Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику Sergij777 ::: Спасибо сказали: 2 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jul 29 2011, 14:43 Mazda 626GE: Замена ремня ГРМ
при заміні грм міняється обовязково комплект 3 деталі.приводжу ціни на неориг деталі.
ремінь грм -контітех 160грн
ролик натяжний ровіл 720грн
ролик проміжний інні 160грн.+ще можливо нова пружина натяжителя 40грн.собі не брав так як моя справна.

також звертаю вашу увагу що якщо протікають сальники на ремні грм їх також замінити обовязково.у мене один протікає тому міняю всі три сальника
распедвалів 2шт по 60грн та передній сальник колінвала 75грн.
якщо з під клапанної кришки сочиться масло значить ще клапанну прокладку оригінал 320грн замінник 85грн.у мене оригінал+на герметик посадж.

Цитата(Sergij777 @ Jul 29 2011, 15:41 ) *
при заміні грм міняється обовязково комплект 3 деталі.приводжу ціни на неориг деталі.
ремінь грм -контітех 160грн
ролик натяжний ровіл 720грн
ролик проміжний інні 160грн.+ще можливо нова пружина натяжителя 40грн.собі не брав так як моя справна.

також звертаю вашу увагу що якщо протікають сальники на ремні грм їх також замінити обовязково.у мене один протікає тому міняю всі три сальника
распедвалів 2шт по 60грн та передній сальник колінвала 75грн.
якщо з під клапанної кришки сочиться масло значить ще клапанну прокладку оригінал 320грн замінник 85грн.у мене оригінал+на герметик посадж.

якщо сальники не міняли чи ви не знаєте коли їх міняли то краще одразу їх також купіть для заміни.
плюс робота на офіц сервісі мазди коштує 560грн а мені 420грн так як я в них на обслуговуванні часто буваю.по знижці.
camembert,
May 5 2011, 20:49 Оригинальные и лицензионные Расходники, Амортизаторы, детали Ходовой и Моторной части
дякую.все отримав.швидка доставка.
Лунный Огрызок,


RSS Текстовая версия Сейчас: 24th April 2024 - 04:41