Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику tarantul ::: Спасибо сказали: 134 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jan 25 2019, 12:59 Чорногорія.Поїздка на авто
Цитата(ANRI @ Jan 25 2019, 08:20 ) *
Будемо чекати детальний відгук про подорож. Якщо можна то маршрут, де зупинялися, ціна на дизель та 95-й, де харчувалися. Теж цікавить поїздка на авто в Европу.

ок,постараюсь по макс розписати все.Поїздка буде з 02 липня
ANRI,
Jun 18 2017, 20:36 Солотвино
Були минулого року,зупинялись в "соленому озері",на його території найбільший басейн,умови так собі...раніше там дійсно були озера,були шахти,куди спускали хворих,була республіканська лікарня.Зараз не знаю,що з того залишилось,мабуть тільки бізнес на тому всьому...
ANRI,
May 12 2016, 21:12 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(макс CX-9 @ May 12 2016, 17:23 ) *
Сегодня была последняя капля, после которой я дошёл до уверенности что нынешние руководители страны есть хунта и они ничем не лучше януковича
Нельзя так издеваться и ложить прибор на закон и на конституцию Украины.
Как быстро сегодня приняли закон о прокуратуре и подписали и спикер и президент и даже газету напечатали, и все это за час
Да и вообще какой из луцика генпрокурор

сцуко!як достало а-яй-яй..во в цій державі(навмисне не пишу країні,щоб не путати поняття!)
як тільки шоколадний прийшов до влади,я одразу казав,що тепер у нас буде Великий РОШЕН(хто працював в цій фірмі добре зрозуміє про що я)
Я не приймав участь ні в одному майдані(достатньо скептично відношусь до такого роду революцій,тому,що більш ніж впевненний у керованості таких процесів),але якщо далі це буде продовжуватись,то,сцуко,в слідуючому Майдані(який,я думаю буде восени,не пізніше...)прийму саму активну участь,і не від того,що вірю,що це щось змінить,а просто від безвиході!!!
бо за кордон їхати не хочу(і наїздився,ну і чому,сцуко,я повинен зі своєї КРАЇНИ втікати!!!!!!!
Це,сцуко,моя земля,а не цих гондонів!!!
залишаються одні мати....
Не купляю,і не куплю жодної цукерки чи шоколадки рошенівської,хоча вони мені і подобались!!!!!
ScOoTeR_UA, Андрей К.,
Dec 14 2015, 22:07 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
в Україні прив"язуються до нафти тільки коли вона дорожчає,тоді бенз одразу вгору,а коли нафта падає в ціні нам одразу розказують про те,як нафтотрейдери закупили нафти для України на 3 роки вперед по ціні 100 $...ну і тепер аж ніяк не можна знизити ціну...
kanny-west, Urban,
Dec 11 2015, 08:48 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Cn011282pal @ Dec 10 2015, 22:09 ) *
Я за!

+100500
swan,
Oct 26 2015, 17:14 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
я просто в шоці!!!!!!46,6% прийшли на вибори!!!!!!!!!
І це на виборах,де реально від людей залежить влада на місцях..тобто сільські,міські голови,депутати місцевих рад...вибираєм людей,які реально на місцях будуть вирішувати проблеми,а більшій половині населення-ПОХ...!!!!!!!!!
І вони ж перші будуть стогнати,що жити х...во!
Я теж ненавиджу цю владу,що прийшла,але ж на місцях ми вибираємо тих людей,яких знаємо!
Блін,для цього народу легше вийти на майдан,помахати прапором,набити комусь морду і покричати,що всі кругом Х...ло!А занятись дійсно конструктивними речами-впадло!Впадло виділити 1ГОД с!вого дорогоцінного часу,щоб вибрати владу на місцях,яку реально можна спитати за всі дії...проще нагнутись і розсунути булки в очікуванні чергового "х..я".
Б...ть!Тільки така "пєтушинна" маса могла собі вибрати президента зека,і 1000 раз праві ті,хто казав,що кожен народ має тувладу,на яку заслуговує.Засовуйте і дальше поглибше свою голову в задницю і чекайте чергової єб...і!Бо всі ті 53,4% на ніщо більше і не заслуговуєте!
Навіть моя рідна Тернопільщина,зі своїми56.5% мене сильно розчарувала...
Наскільки треба мати "рабську натуру"щоб таке робити?!
п.с.Я не приймав участі у виборах,не болотувався ні до яких рад,але свій голос віддав,тішить одне,що в нашому селищі ми обрали дійсно достойних людей,і сподіваємось,що вони будуть мати і силу і бажання змінювати цю гнилу систему.
Вибачаюсь за такий емоційний пост,але такий стан речей просто бісить!
Allure, k1evlyanin, maxwell, swan, TEREN, yarikbest, YuraL,
Oct 22 2015, 09:59 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(RaiN @ Oct 22 2015, 10:46 ) *
Morrigan, полностью согласен со всем выше написанным. Я давно так живу и всем советую. Жаль только что до критической массы, чтобы изменения были заметны, ещё очень далеко.

головне,щоб був приріст таких людей,а дальше воно піде лавиною...я реально зараз бачу багато молодих,які реально ломають гнилу систему в нашому містечку,ці люди з абсолютно іншим менталітетом.І якщо раніше ця гниль здавалась непереборною,тотепер не все так і страшно виглядає,так що не будем втрачати духу і будем продовжувати боротись,"вода-камінь точе"!!!
Morrigan,
Oct 12 2015, 20:16 Выбор автостоянки в Борисполе
а не простіше,щоб хтось з одноклубників забрав ласточку і на тиждень її десь приютив?Будь це в мене,без проблем організував би,думаю,що і в Києві в когось знайдеться вільний гараж...
Morrigan,
Sep 19 2015, 12:07 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
ага,тільки міліардери не стають президентами,як в нашій країні.А на рахунок нажитого ним непосильною,чесною працею-розказуйте це перед виборам бабусям(вдобавок можете їм півкиля барабарисок подарувати),чи може хтось думає,що вся Україна на "Богданах"їздила б,якби були нормальн розтаможка на нормальні автобуси?За те,що 90 % дистрибюції Рошену йде чорним налом-не буду в який раз згадувати.Про те,що Гройсман,спікр ВР,говорить,що йому "начхати" на регламент(можете собі уявити це в Англії?).Країну ломають під свої інтереси,а народу показують видимість реформ,спочатку кинули всіх в 3 рази,а тепер,перед виборами подачку обіцяють-підняти на 13% зарплату.Моя дружина працює держслужбовцем,зарплата піднімалась останній раз в 2008.Розказати як піднімаються в них зарплати?Є кошторис на рік,в межах цього кошторису може підніматись зарплата,тобто,якщо зарплата складалась:ставка-1000,премія-250,надбавки за ранг,вислугу і т.д-500,все разом-1750.Тепер оголошують,що всім бюджетникам піднмають зарплату на 13%,тобто тепер зарплата буде:ставка-1000+13%=1130,премія-120(250-130,щоб в кошторис вкластись)+надбавки за ранг,вислугу і т.д)все разом-1750грн.Помітили ПОКРАЩЕННЯ?При слідуючому піднятті зарплати,можна буде скоригувати вислугою,чи рангом,головне,щоб в межах кошторису.
Ось так!так що Гоу на виборах голосувати за "доброго" міліардера-царя" і його молоду команду-реформаторів.
До речі,про те,що болить тут усім нам,про автомобілі.Мають скасувати спецакциз на розмитнення,але одразу вводять норму про Євро5(так за екологію піклуються),а те,що в 90% населення через таке розмитнення залишаться автомобілі,які навіть Євро1 не відповідають-нікого особо не хвилює,хоча ці люди з легкістю могли б пересісти як мін на Євро 3,або і Євро 4.
Яник,наскільки дурень був,але і то коли хотів щось зробити-приймав закони,теперішнім на закони-"начхити",як правильно виразився теперішній спікер.
Так що думаєм....
Dr.Anime, swan,
Sep 9 2015, 21:13 Mazda 626 GC: раздача ненужностей...
Цитата(nitrorules @ Sep 9 2015, 21:04 ) *
Продолжаем поиски переднего правого кулака, ог же цапфа, он же ступица... Не добросовесные форумчане подвели((

недобросовісних в студію!

добавлю,на 250 диск,тобто цапфа R14(не путати з розміром колісного диску).В мене є пара хороших на 230мм(тобто R13 і L13)
nitrorules,
Aug 25 2015, 08:56 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(Dim1triy @ Aug 25 2015, 10:21 ) *
ребят, совсем ни у кого не завалялось? чтото не хочется карбюратор целиком покупать или переделывать под другой. Или кто может знает где найти.

]]>http://slavutich.ko.olx.ua/uk/obyavlenie/k...html#7f76278b7a]]>
попробуй тут спитати,на самому карбі демпфера не видно,але може в нього окремо десь є..

]]>http://smela.chk.olx.ua/uk/obyavlenie/karb...html#7f76278b7a]]>
або цей брати,правда тут 500 грн,але можепогодиться окремо продати демпфер

]]>http://zaporozhe.zap.olx.ua/uk/obyavlenie/...html#7f76278b7a]]>
ще тут
Dim1triy,
Aug 21 2015, 21:28 Лобовое стекло Mazda GC
Цитата(filosof74 @ Aug 21 2015, 23:40 ) *
Собственно вопрос. Хочу заменить лобовое стекло на своей Маське ГЦ 1983 года (седан). Со стеклом (приобретением) вопросов нет. Вопрос состоит в следующем. Как крепится это стекло? На клею или на уплотнительной резине как заднее???
Заранее спасибо всем откликнувшимся.

на клей,а зверху планочки.
filosof74,
Aug 7 2015, 13:54 Трансфер Ивано-Франковск - Яблуниця
блін,що в Франеку настільки всі зайняті,що ніхто не може допомогти одноклубникам?там ж не так вже і далеко....
laville,
Jul 30 2015, 23:08 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Ganz @ Jul 31 2015, 01:06 ) *
Ок, отлично ответил на вопрос!
нехо идти в армию, так и скажи! Пока что есть возможность откупиться.

а я цього і не приховував ніколи.В армію ніколи не хотів йти,з дитинства не переношу,коли хтось намагається мною керувати,а якщо цей хтось ще й дебіл,а ти йому повинен відкозирнути і сказати "слухаюсь"...ніколи не розумів цього і не зрозумію,але для кого виконувати чужі накази-зміст життя,будь ласка,вибір особисто кожного...Я родився вільним і нічиїх наказів виконувати не збираюсь.
Valentin44,
Jul 7 2015, 21:17 Mazda 626 gc
на всіх трьох однакові шліци,тобто підходять
mister_X,
Jul 1 2015, 08:57 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Нержавейкин @ Jul 1 2015, 11:45 ) *
Смех смехом а таки управляют. Просто не так тупо и прямо, как может показаться, т.к. "полюсов" дофига.

я взагалі тут нічого смішного не бачу...якщо я маю акції цукрового заводу,на якому я працював,і таких акцій має ще багато роботяг-це не означає,що ми ним керуємо(це питання про демократію)...і девідендів ніхто ніразу ще не бачив(хоча завод приносив і приносить досить непогані прибутки....Я ж не сміюсь з того,що цим заводом керує людина,яка взагалі до нього причетна не була,просто в свій час викупила його за копійки(приватизація).
А тепер,для сміхунів,збільшіть маштаб заводу,до маштабу країни...що заважає викупити її за безцінь,коли у неї купа боргів і повний розвал економіки...абсолютно нічого,потрібна тільки наявність певної суми грошей,або віртуальна можливість їх мати.Вот і все.І так і з іншими країнами.Але простіше ржати(що на заводі,що в країні)
Додам,цього дядька(власника)ніхто з роботяг ніколи не бачив і 90 відсотків навіть не знають його прізвища.Він вкладає в завод певні кошти("кредити"),які потім звісно хоче повернути у вигляді прибутків.На місцях,ці "кредити" дерибаняться місцевими менеджерами(директор,гол.інжинер) які закуповують дешев запчастини,пишуть липові наряди і т.д.і стараються відзвітувати власнику про ефективну реконструкцію і т.д.А тепер проведіть аналогію з державою....думаю,не важко...Хоча посміятись-легше!
Нержавейкин,
Jun 30 2015, 23:22 Mazda 626 GC: раздача ненужностей...
Цитата(Aleksey_FreeMan @ Jul 1 2015, 01:27 ) *
Доброго времени. Возможно вопрос конкретно к "tarantul", или нет. Mazda 626 Coupe 85г. Интересует полный комплект молдингов вокруг лобового стекла. Также интересует панели багажного отсека (а конкретно, задняя панель, прикрывающая фонари (желательно серого цвета)). Прошу озвучить наличие, целостность, цену, и пару фотографий, по возможности. Спасибо.

в лс.
nitrorules,
Jun 24 2015, 09:07 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
цікаво,я ще не бачив в цій темі жодної людини,яка б підтримала Yurala...Совпадение?думаю нет... biggrin.gif
ScOoTeR_UA,
Jun 24 2015, 08:20 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(YuraL @ Jun 24 2015, 00:18 ) *
Твои умозаключения напоминают мне попытки решить дифференциальное уравнение арифметическими методами. Мир намного сложнее, чтобы его можно было так примитивно представлять. smile.gif
В мире есть сотни примеров, когда богатейшие люди теряли всё, а вчерашние голодные студенты строили крупнейшие мировые компании. Сотни примеров, разбивающих в пух и прах теории заговоров, мирового правительства и прочих бредней.
Но некоторые люди лучше поверят в самую нелепую конспирологию, чем расстануться со своими шаблонами.
Ватники тоже искренне уверены, что запад им завидует, а Майдан организовали американцы. И они тоже считают, что делают правильные выводы.
Вот только организовать с таким мировоззрением у них получается только антимайдан и лугандонию.

"блажен,кто верует",що я можу ще сказати,приблизно такі самі дискусії були в мене з людьми після 2004 року,коли вони зі слюнями кричали "Ющенко,Ющенко!",і на мої доводи подивитись,що це за людина і політик проаналізувавши його "діяння" в минулі роки,кричали,ти що,проти демократії,за Януковича?Пройшло пару років,ті самі люди мішають Ющенка з г..ом,і кажуть,яка він сволоч,іяк не виправдав їх сподівань...В нас народ чекає на месію,і не розуміє,що ломати треба перш за все себе..так що продовжуй співати оди петюнчику енд компані,я нагадаю цю дискусію тобі через пару років..
Kedarix, Urban,
Jun 23 2015, 16:44 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(ScOoTeR_UA @ Jun 23 2015, 19:36 ) *
а при чем тут президент??? сам президент вообще никто. им руководят большие деньги людей которые давно тут осели и окоторых даже и не догадываються. Президент это вершина айсберга.
Даже по Порошенку видно как он умял свой пыл.

Для основної маси народу дуже важливо,щоб вони думали,що вони щось вибирають,що від цього вибору реально щось залежить,але як тільки це скажеш-тобі зразу кажуть,що ти віриш в змову жидомасонів,таємний світовий уряд....А логічно подумати,що для людей,які володіють не однією сотнею млрд дол допускати,щоб від вибору народу залежали їх капіталовкладення це просто неприпустиме марнотратство-це важко.Краще думати,що від твого одного рішення може залежати доля всієї країни,груди починає розпирати від гордості за себе...
ScOoTeR_UA,
Jun 23 2015, 14:51 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Urban @ Jun 23 2015, 17:44 ) *
Соглашусь, но моя позиция совсем другая!
Я считаю, что крайней точкой отчёта плохого нужно брать президенство янэка и уж никак не стремиться делать хуже, воровать больше. А людям только и показывают зло янэка, совсем не приводя примеры по теперешним! Взять, например Мегажирье то же со страусами - да это не есть хорошо, но мы же не видели Мегажирье Юща, Кравы, Кучи или Петюни! Как сравнить кто из них воровал больше? А людям только и бросают в лицо инфу как было плохо и как будет хорошо, совсем не анализируя как есть на самом деле!

Підтримую!Потрібно аналізувати,і показувати,як теперішні керманичі реально працюють і живуть,а не списувати все на "папередників".Мені,чесно кажучи,зовсім не смішно було дивитись на презика з зоопарку,мені плакати хочеться,коли я бачу,як з нього сміються ті,що ще вчора від одного його погляду штани мастили,і готові були без мила в його задницю голову запхати...а тепер вони тішуться,вот мол придурок....сумно це.
ScOoTeR_UA, Urban, yarikbest,
Jun 22 2015, 10:25 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(YuraL @ Jun 22 2015, 13:14 ) *
Подпись под видео:
"У нескольких банкиров-сионистов монополия на выпуск МИРОВЫХ денег с 1913 года, Америка полностью принадлежит им..."
Ты еще видео о мировом заговоре жидо-массонов выложи. rofl.gif
Но этим ты только подтвердишь своё совковое мировоззрение, а не переубедишь других. smile.gif

ти не дивись,що підписано...ти саме відео дивись,чи думаєш,що це худ фільм знятий?підписувати можуть хто хоче і що хоче,дивись на факти.
А "совок" тут наразі ти!Так як в пуйловській рашці всіх кругом обзивають фашистами,так і ти усіх на форумі обзиваєш "совками",достало вже...тебе особисто хтось ображає?чи в тебе комплекс якийсь,чи сам не можеш совкізму позбавитись,про це,крім тебе ніхто не згадує,не зауважив?
ScOoTeR_UA,
Jun 19 2015, 14:13 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(avtoprofi @ Jun 19 2015, 17:10 ) *
Как-то, на вопрос одному из ныне беглых политиков - "А зачем тебе политика, есть же бизнес, много денег..?", он ответил:
- "Есть бизнес, есть крупный бизнес, есть очень крупный бизнес, есть Оочень, очень Крупный бизнес, и есть политика"

як на мене,в людей звичайний комплекс неповноцінності,от і рвуться до влади,щоб його реалізувати...убогі люди...
Нержавейкин,
Jun 17 2015, 12:31 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(ScOoTeR_UA @ Jun 17 2015, 15:17 ) *
Полностью согласен. Но скажи реально что делать тогда в нашей стране, чтобы реально что-то изменить? Все эти уроды за все эти года так мощно закрепились в стране, что я сам даже не знаю что лучше для страны

як на мене,то просто бути собою,не прогинатись ні перед ким,виховувати правильно своїх дітей,жити по принципах,а не по "понятіях",це складно,і пройде не один рік,поки щось змінеться.Хтось скаже,що "один в полі не воїн"-воїн,перевірив особисто,що деякі речі можна ломати,хай не в велих маштабах,а на рівні заводу,міста,району,але це можна зробити.І чим більше таких "зламів" буде-тим скоріше ми підем в правильному напрямку.Тільки не розчаровуватись,що це йде помалу,воно і не може швидко піти...


нас привчили думати,що ми "ПОВИННІ"ходити кожен день на "РОБОТУ",отримувати за це "ЗАРПЛАТУ",чекати як на милостиню,щоб нам дали"СУБСИДІЮ",тобто,щоб ми завжди були ЗАЛЕЖНИМИ.
Ось це потрібно зламати.цю залежність,це важко,бо все в нас вибудовано якраз на підтримку цієї залежності.
k1evlyanin, Kedarix, YuraL,
Jun 17 2015, 10:48 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
проаналізуйте історію революцій і зробіть висновки...міняються лиш власники засобів виробництва,а продуктивним силам(народу)-завжди залишають одне право і обов"язок-на працю,щоб забезпечувати власників засобів виробництва.От і все.
А хто вірить в месію,фею,чарівника з країни Оз та інших казкових героїв-якраз і використовують для цих всіх маневрів.Потрібно бути реалістом,вірити тільки в себе і не сподіватись на манну небесну.Пам"ятати-люба влада-ЗЛО,ми лиш можем по мірі своїх сил послаблювати це зло,але аж ніяк не поміняти на ДОБРО,бо добро і влада слова практично антоніми.
ScOoTeR_UA,

4 страниц V   1 2 3 > » 

RSS Текстовая версия Сейчас: 19th March 2024 - 11:28