Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику Євген Олександрович ::: Спасибо сказали: 19 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Nov 19 2009, 11:13 Мазда3 VS Seat Leon
]]>http://www.driveonline.ru/review/reyting_nadejnosti_2.html]]>
обратите внимание на МАЗДА 3 в "2-3 года" - 1-е место
Seat Cordoba (Леона нет в рейтинге, но думаю аналогично) - 40-е место

о чем тут еще можно спорить...
Sergu44o,
Nov 18 2009, 20:25 Украина - Греция
TyKu, ]]>http://www.smotrisport.com/]]>
там дальше найдешь
только комменты не по нашенски smile.gif
Mr. Gorun, TyKu,
Nov 16 2009, 15:09 Mazda 3: хочу белую полосочку на весь кузов
Mystery, про официалов - это плюс пять good.gif
долго буж кататься с полосой - снимешь останется след (везде краска выгорит, а под полосой нет) smile.gif
Mystery,
Sep 17 2009, 10:58 Отзывы о страховых компаниях
dzju, дорого
dzju,
Aug 20 2009, 16:00 Киевские автомойки попали в немилость
Цитата(Бендер Родригес @ Aug 20 2009, 16:52 ) *
Друзья там свои мафынке мыли... но я не рискую... мойка то не безконтактная...
Флаера на эти мойки в кинодроме раздаются.

мыли там машину, все гуд.
моются все подряд и Мэрины новые и Лохусы.
Понравилось, реально 4 мин и поехал чистым.
Кстати "волоски", которые прикасаются к машине - прорезиненные.
З.Ы. флаер можно и у них с сайта распечатать
Бендер Родригес,
Aug 18 2009, 08:49 Поменял свои диски
в живую они гораздо интереснее чем на фото - дизки зачетные good.gif
scorpio,
Aug 7 2009, 12:07 Тормозные колодки Mazda 3 Kool-Vue
Цитата(avtoprofi @ Jul 22 2009, 17:31 ) *
Ну что, по комплекту со скидкой забирают, когда притрутся 300-400км, подождём отзывы, самому интересно.

Итак, теме АП!
Как и было обещано, начинаем «опись, протокол, взял, принял, отпечатки пальцев».

Были приобретены у Виталика колодки передние (органика) на Мазду 3, 1.6, автомат.
Для начала хочу отметить саму упаковку – качество упаковки сразу вдохновило на то, что все будет гуд.
Приятный визуальный момент после установки – колодки ярко-оранжевые и естественно их немного видно (аля спорт стайл).
После установки практически сразу проявились потусторонние звуки, в основном басистое «УУУУУУУУ».
«УУУУУУУ» проявлялось при:
- вкладывание машины в поворот без торможения
- дорога, аля «стиральная доска» или кочки-бугорки
- езда задним ходом (это вообще ппц как громко было)
- торможение
Ах да, торможение у машины пока месть было слабое.

Никто не унывал поскольку понятно, что колодки должны притереться, тем более, что «подопытный кролик» - это машина на автомате.

Пробег после установки около 200 км.:
Все также, только пропало «УУУУУУУ» при торможении (остальные «УУУУУУ» остались) и машина стала тормозить адекватнее.

Пробег после установки около 350 км.:
«УУУУУУУ» стало поменьше и потише, но все равно есть + машина еще лучше тормозит.

Сейчас пробег после установки 550 км.:
«УУУУУУУ» практически пропало, только очень изредка проявляется на «стиральной доске» и «пырышках-пупырышках».
Машина тормозит отлично.

Посмотрев тенденцию уменьшения «УУУУУУ» можно сказать, что еще километров под 100 и этот уже очень редко проявляющийся звук исчезнет насовсем.

Взвесив все «за» и «против», могу сказать, что оно того стоит – мы имеем недорогой, но качественный вариант колодок.
Главное перетерпеть ужасный «УУУУУУ» на первых 500 - 600 км., а дальше все гуд.

Рекомендую? Да, рекомендую, за такую цену колодки отличные.

Виталик, спасибо!
avtoprofi, Масяня,
Aug 4 2009, 14:25 Руководство по изготовлению малогабаритного аппарата для домашнего изготовления 100% заменителя бензина
Цитата(P$ion @ Aug 4 2009, 15:19 ) *
читал где-то, что из-за счет отсутствия нефтепродуктов в метаноле, он способствует увеличению срока службы движка! тем более должен быть дешевле бензы!

добавил статью постом выше
P$ion,
Aug 4 2009, 13:11 Новая машина Magic'а
Цитата(magic @ Aug 4 2009, 14:08 ) *
даю наводку:
Длина (мм) 4870
объем багажника без 3 ряда: 1680л. Если сложить 2 ряд можно 3 маздой заезжать spiteful.gif

Honda Pilot smile.gif

Общие данные автомобиля, таковы: тип кузова – универсал, 5 дверей и 8 мест. Длина – 4870 мм, ширина – 1995 мм, высота – 1845 мм. Общая база автомобиля – 2780 мм. Объем багажника 264х551х1680 литров. Двигатель бензиновый с распределяющим впрыском, V-образный 6 клапанов на 4 цилиндра. Объем двигателя – 3471 см. куб., мощность 257 лошадиных сил. Максимальный крутящий момент равен 347 Нм. Тип привода – полный с 5-ти ступенчатой автоматической коробкой передач. Подвеска независимая, шины – 245/65 R17. Разгоняется автомобиль от 0 до 100 км за 9,9 секунды, а максимальная скорость равна 180 км/час. Расход бензина на 100 км от 9,2 до 16,3 литра.
magic,
Aug 3 2009, 10:58 Где щас выдают кредит ?
Цитата(magic @ Aug 3 2009, 11:51 ) *
ап!

Где сейчас выдают автокредит и на что стоит обратить внимание, что не попасть в "просак" (Жмурки (с))

вродь АСТРА банк выдает
magic,
Jul 22 2009, 16:16 Тормозные колодки Mazda 3 Kool-Vue
Цитата(avtoprofi @ Jul 22 2009, 17:13 ) *
В общем, решил так, кому надо срочно менять колодки, готов отдать на пробу:

- Кевларовые - 400 (забронированы)
- Органика - 250


Только при условии, что ставятся в течении недели и пишется реальный отзыв и впечатления....



На 1,6 наверно всё-таки советовал бы с органическим составом. Если конечно ездишь быстро, то можно и кевлар. Кевлар забронировали минут 25 назад, вечером точно определимся.

давай тогда органику, на 1.6 автомат думаю и их хватит, просто думал взять девочки с запасом smile.gif
Масяня,
Jun 2 2009, 09:55 В помощь модерам! YuraL,
May 28 2009, 09:23 АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
соорудил такую штуку (при помощи юристов канешнаsmile.gif ) в ответ на мой протокол с превышением в на трассе возле г. Волноваха)))), может кому пригодится - пользуйтесь:



До _____________ районного суду м. Києва
Позивач: ______________
вул. ________ __, кв. __
м. Київ
Київської обл.
тел.: ___________


Відповідач: Старший прапорщик УДПС ВДАІ
м. Волноваха
Близнюк П.А.
(інші засоби зв’язку невідомі)

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
Про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення та оскарження дій старшого прапорщика УДПС ВДАІ з приводу складення постанови про адміністративне правопорушення


Постановою по справі про адміністративне правопорушення __ № _____ від __.__.2009 року старшим прапорщиком УДПС ВДАІ м. Волновахи Близнюком П.А. на мене було накладено стягнення у вигляді штрафу в сумі 255 грн. До постанови також додано фотознімок, який, нібито фіксує правопорушення, але на даному фото не видно ані знаку, яким би обмежувалась швидкість, ані інших знаків і взагалі не зрозуміло, що це за місцевість.
Постанову по справі про адміністративне правопорушення __ № _____ від __.__.2009 року, я отримав __.__.2009 звичайним листом на мою поштову скриньку чим було порушено ст. 285 КУпАП у якій зазначено, що копія постанови вручається під розписку. У зв’язку з цим я не мав часу на оскарження вищезазначеної постанови у строк, передбачений ст. 289 КУпАП. Для підтвердження цього факту прошу суд зробити запит до відділення поштового зв’язку щодо з’ясування яким чином на мою адресу була доставлена постанова по справі про адміністративне правопорушення __ № ____ від __.__.2009 року. У зв’язку з тим, що строк на оскарження даної постанови було пропущено не з моєї вини, прошу поновити мені строк на звернення до суду, для оскарження постанови про адміністративне правопорушення, згідно ст. 289 КУпАП.
Дана постанова виписана всупереч вимогам ст.ст. 3, 6, 19, 55, 59, 64 Конституції України, ст.ст. 9, 10, 11. 21, 22, 23, 33, 34, 35, 268, 278, 279, 280, 283, 285 КУпАП.
Так постанова була виписана без розгляду справи.
Відповідно до ст. 283 КУпАП розглядаючи справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі.
Як видно з постанови, старший прапорщик УДПС ВДАІ м. Волновахи Близнюк П.А. виписуючи постанову не вказав обставин, які він зобов'язаний з'ясувати при розгляді справи керуючись ст. 280 КУпАП, а саме: не з'ясував чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини що пом'якшують чи обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для вирішення справи.
Не відображення даних обставин у постанові свідчить про те, що справа не розглядалася.
Відповідно до ст. 278 КУпАП старший прапорщик УДПС ВДАІ м. Волновахи Близнюк П.А. зобов'язаний вирішити чи оповіщено осіб які беруть участь у розгляді справи, про час і місце розгляду справи, чи витребувано необхідні додаткові матеріали, чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, їх законних представників і адвоката.
В постанові не знайшли свого відображення вимоги ст. 280 КУпАП, обставини, що підлягають з'ясуванню при розгляді справи про адміністративне правопорушення: орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та місцевого самоврядування їх посадові особи, зобов'язані діяти лише на підставі в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення передбачений виключно ст. 279 КУпАП а також обставини, що підлягають з'ясуванню при розгляді справи передбачені виключно ст. 280 КУпАП, які проігнорував старший прапорщик УДПС ВДАІ м. Волновахи Близнюк П.А. виписуючи постанову. Виписана постанова свідчить тільки про той факт, що старший прапорщик УДПС ВДАІ м. Волновахи Близнюк П.А. виписуючи постанову діяв не на підставі закону, не в межах своїх повноважень та не у спосіб передбачений законом.
Відповідно до ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.
Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Я не був сповіщений про час і місце розгляду справи, а тому і не зміг використати наданих мені Конституцією та ст. 268 КУпАП право на захист. Даний факт свідчить, що старший прапорщик УДПС ВДАІ м. Волновахи Близнюк П.А. діяв всупереч вимог закону.
Відповідно до ст. 283 КУпАП розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі. Постанова виконавчого органу сільської, селищної, міської ради по справі про адміністративне правопорушення приймається у формі рішення.
В постанові вказано, серійний номер приладу „Візир № 0812416". В той же час нічого не сказано, що за прилад, коли і ким він був установлений, чи був він у робочому стані.
У тексті постанови зазначено, що я, власник транспортного засобу, керував транспортним засобом у зазначений у постанові час у зазначеному місці. Проте для таких висновків у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. На місці нібито порушення мене ніхто не зупиняв, постанову та протокол не складав. Якщо постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, то ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку. Якщо постанова виноситься за результатами фотофіксації, у порядку ст..14-1 КУпАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа керувала транспортним засобом. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
До того ж, у постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив фото фіксацію. Між тим, це повинно бути зафіксовано, тим більше, що у відповідності до п.13.2 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС 13.11.2006 N 1111), до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Тому при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників.
Відповідно до п.п.12.2, 12.3 зазначеної Інструкції, визначено виключний перелік способів та тактичних прийомів нагляду за дорожнім рухом. При цьому нагляд за рухом з автомобіля без спеціального пофарбування та спеціальних сигналів допускається виключно у випадках руху у потоку транспорту. А використання приватних транспортних засобів не допускається взагалі. Між тим, з фото, доданого до оскаржуваної постанови, видно, що зйомка велася з автомобіля, який припарковано. Це також говорить про порушення нормативних актів МВС при фіксації порушень, та перешкоджає застосуванню її результатів для притягнення осіб до адміністративної відповідальності.
У протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки час, який нібито пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, а за таких умов різниця у кілька секунд може означати, що насправді була виміряна швидкість автомобіля, який рухався у кількох десятках метрах від мого автомобіля.
У відповідності до ст.ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
Розміри похибок вимірювань співробітник ДАІ мені не повідомив, що у відповідності до вимог зазначеного закону, перешкоджає використанню результатів вимірювань.
Результат вимірювання знаходиться у межах похибок вимірювань відносно величини, що перевищує дозволену швидкість на 20 км/год, а за таких умов наявність більшого перевищення (що необхідно для наявності складу зазначеного правопорушення) не може визнаватися доведеним.
При накладенні стягнення старший прапорщик УДПС ВДАІ м. Волновахи Близнюк П.А. не врахував характер вчиненого правопорушення, що я як особа раніше не притягувався до відповідальності, що я позитивно характеризуюся, не врахував мій майновий стан. Не врахував обставини, що пом'якшують обставини, що відсутні відсутні обставини, що обтяжують відповідальність.
Ніяк не врахована моя позиція, що я не перевищував швидкості встановленої правилами дорожнього руху.
Відповідно до ст. 258 КУпАП у разі виявлення адміністративного правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису протокол про адміністративне правопорушення не складається, а постанова у справі про адміністративне правопорушення виноситься без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
В той же час, відповідно до ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про час і місце розгляду справи і якщо, від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Тобто існує в КУпАП два підходи до вирішення даного питання, а саме конкуренція норм ст. 258 КУпАП протирічить ст.268 КУпАП.
Відповідно до ст. 3 Конституції України, людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердженім і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
Відповідно до ст. 8 Конституції - Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
Відповідно до ст. 24 Конституції - громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціальною походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 3, 6, 19, 55, 59, 64 Конституції України, ст.ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, п.п.12.2, 12.3, 13.2 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС 13.11.2006 N 1111), ст.ст. 9, 10, 11, 14-1, 21, 22, 23, 33, 34, 35, 268, 278, 279, 280, 283, 285,287, 288, 289 КУпАП.




ПРОШУ
1. Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення __ № _____ від __.__.2009 року про накладення на мене штрафу у сумі 255 грн.
2. Визнати дії старшого прапорщика УДПС ВДАІ м. Волновахи Близнюка П.А. неправомірними, щодо винесення постанови.
Додаток:
1. Копія постанови про накладення адміністративного стягнення __ № _____ від __.__.2009 року.
2. Копія фотознімку.
3. Копія сповіщення (підколота разом з постановою).






__.__.2009 р. ____________________
Login,
Apr 26 2009, 21:47 Mazda3: RUD Exhaust
Цитата(Upss @ Apr 26 2009, 21:29 ) *
только один момент - жаль,что на видео не записали звук віхлопа на максимальніх (читай близко к максимальным) оборотах wink.gif

а вот и на максимальных оборотах ]]>http://www.youtube.com/watch?v=BMdYwCHOeYA]]>
Upss,
Mar 7 2009, 01:01 MazdaQUEST "Все в MAQ"
Цитата(Ganz @ Mar 7 2009, 01:16 ) *
Примите от нашей команды в составе Ганз, Мультивен, Баркасс, Суслик поздравления!!! Как говорится опыт не пропьешь!!! Мы лидировали на всех чек-поинтах с отрывом 7-10мин, но на последнем задании нехватило опыта!!! Победителей не судят, так что еще раз примите поздрвления!!! clapping.gif
ЗЫ а где же наши фавориты наш dart вейдер и сейлер мун))))))))))) D.gif

поздравления приняты clapping.gif
все были красавцы clapping.gif
ща пьем горечительные, отмечаем rolleyes.gif
необошлось без повреждений, влетел мля в яму СЦУКО, шишка теперь на колесе, ЗАТО ПЕРВЫЕ spiteful.gif

GANZZZZZ, так вы все таки вторые? а то там непонятки были search.gif
бегун мля laugh.gif крос сдал на 5+
Тёмыч,
Dec 15 2008, 10:10 Помощь "Дому малютки", г.Белая Церковь
Цитата(Масяня @ Dec 15 2008, 09:59 ) *
ЗЫ: отдельное спасибо части колонны на обратном пути crazy.gif friends.gif даже та ситуация на дороге не испортила позитив от проведённого времени clapping.gif


[censored]

Ух, всем спасибо, нужно время переварить увиденное и слышанное, мы молодцы good.gif
Blaze,


RSS Текстовая версия Сейчас: 29th March 2024 - 01:19