Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику allied ::: Спасибо сказали: 23 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Apr 23 2014, 09:18 просмотр F1
Цитата(Urban @ Apr 22 2014, 16:19 ) *
Если ты болельщик РедБула, то да, а так очень даже интересно... кто бы мог предположить, что "Форс Индия" так продвинется?


я б сказав якщо фант Феттеля smile.gif

не розумію людей які кажуть що Ф1 стала не цікава.... навпаки гонки стали яскравіші smile.gif
ось яскравий приклад з останньої гонки ]]>http://f1-times.ru/formula1/news1559.html]]>

Urban,
Oct 22 2013, 15:14 323 BA багажник на кришу
Цитата(Тарік @ Oct 22 2013, 16:03 ) *
drinks.gif Дякую! приблизно шось таке шукав...а дошки і гіпсокартон - як у воду дивився...


та чого у воду, теж будівництво, ремонти.... smile.gif пройшов цю школуsmile.gif

П.С. зразу купи толкові паски для кріплення вантажу, бо з резинками і шнурками намучишся smile.gif

о, надибав на роботі фотку
era,
Oct 22 2013, 15:00 323 BA багажник на кришу
Я купував собі виробника десна-авто ]]>http://desna-auto.com/ua/product/bagazhnik...vykh-avto#shtat]]> самий нижній прворуч, вечором можу пошукати фотки на своїй як виглядає...

Возив на них переважно 300 літрового бокса, декілька разів доски, гіпсокартон, металевий профіль, і всяку ішну фігню.

повністю себе виправдовують smile.gif

era, Тарік,
Jul 30 2013, 09:50 Машина тупит до 3000, потом начинает ехать..
Цитата(Rad_Eugen @ Jul 30 2013, 10:43 ) *
Посмотрел - проводка от лямбды идет в фишку под трамблером, потом в жгут и под вакуумник, на ЕГР ничего не лежит.
Вчера залил 33л. 95-го на укравто, до этого все время заправлялся на окко 95-м, его в баке оставалось литров 17 - машина стала ехать чуть лучше, но все равно с низких оборотов, например, с 1200-1300 если врубить 2-ю передачу и дать газу, то машина начинает дергаться, потом начинает ехать. Так же и с третьей передачи. Да и разгон, можно сказать, тупой. Например, если на 3000 на пятой вдавить газ в пол, то машина практически не реагирует, очень медленно набирает обороты.
А как можно проверить трамблер? Может для пущей уверенности сменить ВВ провода - мои отъездили со мной 130тыс. и хрен знает сколько до меня?


Моя теж тупила, міняв заправки, зчитував помилки, потім поміняв провода і машина ожила! 130 тис занадто... міняти всеодно їх потрібно!
Rad_Eugen,
May 17 2013, 12:14 323F BA
Цитата(labeo @ May 16 2013, 21:45 ) *
Гальмівна система в BA така ж сама, як і на BG - тому явно кращі якось дуже перебільшує реальні показники, імхо smile.gif


може бути із-за гуми, технічнго стану і так далі і тому подібне, але БГ моя ну ніфіга не хотіла зупинятись а БА, в порівнянні, вкопується в асфальт smile.gif

а відносно дозувати зусилля... ну це давити настільки скільки потрібно щоб машина зупинилась (або зменшила швидкість) за певний відрізок шляху, недопскаючи при цьому блокування коліс (спрацьовування АБС), це потрібно в собі випрацьовувати і відчувати авто...

а і ще АБС незмінно спрацьовує при гальмуванні на ямах так як часто одне з коліс в момент гальмування в повітрі, і відповідно блокується.....
Тарік,
Apr 29 2013, 15:42 Шторки на окна
Цитата(ANRI @ Apr 29 2013, 16:21 ) *
Авто у меня тонированое, тонировка средняя, но при солнце, например, в левый борт, мешает малому спать в кресле, установленое за мною. Кто как выходит из такой ситуации? Видел как приспускали окно, цепляли материю, закрывали окно. Как-то не оно, не красиво, но вроде как эфективно. Можно еще купить шторку на присоске, но вроде как где-то читал что вредно смотреть через эту сетку для зрения. Кто что посоветует, ато на Пасху ехать в Ровенсую обл., выезжать будем до обеда, соответсвенно практически всю дорогу солнце будет по левую сторону жарить малого в кресле...

Кусок тканини захищає краще ніж сітка... Вже пробував сітчаті шторки на присосках, нажаль закриває досить слабко і користь від цього сумнівна....

коли необхідно то беру декілька прищепок, один кут пелюшки (чи що там в тебе є) вішаєш за ручку над дверкою, інший за пасок безпеки або ззаду за автокрісло....
я інколи навіть ззаді так закриваю бо коли сонце в спину то малій в голову напікає якраз...

П.С. машина теж тонована але як виявляється цього недостньо
ANRI,
Jan 25 2013, 09:26 USB-разъем в 323F BA.
а я вивів паралельний розєм (такий як прикуруватель) в бардачок (на радіо ринку 2 гривні коштує + пів метра проводу), там і зарядка і провода не мішають і все сховано.... коли треба витягнув провід....
era,
Dec 29 2012, 18:30 Ключи mazda 323f (BA)
колись хотів дублікат запасний зробити, позвонив в автоінтернешнл, по віну сказали комплект заготовок (3шт)! (тобто ключі з чіпом імобілайзера але не нарізані) -2000 грн доставка з Японії, зараз незнаю скільки буде коштувати, але тоді в мене пропало бажання smile.gif

А не простіше купити замок з ключами на розборці? (я б зробив и саме так)

Брілки дуже легко можна постирати з памяті сигналки це в інструкції потрібно подивитись як...
xx07xx,
Dec 19 2012, 14:17 ...........
скинув контакти в лічку
IcE MaN,
Dec 19 2012, 14:02 ...........
Цитата(IcE MaN @ Dec 19 2012, 13:55 ) *
Одним словом, бабушка моя которая в Краматорске упала и сломала что то в районе бедра....сказали нужно что то делать с суставом и лучше это делать в Киеве.... einstein.gif
Может у нас есть хирурги хорошие или кто что подскажет.... cray.gif
Ато лежит и встать не может....


Привіт!

Є контакти хірурга по суставам, в нього моя Мама лікувалась, зараз уточню номер напишу....
IcE MaN,
Oct 10 2012, 13:43 Побив диск
Відгук залишав в темі про ]]>них]]>

Фото відремонтованого не зробив, бо спішив, а вже брудний.... якщо не забуду, то після мийки сфоткаю

Відремонтували мій диск, акуратно, пофарбували внутрішню частину, зробили за 2 години (завіз водій близько 12, в 2 перезвонили що вже готово) ремонт 350 гр + шинмонтаж.
з пошкоджеь диска, було відрив внутрішнього борта довжиною десь на 20 см, і трохи повело геометрію.

Відношення сподобалось, ціна більш-менш, думаю якби їздив сам то сторгував би
dallasdp,
Jul 20 2012, 14:27 Заміна підвісного підшипника
Передісторія:

-гул на великих швидкостях (100-....)
-час від часу був звук схожий на чвакання (перевірив все, спочатку думав пильники шрусів, потім все інше під капотом перелопатив)

Знайшов в результаті в хлам розбитий підвісний підшипник (напевно, він таким був, ще як я купував машину, бо стан був жахливий)

Фото не робив, так як працював сам і руки, мягко кажучи, не для фотоапарата.

Всі роботи зайняли часу близько 6-7 годин. Якщо мати помічника, то максимум в 3 години легко поміститись, бо під час деяких операцій доводилось проявляти акробатичні здібності

Купив оригінальні сальники 310 грн і підшипник SKF 6206-2RSH/C3 90грн (підшипник не купував, так як я ними торгую і фірма списала)

1. Відпускаємо гайку ступиці, і гаки кріплення колеса.

2. Піднімаємо (якщо піднімати одну сторону, то краще повище, тоді можна з коробки масло не зливати).

3. Відкручуємо колесо, гайку ступиці.

4. Відкручуємо стойку амортизатора (якщо піднята одна сторона, то притримуйте ногою ричаг, бо інакше стбілізатор тягне його вверх, і можна порвати пильник шруса), та супорт (щоб не мішав витягувати потім вал).

5. В кого ще вцілівший, знімаємо пластиковий захист двигуна.

6. За допомогою ключів і якоїсь там "матері" відкручуємо три болта кріплення підвісного підшипника.

7. Впевненими акуратними рухами витягуємо приводний вал з коробки і дістаєм цю всю конструкцію.

8. Зручніше буде, якщо розібрати внутрішній ШРУС ( в моєму варіанті була така необхідність, так як на корпусі ШРУСа робоче місце сальника, а в мене там була ржавчина і раковини, що потребувало шліфовки).

9. Знімаємо корпус ШРУСа з вала (там на валу стопорне кільце, яке саме зжимається під зусиллям).

10. Корпус підвісного разом з підшипником збиваємо в тому ж напрямку.

11. Всі захисні шайби (які монтуються на вал і на корпус ШРУСа) знімаємо акуратно і внутрішні частини відмиваємо та, при необхідності, відчищаємо нульовою наждачкою, так як їх в комплекті ніде нема.

12. Робочі поверхні для сальників на валу і корпусу ШРУСа були в жахливому стані, тому довелось шліфувати їх. Так як це була субота і вже нікого не вилови, то пішов я до токарного станка тестя зажав спочатку вал поставив на 1600 обертів і зверху нульовою наждачкою (20 хв і зеркало ). Аналогічно з корпусом ШРУСа.

13. Далі все в зворотньому напрямку, впресовуємо підшипник в корпус, ставим сальник той, який буде зі сторони коробки.

14. Напресовуємо на вал (зусилля має прикладатись ТІЛЬКИ до внутрішньої обойми підшипника!!!) ставимо інший сальник

15. НЕ ЗАБУВАЄМО ПРО ЗАХИСНІ ШАЙБИ.

16. Заганяємо на місце корпус ШРУСА.

17. Попердньо промивши і просушивши всі деталі ШРУСа, збираємо його назад (в корпус мастило).

18. Ну, далі ставим на місце і насолоджуємось.

19. Перевіряємо, чи не залишилось чого зайвого і чи всі болти (гайки) затянуті правильно.

Результат: відсутній гул на швидкостях (в машині помітно тихіше стало) і вітчутно краще двигун тягнути став....




Будуть питання звертайтесь
dallasdp, era, pavelzp,
Jul 19 2012, 13:01 Щолчок при початку руху 323F BA
в мене були схожі звуки, потім пропали, потім зявися легенький гул, і ледь відчутно але тяжче трогалась (особливо загружена або під горбок), потім був скрежет, і вже по цьому я взнав що підвісному капець smile.gif...

все ніяк не зберусь звіт по заміні нашкрябати smile.gif, якщо будуть питання по ньому кажи smile.gif

П.С. гул був на швидкостях 110 і вище, припускав що аеродинамічний (часто з дугами і багажником по трасі їзжу)
yakuza,
May 21 2012, 13:13 Долгосрочное бронирование авиабилетов. Где? Как?
в мене зараз схожа ситуація забронював в аеросвіт (бронь рівно на 7 днів), потім позвонив до них сказав що візу ще не отримав, попросив продовжити бронь, продовжили ще на 1 тиждень.....
Allure,
Dec 28 2009, 12:49 Антенна на 323F
свою разбирал, если не сломана то стоит поровнять акуратно... у мня была сломана одна секция... разобрал, 1 секцию заглушил, выежает не полностю но меня устраивает....

на днях думаю по поводу покупки бошевской на автозвуке, если получиться и подойдет, то отпишусь smile.gif

Цитата(GAS @ Dec 28 2009, 00:39 ) *
Шлейф запаян или съемный?


Шлейф запресован smile.gif я его у себя тоже менял, от другой антены ставил...
GAS,
Nov 18 2009, 16:55 иготовление автомобильных шильдиков
когдато узнавал делают тиражом в несколько тис. штук..

ща поищу гдето была инфа о фирме....

вот

]]>http://emblem.kiev.ua/ru/contacts/]]>

]]>http://imagegrad.com.ua/catalogue.php?divid=7]]>
NATALI,
Oct 21 2009, 07:49 Тара для алкоголя
позвони на Гсотомельский стекольный, они делают тару почти для всех лекеро-водочных...
Se®ge,
Oct 20 2009, 11:42 Ищу задние подкрылки на 323F 96г.
Цитата(GAS @ Oct 19 2009, 11:19 ) *
Маякни если найдешь)

договорились smile.gif если что тоже маякуй smile.gif
GAS,
Mar 17 2009, 11:58 Сниму 1ю увартиру на Оболони.
Цитата(VasKo @ Mar 17 2009, 11:56 ) *
Спасибо, мониторю с самого утра. Только, вот интересная штука получается, куда не звоню говорят не актуально blink.gif может еще сайт не обновили, в обед газету куплю.

сайт обновляют после 17,00...
а сечас там прошлый выпуск висит
VasKo,


RSS Текстовая версия Сейчас: 16th April 2024 - 16:22