Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику BsM ::: Спасибо сказали: 3 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Mar 14 2010, 14:09 Какую резину предпочитаете на лето 323f BA
Купив цього року резину марангоні 185-65-14 (рідний розмір йшов в 323ф з 96р).
Років десь 4 назад в мене також була 323ф там стояла резина 205-55-17 , таке відчуття що їздив на самих дисках, і спідометр занижено показував, а розхід був на 1-1.5л більший, подивився в неті які диски мають стояти рідні, вияснилось що 13, поміняв диски і їзда стала на багато приємніша, і розхід нормальний.
(фото колишньої Ф)
Iron,
Feb 4 2010, 19:14 мазда 323F: Подача воздуха в салон
Цитата(Iron @ Feb 4 2010, 10:12 ) *
І тобі дякую! friends.gif Тепер я знаю crazy.gif шо в мене є (чи повинен бути smile.gif ) фільтр салона!

Там проще простого міняти фільтер просто дивишся під бардачок, якщо там є два болти які показані на фото зеленими стрілками значить вільтер в тебе є, тоді відкручуєш їх знімаєш ту пластину, і бачиш перед собою три маленьких язичка торчать звідти, тягниш середній вниз ( і маєш в руках одну частинку фільтра з трьох), дальше маєш язичок з ліва і з права, той що зліва тягнеш в право, а потім в низ (ти там сам все поймеш коли будеш розбирати), а той шо з права тягнеш в ліво а потім вниз. Так само закладаєш назад. Не потрібно знімати ніяких бардачків, заміна фільтра в мене забрало 2 мінути часу.
Iron, yarikbest,


RSS Текстовая версия Сейчас: 24th April 2024 - 18:48