Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Название темы должно обязательно начинаться с полного имени модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda 3: как заменить воздушный фильтр?.
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

 
Reply to this topicStart new topic
> Декілька питань по Mazda 3 2008..., ...до тих, хто брав машину з салону
nebelwerfer
сообщение Sep 22 2015, 13:16
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 76
Регистрация: 22.05.2013
Из: Рівне

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 3



Привіт,

Отже придбав я свою машинку (Mazda 3, 2008, 1.6 MT, седан) трохи більше ніж два роки тому. Брав б/в з 93К пробігу. І от тільки зараз з"являються питання по деяким ньюансам, які ніби-то мали б бути, але чомусь у мене немає, або не працює... Наприклад, лише нещодавно зробив відкриття, що в попільничці теж має світитися лампа - її просто не було... Або, що в нових машинах двері відкриваються чітко, а не теліпаються з боку в бік (буду пробувати вирішити з жигулівськими обмежувачами)...

До того їздив на Mitsubishi Colt VI 2006 р. Дивно те, що хоч і машина старіша, і клас нижче - деякі речі значно цікавіші ніж на Мазді... Напр. в кольті є секція бардачка з охолодженням. Хоч машина і старіша (пробіг приблизно такий самий) двері досі ходять чітко, добре тримаються в обох позиціях...

Так от, маю кілька запитань до досвідчених Маздоводів, особливо до тих, хто брав машини з салону і знають як воно має бути в нових авто.

1. Чи повинен бардачок з гуркотом падати на коліна пасажиру як в ланосі чи ТАЗі? Чи можна якось вилікувати?... На Кольті він плавно опускається.
2. Чи потрібно відкривати багажник майже до середину ходу рукою, чи амортизатори мають підхоплювати його на самому початку якщо лише злегка підчепити?
3. Чи туго натискається педаль зчеплення (після Мазди на інших машинах складається враження що педаль просто падає)? В моєму випадку нею можна ногу качати, як на тренажері...
4. На ходу кермо ледь-ледь помітно хилить праворуч - не допомогли кілька розвалів/сходжень в різних місцях, в т.ч. у офіціалів. На стенді все ніби гаразд, все рівненько, без відхилень, а при їзді його трохи повертає, але машину не веде...

Може з"являться ще якісь питання, то додам, наче поки що все...

Дякую.

Сообщение отредактировал nebelwerfer - Nov 17 2015, 21:11
Go to the top of the page
Вставить ник nebelwerfer в ответ
+Quote Post
EHOT22
сообщение Sep 22 2015, 16:05
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,739
Регистрация: 02.11.2012
Из: Одесса

Спасибо сказали: 52 раз(а)
Авто: Mazda 3 2.0 Sport AT, Mazda 3 MPS, Mazda 3 1.6 АТ
Имя: Костя



Цитата(nebelwerfer @ Sep 22 2015, 14:16 ) *
Привіт,

Отже придбав я свою Машку (Mazda 3, 2008, 1.6 MT, седан) трохи більше ніж два роки тому. Брав б/в з 93К пробігу. І от тільки зараз з"являються питання по деяким ньюансам, які ніби-то мали б бути, але чомусь у мене немає, або не працює... Наприклад, лише нещодавно зробив відкриття, що в попільничці теж має світитися лампа - її просто не було... Або, що в нових машинах двері відкриваються чітко, а не теліпаються з боку в бік (буду пробувати вирішити з жигулівськими обмежувачами)...

До того їздив на Mitsubishi Colt VI 2006 р. Дивно те, що хоч і машина старіша, і клас нижче - деякі речі значно цікавіші ніж на Машці... Напр. в кольті є секція бардачка з охолодженням. Хоч машина і старіша (пробіг приблизно такий самий) двері досі ходять чітко, добре тримаються в обох позиціях...

Так от, маю кілька запитань до досвідчених Маздоводів, особливо до тих, хто брав машини з салону і знають як воно має бути в нових авто.

1. Чи повинен бардачок з гуркотом падати на коліна пасажиру як в ланосі чи ТАЗі? Чи можна якось вилікувати?... На Кольті він плавно опускається.
2. Чи потрібно відкривати багажник майже до середину ходу рукою, чи амортизатори мають підхоплювати його на самому початку якщо лише злегка підчепити?
3. Чи туго натискається педаль зчеплення (після Мазди на інших машинах складається враження що педаль просто падає)? В моєму випадку нею можна ногу качати, як на тренажері...
4. На ходу кермо ледь-ледь помітно хилить праворуч - не допомогли кілька розвалів/сходжень в різних місцях, в т.ч. у офіціалів. На стенді все ніби гаразд, все рівненько, без відхилень, а при їзді його трохи повертає, але машину не веде...

Може з"являться ще якісь питання, то додам, наче поки що все...

Дякую.

1-2, у тебя сломано ушко амортизатора бардачка, стоит новый около 10$, можно сделать старый путем просверливания отверстия в штоке.
Ограничители дверей - вечная проблема. Выличит замена.
Go to the top of the page
Вставить ник EHOT22 в ответ
+Quote Post
nebelwerfer
сообщение Sep 22 2015, 18:26
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 76
Регистрация: 22.05.2013
Из: Рівне

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 3



Цитата(EHOT22 @ Sep 22 2015, 16:05 ) *
1-2, у тебя сломано ушко амортизатора бардачка, стоит новый около 10$, можно сделать старый путем просверливания отверстия в штоке.
Ограничители дверей - вечная проблема. Выличит замена.


Дякую. Щодо бардачка, цей амортизатор є в усіх моделях? На багатьох відео кришка так само падає, от і думаю чи варто розбирати...
Go to the top of the page
Вставить ник nebelwerfer в ответ
+Quote Post
maxwell
сообщение Sep 22 2015, 20:40
Сообщение #4





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 4,571
Регистрация: 21.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 394 раз(а)
Авто: Mazda35))
Имя: Макс



По ремонту ограничителей кто-то на форуме делал фото отчёт. Там все просто.


--------------------
Jesse: Spirit. Thank you. Thank you for direct-port nitrous injection, four-core intercoolers, ball-bearing turbos, and titanium valve springs. Amen.
Go to the top of the page
Вставить ник maxwell в ответ
+Quote Post
Victor_S
сообщение Sep 22 2015, 21:15
Сообщение #5





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 823
Регистрация: 10.05.2010
Из: Львів

Спасибо сказали: 80 раз(а)
Авто: KIA Cee'd SW 1.6 crdi 6MT
Имя: Віктор



Цитата(nebelwerfer @ Sep 22 2015, 19:26 ) *
Дякую. Щодо бардачка, цей амортизатор є в усіх моделях? На багатьох відео кришка так само падає, от і думаю чи варто розбирати...


Бардачок лічиться. Розбирати там нічого складного, просто зняти бардачок, відкрутивши 4 саморіза, і знявши декоративну планку. Там вухо тріскає, можна заклеїти. Можна нове зробити, залежно як тріснуло, я нове робив. Там не амортизатор а просто циліндр в якому ходить поршень з гумкою, от ця гумка і не дає швидко впасти.
Go to the top of the page
Вставить ник Victor_S в ответ
+Quote Post
psycho mazda 3
сообщение Oct 9 2015, 11:02
Сообщение #6





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 428
Регистрация: 21.04.2010
Из: Ровно

Спасибо сказали: 5 раз(а)
Авто: mazda 3 2.0 МТ
Имя: Сергей



1 - ]]>https://www.drive2.ru/l/2009673/]]>
2 - ]]>https://www.drive2.ru/l/2057619/]]>
3 / 4 походу діла розберешся ...
потім ще скрипи вилізуть))))
З ы Изучай матчасть)))
Go to the top of the page
Вставить ник psycho mazda 3 в ответ
+Quote Post
kuhar
сообщение Oct 9 2015, 15:01
Сообщение #7





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 192
Регистрация: 26.06.2013
Из: Днепропетровск

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda CX-5
Имя: Вадим



Машка - это Mazda 6, а у тебя матрешка smile.gif
1. Бардачок должен плавно опускаться
2. Амортизаторы багажника сами его не открывают, поэтому нужно самостоятельно его до конца поднимать рукой
3. Да, сцепление тугое, даже тормоз легче нажимать, это норма smile.gif
4. Вести в сторону не должно, может конечно если ты едешь не по ровной дороге, то тебя будет вести в сторону

Мануал по лечению дверных фиксаторов тут:
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...%E2%E5%F0%E5%E9]]>


--------------------
]]>]]>
Go to the top of the page
Вставить ник kuhar в ответ
+Quote Post
de'Metris
сообщение Oct 11 2015, 19:27
Сообщение #8





Группа: Новичок
Сообщений: 36
Регистрация: 19.09.2012
Из: Киев

Спасибо сказали: 3 раз(а)
Авто: Mazda 3 BL, 1.6 акпп



3. Вполне возможно, что износились диски, выжимать стало тяжелее. Если сцепление еще начнет "пробуксовывать" - верный сигнал к замене.
4. Читал, что машину с завода должно (!) немного вести вправо. Это сделано из соображений, что если ты уснешь за рулем, то чтобы выкатился в кювет, а не на встречку. Чтобы избежать лобового столкновения.
Go to the top of the page
Вставить ник de'Metris в ответ
+Quote Post
Andrey929/87
сообщение Oct 11 2015, 20:27
Сообщение #9





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 788
Регистрация: 05.12.2010
Из: Ровно

Спасибо сказали: 33 раз(а)
Авто: Mazda 929/1987 2.2i automat



Я також з Рівного. Два роки тому купив дружині стару трійку в кузові ВК самого останнього рестайла 2008року виготовлення з пробігом 27 350км.
Зараз пробіг 48 000км, правда хетч. 1.6 автомат.
Кароч. можемо зустрітися усе покажу і дам катнутися. Порівняєш і все зрозумієш бо в мене авто без нарікань.
Go to the top of the page
Вставить ник Andrey929/87 в ответ
+Quote Post
nebelwerfer
сообщение Oct 13 2015, 01:44
Сообщение #10





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 76
Регистрация: 22.05.2013
Из: Рівне

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 3



Дякую,

З дверима й бардачком розібрався.

Щодо зчеплення, воно ще не "буксує", але видає неприємні звуки при старті. Думаю чи брати оригінал, чи якийсь Sachs чи Luk - чув на М3 рідні не дуже... Ще дехто радить взяти оригінал на шроті з малим пробігом, але такий варіант щось не дуже подобається.

Ідеально рівних доріг у нас "днем с огнем", так що перевірити важко. Взагалі у М3 кермо якесь гіпер-чутливе, може, правда це тільки у мене так, але кожну нерівність на дорозі відчуваю.

Цитата
Я також з Рівного. Два роки тому купив дружині стару трійку в кузові ВК самого останнього рестайла 2008року виготовлення з пробігом 27 350км.
Зараз пробіг 48 000км, правда хетч. 1.6 автомат.
Кароч. можемо зустрітися усе покажу і дам катнутися. Порівняєш і все зрозумієш бо в мене авто без нарікань.


Буду радий зустрітися, можна й просто на каву smile.gif.

Сообщение отредактировал nebelwerfer - Oct 13 2015, 12:51
Go to the top of the page
Вставить ник nebelwerfer в ответ
+Quote Post
psycho mazda 3
сообщение Oct 13 2015, 13:27
Сообщение #11





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 428
Регистрация: 21.04.2010
Из: Ровно

Спасибо сказали: 5 раз(а)
Авто: mazda 3 2.0 МТ
Имя: Сергей



РІвне *) пора вже і на каву )))
Go to the top of the page
Вставить ник psycho mazda 3 в ответ
+Quote Post
nebelwerfer
сообщение Oct 13 2015, 18:59
Сообщение #12





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 76
Регистрация: 22.05.2013
Из: Рівне

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 3



psycho mazda 3, Привіт VSOP-івцям! Пора!
Go to the top of the page
Вставить ник nebelwerfer в ответ
+Quote Post
psycho mazda 3
сообщение Oct 13 2015, 20:56
Сообщение #13





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 428
Регистрация: 21.04.2010
Из: Ровно

Спасибо сказали: 5 раз(а)
Авто: mazda 3 2.0 МТ
Имя: Сергей



телефон в пп ..
Go to the top of the page
Вставить ник psycho mazda 3 в ответ
+Quote Post
FIN
сообщение Oct 13 2015, 21:15
Сообщение #14





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,036
Регистрация: 18.01.2008

Спасибо сказали: 56 раз(а)
Авто: Mazda3



Вчера поменял сцепление, педаль воздушная, в оригинале идёт сакс, менял тоже на сакс, покупал у Артура, со всеми потрахами идёт комплект.
Зы ещё поменял жидкость в гидраче тоже стал руль легче крутиться, и свист в крайних положения пропал тоже!

Сообщение отредактировал FIN - Oct 13 2015, 21:17


Спасибо сказали:
Go to the top of the page
Вставить ник FIN в ответ
+Quote Post
intenser
сообщение Oct 24 2015, 15:59
Сообщение #15





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 207
Регистрация: 15.12.2008
Из: Киев

Спасибо сказали: 7 раз(а)
Авто: Mazda 3



Цитата(FIN @ Oct 13 2015, 22:15 ) *
Вчера поменял сцепление, педаль воздушная, в оригинале идёт сакс, менял тоже на сакс, покупал у Артура, со всеми потрахами идёт комплект.
Зы ещё поменял жидкость в гидраче тоже стал руль легче крутиться, и свист в крайних положения пропал тоже!

Артур, это кто? во сколько обошолся комплект Sachs?
Go to the top of the page
Вставить ник intenser в ответ
+Quote Post
nebelwerfer
сообщение Nov 17 2015, 23:46
Сообщение #16





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 76
Регистрация: 22.05.2013
Из: Рівне

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 3



Цитата(intenser @ Oct 24 2015, 15:59 ) *
Артур, это кто? во сколько обошолся комплект Sachs?

Артур ]]>тут]]>
Збирався взяти у нього теж, але знайшов у місцевого оф. диллера - по часу і за мінусом доставки вийшло зручніше. У Артура брав колись задню ступицю - Нарікань немає - швидко і якісно. Зчеплення обійшлося 2880 грн. за комплект.

Минулого вівторка поставив. Те, що зняли, теж Sachs, візуально нічим не відрізняється. Спершу теж була дуже м"яка педаль, плавний старт, хоча чіпляло не на початку ходу, як я думав буде, а десь на початку другої половини... Навіть не знаю чому - на старому офіціали саме по тугій педалі і пізньому зчепленню діагностували скору смерть і рекомендували заміну. Потім додалися неприємні звуки і вібрації при старті, особливо під гірку. Так от, після заміни, повторюся, спершу педаль теж була м"яка, старт плавний, звуки зникли. Сьогодні помітив, що педаль стала відчутно тугіша, знову при старті під гірку скрегіт і вібрація (правда лише раз), хоча ще вчора все було гаразд...

Буду вдячний за будь-які думки та ідеї на цей рахунок.

Сообщение отредактировал nebelwerfer - Nov 18 2015, 20:56
Go to the top of the page
Вставить ник nebelwerfer в ответ
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 25th April 2024 - 15:51