довів до тями.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Mar 24 2021, 00:08
Сообщение #28





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Якби я тілько уявляв, скілько нервів вона зжере, то, можливо, і не повівся би.
Якщо коротко - двигло таки куплено в Белехові, під час заміру компресії завелося на гарячу на одній секції, (керував процесом не я).
Те, що напружувало найбільше, виявилося найменшою проблемою. Двигун працює збс, ну поки що. Пре машинко зашибісь, масла жере десь
70 грамм на сотню, диму нема зовсім, заводиться на гарячу майже так само, як і на холодну, крутити треба в середньому 2-3 секунди.
Загальний пробіг - 1к за тиждень. Що цікаво, з моменту встановлення двигуна пройшло 3 тижні. Чого так? Отут про нерви. Спочатку виїбав клапан керування...
а-яй-яй вже не згадаю, чим саме, якісь заслонки в колекторі. Добре, що вона читається звичайною діагностикою. Причому, це падло не просто здохло,
а якийсь час подавало ознаки життя. Можна було проїхати 20 км і тобі лячно від того, що вона може, а потім горить чек і вже ніхто нікуди не їде. Або навпаки.
Після боротьби і перемоги над клапаном настала черга рейки, буквально наступного дня. "Датчик угла момента поворота руля". Він заграв вщент, вже була
думка купляти іншу рейку, але все склалося набагато простіше - загнутий пін в роз'ємі під воздуханом. Домучив її (чи вона мене) в суботу, в неділю, тобто позавчора,
вперше вивів її на трасу, покатав десь 500 км. Враження просто бомбічні, вона скажена, не дивлячись на те, що моє попереднє машинко мало 3.5 літра і теж ніби непогано
їхало. Докупи, RX-8 - це найкращий спосіб витратити гроші.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Mar 24 2021, 00:47
Сообщение #29





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



На фоні ейфорії, межуючою з істерикою, вирішив поміняти звук, сучільда нарешті поїхала та, як має, чом би і не продовжити апгрейд. І отут знов піздєц підкрався з посмішкою
хижей. Замовив на Караудіо адаптер, який, за обіцяннями продавця, мав підтримувати рідний екранчик і клімат, але ж болт завода Пєтровського (був в Херсоні такий) з лєвой рєзьбой.
Намагався знайти варіанти, але єдине, що дав пошук, це ]]>https://megazakaz.com/ebay/product/151143579673]]> тобто Metra 95-7510HG.
Панове, якщо хтось проходив цей шлях, міняв цей уїбаньський BOSE на щось адекватне, підкажіть, як це зробити. З мене магар, в будь-якому вигляді, навіть для тих, хто не п'є.

Сообщение отредактировал MWB - Mar 24 2021, 00:51
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Mar 24 2021, 01:12
Сообщение #30





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Ще забув додати про головний циліндр зчеплення, який крякнув одразу після першого запуску. Що і не дивно, машинко провалялося трупом 3 місяця, так буває.
Поки визначався, в чому проблема, знов знімав коробку і зчеплення, якимось дивом у корзину впала гаєчка на 6 і навіть після заміни циліндра чєплєніє не працювало...
Канєшно, проблема була вирішена, але знов нерви.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Mar 24 2021, 01:45
Сообщение #31





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Про бюджет, якщо комусь цікаво. Машинко з убитим двиглом і мінімумом іржі - 4270, двигло з покатушками на захід України - 1740, плюс втулки-стійки стаба (перед і зад),
масло усюди, акум і компоненти більш-менш нормальної акустики (крім довбаного адаптера) - приблизно 7300. Очікував більшого, витрати більш ніж влаштовують,
враховуючи, що я отримав на виході. Ну ще не зовсім отримав, вона стоїть з розідраними вщент нутрощами і чекає інсталяції звуку, сьогодні втулив в передні двері мідбас
і твітери, завтра приїдуть овали в полку і підсилювач. А мені ще вчитися керувати цим чудовиськом, бо її можливості набагато перевершують мої здібності, як водія.
Заздрю всім вам, бо ви вже відчули цей кайф, а мене вона поки що здебільшого лякає. Ну то таке.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Mar 25 2021, 09:28
Сообщение #32


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Музика це останнє на що б варто було витрачати кошти. Доречі, BOSE не таке й погане в цій тачці.
Краще було б відразу продати з цим двигуном, поки він більш-менш заводиться. Від 5 до 6 її б забрали, скоріше за все.
Нажаль, витрати тільки починаються.



Спасибо сказали:
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
stas_007
сообщение Mar 25 2021, 09:57
Сообщение #33





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 669
Регистрация: 22.11.2008
Из: Харьков

Спасибо сказали: 19 раз(а)
Авто: megane RS



Про музыку соглашусь с предыдущим оратором - это последнее на что стоит тратить деньги в вашем случае. Запишите диск с саундтреком nfs underground и наслаждайтесь. Штатный боуз с кучей элементов конечно не звучит лучше штатного звука на ВАГе например, но мне лично этого было достаточно и с заменой я бы не заморачивался.

Продавать советовать не буду, если авто целое, то осталось наслаждаться и быть готовым не считать расходы.

Фото тачки продемонстрируйте!


--------------------
]]>Rx-8 Свечи]]>
...по реке плывёт кирпич, деревянный как стекло...
Go to the top of the page
Вставить ник stas_007 в ответ
+Quote Post
AndyRX8
сообщение Mar 25 2021, 10:14
Сообщение #34





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,472
Регистрация: 01.05.2009
Из: Одесса

Спасибо сказали: 194 раз(а)
Авто: Mazda RX-8, ML350
Имя: Андрей



Цитата(MWB @ Mar 24 2021, 01:47 ) *
На фоні ейфорії, межуючою з істерикою, вирішив поміняти звук, сучільда нарешті поїхала та, як має, чом би і не продовжити апгрейд. І отут знов піздєц підкрався з посмішкою
хижей. Замовив на Караудіо адаптер, який, за обіцяннями продавця, мав підтримувати рідний екранчик і клімат, але ж болт завода Пєтровського (був в Херсоні такий) з лєвой рєзьбой.
Намагався знайти варіанти, але єдине, що дав пошук, це ]]>https://megazakaz.com/ebay/product/151143579673]]> тобто Metra 95-7510HG.
Панове, якщо хтось проходив цей шлях, міняв цей уїбаньський BOSE на щось адекватне, підкажіть, як це зробити. З мене магар, в будь-якому вигляді, навіть для тих, хто не п'є.
Дмитро, я так понимаю, что вы все равно к советам не прислушиваетесь, поэтому не совсем понятно, зачем советов спрашиваете) писали, что категорически нельзя брать мотор в Болехове - мотор в болехове взят) Писали, что единственное решение по музыке это рамка с адаптером за 250 дол, причем адаптеры разные под климат и кондиц - взята какая то нерабочая хрень)

Go to the top of the page
Вставить ник AndyRX8 в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Mar 25 2021, 23:19
Сообщение #35


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Думаю, за 1500-2000 дол. можно брать двигатель при условии, что в него никто еще не влез и ровная компрессия на горячую хотя бы не ниже 90пси.
При должном обслуживании и эксплуатации такого должно хватить тысяч на 10-15. Успеть покататься и продать, пока еще на ходу.
Интересно, какая компрессия по обоим секциям была у этого из Болехова и чем замеряли?
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
AndyRX8
сообщение Mar 26 2021, 00:09
Сообщение #36





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,472
Регистрация: 01.05.2009
Из: Одесса

Спасибо сказали: 194 раз(а)
Авто: Mazda RX-8, ML350
Имя: Андрей



Цитата(avtoprofi @ Mar 26 2021, 00:19 ) *
Думаю, за 1500-2000 дол. можно брать двигатель при условии, что в него никто еще не влез и ровная компрессия на горячую хотя бы не ниже 90пси.
При должном обслуживании и эксплуатации такого должно хватить тысяч на 10-15. Успеть покататься и продать, пока еще на ходу.
Интересно, какая компрессия по обоим секциям была у этого из Болехова и чем замеряли?
б.у мотор вобще нельзя брать ни где и ни за сколько, это выкинутые деньги в любом случае. а тем более в болехове)
Go to the top of the page
Вставить ник AndyRX8 в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Mar 26 2021, 08:47
Сообщение #37


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Цитата(AndyRX8 @ Mar 26 2021, 00:09 ) *
б.у мотор вобще нельзя брать ни где и ни за сколько, это выкинутые деньги в любом случае. а тем более в болехове)


Я судил именно по отслеживанию состояния моего мотора за время эксплуатации.
Например, заехала бляха на разборку и там двигатель в таком состоянии.
Хотя, полностью согласен, это лотерея еще та.
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Mar 26 2021, 22:16
Сообщение #38





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(avtoprofi @ Mar 25 2021, 09:28 ) *
Музика це останнє на що б варто було витрачати кошти. Доречі, BOSE не таке й погане в цій тачці.
Краще було б відразу продати з цим двигуном, поки він більш-менш заводиться. Від 5 до 6 її б забрали, скоріше за все.
Нажаль, витрати тільки починаються.

Музика - це лише 19к гривень +адаптер (десь 6.8к). Як же Ви, шановний, заграли з пропозицією "продать". Не можу в українську, коли бісить.
І може досить мене залякувати?

Сообщение отредактировал MWB - Mar 26 2021, 23:16
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Mar 26 2021, 22:36
Сообщение #39





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(stas_007 @ Mar 25 2021, 09:57 ) *
Про музыку соглашусь с предыдущим оратором - это последнее на что стоит тратить деньги в вашем случае. Запишите диск с саундтреком nfs underground и наслаждайтесь. Штатный боуз с кучей элементов конечно не звучит лучше штатного звука на ВАГе например, но мне лично этого было достаточно и с заменой я бы не заморачивался.

Продавать советовать не буду, если авто целое, то осталось наслаждаться и быть готовым не считать расходы.

Фото тачки продемонстрируйте!

Про музыку отвечу - это копейки. Запишите диск Газманова и наслаждайтесь! Штатный BOSE сосёт точно так же, как и штатный VAG, на секундочку. Ну или Вы настолько нетребовательны,
что Вас устраивает.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Mar 26 2021, 23:00
Сообщение #40





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(AndyRX8 @ Mar 25 2021, 10:14 ) *
Дмитро, я так понимаю, что вы все равно к советам не прислушиваетесь, поэтому не совсем понятно, зачем советов спрашиваете) писали, что категорически нельзя брать мотор в Болехове - мотор в болехове взят) Писали, что единственное решение по музыке это рамка с адаптером за 250 дол, причем адаптеры разные под климат и кондиц - взята какая то нерабочая хрень)

Хотелось бы знать, какую именно "нерабочая хрень" мною приобретена? Ибо я нигде не от писывал про то, какой конкретно был куплен куплен адаптер (да, неудачно).
Вы пытаетесь запугать меня страшной суммой в 250 ДОЛЛАРОВ!!!? Даже несмешно.
Гораздо адекватнее с Вашей стороны было бы кинуть ссылку на правильный адаптер, но не срослось...
Про двигло - компрессия мерялась обычным компрессометром (а где в райцентре Франковской области взять правильный?) с высверленным
обратным клапаном. Проверял перед поездкой на поршневом двигле. Через 2-3 секунды (могу ошибаться) первая секция показала 7.6, вторая 8.8 бар.
Стрелка поднималась равномерно.

Сообщение отредактировал MWB - Mar 26 2021, 23:32
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post

3 страниц V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 29th March 2024 - 08:11