Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику white_zal ::: Спасибо сказали: 32 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jun 8 2013, 20:13 Mazda 626 GC: альтернативные запчасти
Сьогодні міняв передні гальмівні колодки, змащував направляючі супорта і міняв пильники направляючих. Там де по два пильники на одну (тонку) направляючу підійшли від ВАЗ 2108, добре що хоть той пильник що суцільний на грубшій направляючій в мене вцілів, бо його ні від чого не вдалось підібрати.
VGS,
Oct 23 2012, 16:24 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Фоточки, як я поварив машинку, до і після.
SANSKRIK,
Jun 24 2012, 14:09 Mazda 626 GC: альтернативные запчасти
Всім привіт. Щоб зняти старі і поставити нові троси ручніка розбирав тормозні барабани. Заодно і почистив там всьо і змазку в підшипниках поміняв.
Так вот бляшки за допомогою яких колодки тримаються, не витримали лихої 25-ти річної долі і порозламувались.
Купив "Ремкомплект для тормозного супорта ВАЗ 2101-2109" так вони здається називались. 17грн. - стали на місце навіть краще як рідні бляшки.
SergeS, Tolya1789,
May 26 2011, 23:53 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(Alexander1956 АЛЕКСАНДР @ May 26 2011, 21:43 ) *
Серега дело не в деньгах, у меня магазин не через дорогу, просто хочу знать размеры? шток знаем, а вот трубочки размер везде разный. 7.5см. это орегенал? или альтернатива? НА ланосе 9.5см. москвич-5.5см. 55гр. комплект, на одну сторону, как понять?Ланос два штока со втулками комплект 40гр.


7,5 см. трубка оригінал. Комплект на одну сторону це:
Болт з гайкою і з шайбами, трубка і чотири бублики резинові - ціна 55 грн.
Alexander1956 АЛЕКСАНДР, labeo, VGS,
May 26 2011, 23:06 Mazda 626 GC: альтернативные запчасти
Я колись тут запитував як підключити ВАЗовську кнопку до водійського склопідйомника, так толком нічого і не почув. Підключив давно вже, сьогодні обшивку знімав думаю дам фотку який дріт до якого прикручувати, вдруг таки комусь такому як я і пригодиться.
В нас є чотири дроти чорний, червоний, зелений, чорний з жовтим. До чорного білий і голубий, до червоного - червоний, до зеленого - коричневий, до чорно-жовтого - оранжевий. Червоний і синій на кнопці лишаються без роботи.
vasekman,
May 19 2011, 12:03 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(skhart @ May 18 2011, 12:20 ) *
Привет, всем!
Длина болта стойки стабилизатора-19мм, резиновые втулки 22х14х8, а вот длина ограничителя(металлическая трубка), кто знает, подскажите.


Ну якщо точно, то довжина болта 18,5 см, трубки - 7,5 см.
skhart,
Dec 11 2010, 18:31 Mazda 626 GC:установка поворотов в блок-фару габаритов
]]>Відео]]>

Вибачайте за якість, знімав телефоном. І світить воно всьо в декілька раз яскравіше, просто в мене акумулятор здох!
VGS,
Oct 28 2010, 10:59 Оригинальные и лицензионные Расходники, Амортизаторы, детали Ходовой и Моторной части
Стойки отримав, поставив. yahoo.gif Велике спасибі. Дуже приємно було мати з Вами справу.
Лунный Огрызок,
Oct 20 2010, 21:54 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(Banderos @ Oct 20 2010, 21:46 ) *
Товарисчи ни хрена подобного датчик по крайней мере у меня поднимается и до половины и почти полностью (когда после зимы забыл открыть радиатор) поменял четыре датчика пока стало нормально!

В мене тоже, тьфу-тьфу датчик температури супер працює. А вот з бензином...
udo71,
Oct 17 2010, 10:37 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(lisyj @ Oct 17 2010, 10:26 ) *
О! классная штука, а как мне ее выслать??

Звяжись з ]]>Skiw]]>
lisyj,
Oct 8 2010, 14:08 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Короче шось ми з ним говорили і він каже що був тут колись каталізатор але я його вирізав кудись там здав ще й пару рублів дали. Потім вихлопна проржавіла, мусів міняти. Вот так мені дісталась машина з новою вихлопною фіг знає від чого.
vasekman,
Oct 8 2010, 12:42 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Попередній власние казав що вирізав каталізатор, наскільки то правда незнаю.
vasekman,
Sep 14 2010, 16:34 Mazda 626 GC: альтернативные запчасти
Декілька днів тому поставив собі на зад задні пружини від ВАЗ 2101. Підходять із доварюванням деяких елементів. Див. на фото. Зато тепер можу грузити машину по повній.
У звязку з цим продам Маздовські задні пружини. Чуть-чуть б/у.
vasekman,
May 22 2010, 20:59 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(izherebko @ May 22 2010, 16:27 ) *
Куда и как можно поддомкратить двигатель для замены подушек. В мануале написано "снять внутренний щит крыла" - щит - это подкрылок?


Я недавно міняв подушку передню, там в принципі мотор піднімати і не треба, потрібно буде тільки домкратом його потримати той час поки будеш стару подушку витягати і нову ставити на місце. На фотографії я помітив місце під яке ставив домкрат, воно на мій погляд саме міцне.
izherebko, vasekman, VGS,
May 14 2010, 23:14 Mazda 626 GC:установка поворотов в блок-фару габаритов
Цитата(VGS @ May 14 2010, 23:00 ) *
Внимание, вопрос D.gif
Для чего вы ставите "противотуманки"?
1. Для борьбы с этим самым туманом ставлю желтые лампы, ибо только они в туман и спасают
2. Ставлю как доп. освещение, ибо наши фары/отражатели себя изжили и нифига не видно

Лично мне это интересно, так как в туман (конкретный) попал один раз в жизни, а вот на счёт дополнительного освещения периодически задумываюсь


Особисто я хочу поставити противотуманки щоб підсилити ближнє світло. Бо з дальнім ще можна миритись, а ближнє взагалі ніяке.
В туман не попав ще ні разу.
VGS,
May 14 2010, 20:07 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(vasekman @ May 14 2010, 19:12 ) *
Братцы, оборвало у меня две подушки двигателя - переднюю и заднюю. Хотел купить новую.. неоригинала нет, оригинал можно привезти по бешенной цене... Мож у кого есть лишняя? или совет какой. Так не хочет опять заниматься кулибиничеством.. но блин если другого варианта не будет, придется что то мудрить. посоветуйте плиз


В мене також була роздавлена передня подушка мотора ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?s=...st&p=767532]]>
Незнаю як Тобі а мені підійшла ВАЗовська 1 в 1. Були припущення що попередній власник кріплення спеціально під ВАЗовську переробив, за що йому респект. Хоча я ніяких (по крайній мірі кардинальних) переробок не замічаю.
vasekman,
May 9 2010, 21:57 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(izherebko @ May 9 2010, 21:45 ) *
А на ній є якесь маркування, написи чи піктограмки?


Завтра подивлюсь. Я коли в себе шукав цю релюшку поворотів, то включав аварійку (про те що вона включена сигналізує клацання, в тебе напевно також?) то клацає якраз ця релюшка яку ти шукаєш. Залазив головою під руль і слухав яка коробочка клацає laugh.gif
izherebko,
May 9 2010, 21:39 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(izherebko @ May 9 2010, 21:21 ) *
Это часом не одна из сереньких коробочек, которые находятся под пластиковым кожухом над педалями?


Ну незнаю як в тебе, в мене така прозора зеленкувата коробочка розміром з сірникову пачку. І знаходиться вона над педалями з лівого боку.
izherebko,
May 4 2010, 15:27 Mazda 626 GC:установка поворотов в блок-фару габаритов
Давно вже хотів перенести покажчик поворота в габарит. Все ніяк не наважувався. Спасибі велике друже-]]>vasekman]]> за фотозвіт. Сьогодні став і зробив, получилось навіть краще ніж я очікував.
Поки що викладаю фотки зроблені вдень.
... і вночі.
vasekman, VGS,
Apr 29 2010, 11:28 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(vasekman @ Apr 27 2010, 13:02 ) *
Расскажи, пжлст, всю процедуру по переучету. Что куда подавать, сколько платить, какие документы и т.д.


Знімав з обліку попередній власник, так що про це нічого не знаю, знаю тільки що заплатив він десь в районі 500 грн.
Щоб поставити на облік я давав такі документи: Техпаспорт, біржовий контракт (він же договір купівлі-продажу) і супровідний лист до нього, договір страхування, ксерокопію свого паспорта (ксерокопії паспортів тих хто має бути записаний в техпаспорті), ідентифікаційний код, ну і червоні номера. Грошей десь біля 2000 грн.
Експерт МРЕВ робить машині фотосесію і через деякий час видають нові номера і тимчасовий техпаспорт. Він дійсний три місяці. Після цього знов в МРЕВ - 500 грн і аж тоді постійний техпаспорт.
mc-89, vasekman, VGS,
Apr 12 2010, 11:53 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
[quote name='vasekman' date='Apr 11 2010, 19:21 ' post='760338']
Кажется моим шаровым пришел конец. Нужно менять. Кто этим занимался уже - с чего начинать, сколько стоят, самому можно сделать или на СТО?
[/quo

Я недавно міняв шарові перший раз в житті. Там складного нічого нема (добре що попередній власник машини нові ричаги поставив, бо я боявся шо може бути приварена шарова). Вибивав старі шарові і забивав нові без пресу - молоточком обережно. Ставив на шарову підходящого діаметру головку і по ній бив молотком.
Ставив шарові GMB, скільки коштують незнаю- тесть запрезентував, казав що хороша фірма.
vasekman,


RSS Текстовая версия Сейчас: 19th April 2024 - 21:37