Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику tarantul ::: Спасибо сказали: 134 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jun 7 2015, 12:09 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(YuraL @ Jun 7 2015, 14:44 ) *
tarantul, в тому і справа, що тобі про котлети, а ти про мухи.
Спочатку зморозив про 10000%, а тепер переводиш дискусію в "сам дурак".
Якби індекс мав значення, відносне від попереднього, то дійсно, твоїми термінами, "колупання в носі" при сидінні на стулі викликало б його зашкалювання. Або країна, яка вперше потрапила в рейтинг, мала б безкінечно високий індекс. Але цього не має. В таблиці наведені значення приросту індекса і зміна позиції в рейтингу, а самі індекси безвідносні до їх попередніх значень. Це показники поточної економічної, політичної та суспільної ситуації.
Саме тому країни, які сидять на міцних стільцях і не колупаються в носі, мають вищий індекс ніж ті, які сидять на зламках і колупаються.
ЗИ. А дискусію я тебе й не просив починати. Обсирати найменші позитивні новини, які можна знайти в сьогоднішній непростий час, - це твій особистий вібір.

ти хоть сам зрозумів,що сказав?індекс безвідносний до свого попереднього значення... ohmy.gif (в Азірова вчився?)Він не може бути "безвідносним",як ти виражаєшся,він або ЗРОСТАЄ,або ЗНИЖУЄТЬСЯ,завжди ВІДНОСНО до свого попереднього значення.Сам жеш написав( В таблиці наведені значення приросту індекса),а потім пишеш,що він не відноситься до свого попереднього значення,до чого він тоді може приростати,як ти пишеш?
Країни туди не попадають,вони там є.Попасти може туди тільки новостворена країна.
я не проти позитивних змін,і обома руками за те,що ти їх викладаєш,бо в наш час позитиву і так мало,але я зачепив не саму суть теми,а твоє формулювання,і про те,що любу інформацію потрібно аналізувати,а не просто ковтати те,що тобі змі написали.
Urban,
Jun 7 2015, 09:43 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(YuraL @ Jun 7 2015, 02:12 ) *
tarantul, вартість Росії впала не набагато менше за Україну, виходячи з девальвації рубля: ]]>http://ru.slovoidilo.ua/articles/6885/2015...nfografika.html]]>
Війни в них немає, тобто політична складова індексу інвестиційної привабливості вище.
Виходячи з твоєї логіки вона мала не тільки не відстати, але й обігнати Україну.
Дивимося рейтинг. Упс, знову мимо. smile.gif
Продовжуй фантазувати.

ЗИ. Абсолютність індексів означає незалежність від їх попередніх значень, а не від показників, на яких вони основані. Не треба путати тепле з м'яким. Якщо країна була в повній жопі, вона ніколи не опиниться в лідерах, навіть при 1000% девальвації, що ти намагався доказати дитячими алегоріями.

блін,цікава ти людина,я тобі про котлети,а ти мені про мухи...При чім тут АБСОЛЮТНІСТЬ ІНДЕКСІВ?Ти вигадуєш нові поняття?Не існує такого поняття,як абсолютність індексів.Прочитай хоча б,що таке абсолютна і відносна величина,і ти зрозумієш,що говориш повну дурню...
так само,як і те,що цей індекс не залежить від попереднього значення-повна маячня...(таблиця якраз і показує спад,чи ріст відносно 2014 року)
Тепер про росію,санкції ж ніхто не відмінив,рівень благополччя народу котиться стрімко вниз(як і в нас),війни в них не має так само,як і в нас...(але в рейтингу вона теж піднялась,хоча,тільки на 4 позиції),як на мою думку,за рахунок девальвації.
Тепер про останнє,на рахунок країни,яка в повній жопі,якщо в таку країну влити за рік 100 млрд$,тоді б ти побачив,на якому місці вона опинилась би.Хоча б на Грузію подивись у тому рейтингу.
Чомусь я вважав тебе трохи більш розумнішим,а ти,бачучи,що зморозив дурість,продувжуєш нагромаджувати купу витягнутих зі стелі аргументів...
Просто візьми уважно перечитай нашу переписку-і подумай,без образ.
P.S.якщо ти далі захочеш писати про абсолютність відносних,і відносність абсолютних величин-то краще не напрягайся,ця дискусія буде просто безтолковою,я її не буду продовжувати...
Urban,
May 29 2015, 18:37 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
написав йому,на форум,він там гуру в них.Так що будем чекати...

мусів ще зареєструватись у них...
swan,
May 27 2015, 18:12 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Нержавейкин @ May 27 2015, 19:48 ) *
Совок он в головах. В частности в виде идеи что нужно тут сидеть и строить какую-то родину. Пока вновьприбывшая банда насмехается и толкается у корыта как и годами до того. Блин а на самом деле может нужно просто быть полегче на подъем да уезжать нафиг? Вот прикинул все население снялось и уехало от такого конченого государства....

це така собі страусина позиція(не в обіду),я сам був такий,достало все,поїхав спочатку в Іспанію,потім в США,міг би там жити-не тужити(грін-карта),але всередині щось бракувало,щось точило,коли приїзжав сюда-відпускало.Хоча розумом розумів,що вертаюсь практично в жопу(я не Україну маю на увазі,а цей весь стан речей,який тут є),але внутрішній голос підказував,що моє місце тут.Це все починаєш розуміти коли емігруєш,а так-важко повірити.
Нержавейкин,
May 27 2015, 08:26 КЛУБНЫЙ МАЙДАН




Зато я майже впевнений, що і на наступних виборах переможе той, хто дасть найбільше популістських обіцянок: газ по 1.3, пенсії 10 тис., і т.д.[/quote]
тут я з тобою на 100 % згоден,але це вже проблема розвитку громадянського суспільства,і до цього нам потрібно ще йти і йти,але якщо держав і надалі буде заганяти свій народ за межу бідності(відповідно нижчий рівень освіти,культури і т.д.) то нічого в кращу сторону і не змінеться.

Цитата(YuraL @ May 27 2015, 11:10 ) *
tarantul, якщо твої поняття про владу і державу звужені до таких рамок, то я тобі навряд чи зможу щось пояснити. Це все рівно, що совку пояснювати, що проблема совка не в світовому капіталізмі і не в заговорі жидо-массонів. smile.gif


Зато я майже впевнений, що і на наступних виборах переможе той, хто дасть найбільше популістських обіцянок: газ по 1.3, пенсії 10 тис., і т.д.

я тобі навів тільки один,малесенький приклад,як держава "цинічно "кидає"самі незахищенні верстви населення,а таких прикладів-тисячі,не буду ж я їх всіх докладно розписувати,а в тебе бачу все зводиться до одного,ви всі нічого не розумієте в держустрої,нема чого тут про проблеми розпинатись,все в нас йде добре!Якраз від твоїх постів і "пахне" совком.
Як на маю думку,функції держави якраз і полягають в тому,щоб забезпечити максимально комфортне проживання її громадян(пенсіонерів в тому ж числі),а не обстоювати інтереси маленької олігархічної групи,яка якраз і паразитує в цій державі.
Але пояснювати це людині,яка привикла махати прапором і кричати лозунги все рівно що навчити таракана розв"язувати біном Ньютона.(це приклад ведення дискусії з твоєї сторони,не думаю,що в цьому є якийсь конструктив)
Urban, Андрей К.,
May 26 2015, 18:21 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Yury @ May 26 2015, 13:30 ) *
Попытайся читать не только заголовок, но и сам пост

не встиг відповісти,працювати потрібно було..читаю не тільки заголовки,але і весь пост,реально час даний тією ж Європою на заморожені рахунки всіх екс підходить до кінця,і щось я не вірю,що наше ГПУ,як студент політеха буде курсак по "деталях машин",в останню ніч робити...скоріш спруть все на черговий форс мажор...
а на рахунок покращення...так вот якщо такі покращення вже йдуть,чому працюючи пенсіонерам не вернути спижд..ну пенсію,тому що це реальне пограбування,у баті стажу 50 років,і не просиджування,протирання штанів,і він до сих пір працює,а в нього реально з кишені кожен місяць витягають по 300 грн,це бля як назвати?!яке покращення?Я розумію,що 300 грн для депутата-фужер шампанського,але нєх тоді демократами зватись,коли ти просто злодій(мягко кажучи)
swan, Андрей К.,
May 17 2015, 08:33 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
я думаю такі весілля в Чечні-через одну,а тут просто шакал вишче по рангу-вот і висвітили...чи може хто думає,що в Пакистані щось інше,чи в Таджикістані,чи в Узбекистані,чи ще в 3-х десятках країн?Просто це не освітлює преса...А в Африці,там в деяких країнах такі традиції-що просто жах,то що,будем зараз це обговорювати?
Так,видають насильно заміж...але коли її рідні це норма?Може напишемо колектиний лист в ООН?
Нержавейкин,
May 8 2015, 09:08 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
не потрібно ідеалізувати наших....теж ублюдків хватає....
ScOoTeR_UA,
Mar 18 2015, 21:45 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
тільки що включив камеру Ялти...нарахував
тих,хто радіє------0
тих хто не радіє----0
всього------------------0
дивне свято?!
в моєму маленькому містечку зараз в центрі більше людей...хоч і не свято...
82_Udav,
Mar 13 2015, 09:05 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
прочитав,у русских есть поговорка-"Хорошо там,где нас нет" biggrin.gif
вот можуть же про себе правду сказати!
Нержавейкин,
Mar 6 2015, 08:53 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(swan @ Mar 6 2015, 09:23 ) *
самый оптимальный вариант, и многие так и сделали, отправить детей на учёбу в ближнюю Европу, то есть Чехия, Польша, Словакия, Австрия. Подростки там великолепно адаптируются и не горят желанием возвращаться обратно.

так,я теж про це думаю,тому і заставляю дітей інтенсивно вивчати іноземні,хай їдуть туда вчитись(і дешевше і якісніше),а там буде видно,хватить мого патріотизму,щоб тут сидіти...
Нержавейкин,
Mar 5 2015, 21:51 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Мы не уехали в иммиграцию и собираемся вернуться в Украину.
ключова фраза!
Той хто їздив і жив за кордоном-зрозуміє,для того ж хто там не був-дуже легко сказати-треба їхати туди,там все добре.Щасливих історій-1/1000.Більшість же ходить з мертвими очима.Так,там реально можна себе і сім"ю забезпечити,але матеріальна складова-це ще не все у цьому житті.Там це дуже швидко починаєш розуміти.Це як дерево,сформоване,яке викорчували в одному місці і пересадили в інше.Теоретично-приживеться,а на практиці дуже малий процент.Так,міняти щось потрібно,вивчати нові професії,пробувати інші роботи,якщо не задовільняє та,що є.Але іміграція-це шлях в пустоту.Повірте,сам через це проходив,і стикався з массою людей,які в цьому так і застрягли...Вони не повністю виїхали звідси і не зовсім в"їхали туда,можливо їхні діти будуть себе там відчувати вільно,а перша хвиля-НІКОЛИ!
Нержавейкин,
Mar 5 2015, 14:46 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(avtoprofi @ Mar 5 2015, 16:57 ) *
у тебя почти все ссылки с ресурса mail.ru
уже не однократно информация не подтверждалась
может поменяй ресурс новостей

просто там в мене почтовий ящик(який знають дуже багато людей і який в мене багато років),знаю,що треба поміняти red.gif
avtoprofi,
Mar 2 2015, 18:27 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Yury @ Mar 2 2015, 18:50 ) *
В рамках правил - wellcomу
А после предупреждения админа\модератора - можно, разве что, "на зло бабушке отморозить уши" и получить свободное от форума время (его можно потратить с пользой - представлять что ты сделал бы с этими уродами-модераторами)

Инструкция по эксплуатации данной темы

1. Любая война закончится.
2. В каждом народе есть разные люди, не все участвуют в войне, не нужно оскорблять всех подряд.
3. Политики договорятся, а ты останешься с тем говном, которым ты поливаешь "своих идеологических противников".
4. Во время войны врут все. Не распространяй информацию анонимную и ту, в истинности которой не уверен или не можешь проверить. Если хочется что-то написать, пиши о том, что видишь сам.
5. Хочешь высказать свое отношение к политике - выскажи, при этом не обязательно кого-то оскорблять.
6. Не нравиться мнение другого человека - выскажись об этом мнении, а не об этом человеке, чаще всего вы лично не знакомы.!!!
7. Помни, что ненавидеть незнакомых тебе людей - это заболевание.
8. Взаимоотношения между людьми весьма сложные даже на уровне семьи или трудового коллектива. Между государствами все еще сложнее. Всё просто и понятно только дуракам. Не торопись делать выводы.
9. Оставайся всегда Человеком и помни пункт 1.
який пункт мною порушений?
Bianko,
Feb 27 2015, 11:24 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
я давно прийшов до висновку,що надіятись на будь-яку владу,в будь-якій країні,це займатись самообманом.Потрібно надіятись лиш на свої сили,робити для других так,як хочеш,щоб поступали з тобою,не прогинати спини ні перед ким(хоч це і дуже важко),відповідати за свої слова і вчинки...і саме головне-вчити цьому своїх дітей!Повірте,якщо будем мінятись ми-буде мінятись влада.І неправда,що один у полі не воїн.Наведу один приклад-на заводі,на якому я працював кіповцем,наша бригада (вірніше 2 чоловік)пішли на ножі з керівництвом(про оплату праці).Нас лякали,але ми гризлись до крові,в кінці кінців,наша бригада почала отримувати на 50 проц більше.Але саме цікаве,що остальні бригади,коли ми кіпішували,сиділи тихо,тільки підсміювались з нас,а потім,коли в нас стала більша зарплата-почали возмущатись(але між собою,не керівництву).Я давно звільнився з того заводу,але той керівник,з яким я гризся кожен мій День Народження дзвонить до мене і вітає!Так само,коли я працював в райдержадміністрації,був 1-й заступник голови,який крив матом всіх,згори до низу,а народ голову в жопу і мовчить..після того,я я 2 рази з ним погризся,він почав до мене відноситись з повагою.
Це все я до того,що дуже багато залежить від нас самих!Не сунути голову в задницю,а відстоювати свої права і гідність.Помалу в нашого народу ця здатність просинається.
Нержавейкин,
Feb 26 2015, 10:55 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Yural,таке враження,що ти тут єдиний,хто знає щось,про що не знають остальні,так поділись.Я розумію,що розведення паніки нічим не допоможе,але тут ніхто її і не розводить,просто ділимось враженнями про все,що відбувається у нашій країні.Так,як ти говориш-можна було б і за Яника говорити-нема чого панікувати,уряд робить все для блага,винні росія і інші,а нам треба рога в землю і працювати...в чому різниця?коли до влади замість однієї олігархічної "сім"ї" прийшла інша?Бо вона прийшла на хвилі Майдану?
Pavel, ScOoTeR_UA, scorpio, yarikbest, Андрей К., серж 7,
Feb 25 2015, 21:25 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
ну що,одне засідання у презика зміцнило гривню,обвалило долар...всі щасливі,хлопають в долоні...Знов будете тут розказувати,як ціна на валюту залежить від АТО,віддтоку інвестицій і т.д.Цей народ завжди мали за ослів,і по великому рахунку так воно і є,бо всі будуть тепер вважати великим досягненням пороха,як він одним підняттям брови може казково змінювати курс.І не кажіть мені,що мол я сволоч така невдячна,курс стабілізовується-а він недовольний...Лохотрон це все,великий лохотрон,а ми тут лохи.
ScOoTeR_UA, xx07xx, yarikbest, Андрей К., Нержавейкин,
Feb 23 2015, 14:45 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(YuraL @ Feb 23 2015, 17:36 ) *
В сетях наткнулся на опрос:
"Если вы все знаете, назовите хотя бы три способа как остановить падение гривны."
Интересно услышать мнение форумчан, которые, уверен, точно знают как. smile.gif

навіщо піднімати таку дурну тему?
Можна на тракторній бригаді запитати-чи знає хтось,як розрахувати орбіту комунікаційного супутника,з другої сторони-навіщо садити в центр управління польотом тракториста,з третьої,якщо там сидить кваліфікований інженер-програміст,а супутники все-рівно падають-то чи не відправити такого програміста на тракторну бригаду,і знайти дійсно толкового?
ще раз скажу-валюта в країні є,кожен,хто хоче купити-може купити практично любу суму-значить дефіциту немає,паніки особливої,після 1$=16 грн-теж не бачив,висновок один-комусь це вигідно.
Dr.Anime, Андрей К.,
Feb 9 2015, 11:23 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
вна рахунок "не пробачити" і "не забути"...ми "пробачили" і "забули","братам"нашим старшим мілліони загинувших під час революції,громадянської,приєднання Зах України,голодомору,2 світової,репресій...тільки вдумайтесь-мілліони...не 10,не 100 не 1000...а ми це все забули,хоча пройшло не так вже й багато,ще живі ті,що це пам"ятають...Ми з радісю перейшли на їх "язык"(в основній своїй масі)і тепер виправдовуємось,що ми звикли,нам так зручно....ми перейняли їхню культуру(в основній своїй масі),бо себе вважали чимось менш вартісним,багато кому навіть встидно було сказати,що він українець.Цієї всієї ситуації не було б,якби ми ПАМ"ЯТАЛИ".
Мені дуже важко уявити собі,що тут,в мене вдома,на Тернопільщіні можуть з"явитись всяка кацапська наволоч...все тому,що тут ще дійсно пам"ятають всі справи старших братів.
А коли на Донбасі(в кращому випадку)говорять-мені пох.. хто буде,лиш би жрачка була і не стріляли,і це говорять не жінки,а здорові мужики,тоді і немає чого дивуватись,що там це все твориться.
Нам потрібне своє самовизначення.Радує те,що в останній час все більше і більше народу бачить себе власне УКРАЇНЦЕМ.
Вчора дивився "ГОЛОС ДІТИ",так,що цікаво,основна маса дітей(з різних регіонів) розмовляє таки українською і це радує,бо ця людина вже не буде себе асоціювати з якоюсь іншою державою.Навіть діти інших національностей розмовляють українською(це при тому,що я підтримую розвиток мов і культур інших національностей).
(SLAV@), Kolya M3, swan,
Feb 6 2015, 10:23 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(YuraL @ Feb 6 2015, 13:09 ) *
tarantul, все ясно. Не спробувавши навіть розібратись з елементарними поняттями і причинно-наслідковими зв'язками, робиш однозначні висновки і вішаєш ярлики.
Ватники, вони і в Україні ватники. smile.gif

в чому розібратись?Ти можеш розібратись в роботі хірурга,якщо ти айтішнік?чи ти вважаєш,що керування нацбанком,і всі процеси,які задіяні в економіці це так,для середньої школи?Я кажу,що людина кожна на свому місці повинна відповідати за свою роботу.А то коли з роботяги,за зробленний брак-спитають,знімуть премію і т.д,а якщо ти високопосадовець,то маєш карт-бланш-роби що хочеш відповідальності ніякої.Я про те,що невміючи нема чого братись,я не піду робити хірургічну операцію,бо не вмію,а якщо піду і зроблю не так-то буду відповідати.Не згоден?

і знову ж таки,називати ватником тільки за те,що хтось не махає лозунгом,і з дебільною рожою кричить ура...
Андрей К.,
Feb 3 2015, 15:06 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Yury @ Feb 3 2015, 17:37 ) *
Валера
Я не сказал все и во всем, а я один - д"Артаньян
Я не очень понимаю на кой хрен обсуждать и делать всеобъемлющие выводы не зная\не понимая что\как происходит. Меня раздражает любвь к агитштампам. Меня очень раздражают советы о "правильном управлении страной" от тех, кто не управлял\не руководил хоть сколько нить значимым коллективом\предприятием. Военные "стратеги и тактики". И вообще я становлюсь старой брюзгой smile.gif
Когда в каких то местах я узнал чуть поболе чем знал из сми - у меня общая картинка и восприятие сильно изменились. И я перестал "рассуждать" о том, чего не знаю (дабы не оказаться клоуном)
P.S. Я вижу что то происходящее в МО. Сложно. С "боями". Не быстро. Но там происходят изменения колоссального маштаба и значения

все так,зрозуміло,що основна маса народу не буде,та й по великому рахунку і не повинна знати всієї суті керування державою,але наші керманичі хоча б повинні були б нормально контактувати з людьми,які проживають в цій державі,чітко окреслювати напрямки,і строки проведених реформ,щоб люди знали,так,зараз хреново,але робиться те,те,і те.А коли просто все списується на війну і тільки хтось починає критикувати,то його зразу оголошують зрадником,поплічником пуйла і т.д. то це теж невірно.
xx07xx,
Feb 3 2015, 09:41 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(YuraL @ Feb 3 2015, 12:37 ) *
Urban, а ты сам помогаешь, что других судишь?

та якби всі допомагають,податок же ввели...та й так постійно то гроші збираєм,то одяг...а бізнес(маю на увазі крупний)міг би серйозно допомогти.Ну але це толочити воду в ступі,1000 раз це обговорювали,бізнес заробляє бабло.
swan,
Jan 28 2015, 09:57 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
так ось це і обідно!чому звичайні люди повинні страдати від цього?хоча,так було завжди...і напевно буде.Одні будуть прапорами і лозунгами махати-а інші страждати...Коли я побачу реальну зацікавленність у вирішенні цієї проблеми зі сторони нашої,так званої,еліти,тоді і люди поміняють своє відношення до цієї війни і до мобілізації,коли я побачу,що ахмєтка,пінчук,коломойський та інші скинулись по млрд(хоча б),тоді і я,та й другі будемо діяти по іншому.А так-ти віддай все,що маєш,а твій презик каже"я 5 канал не продам",а Рошен продати не можу,короче,ви моє не чіпайте,але за моє йдіть воюйте...

можливо зараз хтось напише,що пуйло якраз на це і розраховує,йому треба зірвати мобілізацію....і т.д.так,він на це і розраховує,але наша влада теж мала б це враховувати,а якщо не вміють,то хай ідуть вчитись грати в шахмати,як то кажуть,"не можеш срать-не мучай жопу".
Влада прекрасно розуміє,що якби не війна,їх би вже знесли всіх...тому такий статус кво,який зараз в АТО,по великому рахунку їх задовільняє(на мою думку)
swan,
Jan 28 2015, 09:20 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
До речі,на рахунок мобілізації у Зах Україні.Ні для кого не секрет,що області Зах України є найбіднішими в Україні.То як має голова сім"ї,в якого є жінка,пару дітей,кинути все,і піти на війну.Цим самим залишаючи свою сім"ю без засобів до існування.А якщо врахувати те,що потрібно ще і скупитись на чималу суму...А потім?дуже багато приходять вже звідти поранених,яким в військоматах кажуть,що їх не було в зоні АТО(особисто знаю багатьох),пропонують їхати на схід-збирати документи,які б це підтвердили.І що далі,цей голова сім"ї має робити,коли він додому повернувся інвалідом,коли тут і для абсол здорових роботу важко знайти,а якщо є,то за зарплату-1300-1500грн.Тому і виживають сім"ї через те,що їдуть заробляти за кордон.А кому ти будеш потрібен там без руки,чи без ноги.У нас навчились кричати про патріотизм,героїзм,мужність...Так,це все є,тільки,коли людина повертається звідти,про неї абсолютно всі забувають,і потрібна вона тоді лише своїм близьким.
Так,складно зараз в країні,бабла немає,але держава повинна давати хоча б якісь гарантії людям,які її захищають.Той самий порох з легкістю міг би продати свої бізнеса і виручені кошти направити на лікування і реабілітацію воїнів.В нього,думаю,було б за що жити.А в родині воїна-інваліда-точно не буде засобів для проживання
Можна було б олігархів притиснути,в умовах надзвичайної ситуації,їхні діти не перестали б гірше харчуватись(звісно,пообіцявши якісь пільги для них після завершення війни)
А так,виходить як завжди,хочуть виїхати за рахунок простого мужика...
Багато букв написав,але щось уже достає...
swan,
Jan 27 2015, 11:12 мазда 626 GV(GD) прогретая не заводится.
можливо потрібно подивитись рівень палива в поплавковій камері?
vlenin,

4 страниц V  < 1 2 3 4 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 10th April 2024 - 07:56