Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику John Ripper ::: Спасибо сказали: 62 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jan 29 2019, 22:05 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Цитата(booble @ Jan 27 2019, 22:08 ) *
Так что нельзя рассматривать вариант покупки рыськи если хочется красивый, экномичный 8-9 литров / 100 км, и практичный автомобиль?
В год хочу проезжать 20-30к ездя не более 80-120 км в час в городском трафике без гонок?

Рикса це НЕ економічний, НЕ практичний, НЕ зручний для зими автомобіль. Під поставлені задачі не підходить взагалі.
UsAlex,
Jun 4 2018, 20:50 Разыскивается RX-8 АТ 2006+ для логирования CAN-шины
Скинь свой номер в лс. Вчера была такая в сервисе. Периодически заезжает. Подловим.
EmiteR,
Nov 21 2017, 09:33 Подскажите примерную стоимость
підключи любий ОБД2 комп і подивись витрату повітря на прогрітому двигуні на холостому ходу(виключені фари, світло, кондер, пічка. Все виключене). Якщо більше 6 грам - вафля. Якщо менше 4,5 то непогано. Якщо посередині - активно складай гроші. Якщо нормально перебирати, то тільки запчастин буде на 3-3.5. Якщо ліпити з лайна і палок аби завелося і поїхало за ворота, то в 2 вкладеся.
nikedp,
May 10 2017, 16:59 Mazda RX-8. Полиуретановые подушки ДВС МТ
Поліуретанові ми давно робимо. Але ще раз наголошую - вони тільки для спорту.
fDd,
Apr 11 2017, 07:38 Новый Рексовод в Одессе
Цитата(AndyRX8 @ Apr 10 2017, 20:10 ) *
Валера, кричать не нужно )) ты первый день с рыксой, а многие тут по 10 и более лет, и моторами-ремонтами занимаемся не на поисковых серверах, а здесь и сейчас. Поэтому я тебе авторитетно заявляю: не существует в природе НОВОГО мотора за 4 тыс. Ни в Японии, ни в Польше, не в Гондурасе. Есть "почти новые", "мамой клянусь только 2 км проехал", "купил 5 лет назад, а сейчас деньги нужны" и т.д., а вот новых в коробке нет за 4. И не привезут тебе за 150 дол. За 6 с доставкой есть. Поэтому не вводи ни себя ни людей в заблуждение.

він мабуть ще вірить що капіталка за півтори тищі то є реально і нормально))) Саме печально що потрапить до відомого майстра і зробить капіталку GovnoStage1 і через півроку буде жалітися що рикса лайно і продасть її. Чи потрапить до іншого відомого майстра і впихне туди шестнарь))) accordeon.gif
AndyRX8,
Mar 18 2017, 11:04 Стук рулевой рейки RX-8?
пару раз траплялося подібне. лікувалось заміною деталі 32-240А
avtoprofi, fDd,
Mar 14 2017, 08:25 Новичкам, кто желает купить рыксу - позитивные советы
Цитата(Садовник @ Mar 14 2017, 00:21 ) *
Я знаю что разница в динамике есть между НР и SP.
Но она не настолько космическая, чтоб поставить крест на стандарте и биться в конвульсиях от желания иметь НР.
Это надуманные и навязанные тобой мифы. Как по мне так любая рыкса хороша, лишь бы была как можно живее.
Насчет США: да насрать, что там в США и на их рынке. Для них любая японская машина почему-то всегда лучше, чем для Европы.
Например, Мазда 6 2003-2007 для рынка США была только с моторами 2.3 и 3.0 литра. Моторы 2.0 там вообще не продавались,
меньше чем 2.3л М6 в США никогда не ездило.
А для Европы выпускались либо 2.0 либо 1.8.
в США даже Мазда 3 шла с мотором 2.3 и типтрон коробка.
Ну так давай теперь кричать всем владельцам Мазд тут в нашей местности (с названием Европа, как ни крути) что все ваши машины шлак по сравнению с США.
Ну шлак. Ну и что? Да насрать всем. Лишь бы ехала да и все.

Хайпавери для продажу скінчились? smile.gif
AndyRX8, avtoprofi, UsAlex,
Jan 31 2017, 13:18 Mazda RX-8: установка ГБО
Я свою дешевше 12 не віддам))) Вона мені вже в 14 встала))) І це ще не кінець!))) Так що якщо ви вважаєте що рикса то дешева тачка - купіть краще жигуля))
avtoprofi,
Jan 18 2017, 15:03 Катушкі, масло в RX-8
Друга.
зольність менше, при 100 градусах вязкість більша.
fDd,
Jan 10 2017, 21:30 Резкий запах выхлопа
Це аромат ротора. Змирись і насолоджуйся.
Razin,
Dec 26 2016, 09:37 Запчасти MAZDA RX8 - новые и б.у.: реальное наличие по факту, без заказов
Це фордовський диск. Його розриває на обертах. Але якщо тошно їздити по місту - живучий.
Galantik,
Nov 23 2016, 15:50 Лопнула пружина амортизатора, ставить койловеры?
Мода на койли пішла від фільму форсаж. Але на який лєший ті койли, мало то розуміє. На яку холеру тобі можливість регулювати кліренс? Раз поставив і забув. Що не скажеш про можливість регулювати амортизатора - жорсткість на стискання та відбій. Під кожен трек та гуму можна знайти свої налаштування.
По факту, якщо тебе цікавить зла підвіска, то тре брати ту, яку в нас обслуговують і можуть налаштувати.
Я спілкувався з нашими підвісочниками на цю тему. Ось їх відповідь.
Цитата
Для трека лучше всего будет подвеска BC Racing однотрубной конструкции амортизатора, фултапной конструкции регулировки высоты (высота регулируется не преднатягом пружины а за счет вращения амортизатора в стакане), регулировка отбоя амортизатора и с передними развальными опорами. Цена такой подвески 950$. В чем в первую очередь будет отличие от Vogtland, это возможность ребилдить однотруб, двухтрубная подвеска ребилду не поддается. Однотрубный амортизатор гораздо лучше дежит температурные колебания на треке и не перегревается.

Идеал конечно Bilstein B14, B16 но там уже ценник уходит за 1000 евро
madjihad,
Oct 13 2016, 10:16 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Да ти упорот))))
AndyRX8,
Sep 28 2016, 15:18 RX-8 RACE
Буду сюда закидати різний матеріальчик про участь рикси там, для чого вона і робилася - у перегонах.

На чайці відбувся Chayka Champions Race. Простими словами - паралелька.
Ми прийняли там участь)
Ні, не перемогли. На це було доволі багато причин, але найголовніша - повна відсутність накату.
Машинка показала себе з найкращої сторони.
]]>https://www.youtube.com/watch?v=u6MGAgQOTtc...eature=youtu.be]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=B6Mz8Sm8TPo...eature=youtu.be]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=ip06PCbS0B4...eature=youtu.be]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=iX6CIMC93n4]]>







AndyRX8, avtoprofi, Desmont, Galantik, IcE MaN, madjihad, stas_007,
Sep 20 2016, 15:08 4-поршневые суппорта на RX-8
Якщо для завершення проекту подтрібна допомога, виділю безкоштовно підйомник і інструмент в мене на СТО.
fDd,
Sep 19 2016, 09:23 Замена изношенных тормозов
Ремса файно гальмує, але стирається на пил дуже швидко.
Зате диски з нею вічні)))
fDd,
Sep 19 2016, 09:21 Минимальные обороты по городу и трассе
Є. йому пофіг.
fDd,
Sep 15 2016, 07:20 Mazda RX-8: очень плохо набирает обороты
По моєму досвіду ковиряння в прошивках мазд. У європейок є два типи прошивок. НА одній якраз друга лямбда взагалі мозок не парить. А на другій - хоч мило жуй, хрін відключається. В прошивках різний розмір карт та їх загальна кількість. Так що, кому як повезе)
Садовник,
Sep 14 2016, 11:17 ПОЧЕМУ НЕ СТОИТ РЕМОНТИРОВАТЬ МАШИНУ У СЛАВИКА г.КИРОВОГРАД
Вставлю і я свої 5 копійок. (докину лайна на повітродуйку)
Після Кіровоградських майстрів ми особисто реанімували 2 двигуни. Один застрелився через 5000 км після виїзду з Кіровограду, інший жер паливо з маслом як титанік(літр масла на сотню) і так само пішов на дно через 12к пробігу. Ще з десяток двигунів Кіровоградсько Криворізької зборки спостерігаємо на протязі довгого часу. Жоден з відкапіталених ними двигунів не виходить і 50к.
До цієї теми я ще мав сподівання шо кіровоград то не саме велике зло шо може трапитись з двигуном, що надія є, і навіть рекомендував туди звертатись тим, хто не міг фінансово собі дозволити правильну повну переборку . Якщо криворізький ремонт то є однозначне напихування різного хламу з під ніг, шо валяється по всьому гаражі для ремонту перекупами (дайош капіталку за 300 баксів з запчастинами), то в кіровограді була хоч спроба зробити як книжка пише. Але повна відсутність розуміння зазорів, моменту, чистоти та послідовності зборки робить з зібраних двигунів такий само бистропомираючий хлам. Засунути нові оригинальні апекси в відверто розбиті ротори - норма життя. Поміняти опорні кривошипу - скажем дружно нафіг нужно. Якщо не викинув, скину слайда опорних на роторах, де їх попротирало майже до дірок. Всунути кільця рубашки охолодження замком не в ту сторону - як здрастє. Поставити пружини не тим кінцем під сайд - і така кака зустрічається. Напхати корнерів не по розмірам... а там шо, розміри є? )) То шо сайди пхаються по принципу - шо на столі знайшов те й запхав - факт. Найбільший зазор шо зустрічали - майже 2 мілліметри. Про упорні шайби і підшипники кривошипу - таке враження що взагалі нема поняття на який зась вони там стоять.
Про ковбаси герметику в піддоні та стружку взагалі мовчу. Про метизи по принципу шо по розміру молотком забити.. - ще не було такого двигуна де всі болти хоча б одного типу\розміру.

Але...

Я не можу сказати шо хлопці в цьому винні. Винен той, хто хоче за три копійки зробити добре. Ну не може високотехнологічний двигун ремонтуватись на колінцях в гаражі. Ви купили за копійки машину, яка має коштувати на 10-15 тисяч баксів дороще, але її ціна то є чисто результат діяльності механізмів економіки. Вам пощастило придбати дорогий і технічно складний автомобіль задешево, але це не означає що і обслуговувати його теж буде дешево.
Оце і породило моральне гвалтування впихування вазодвигунів під капот, і так само породило бажання зліпити з лайна кулю.
Хлопці просто відреагували на побажання ринку. Хочете з лайна кулю - нате. Получіть і розпишіться.
avtoprofi, yarikbest,
Sep 5 2016, 10:26 ПОЧЕМУ НЕ СТОИТ РЕМОНТИРОВАТЬ МАШИНУ У СЛАВИКА г.КИРОВОГРАД
Тут матюкатись можна?
Ні?
Тоді я промовчу...
Galantik,
Jul 29 2016, 09:05 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Все що ви мали знати про сваперів, але соромилися запитати.
]]>https://www.drive2.ru/l/10570520/]]>
AndyRX8,
Jul 27 2016, 15:34 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Цитата(dima1089 @ Jul 27 2016, 15:14 ) *
Если честно, нет даже желания. Во первых нужен опыт, чтоб показать достойное время, которого у тебя не мало, во вторых, действительно ты в некотором случае прав, турбомотору тяжело будет ехать 6-8 кругов подряд, так как он более температурно нагружен. Но если ехать на 200 лс это буст 0,8 тогда можно будет покататься. Но пока у меня нет таких целей и интереса в этом направление, я больше удовольствия получаю от ускорения, когда вжимает в сидение.

Звісно нема бажання) я не кажу тобі випередити мене) Я кажу - проїдь 8 кругів на своєму максимумі. І твій двигун гарненько осиплеться в піддон) Це перевірено задовго до тебе)
Galantik, Андрей К.,
Jul 25 2016, 22:06 Покупка RX8
Якщо повезе і в нього ще щось є на продажу. У Садовніка дійсно класні тачки були в продажу. Бачив декілька своїми очима.
Щодо європейок, вони всі міняли масло раз в 20к. І у них у всіх мотори лягають на 80к. Через закоксовані маслофорсунки.
Садовник,
Jun 1 2016, 10:47 Замена свап) роторного двигателя на ... не роторный.
Цитата(Razin @ Jun 1 2016, 02:18 ) *
Мне бы хотелось узнать все конкретнее, узнать больше цифр: масса автомобиля после свапа вместе с газовым оборудованием на нос и на корму, дино тест, ну и конечно же ориентировочный ресурс мотора.
Прочитав всю переписку единственным веским аргументов почему же Вазосвап - говно, кроме того что ВАЗ - говно я так и не увидел)
А что если мы забудем про "бренд" ВАЗ и допустим что существует двигатель который:
1. весит столько же сколько 13В-MSP, следовательно развесовка остаётся приблизительно такой же +\- 5% на нос (теоретически/приблизительно)
2. он дешевле чем 13В-MSP
3. он экономичнее чем 13В-MSP
4. он динамичней чем 13В-MSP
5. его ресурс в щадящем режиме больше нежели 13В-MSP
Единственное что отталкивает истинных рыксоводов - это название "ВАЗ". Будто святая вода или библия для дьявола.
Почему же не свапнуть на такой мотор, если не опираться на само название? минусы:
1. длительный проект
2. ресурс неизвестен при "газ в пол"
3. звук выхлопа не торт
4. турбояма
5. изменение в стоковой конструкции автомобиля ведёт к дисбалансу развесовки, а именно к изменению центра массы. делая автомобиль немного менее устойчивым в поворотах (теоретичиски немного)
Итог: Все предложенные варианты выше - лишь теоретические. Под собой они не имеют никаких доказательств или тестов. И единственным на данный момент доводом "почему нет?" это презрение со стороны рыксоводов.


1. Важче. Причому цинус в тому що центр ваги починає лізти вгору і вперед.
2. Він не дешевше. Повний ребілд ренезиса влазить в 4 косаря. ребілд піхла + турбо в нього вилазить далеко за 6. При чому це лайно ще кожні дві неділі будеш возити до майстра бо шось не то, і шось не так.
3. на малих навантаженнях так. на тапкувпол буде жерти так само, а то і більше) коней тре кормити а КПД турбодвигуна нижче.
4. спірна заява. на сьогодні він в кращому випадку може подати заявку на 402 метри, і те, поки що максимум дотягнув до ротора. показати свою динаміку на треку він вже не в змозі, бо просто розсиплеться.
5. зате трошки газ начавиш, і випаровується його ресурс як водичка в пустелі.

А далі лише факти:
1. Всі спроби дунути в вазомотори через рік-два відкочуються назад. ресурс таких двигунів не перевищує 50к. кожен рік ребілд. В них блок крутить вже на 150 силах, а ви про 250 заїкаєтеся.
2. Жоден турбоваз ніде і ніразу не зміг показати будь які результати на треку. максимум це 402 метри. якщо метрів буде вже 403 - він просто розсипається.
3. бюджети турбовазів реально вилазять більші, ніж будь яка японопихалка. при цьому японопихло має і ресурс, і надійність.
4. на сьогодні немає жодного свапа в риксу, який показав би добрі результати на треку. Навіть свапи джейзетів і ЛСів приводять до повної непридатності до треку і такі машини через один два сезони уходять в небуття. Максимум що успішно свапиться у вісімку, це ревчик.
5. На сьогодні так само немає 100% завершених свапів, которі не потребують абонентського квитка на СТО і у которих все працює.
Садовник,
Apr 25 2016, 11:46 Mazda RX-8: установка ГБО
На ГБО ротор буде жити довше ніж на бензині. Детально розібравши точки найбільшого зносу статорів, маю всі підстави вважати що бензин ЗМИВАЄ масляну плівку.
Садовник,

2 страниц V   1 2 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 28th March 2024 - 17:06