Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику vladnadv ::: Спасибо сказали: 27 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Dec 19 2016, 19:43 Парфюмерия - оригинал и лицензия
Отримав сьогодні комплект білизни, дуже сподобалося! І дякую за невеличкий пахучий подаруночок rolleyes.gif
Max-3,
Jun 13 2016, 20:23 Продан
Цитата(sergeygold @ Jun 13 2016, 19:17 ) *
Владимир, Вы написали чтобы поддержать диалог, или купить хотите? )
Я думаю, что тот, кто хочет купить, сразу пишет в личку или звонит на номер телефона, и все выясняет. К чему эти ссылки?

Дуже корисна ссилка для читачів теми і для потенційних покупців.
kusha5,
Aug 20 2015, 20:52 Закрыто
Є GSmart Rio R1. Тріснуте скло чуток. Робочий. Деколи шось глючив, я не витерпів купив новий. На 2 карточки, інтернет працював добре. Можу вислати, попробуєш тиждень а там буде видно.
]]>http://pix.sevelina.ru/zsV]]>
]]>http://pix.sevelina.ru/zsL]]>
]]>http://pix.sevelina.ru/zsM]]>
]]>http://pix.sevelina.ru/zsN]]>
]]>http://pix.sevelina.ru/zsd]]>
K I D,
Jun 25 2015, 17:08 Поездка на Закарпатья
Ну є три варіанта:
1. Дніпропетровськ-Київ-Житомир-Рівне-Львів-Стрий-Мукачево-Хуст
Більшість шляху по трасі. По витраті буде мабудь непогано. Кілометраж не самий менший,але мабудь найзручніший.
2. Дніпропетровськ-Київ-Рівне-Дубно-Тернопіль-Івано-Франківськ-Надвірна-Яремче-"Буковель"-Рахів-Тячів.
Цей варіант не самий кращий, але також має право на життя. Дорога від Буковеля до Тячіва не сама краща, але проїхати можна. Плюс екскурсія по горам smile.gif
3. Дніпропетровськ-Кіровоград-Умань-Вінниця-Хмельницьк-Тернопіль-Івано-Франківськ - Буковель - Тячів.
Якщо якось подолати дорогу до Кіровограда то дальше дорога на тверду 3, може навіть 4-. По км мабудь найменша але не сама краща.
Мутант,
Apr 3 2015, 22:43 Питання - відповідь
Цитата(victor.sheva @ Apr 3 2015, 19:48 ) *
Привет всем!
Кто-нибудь знает как поменять показания градусов температуры в бортовике с Фаренгейта на Цельсия?

Спробуй вставити ключ в замок запалювання, не провертаючи. Потім нажимаєш Auto+off і не відпускаючи клавіші заводиш машину. Вроді так.
victor.sheva,
Aug 21 2014, 18:56 Нужна помощь.
Зовсім трішечки закинув, тримайтесь там!
ajj, Skiw,
Aug 17 2014, 09:51 Питання - відповідь
Цитата(egorkamebel @ Aug 17 2014, 10:14 ) *
Олег ты был прав с багажником drinks.gif но сообщение увидел после того как нашел, 2л мобил1 вылилось на асфальт.

А кто подскажет с радиатором по замене, новый?, б\у?, какие цены?, на 2,3миллер и 2,5-одинаковые? кто менял недавно-сколько замена по работе? спасибо.

Міняв недавно.. Взяв б/у, 1000 грн. У мене 2,5 АКПП. Ставив сам, там роботи на хвилин 20. Находив нові китайські за 1500-1600 грн. Але чомусь взяв б/у оригінал.
egorkamebel,
Dec 30 2013, 18:59 Київ-Яремче
Цитата(alkain @ Dec 30 2013, 18:37 ) *
Ну що друзі, ділюся досвідом.
Їхав маршрутом Київ-Житомир-Староконстянтинів-Хмельницький-Чортків-Коломия-Яремче-Ворохта.
Дорога на 3-, між критичними ямами в основному вдавалося маневрувати. Нормальної дороги максимум 10%. 630км за 10,5 годин. Якщо є можливість, краще їхати на лижні курорти по трасі Київ-Чоп. А якщо надумаєте сюди їхати, краще розрахувати цю дорогу на день, бо ввечері з ямами зовсім сумно.

Пізно побачив) Краще їхати Київ-Житомир-Рівне-Дубно-Кременець-Тернопіль-Бучач-Івано-Франківськ-Яремче.
alkain,
Dec 6 2013, 21:28 проблема с пуском двигателя
Була у мене недавно прроблема подібна. Також грішив на бензонасос. Але провірив просто. Відєднав паливний фільтр у багажніку і пробував завести авто. Насос включається тільки коли починаєш заводити. Якщо ти не зможеш пальцем втримати потоку бензини у шланзі - значить тиск в нормі. Впринципі, 2-2,5 людині пальцем дуже важко втримати.
Vittal,
Dec 3 2013, 14:33 верную лошадку Chevrolet Tacuma в хорошие руки
Кседос полюбому економічніша energy.gif
Машинка дуже практична, не знаю як по комфорту, але перевозили мені частинки меблів нею, все помістилось.
Удачі в продажі!
П.С. Може знову Кседос ? cute.gif
Login,
Sep 19 2013, 20:48 АвтоПробег в пользу Саши Жарова 13.10.13
Залежно від дати, постараюсь приїхати у Львів до Андрія_БО, номера у мене львівські, так що пройду фейс контроль rolleyes.gif
loros,
Sep 12 2013, 12:26 Питання - відповідь
Шева продавав, з Александрії, але шось давно не бачу його вже. 1500 грн хотів.
Тоже цікавить дана тема про ГБО. Зараз середній 10-12. Я так думаю що потрібно виходити з свого пробігу за рік. Якщо наїжати 20 тик+ то напевне є зміст задуматись про ГБО, і то, якщо економія буде в 2 раза. А якщо в рік 10-15 то напевне не варто на це тратити 1к у.е.
Alpine,
Sep 5 2013, 21:18 ДОЧКА ПОПРАВЛЯЕТСЯ!!!
Тримайтесь там разом! Я вважаю що не шукай відради десь у якомусь домі, будь то бабка, будь то церква. Просто присядь і подумай, просто попроси у Бога кращого. Все залежить від Вас! Можливо ти десь колись зробив щось, комусь не дуже добре. Сядь, згадай, покайся.
Тобі і твоїй родині як найшвидшого одужання!
Просто прийми ці удари з мужністю, і думай що потім найстане біла полоса!
talimon,
Jul 10 2013, 19:33 Перепрошить на европейские показатели.
Цитата(utch19811 @ Jul 10 2013, 15:35 ) *
Добрый день! Подскажите пож-та как убрать на компе у Мазды Миления 2002 г.в.,2,5 АКПП а вернее поменять градусы фарингейта на нормальные человеческие показатели Цельсий)))))))))))

Ключ в зажигании ставим на два, нажимаем и держим кнопки АВТО И ОФФ и не отпуская заводим машинку. Готово.

Другой вариант - зажигание ОФФ (крайнее левое положение), жмем кнопки климата АВТО+ОФФ и, не отпуская их просто включаем зажигание. Вуаля. Обратно также. wink.gif (С)
Alpine,
Jun 4 2013, 14:40 Hyundai Santa Fe
Думаю що більше інформації ]]>тута]]>
ANRI,
May 13 2013, 07:58 Питання - відповідь
Цитата(Soarer @ May 12 2013, 20:14 ) *
А ты туда лазил? Если да, расскажи как туда добраться, да так, чтобы лишних защелок не сломать.
А какие там лампочки? Маленькие такие, которые на патрон накручиваются гибкими выводами?

Другой вопрос - а на водительской двери джойстик управления зеркалами и кнопы лок-унлок тоже должны подсвечиваться или нет?

]]>Тут зняття панельки.]]>
Лампочки там такі, як ти і думаєш. Маленькі з гнучкими ніжками.
Кнопочки управління дзеркалами також мають підсвічуватись. Там 3 лампочки.
Alpine, Login,
Apr 28 2013, 10:15 Покращення! Ромао,
Apr 18 2013, 10:55 Xedos9 - душа или мозг
Практично по всім твоїм питання є відповіді тут на форумі. Якщо немає тут, то дививсь на російському форумі ]]>Клуб Росії]]>. Також є дуже корисна, як на мене, отака сторіночка ]]>Фотозвіти по роботі (Кседос9)]]>.
Ну і практично самий корисний сайт ]]>тут]]>.
Вітаю з покупкою! Фото би не помішали. Який рік, комплектація. Розкажи щось smile.gif
Масло я купляв 10В-40, так як вважв що машина не сама нова, 15В-40 побоявся лити. Ось тобі ще книжечка по експлуатації, там є всі технічні дані які можуть знадобитись. Кількість масла, тосолу і тп. ]]>Xedos 9]]>
Login,
Apr 7 2013, 16:31 Размер Шин
Красиво! А що за решітка радіатора у тебе така чітерська?
Alpine,
Mar 8 2013, 15:25 Передние развальные рычаги Xedos 9
Замінив передні розвальні ричаги. Впринципі нічого складного, коли дивишся збоку.
Взяв б/у ричаги з нормальними сайленблоками, відреставрував на них шарові.
]]>]]>
]]>]]>
Купив на всякий випадок болт ексцентричний, бо майстер сказав що є велика вірогідність урвати старі при зйомі.
]]>]]>
Знімаємо колесо, оприскуємо якоюсь гидотою, щоб розкисло трошки. Відркучуємо болт на шаровій цього ричага та на сайленблоці. Бажано мати зйомник, так простіше.
]]>]]>
]]>]]>
]]>]]>
Міняємо на реставрований ричаг. Все закручуємо гарненько.
Робимо розвал. Ну і напевно насолоджуємось.
Login,
Mar 8 2013, 15:11 Заміна підшипника натяжного роліка генератора
Добрався я до цього діла нарешті... Скажу зразу, результат не дав бажаного ефекту, хоча читав в інтернеті що так роблять. Так що покажу як я робив, а ви думайте sorry.gif
Був чути не то гул, не то шум, не то стук в районі цього роліка. Казали що можна поміняти сам підшипник всередині роліка. Так і робив.
Ось це чудо
]]>]]>
відкручуємо натяжний болт, там головка 10, і збоку болт на якому сам підшипник з роліком, там 12. Відкручувати важко та незручно. Там мішає шланг від радіатора, а збору лонжерон уже. Ну якось правдами і неправдами відкручуємо, знімаємо його. Купуємо підшипник 203, в любому автомагазині, випресовуємо старий, запресовуємо новий
]]>]]>
Встановлюємо назад це все
]]>]]>
Так само поміняв підшипник на роліку від гідропідсилювача.
]]>]]>

Можливо комусь це стане у нагоді, мені стало частково. Буду купляти натяжний ролік генератора на розборці і ставити цілий.
Login,
Feb 27 2013, 22:01 Заміна колодок ручніка
Якщо непотрібна буде тема, то видалите, модератори. Але тут такої не знайшов, думаю покажу фото, авось комусь буде потрібно pardon.gif
Спочатку я послабив натяжку троса на ручці в салоні
]]>]]>
Відрутив колесо, зняв захисний ковпачок
]]>]]>
]]>]]>
Потім відрутив суппорт, там 2 болта на 14
]]>]]>
Відкрутив гайку на 32, зняв барабан
]]>]]>
]]>]]>
Відгинаєм 2 штучки, які тримають колодки
]]>]]>
Зняв пружинку, яка стискає 2 колодки
]]>]]>
]]>]]>
Зняв їх, склав нові
]]>]]>
кладемо на машину
]]>]]>
Попутно міняв одну шпильку
]]>]]>

Збираємо, не забуваючи протерти датчик АБС. Так само робимо на другому колесі. Потім затягаємо трос у салоні до того моменту коли колесо почне погано крутитись, пробуємо ручнік.
Робив не я, я просто уважно слідкував pardon.gif
GTR, Login,
Feb 21 2013, 21:18 Маздовки?
Хотілося б зібратися якось в Івано-Франківську, хочеться знати скільки тут є активних учасників форуму?
А то нам не дають клубну символіку, поки не почнем збиремся ! aggressive.gif
Самсон,
Jan 3 2013, 13:43 автобагажник з xedosa на mazda3
[attachment=84634:3.jpg]
[attachment=84633:2.jpg]
Кседос 9. Міряв від кінця гайки в яку вкручується кріплення, бо сам був, не получилось між центрами міряти.

Ну і саме кріплення так якось виглядає.
[attachment=84635:1.jpg]
Kapi,


RSS Текстовая версия Сейчас: 29th March 2024 - 09:11