Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику alkain ::: Спасибо сказали: 528 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Sep 8 2013, 15:40 4 диска мазда 3
Цитата(kusha5 @ Sep 8 2013, 15:05 ) *
Вздутие краски,скорее всего, перегрев от сварки или прокатки, но на зиму сойдет, я в очереди после EHOT 22.
Що за дурня!

Колеса взагалі шара, це вартість самих дисків!
Barrraba,
Aug 19 2013, 11:32 Куплю Mazda 3, МТ5
Engel, з точки зору універсальності хетч краще. І особисто я зростом 183 в седані на задньому дивені впираюся головою.Але тут всі фломастери різні.
+у седана часто бувають проблеми з задньою полкою, яка постійно скрипить і її треба підварювати.
А тут відома клубна машина, на серйозних амортах (вважай що одна з найсерйозніших проблем М3 вирішена), а ці аморти коштують не дешево.
TyKu,
Aug 19 2013, 10:03 Куплю Mazda 3, МТ5 TyKu,
Aug 13 2013, 05:52 IRON ПОГИБ
toledo, не хотілося б ставити клеймо на водіїв Мазд, але швидкості там бувають значно вищими, особливо в суботу, коли рух ріденький. А особливо в лівому ряду, там менти не засікають швидкість.

Ну а версія з КІА дуже правдоподібна. У автомобіля характер пошкоджень як від дотичного бокового удару, він просто міг легенько підбити ведучу вісь Мазди, а далі як написали свідки на одному ресурсі- Мазда різко з правого ряду пішла і лівий і зачепила відбійник.
Питання в тому, що водій КІА це просто може не розуміти, дзеркала явно були засліплені сонцем (по тінях на відео видно його хід), відчув удар і зупинився. А потім коли всі вийшли і почали обмальовувати картину ДТП у нього в голові і склалася хибна нитка подій.
xti,
Jul 3 2013, 15:38 Китайские смартфоны
llsandro, 1. Це моторола-висока якість всього, починаючи з матеріалів, закінчуючи передачею голосу.
АМОЛЕД екран, 2 економічних ядра, у мене при 1 годині розмов в день 10 смс, кілька хвилин яндекс пробок вистачає на 4 дні роботи) батарея 2Аг. Але треба розуміти, що таке андроїд, бо там дуууууже багато простору для тюнінгу. Там стоіт інтерфейс мотоблюр на базі андроїду.

Ну а якщо брати Razr i, то російська мова буде в базі)
llsandro,
Jul 3 2013, 13:39 Выбор нового мобильного телефона - 2011-2013 год
llsandro, я тобі відписався в другій темі. А во факті народ купує телефони в Китаі, 2-3тижні і він тут)
llsandro,
Jun 30 2013, 08:20 Соотношение скорости и оборотов
Steve Taller, коли я купував свою Мазду в 2009 році, рекомендації були суворі:
Перші 5000км не більше 120км/год и не більше 3000тис обертів, я чесно відїздив.
Soroka,
Jun 27 2013, 07:38 забрали права :(
Народ, ну Ви і флудери. А чому Ви вирішили, що водій буса лох і обісрався? А може він дійсно гальмував сильно, а може у нього вантаж по кузову розлетівся? І я б накатав в такій ситуації. Ми дивимось з одного боку, а Ви подивіться з іншого, автор викладає своє ІМХО, яке може суттєво відрізнятися від правди. Якщо він провтикав моргаючий зелений, потім жовтий і проїхав на червоний, значит бус вже легко міг почати рух. Ну і не маленькі тут всі, "не бачив" не відмазка.
Завжди ставте себе на місце іншої людини, уявіть, що Ви водій буса і взялися перевезти бабусин улюблений сервант, а через якогось неуважного водія бабусин сервант хряпнувся в кузові.
Нержавейкин,
Jun 18 2013, 18:45 "ИДЕАЛ" Б/У автомобиля .Что это?
hustlerambition, Саша. це не правильно! Твоя тачка не може бути краще/гірше моєї. Мій автомобіль універсальний, але більше для міста, а твій з акцентом на трасу. А по ідеальності вони однакові, і навіть твій бензонасос не псує цього факту, бо автомобіль з ним їде не гірше.
Ти просто трішки розійшовся, а я люблю справедливість))
hustlerambition,
Jun 18 2013, 18:35 "ИДЕАЛ" Б/У автомобиля .Что это?
Цитата(Schtirlitz @ Jun 18 2013, 18:28 ) *
alkain, Эндрю, хорош уже прикалываться smile.gif
Не буду) Але я дійсно поважаю німців)
Schtirlitz,
Jun 18 2013, 17:01 "ИДЕАЛ" Б/У автомобиля .Что это?
Schtirlitz, Німці-розумні люди!

Цитата(hustlerambition @ Jun 18 2013, 15:24 ) *
стоит на форуме заикнуться о том что мазда 3-маленькая или меньше мазды 6 или чот то подобное,все так начинают ОПРАВДЫВАТЬЯ и обижаться...и доказывать обратное...ребят,вы чего???...
Проще надо к жизни относится)))не поддаваться на провокации...
Как вам вообще всбрело в голову что я кого то гноблю...реально бред!!!

Друже, спробуй зрозуміти:
1.Я не хочу напружувати свій мозок і розпізнавати в твоїй писанині провокації, чи може не провокації.
2.Не можу зрозуміти, хто тут виправдовується і ображається?
3. Профокації на форумі-це тролінг. Взагалі вся ця тема-тролінг.
4.Ти ні кого не гнобиш, скоріше вішаєш свої ярлики.
hustlerambition,
Jun 17 2013, 14:41 "ИДЕАЛ" Б/У автомобиля .Что это?
Цитата(Nikolyash @ Jun 17 2013, 15:31 ) *
alkain, а матрёшка то твоя хоть идеальная? Не ну правда, интересно. Это я к слову о общирности мнения о идеале))
Ну давай так. Технічно так, естетично мене задовольняє, навіть фарба ціла. Тому, якщо виключити "комплекси" типу велика, спортивна, дорога. Так моя Мазда ідеальна. І я навіть готовий вислухати члму це не так)
Urban,
Jun 17 2013, 14:35 "ИДЕАЛ" Б/У автомобиля .Что это?
Цитата(hustlerambition @ Jun 17 2013, 15:22 ) *
1.Обслуживаю на : СТО"БМВ" Проспект Науки 32,возле моего дома.
СТО "Ойлер" Киквидзе.

2.Стандартные диски на 16.Мазда 6 дорестайл.Резина 205 55 16.Новые данлоп спорт 01.
3.НЕ ОРИГИНАЛЬНЫЙ бензонасос поставил.Поставил БОШ,подобрали по оригинальному каталогу БОША,и перепроверили по вину.
Более того замерили после установки его производительность.И не надо ТОЛЬКО МНЕ ГОВОРИТЬ ЧТО НЕОРИГИНАЛЬНЫЙ НАСОС_ГОВНО!!!
Оригинальнй Бош,Сделан в Германи.
4.Х,З. Я на ультре заправлялся постоянно,запаха серки не замечал....
1. А чого ти обслуговуеш Мазду на СТО БМВ? Маздаклуб любить Пшеничку, вони з маздами вже більше 20 років працюють?
Жлоб чи Раціоналізатор?
2. Ти на гумі зекономив? Жлоб? Чи вважаєш, що її достатньо? Значить раціоналізатор!
3. З насосом точно таке питання. Жлоб чи раціоналізатор?
4. У тебе автомобіль европейський чи американький? Каталізатор є чи нема? Чи вже вигорів?

І друже, ні чого особистого, просто спілкуємося))
K I D,
Jun 17 2013, 06:19 "ИДЕАЛ" Б/У автомобиля .Что это?
hustlerambition, друже, ти пробач) Таке питання: тебе на новій роботі проінструктували, якщо працюєш з летючими високотоксичними речовинами, треба користуватися протигазами... spiteful.gif Ну і теми у тебе останнім часом)))

А тепер простий приклад, чому простіше продати вилизану тачку, чим не вилизану! От ти коли ходив на діскарь, що "познайомитися з дівчиною", ти свою "знайомалку" мив? Сподіваюсь так!
Саме так з будь-якою річчу)
K I D,
Jun 15 2013, 20:46 Нужна хорошая ткань на костюм
макс CX-9, може звернутися на фабрику Вороніна? При фабриці Ярослав є великий магазин транин, може там глянути...
макс CX-9,
Jun 14 2013, 12:54 Подскажите по отдыху на речке Рось
Десь в районі БЦ на березі Росі є старий скотомогильник в який десятиліттями скидали трупи тварин, останні роки його почало підмивати, в цьому році (за словами селян) його взагалі залило розливом.

Цитата(Hammster @ Jun 14 2013, 13:49 ) *
Лучше рассмотреть другие водоемы smile.gif в Днепре сильно народ купается?
Взагалі ні хто) найближчі вільні місця починаються за 20-30км від києва)
ЕЛЕН@,
Jun 8 2013, 07:46 Шашлыки
Самий стандартний і смачний шашлик- це маринад з тертої цибулі з сіллю і маринувати хоча б ніч.

Всякі майонези, сметана і інші білкові смакові добавки тільки підгорають на вогні з утворення глутамату і канцерогенів.

А шалик по науковому-це замочити м"ясо в колі, ортофосфорна кислота його робить дуууже м"якеньким, потім вимочити хоч в звичайній воді (можна в мінералці), ну а потім на кілька годин маринад.
magic,
Jun 4 2013, 19:19 Выбор нового мобильного телефона - 2011-2013 год
Desmont, клааааас! Продам машину куплю точно такий! Це ж треба яка фіча, синхронізація з гуглом по фай-фай, а без фай-фай?)) І відео в фулНД!!! laugh.gif
Я думав у інших телефонів це баг, ан нет-фіча) spiteful.gif
mass,
Jun 2 2013, 08:57 Расскажите про покраску
Proton, а де фарбували? Може варто под"їхати на СТО Сузукі (Пшеничка)? Я багато спілкуюся з працівниками цієї СТО багато років і не раз мені пояснювали процедуру правильного фарбування. Вона дуже і дуже відрізняється від того, як зазвичай це роблять в малярках. Причому автомобілі які фарбували правильно, їздять без іржі вже 10, 7, 4, 4 років (автомобілі в моїй сім"ї).
Proton,
Jun 1 2013, 21:54 В помощь модерам! yats_13,
May 29 2013, 13:01 Гарпуны по Киеву.
Над Телігою висить на мосту недоїзжаючи до Павловки, на зустріч транспотру з Дорогожичів
На дорощі між броварами і києвом, напроти птахофабрики, зустрічає Броварчан) на газоні між полосами.
На виїзді з Києва перед КП в сторону Вишгорода ю, стоїт на газоні між полосами.
llsandro, Maxim_BodyParts, Sereg@, sjrk,
May 29 2013, 09:17 раз пошла такая тема, и мои сайты зацените:))
Fortknox, просто і зрозуміло)
Але на фішку першого сайта (горизонтальний скрол) я натрапив випадково, бо у мене планшет)
Fort knox,
May 28 2013, 19:32 Led в фари заднього ходу.
Останнім часом спостерігаю зацікавленість народом Led лампами, так як я цими іграшками граюсь давно, вирішив поділитися досвідом)

Отож лампи заднього ходу!
Перші які я купив були ]]>5Вт на кристалах Cree ]]>, купив я їх на 15у.о за пару, але мені не підійшли з двох причин:
1. Вони небезпечно яскраві, наскільки, що їх можна використовувати як нічничок...
2. Для Мазди 3 направлені лампи не підходять! Бо в фару Мазди 3 цоколь заходить під кутом 45 градусів.

Далі я купив ]]>лампи]]> потужністю 18Вт з заявленою світловіддачею 850Лм, якщо подивитися характеристики кристала 3528, можна побачити, що найякісніші можуть давати 6лм, помножимо на 120 кристалів і отримаємо 720) це в кращому випадку). Штатна лампа 21Вт, найкращі лампи розжарювання видають 10лм з 1Вт, то ж маємо близько 210лм.

А тепер фото. Витримка 1/4с, діафрагма 1.9. Перше фото штатні лампи, друге діодні.
Відстань до стіни 15м. Хоча чисто суб"єктивно, на близьких відстанях і в прямому освітленні позаду автомобіля діоди світять значно яскравіше)

Фото 1. Штатні лампи розжарювання 21Вт, приблизно 210лм
[attachment=91152:P5280537.JPG]

Фото 2. Світлодіодна лампа потужністю 18Вт, приблизно 720лм
[attachment=91153:P5280540.JPG]

Фото 3. Світлодіодна лампа 5Вт 360лм на монокристалі Cree, направлена.
[attachment=91327:P6010579.JPG]

Далі тест на "робочій" відстані 2-6м

Фото 1. Штатні лампи розжарювання 21Вт, приблизно 210лм
[attachment=91328:P6010572.JPG]

Фото 2. Світлодіодна лампа потужністю 18Вт, приблизно 720лм
[attachment=91329:P6010565.JPG]

Фото 3. Світлодіодна лампа 5Вт 360лм на монокристалі Cree, направлена.
[attachment=91330:P6010576.JPG]

Чого ж направлена лампа світить гірше??? Просто на Мазді 3 вона світить х... знає куди!
[attachment=91331:P6010577.JPG]

Чому так сталося у Мазди 3??? Того шо лампа в цололі стоїть так:
[attachment=91332:P6010581.JPG]

Червоною стрілкою позначена повздовжня вісь автомобіля, синіми вісь лампи.
bearenok, K I D,
May 26 2013, 19:37 Зелені автомобілі або SIA 2113))
Сьогодні у мене з"явилася можливість потрапити на репетицію виставки SIA, останні кілька років цей автосалон повна лажа...
[attachment=91034:P5260494.JPG]

подумав я і пішов на "репетицію"))

Виставка зелених автомобілів демонструє нам майбутне, коли автомобілі будуть тісно пов"язані з природою)
Ось такі цікаві тварини були виловлені недалеко від заводу Росава, видно як еволюція пристосувала їх до оточуючого середовища:
[attachment=91035:P5260460.JPG] [attachment=91036:P5260461.JPG] [attachment=91037:P5260462.JPG]

Далі почалася сама експозиція.
Ось цей чудовий ретропозашляховик спершу не привертає до себе увагу
[attachment=91038:P5260464.JPG]

але якщо придивитися, то видно що не тільки Ісус був українцем, а Будда народився на сонячній Черкащині, але і безсмертні українські скати Росава будуть тримати автомобілі майбутнього))
[attachment=91039:P5260466.JPG]

Всі дивилися фильми про Трансформерів? Це саме ці роки) І українці щира нація, ми нагодуємо навіть космічних роботів українською народною кухнею...
[attachment=91040:P5260470.JPG]

Далі зразок автомобіля

[attachment=91041:P5260475.JPG]

Так їздять перші люди країни...

[attachment=91042:P5260478.JPG]

скоріше за все нащадки Ляшка))

Дуже цікавий з технічної точки зору автомобіль Формули 1, як Ви бачите покриття автомобіля і екзоскелет роботів, що його обслуговують на пітстопі, зроблене з нанотрави. Сплетені корені формують панелі, а самі листочки виробляють кисень, який і рухає суперкар))
[attachment=91043:P5260481.JPG]

Ось доречі закарпатці переганяють олігарху майбутнього дорогий імпортний автомобіль (це можна зрозуміти по композитному покриттю як у автомобіля Ф1).
[attachment=91044:P5260483.JPG]

У світі є безсмертні речі, це кохання, таргани, українці і...

[attachment=91045:P5260486.JPG]

...саме так! "Душа любєзний Запорожець", як Ви бачите, майже ні чого не змінилося. Дешевий втомобіль майбутнього не має нанопокриття з трави, але ж він якось рухається?! Звичайно, енергію йому дають квіти, що проросли в багажнику з насіння випадково залишеного там за сотні років весінніх виїздів на дачу! Вже давно згнили пацаваті Лендрузери і Рейндж Ровери, що нахабно моргали і підрізали старого трударя, який виконував щорічну весняну місію-підтримувати життя на дачній ділянці під Києвом...

Ой! Що це?! Це ж Рафік!
[attachment=91046:P5260489.JPG]
"Рафік савсєм нєвиновник". Це естонський армяномобіль, він працює на пивзаводі Оболонь, пивзавод спаскудився розливаючи сечу в пляшкі і об"єми виробництва скоротилися, от Рафіка і вистачає для розвозу)

Це праправнуки Реброва...
[attachment=91047:P5260495.JPG]

А це автошрот...На старому звалищі почалися процеси зародження життя і ми бачимо дозрівання автомобіля)) Не злякайте, він ще маленький))

[attachment=91049:P5260501.JPG]

Краєвиди:
[attachment=91050:P5260496.JPG] [attachment=91051:P5260497.JPG]

[attachment=91052:P5260500.JPG] [attachment=91053:P5260502.JPG]

На кіноекранах іде 121 частина популярного мульта Тачки!

[attachment=91054:P5260504.JPG]

А ось саме цікаве! Якщо Ви думаєте, що в майбутньому не має міліціонерів, Ви дуже помиляєтесь! Хто ж буде слідкувати за порядком на дорозі? Але вони дуже еволюціонували, еволюція все спрощує і вона не оминула працівника ДАІ. Хоча ще в далекому 2013 році було зрозуміло, що головна деталь працівника ДАІ це смугаста паличка, але ж еволюції треба час...тому орган який тримає головний інструмент еволюціонував, еволюціонував і став пласким як фанера

[attachment=91055:P5260508.JPG]

це дуже корисно! В вітренну погоду працівник ДАІ показує напрямок вітру (бо багато автомобілів майбутнього його використовують для руху), а в безвітренну дозволяє ховатися працівнику ДАІ в кущах))

Але ж порушники також зосталися! Припаркувався на пішохідному переході? Штраф!
[attachment=91056:P5260507.JPG]

Ось так шановні дорослі, Вашим дітям буде цікаво) А дорослим цікавіше ніж SIA 2013, бо останні кілька років це собаче лайМАно!
P.S. Експозиція проходить на Співочому Полі, вхід для дорослих 25грн)
Esstet, King, laville, Maxim_BodyParts, R_4, Selen, SergioF, Барада,
May 26 2013, 18:28 Кто в Клубе снимает на пленку?
Proton, був в фірмовому магазині, туди вже можна не їхати((
Там лише нові Київ 88 і об"єктиви.
Хотів нанести просвітлення на кілька лінз, сказали вже не роблять((
Proton,

15 страниц V  < 1 2 3 4 > » 

RSS Текстовая версия Сейчас: 23rd April 2024 - 19:05