Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику tarantul ::: Спасибо сказали: 134 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jan 16 2015, 13:10 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
я зрозумів,треба свій японський автопром спродувати,і копити на "ексклюзив","очумілі ручки",це ж ажпо 25 машин в день,зато гордо називається-"вітчизняний автопром".
Може б продавали у вигляді конструктора?дивись народ і більше назбирав би...
swan,
Jan 12 2015, 09:07 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Мегавольт @ Jan 12 2015, 03:11 ) *
Invasion СССР в Украину и Германию имело место со слов яценюка.
Вторжение СССР в УССР? Нет. А может, коллективизация и прочая советизация Украины? Так это было задолго до Второй мировой.
Тогда при чём тут "никому не позволено переписывать результаты Второй мировой..."

Ещё 9 мая 2014г в Херсоне губернатор в своей речи расписывал стремления гитлера в освобождении Украины от советской аккупации и диктатуры.
Хрен знает, до чего бы договорился, если б не "Ганьба!" из толпы.

+символика


Не знаю, кем был Ваш дед, думаю, уважаемым человеком. Но и мой дошёл до Берлина.

в мене два діда воювали в ВВВ,один ще з 39(у фінській),а потім до 45(дійшов до Берліну,мав купу орденів,і воював не в штабах,а артилеристом,рядовим),другий теж до 45-го(коли війна скінчилась,їх ще під Прагою німці обстрілювали,додому інвалідом вернувся,теж рядовий,теж з орденами)
Але це нічого не міняє,в 39 році радянські війська окупували Західну Україну,ніякої УССР тут не було,і окупація була така весела,що людям після приходу німців набагато легше стало...ось таке воз"єднання.Так що те,що сказав Яценюк-не є брехня.СРСР вторгся на землі України,кому цікаво-читайте історію.
А діди мої,при тому,що були дуже шанованими людьми про ту війну,на відміну від багатьох "героїв",не дуже то хотіли розказувати,бо надивились стільки ...
А ще,кому цікаво,прочитайте про те,як захоплювали Берлін,і що робили з його мирним населенням....Так що не все однозначно,і Червона армія була далеко не ідеальною армією,яку показували нам за совка...і мародерів,насильників і вбивць(просто вбивць,я розумію,що то була війна)-було не меньше,а може і більше ніж в других арміях.
swan, TEREN, voyager, Yury, Нержавейкин,
Jan 11 2015, 14:37 Не могу открутить болт крепление шкива на коленвалу.
а щоб зняти редукційний клапан,навіщо ці всі рухи?Він знизу викручується(тільки піддон треба зняти,ну і масло злити).Чи може я чогось не зрозумів..
Valentin44,
Dec 28 2014, 21:53 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(wertuxai @ Dec 28 2014, 21:56 ) *
ой пля, нацики просто пепец, что ж вы парня то заминусили запросто так? einstein.gif

бачу з"явився землячок на форумі?без велкаму,одразу в клубний майдан?а скажи но землячок-"паляниця"-----не получається? D.gif
немає в Тернополі СX-3,ми більше на 626 і 323 їздим...живем з того,що обробляєм рабами ділянки,видані після АТО....снідаємо немовлятами,розважаємось розп"яттями...
а вертухаї-то більше з ваших були,власовців і т.д(порядка 1млн),ми ж боролись як з червоною,так і з коричневою чумою,за що,до речі 4 роки Бандера(якого ви так ненавидете)просидів в концлагері(фашистському..)

не треба прикриватись Тернопільською обл.але ж ви по чесному воювати не вмієте...
Skiw,
Dec 27 2014, 21:04 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Одноклубники,висовую пропозицію.Знаю,що багато хто відмовиться,але все ж...Спробуйте з Нового року почати спілкуватись українською,я розумію,що для багатьох-російська-рідна мова,ви з дитинства чуєте і спілкуєтесь тільки нею,знаю,що в основному всі розуміють українську....Просто,російська-мова окупантів,розмовляючи нею,ми так ніби підтверджуєм своє поневолене становище...можливо не все буде зразу получатись,але можна пробувавати.
Для тих,хто скаже мені,мол добре вам западенцям так говорити,вам не потрібно напрягатись,відповім,живучи в різних країнах-всюди вчив мову тієї країни,спочатку було важко,але мене старались зрозуміти,поправляли...і за короткий термін мав змого вивчити декілька мов(про що ніколи не шкодував)А тут-це ж мова нашої країни.Навіть,якщо на українську перейде декілька чоловік-це вже буде супер.Чомусь,коли до мене дзвонять люди зі сходу-починають розмовляти по російськи,я завжди переходив на російськую.Віднедавна я перестав це робити,і на диво,багато хто починає теж відповідати українською.
Ну то як?Спробуєм?
Kolya M3, Morrigan, voyager,
Dec 18 2014, 10:37 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Иван Бунин о русских и украинцах
"Хохлы мне понравились с первого взгляда. Я сразу заметил резкую разницу, которая существует между мужиком-великороссом и хохлом. Наши мужики – народ, по большей части, измождённый, в дырявых зипунах, в лаптях и онучах, с исхудалыми лицами и лохматыми головами. А хохлы производят отрадное впечатление: рослые, здоровые и крепкие, смотрят спокойно и ласково, одеты в чистую, новую одежду". Иван Бунин, 1889 г.

"Страна... эта мечталась мне необозримыми весенними пространствами всей той южной Руси, которая все больше и больше захватывала мое воображение и давностью своей и современностью. У современности был большой и богатый край, красота его нив и степей, хуторов и сел, Днепра и Киева, народа сильного и нежного, в каждом пустяке быта своего красивого и опрятного, – преемника словянства истинного, дунайского, карпатского. А там, в давности, была колыбель его..." . Иван Бунин, 1889 г.

«Верст за 30 до Харькова я увидел Малороссию, хотя еще и перемешанную с грязным москальством. Избы хохлов похожи на домики фермеров – чистота и красивость неописанные. Вообрази, что малороссийский борщ есть не что иное, как зеленый суп (только с курицею или бараниною и заправленный салом), а о борще с сосисками и ветчиною хохлы и понятия не имеют. Суп этот они готовят превкусно и донельзя чисто. И это мужики! Другие лица, смотрят иначе. Дети очень милы, тогда как на русских смотреть нельзя – хуже и гаже свиней» (Виссарион Белинский, ПСС Том XII, 1956, «Письма 1841-1848», Письмо M.В. Белинской, Харьков, 1846, 15 июня)
TEREN,
Dec 17 2014, 09:30 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(StaF @ Dec 17 2014, 12:22 ) *
А кто должен нести ?
Вот начни с себя например.
1. Помоги стране закончить войну.
2.Продай продукцию за кордон - привези доллары и продай в Украине.

продай Україні по курсу Нацбанка-15,з хвостом,потім купи комплектуючі за курсом-21,потім забашляй митниці(ніхто не відміняв),щоб вивезти товар,потім сплати всі податки(ще не реформовані),потім заплати людям зарплату,апотім ще доклади зі своєї кишені(щоб фірма не обанкротилась)...щось типу так?
серж 7,
Dec 14 2014, 23:05 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
я не за слюні,я за те,щоб викорінити з себе своє ментальне- радіти,що в когось погано,коли в самого ще гірше

а на рахунок позитива у всьому....вон в рашці 80 проц населення теж бачить позитив,і що?

я стараюсь на речі об"єктивно і реально дивитись(не через розові окуляри) і шукати позитив в тому що мене хочуть засунути в го...но,мені такий позитив на-ер не потрібен,але і слюні пускати не буду....
swan,
Dec 14 2014, 20:53 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
я не розумію,чому власне радієм?що в москалів рубль падає?так і наша гривня вроді теж не укріплюється...чи ми як в тому анекдоті про українця-"боже,виколи мені одне око..."нам це потрібно викорінити з себе-злорадствувати,коли в когось погано,і вирішувати свої проблеми,яких в нас більш ніж достатньо.Поки Росія підходить до переддефолтного стану,ми вже в ньому.Як держава,Україна фактично банкрот.І наші власть імущі це прекрасно розуміють,тому напевно і йде цей дикий перерозподіл...а західні корпорації в передчутті ситого обіду,а ми,народ,як завжди,розмінні пішаки.Можете казати,що я песиміст,але здається мені,що нас чекає багато змін, і багатьом з них ой якми не будемо раді...
kanny-west, ScOoTeR_UA, swan,
Dec 12 2014, 10:09 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
так я ж теж кажу,що потрібно володіти всею інформацією,але дана тема "клубний майдан" апріорі передбачає,що тут спілкуються люди,які не володіють всією інформацією,і максимум,що ми тут можемо-висловити свої емоції з приводу того,що робиться,що я і зробив.Будь я економічним аналітиком,я б не тріпався б тут,а пробував би просувати свої ідеї вище.
А так,це єдиний майданчик,на якому я можу поділитись своїми думками.
kanny-west, Morrigan, Yury,
Dec 11 2014, 18:10 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Yury @ Dec 11 2014, 20:17 ) *
tarantul,
У тебя есть другие предложения? Кроме шариковских "взять и поделить"?!

Диванные аналитики задрали в усмерть. Куда не плюнь - или великий военначальник или великий экономист-реформатор. Страна сергейюрьевичейбирюковых

добре жити в столиці,і мудрствувати,типу,чого ви там на окраїнах ниєте,так потрібно,а ти проживи в Тернопільській обл,де сама нижча зарплата,де самий вищий рівень безробіття,де робото норм хєр знайдеш в маленьких містечках,хотів би ти принести зарплату 1500-1800 грн додому,коли в тебе двоє дітей?В мене батя має 65 років,з них-40 років стажу,так він до сих пір працює,щоб мати трохи більше за 1500 пенсії(ще не самої маленької)...і не потрібно мені розказувати про диванну аналітику,я працював в державних органах влади,і бачив і бачу,що робилось і що робиться.В нас половина промисловості має київську реєстрацію,відповідно все бабло,замість того,щоб на місцях залишатись-іде в столицю.
І поки багато хто в столиці не знають який собі телефон купити,то лі 5 іfone,то лі ще що,чи mps на щось інше поміняти,тут на 626 GC їздять,і не через велику любов до антикваріату
це я пишу не від заздрості(мав можливість проживати в Іспанії,мав Грін карту США),просто обідно,що люди тут пашуть від зорі до зорі за гулькин х..й,а їм ще пенсійний вік-догори,зробили легальне рабство.В нас тут вже більша половина народу певно втікла,аби тільки якось свої сім"ї прогодувати...
так що не треба мені диванізмом штрикати,коли ця влада декларувала одні принципи-а шляхи вирішення проблем залишаються старими.
kanny-west, swan, Андрей К.,
Dec 2 2014, 09:13 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
ласкаво просимо в початок 90-х...
Dr.Anime,
Nov 28 2014, 13:06 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
]]>http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politi...946/?frommail=1]]>
ну вот,вже і загальну мобілізацію хочуть об"явити,це при тому,що війни офіційно немає...вони людей взагалі за ідіотів тримають...нахєра платити за учасника бойових дій,коли можна так,втіхаря,нахєра армію утримувати,коли є волонтери...як же ці суки навчились чужими руками жар загрібати!!!!!!!!!!!
Dr.Anime,
Nov 28 2014, 12:33 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
а на патріотизмі завжди грали,не скажуть же вони народу,пацани,поможіть віджати,але вас там можуть вбити,або інвалідом залишити,а ми вам нічого не заплатимо...так що краще показувати героїзм простих солдат,волонтерів і кричати "Слава Україні".Так було завжди і всюди,ніхто нічого нового не видумав.Зато героїчний син президента,йдучи в народні депутати,гордо говорить,що він учасник АТО...
Dr.Anime,
Nov 27 2014, 21:22 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
саме цікаве,що то не влада не хоче мінятись(що,в приципі зрозуміло),а ми,в основній своїй масі....поки будем прогинатись,боятись сказати,носити хабарі,срати в себе під домами,на вулицях свого міста....нічого не зміниться,не в керівниках справа...вони-це відображення нас(відображення не найкращих наших рис),допоки ми будем залишатись отарою овець,доти нами барани і будуть керувати.Майданом,при всій моїй повазі до нього,теж підкеровували кому потрібно і куди потрібно(теорію керування масами ніхто не відміняв,дядько ЛеБон добре це розписав,а багато хто добре вивчив),але тішить те,що різко зростає к-сть людей,яких достав цей "впорядкований" стан речей,і,я думаю,що якби не війна,ситуація для Порошенко&Co,була б досить складною(маю на увазі настрої людей,реформи і "пакращення".Нам наразі залишається вироджувати з себе бидломасу і сподіватись,що цей процесне затягнеться на декілька поколінь...
Serzh108,
Nov 13 2014, 16:50 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(grisha @ Nov 13 2014, 19:36 ) *
спасибо ...

я не хочу нікого образити,яхочу сказати,що ми різні...дуже багато чого в східняках мені подобається,і навпаки,багато чого в західняків мене виводять з себе.В цьому нічого поганого немає.В багатьох країнах різні регіони дуже сильно відрізняються між собою.Але коли люди адекватні-вони можуть нормально жити один з одним,а коли бидло-то якраз ібудуть шукати тільки найгірше в комусь,не дивлячись не те,що самі убогі..
Morrigan,
Sep 16 2014, 13:46 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
а мене ще й закон про амністію вбиває,виходить,тойхто не хотів іти в АТО-дизертир,його судити,а той,що вбивав з тої сторони-тому амністія,зашибісь!
Нержавейкин,
Aug 11 2014, 10:34 323 F BA на розборку
Цитата(yarikbest @ Aug 11 2014, 12:20 ) *
як там мій спойлер))), вчорашніх 600 +1 грн в силі)))

він твій!вітаю,скинь координати,куди висилати.
yarikbest,
May 11 2014, 18:00 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
и называть нас презрительно "бандеровцы",потому что мы не хоим быть рабами в своей собственной стране,это все равно что плантатор-рабовладелец удивлялся б,когда его раб заявил бы,что хочет свободы.Как мол так,я тебя кормлю,одеваю,а ты еще свободы хочеш?Но у кого рабство в душе-тому этого не понять,а кто захочет понять-пересмотрите еще раз "Отважное сердце",в Англии шотландцев тоже рисовали дикими головорезами,но они хотели всего лиш жить на СВОЕЙ земле,идеалисты?да,но лучше умереть гордым идеалистом,чем жить рабом на коленях.Может немного высокопарно,но именно так думают очень многие люди здесь,на Западной Украине,и я счастлив,что мы этим заразили и остальную Украину.А против обычных росиян,здесь никогда никто ничего против не имел,но зеленым человечкам лучше сюда не потыкаться.

Цитата(Jast @ May 11 2014, 20:45 ) *
tarantul, тоже самое было, когда нам родственники из Киева звонили и спрашивали, что у нас в Крыму творится. Так что промывание мозгов обоюдное.

я не идиализирую нашу нынешнюю власть,она не намного лучше той,что была,но все же,это по крайней мере шаг вперед.Кстати,как у вас там,в Крыму.Что то меняется в положительную сторону,или как всегда-на....ли?
kanny-west, mahno, TEREN,
May 11 2014, 17:27 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(kirpichev @ May 11 2014, 19:24 ) *
Юра, у нас полно сторонних сайтов, но на 99% именно информация, которую я в двух словах обрисовал выше. Ссылки, которые я вижу на этом форуме, больше нигде лично мне не попадались. А по поводу новостей, так издавна уже заведено у многих, пришел с работы, включил телек, и пошел делами своими заниматься. Во всех газетах тоже одно и тоже, как и на всех новостных сайтах. Может поиск в России банит ваши ресурсы, может еще что, я хз.
Плюсом ко всему, у многих на востоке живут родственники, и тех тоже, судя по телефонным разговорам, Киевская власть не устраивает.
А по поводу западной части Украины, дак это каждому известно, что русских там еще задолго до всего этого переворота ой как не любили.


Мне чтоб понять, есть тут люди, которые чисто западники и сторонники бандеры?

Я с Западной Украины,Тернопольская обл,пишу сейчас на русском,хотя всегда на этом форуме писал на украинском.Я не понимаю,что за истерию вы подняли с Бандерой и бандеровцами,это все равно,что русских называть деникинцами,или власовцами-дебилизм полный,здесь про Бандеру вспоминают меньше в 100 раз чем на востоке,здесь у нас,слава богу пока в 100 тысяч раз спокойнее,чем на востоке,здесь русскоязычные,да и коренные русские спокойно общаются с нами на русском,здесь,в Карпатах,уже места на все лето забронировано гостями с востока Украины,да и с России,и чуствуют себя они,поверьте,очень комфортно,правда,удивляются очень,что нету головорезов с автоматами.А кто думает,что я здесь вру безбожно,пусть приезжает сюда,под мою личную ответственность и я повезу в любую точку Западной Украины,и пусть он всюду разговаривает на русском,я даже не буду нигде вмешиваться,пусть посмотрит на реакцию "бандеровцев"!!!
avtoprofi, mahno, TEREN, Нержавейкин,
May 6 2014, 17:05 гоцульські ліжники
Цитата(tarantul @ May 6 2014, 12:28 ) *
Маю дуже хороших знайомих,які проживають в Карпатах,поблизу Косова,вони займаються виготовленням ліжників
]]>http://hucul.if.ua/ua/shop/category/35/tka...bi/lіgniki.html]]>
хто не знає,може глянути.все виготовлення від початку до кінця вони роблять самі,тому і ціна відповідно в них дешевша.Можуть зробити як чесані(такі зазвичай продають),так і не чесані(такі користуються більшим попитом у європейців,які в них купують).Якщо би кого зацікавило-можу вислати,правда потрібно назбирати з пару замовлень.Ціни-для прикладу,двохспальний-500грн,півторачка-400,якщо брати не один,а декілька,можна домовитись за знижку,можна замовити дорожки,за своїми розмірами.
вечором докину фотки тих,що взяв особисто для себе.


Цитата(tarantul @ May 6 2014, 19:52 ) *
.



на першому фото ліжник сушиться після валки(4-5 год вимочуванняв протічній воді),других два,ті,що я взяв собі,досить важкі-5 кг,також собі замовили доріжки в кухню і накидки на табурети.Ще кинув фото тарілок,які виготовляють косівські майстри,може теж когось зацікавить.Узори ліжників можуть бути різними,попрошу майстриню сфотографувати,ті,що буде робити.
чотири останніх,зроблені з фотографій
S.oleg,
Apr 17 2014, 19:20 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(shchedov @ Apr 17 2014, 21:55 ) *
Не хочу коментировать или что то там высказывать по этой теме вообще. Единственное, это пословица которая вспомнилась. "рыба ищет где глубже, а человек-где лучше"

я жив в штатах,мав грін-карту,заробляв3-4тис$,міг би там і залишитись,жити в шоколаді,але чогось,дурак,вернувся в Україну.Тут ,практично,повна жопа,за час,що був там,тут всі зв"язки порвані,перебиваюсь,АЛЕ НЕ КАЮСЬ,СЛАВА УКРАЇНІ!Яне фанатик,і з головою дружу,і багато до чого критично відношусь,але,сцуко,буду жити на своїй землі,і розмовляти своєю мовою.А багатьом раджу передивитись Хоробре Серце.події схожы з українськими реаліями
Alpine, e.prokopovich, mahno, TEREN, voyager, Yury, zhekaM6, Андрей К., ХАИ,
Apr 13 2014, 11:44 Mazda 626 GC: поломки и способы решения
Цитата(vadim22736 @ Apr 13 2014, 11:55 ) *
а у меня вчера мазда не завелась. заливает свечи и все тут. так акб и высадил весь. сегодня вот зарядил...пойду снова...
Братва, Вы хоть расскажите...что там у Вас в Украине??? Ваши новости включишь - по всем каналам Россия ведет войну. У нас здесь - даже никто не думает об этом!!! Этих яйценюхов и ярошей гнать надо поганой метлой....Простите, что не в тему))

выключи свой телевизор,если хочеш знать что в Украине,поспрашивай друзей знакомых,которые здесь живут,а то для русских сейчас враг номер один-Украина,жените поганой метлой своего Путлера!
SergeS,
Mar 24 2013, 15:51 Mazda 626 GD: поломки и способы решения .
хочу поділитись.не було стійкого холостого,мотор трясло,потужність впала,на катушку постійно пробивало,поміняв три котушки,безрезультатно,поки вночі не побачив як світяться мої високов.провода.Поміняв,купив до 9-ки,інжекторної(звичайні були закороткі,тепер мотора не чую,приємно урчить.Може комусь допоможе.
Andreychik19761,
Dec 20 2011, 11:53 Бумажники Mazda
і я один заберу...адрес-в лічку кину
Albedo,

4 страниц V  < 1 2 3 4 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 29th March 2024 - 00:43