Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику yakuza ::: Спасибо сказали: 87 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Aug 22 2011, 23:03 Як виглядає двигун після використання масла різних марок
]]>http://www.2112.ru/showthread.php/23726-]]>

А яке масло зараз працює у вашому двигуні cute.gif
era,
Aug 12 2011, 14:46 Mazda 323: Как заменить задние тормозные колодки?
Цитата(pavelzp @ Aug 6 2011, 13:00 ) *
Предлогают колодки ABE и ТК. Цена нормальная, но я не спец насколько они хорошие. Посоветуйте, если кто шарит в тормозах. Или на задние тормоза лучше не заморачиваться? Спасибо.

Я міняв 7 тис. тому назад.Сказати ,щось погане про них я не можу,не скриплять,тормозять не погано,хороший варіант за помірні гроші.
[attachment=66942:________..._____
___.JPG]
[attachment=66943:________...________.JP
G]
dallasdp, pavelzp,
Aug 9 2011, 20:29 покупка-продажа автомобиля
[quote name='chunga-changa' date='Aug 9 2011, 19:57 ' post='1081130']
тогда еще вопрос, по страховке.
я купил машину,оформил ее на себя,но не хочу брать страховку ГО у страховой, которая предлагает свои услуги в МРЭО.
меня же могут остановить и оштрафовать за отсутствие страховки во время того, когда я буду ехать в страховую, в которой я хочу застраховаться.
как быть в такой ситуации?
Якщо переганяти машину від місця де знімали з обліку до місця реєстрації не далеко і ти плануєш відразу ставити на її облік ,а не кататись 10 днів по всій Україні,тоді не купуй страховку в МРЕО.
и параллельно похожий вопрос - допустим, я снял свою машину с учета и получил красные номера - страховка ГО,которой был застрахован мой автомобиль, становится недействительной после этого?
[/quote Так,цілком вірно,страховка стає недійсною!!!!Оскільки міняється державний номерний знак ,який вказаний в полісі ОСАГО!!!!!
era,
Jun 7 2011, 22:15 Ремені безпеки на 323f BA
Думаю,що дана тема буде корисною для власників 323f в кузові BA,які стали жертвою свого sportstyle тому більшість з наших машинок побували в ДТП,звідси і проблеми з ременями безпеки!!!Моя машинка не стала винятком ,ремінь пасажира не витягувався .Є проблема,отже треба її вирішувати!!!Приступим.Для кращого доступу знімаю пасажирське крісло,описувати не буду.Тепер знімаю пластикові пороги,кріпляться кліпсами(1.2.3.4)
[attachment=64913:1.JPG]
а також пластикові панелі ,що кріпиться кліпсою
[attachment=64914:2.JPG]
знімаю клеми з акамулятора, тепер відкрутивши два болта і барабан з ременем в наших руках.Бачим піропатрон від якого ми від*єднали проводки,в мене він вже вистрілив
[attachment=64915:3.JPG]
Подальші наші дії залежить від проблеми з якими ми стикнулись.Якщо ремінь не витягується ,тоді наша уваго прикована до цеї сторони
[attachment=64916:4.JPG]
Знімаєм заглушку5 і бачимо таку картину
[attachment=64917:10.JPG]
винна в заклинюванні пружина 14 ,яку і треба спробувати відрегулювати,в мене получилось!!!!!
Якщо ж реміні не скручується тоді наша уваго прикована до цеї сторони
[attachment=64918:5.JPG]
щоб зняти кожух треба висведлити дві закльопки 6і8,які потім заміним на шурупи,і витягнути втулку10
[attachment=64919:6.JPG]
Перед нами така картина
[attachment=64920:7.JPG]
Перед тим ,як зняти кришку 11 і добратись до
[attachment=64921:8.JPG]
раджу спробувати прокрутити серцевину 12,якщо вона крутиться туго,тоді залишиться лише накрутити спіраль вставивши викрутку в отвір 9,попередньо розмістивши кришку на посаточне місце і припіднявши її,щоб коли ми накрутимо це
[attachment=64922:9.JPG]
всигнути закрити кришку.Ось і все ,перевіряємо і збираємо !!!! rofl.gif
Alpine, Coupe626, dallasdp, era, labeo,
May 25 2011, 17:12 Владельци 323f ВА - все сюда!
Підтримую D.gif [attachment=64434:PB2.JPG] [attachment=64435:P3.JPG] Тобі ,як автору теми не личить так відмазуватись,давай ще фотки ,ава не рахується popka.gif
Alpine,
May 15 2011, 22:57 Заміна верхнього патрубка радіатора на 323 f BA
Думаю ,що ця інформація стане в пригоді комусь,бо патрубки в даній маделі роздуваються через потрапляння на нього масла з-під клапанної кришки-хвороба 323F ba!!!!!!! Недавно виявив неприємну річ,верхній патрубок радіатора "роздувся" в місці його прикріплення до мотора shok.gif !!!!! Літо наближається,тому мені не захотілось чекати доки він рване,вирішив замінити!!!Дізнавшись вартість цієї високотехнологічної деталі,тільки original,на EXIST-325 грн,вирішив шукати альтернативу !!!!Б/у не знайшов,тому залишилось підбирати від інших марок,що я і зробив.Зупинив свій вибір на патрубку від ЛАДА kalina.А тепер сам процес, Глушим авто,чекаємо поки двигун повністю вистигне, [attachment=64102:P1.JPG] Відкручуэмо болти зображені на фото,щоб зняти опору радіатора і покращити доступ !!!! Знімаєм кришку радіатора,вилучаємо охолоджуючу рідину з розширювального бачка і заливної горловини радіатора,я це робив шприцем 20 мл і трубками від крапельниць [attachment=64103:P002.JPG] ,[attachment=64104:P3.JPG]Впевнившись ,що вилучено ,те що можна вилучити через ці отвори,від*єднуємо патрубок зі сторони радіатора і зливаємо залишок рідини .Знімаємо патрубок і приміряємо з купленим[attachment=64105:P4.JPG]Різниця позначена 1 і 2,але це не суттєві вдмінності ,що не вплинуть на їх функцію!!!Приєднуємо новий патрубок,затискаємо хамути,заливаєм охолоджуючу рідину,цього,я думаю,описувати не треба!!Результат[attachment=64106:P5.JPG] Ціна нового патрубка 48 грн+8грн 2 хамута=56грн, але,зрештою,вирішувати вам!!!
Alpine, bratok, dallasdp, labeo, pavelzp, sjrk,
Feb 21 2011, 19:33 Mazda 323F: Замена стойки
Я поставив KYB,правда коли отримав на руки,виявилось,що це KYB made in India[attachment=60796:PB220457.JPG] aggressive.gif
Вибач,я далі про опору crazy.gif
Sasha Mazda 323 F,

3 страниц V  < 1 2 3

RSS Текстовая версия Сейчас: 28th March 2024 - 10:24