Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику макс ::: Спасибо сказали: 30 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Apr 2 2013, 08:47 Зупинка ДАІшниками
]]>http://roadcontrol.org.ua/node/1266]]>
Полезная информация accordeon.gif
-Олегджан-,
Dec 6 2011, 21:40 Смогут ли наши юристы прокомментировать статью?
Стаття 255. Особи, які мають право складати протоколи про
адміністративні правопорушення


У справах про адміністративні правопорушення, що
розглядаються органами, зазначеними в статтях 218 - 221 цього
Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати:

1) уповноважені на те посадові особи:

органів внутрішніх справ (частина перша статті 44, статті
44-1, 46-1, 46-2, 51, 51-2, 53-5, 92, частина перша статті 106-1,
стаття 106-2, частини четверта і сьома статті 121, частини третя і
четверта статті 122, статті 122-2, 122-4, 122-5, частина третя
статті 123, стаття 124, частина четверта статті 127, частини перша
і друга статті 127-1, стаття 130, частина третя статті 133, стаття
136 (про порушення на автомобільному транспорті), стаття 139,
частина четверта статті 140, статті 148, 151, 152, 154, 155, 155-2
- 156-2, 159, 160, 160-2, 162, 164 - 164-11, 165-1, 165-2, 172-2 -
172-9, 173 - 173-2, 174, стаття 175-1 (за винятком порушень,
вчинених у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської,
селищної, міської ради), статті 176, 177, 178 - 181-1, 181-3 -
185-2, 185-4 - 185-9, 186, 186-1, 186-3, 186-5 - 187, 188-28, 189
- 196, частина перша статті 203, статті 204, 205 - 206-1, 212-6,
212-7, 212-8, 212-10, 212-12, 212-13, 212-14, 212-20);

Дивимось уважно і бачим, що стаття 122-1 не входить в компетенцію ДАЇ

Стаття 122. Перевищення водіями транспортних засобів
встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на
заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та
порушення інших правил дорожнього руху
Login,
Nov 4 2011, 11:15 Помогите определится с авто
ANRI
]]>http://avtomarket.ru/rating/Hyundai/Tucson...hnik-2004-2009/]]>
Попробуй поподставлять авто, которые нравятся....
ANRI,
Oct 14 2011, 00:08 задачка посложнее: какой корч взять за 7-8 штук баксов?
Зараз катаюсь на Опель Омега 2002 року, мотор 2,6, потужність 180 к.с. Середній розхід не піднімається вище 10,5 літрів. Стосовно обслуговування-повністю перебрав ходовку( поміняв всі амортизатори(поставив всі нові), поміняв всі сайлентблоки, рульові тяги..) обійшлось з роботою 5500 грн. Машина карабель, по дорозі пливе ( дуже комфртна ), салон великий... Я нею задоволений на 100%.
вот варіанти ]]>http://auto.ria.ua/?target=search&even...&order_by=2]]>
За таки гроші ні чого кращого не найдеш.
До недавнього часу їздив на 6мпс, так дружина, коли треба було десь далеко їхати, казала що б їхали на Омезі, бо їй в ній більше подобається.
Літом їхав на море ( Франківськ-Скадовськ ), при тому що авто було повністю загружено, розхід показало 7.2 на 100 км. По місту вище 11л не піднімається!
Це я говорю для того, що б було зрозуміло, що та ж сама омега з двох літровим двигуном буде мати розхід такий же самий, а то і вище!
На весні Опеля хотів продати ]]>http://auto.ria.ua/auto_opel_4302705.html]]> , але зрозумів що за ті гроші ні чого кращого не візьму і залишив собі.
Login,
Oct 5 2011, 10:56 Беспредел: Таблички "Парковка только для сотрудников"
Сегодня потренируемся! aggressive.gif
K.P.D.,
Mar 4 2011, 00:15 С 8 марта должникам банков могут запретить выезд за границу
Не так всё печально:

ГОЛОВАМ
міських, міськрайонних та районних судів
Дніпропетровської області

Останнім часом до місцевих судів у зв'язку з виконанням судових рішень звертається з поданням державна виконавча служба про вилучення у боржника (громадянина України) закордонного паспорту та тимчасового обмеження його права на виїзд за кордон.
На запит апеляційного суду Дніпропетровської області Верховний Суд України у своєму листі від 11.12.2009 роз'яснив порядок розгляду цього клопотання, зазначаючи слідуюче.
Відповідно до ст.ЗЗ Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України за винятком обмежень, які встановлюються законом.
Закон України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» від 21 січня 1994 року (далі - Закон) регулює порядок здійснення права громадян України на виїзд з України і в’їзд в Україну, порядок оформлення документів для зарубіжних поїздок, визначає випадки тимчасового обмеження права громадян на виїзд з України і встановлює порядок розв'язання спорів у цій сфері.
Відповідно до п. п. 2, 5, 8 ч. 1 ст. 6 Закону, п. п. 24-26 Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 1995 р. № 231 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. № 380) (далі - Правила) громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта, зокрема у випадках, якщо діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання - до виконання зобов'язань, або розв'язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов'язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України; він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, - до виконання зобов'язань; щодо нього подано цивільний позов до суду - до закінчення провадження у справі.
Згідно з п. п. 25, 26 Правил органи прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, охорони державного кордону, військових комісаріатів, дипломатичних представництв чи консульських установ України, у зазначених вище випадках вправі приймати рішення про тимчасове затримання та вилучення паспорта/проїзного документа.
Зазначеним Законом не передбачено тимчасового обмеження виїзду за кордон боржника у виконавчому провадженні до виконання рішення) суду в цивільній справі за ухвалою суду, а визначений інший порядок такого обмеження.
Тому, з точки зору положень Закону прийняття судами до проваджень відповідних подань державних виконавців є помилковим.
Оскільки подання державного виконавця щодо тимчасового обмеження виїзду за межі України боржника у виконавчому провадженні до виконання рішення суду в порядку цивільного судочинства не підлягає розгляду, суд відмовляє у відкритті провадження у справі, а у випадку коли воно було відкрите - відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України ухвалою закриває провадження у справі.
Що стосується випадків оскарження до судів рішень про відмову в оформленні, видачі паспорта/проїзного документа, його тимчасове затримання та вилучення, що прийняті іншими державними органами (прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, охорони державного кордону, військових комісаріатів, дипломатичних представництв , чи консульських установ України), відповідні позовні заяви підлягають розгляду за правилами адміністративного судочинства в порядку, передбаченому КАС України. Позивачами можуть бути не лише громадяни України, а й іноземці та особи без громадянства, яким на підставі ч.4 ст.26 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» може бути відкладено виїзд з України до виконання ними майнових зобов'язань перед фізичними та юридичними особами в Україні.
При цьому направляю на Вашу адресу копію ухвали Верховного Суду України від 22 липня 2009 року у справі щодо обмеження громадянина у праві виїзду за межі України для врахування у судовій практиці при розгляді аналогічних справ.

Голова судової палати з цивільних справ
апеляційного суду /підпис/


ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 липня 2009 року м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України у складі:

розглянувши в судовому засіданні справу за поданням начальника відділу державної виконавчої служби Мостиського районного управління юстиції Львівської області про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України Підцерковного Івана Івановича за касаційними скаргами Підцерковної Оксани Юріївни та Підцерковного Івана Івановича на ухвалу Мостиського районного суду від 19 листопада 2009 року та ухвалу апеляційного суду Львівської області від 6 квітня 2009 року,

встановила:

У серпні 2008 року начальник відділу державної виконавчої служби Мостиського районного управління юстиції звернувся до суду з поданням про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України Підцерковного І.І. Заявник зазначав, що у відділі державної виконавчої служби знаходиться на виконанні виконавчий лист, виданий 26 серпня 2005 року Франківським районним судом м. Львова про стягнення з Підцерковного І.І, на користь Підцерковної О.Ю. аліментів на утримання сина Олега, 15 квітня 2003 р.н., та дочки Діани, 13 серпня 2004 р.н., в розмірі 1/3 частки із усіх видів заробітку, починаючи з 26 серпня 2005 року і до досягнення ними повноліття. Також зазначав, що станом на 5 серпня 2008 року заборгованість Підцерковного І.І. за даним виконавчим листом складає 9 612 грн. Посилаючись на те, що незважаючи на вжиті до боржника заходи він і надалі ухиляється від сплати аліментів, державний виконавець просив обмежити його право на виїзд за межі України до погашення зобов'язань, покладених на нього рішенням суду.
Ухвалою Мостиського районного суду від 19 листопада 2009 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Львівської області від 6 квітня 2009 року, подання задоволено. Встановлено тимчасове обмеження права виїзду за межі України Підцерковного І.І., до врегулювання покладених на нього рішенням суду аліментних зобов'язань.
У касаційних скаргах Підцерковна О.Ю. та Підцерковний І.І., посилаючись на порушення судами норм процесуального права, просять скасувати зазначені ухвали і передати справу на новий розгляд.
Заслухавши доповідь судді Верховного Суду України, дослідивши матеріали справи та перевіривши наведені в скарзі доводи, колегія судців дійшла висновку, що касаційна скарга підлягає задоволенню частково.
Згідно зі ст. 15 ЦПК України суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства.
Пунктом 4 ч. 1 ст. 17 КАС України встановлено, що на спори за зверненням суб'єкта, владних повноважень у випадках, встановлених законом, поширюється компетенція адміністративних судів.
Судом установлено, що позивач як орган державної влади звернувся до суду з метою реалізації повноважень, наданих йому ст. 5 Закону України "Про виконавче провадження", якою до функцій органів державної виконавчої служби віднесено здійснення контролю за додержанням своєчасного і повного виконання рішення суду.
Таким чином, у справі виник спір за зверненням суб'єкта владних повноважень із приводу реалізації наданих йому законом функцій та у випадку, який установлено законом, розгляд якого проводиться за правилами адміністративного судочинства, тому зазначена справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
За таких обставин колегія суддів дійшла висновку, що ухвалені судові рішення підлягають скасуванню із закриттям провадження у справі з підстав, передбачених п. 1 ч. 1 ст. 205, ч. 1 ст. 340 ЦПК України.
Керуючись п. 1 ч. 1 ст. 205, п. 4 ч. 1 ст. 336, ч. 1 ст. 340, п. З ч. 1 ст. 344 ЦПК України, колегія судців Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

ухвалила:

Касаційні скарги Підцерковної Оксани Юріївни та Підцерковного Івана Івановича задовольнити частково.
ухвалу скасувати і провадження по справі закрити.
ЕЛЕН@,
Jan 28 2011, 12:31 Гаец из Одессы
]]>http://www.refine.org.ua/pageid-4394-1.html]]>
Це факти русифікації
Nikolyash,
Jan 14 2011, 18:29 амортизация авто
Цитата(hustlerambition @ Jan 14 2011, 17:17 ) *
Уважаемые одноклубники!Подскажите кто сталкивался,если на фирме предлагают амортизацию за авто,используемое сотрудником в служебных целях: 25 копеек за километр,это для ма6ки нормально или мало??просто я в этой теме не рублю...И как обычно оплачивают на нормальных фирмах топливо для личного авто сотрудника(опять же используемого в целях фирмы)?
просто мне кажется что на 10к. пробега 2500 гривен маловато за амортизацию мазды 6 GG , это естественно не считая бензина!!
Всем за ранее спасибо за ответы!!!!!!! friends.gif

пробег авто 110 000.состояние ходовой отличное ,единственное масло подьедает..(грамм 350-400).боюсь как бы мне это оказажеться не выгодно,по этому и спросил совета у Вас!

На 6 мпс :
ТО-15000 км-1500 грн (+-)=0.1грн/км
Резина 25000=+-7000грн ( я менял каждые 25000км )=0.28грн
Колодки 25000км перед-1500грн=0.06грн+0.03грн зад=0.09грн зад
Сцепление 40000км=+-6000грн=0.15грн
мойка-400грн/месяц=4000км=0.1грн/км
Жидкость для омывания стёкол=+-0.1грн/1км ( в зависимости от погоды)
Всякие розходники (щетки...)=+-0.1грн/км
Всего =0.92грн/км
Все цифры приблизительные и взятые из личного опыта. Многое не учтено (тюнинг и т.д.).
hustlerambition,
Dec 21 2010, 20:18 Были ли случаи угона или попытки угона 6МПС в Украине?
Были! У знакомого во Львове не известным образом были перерезаны провода в месте , где заходят в дверку.
Sergu44o,
Aug 31 2010, 22:33 кірпіч
Цитата(avtoprofi @ Aug 31 2010, 23:30 ) *
Согласен, вот этого я сразу и не заметил. Скорее всего оно и сыграло важную роль в удовлетворении твоего иска smile.gif
Интересная инфа про правила расположения знаков на дороге. Не знал smile.gif

скинул
avtoprofi,
Aug 31 2010, 19:22 кірпіч
24 квітня 2010 року мене зупинили ДОІшники за порушення вимог знаку "Вїзд заборонено". Я довго ім намагався пояснити, що вони не праві, що знак стаїть в супереч ДСТУ.... Вони ржали з мене energy.gif , "ображали" мене popka.gif ... В кінцевому результаті винесли постанову!!!!-Гади! deny.gif
Я їм обіцяв що вони за це будуть наказані-не вірили
Нині 31 серпня я нарешті виграв суд
Викладаю, що я говорив в суді:
24 квітня 2010року я керував автомобілем мазда 6 мпс. Державний номер АТ 1311 АМ Рухався я по вул. мазепи з якої звернув на вул. гушевського, а з грушевського повернув на кольці на вул. Площа міцкевича. Після проїзду кольця ( тобто на перехресті я побачив знак « Односторонній рух» і продовжував рухатись приблизно 50 метрів до пішохідного переходу на якому пропускав велике накопичення пішоходів, одразу за пішохідним переходом я повернув праворуч на вул. ПЛОЩА Ринок і знов зупинився перед пішохідним переходом для того щоб пропустити пішоходів. ( Прошу зазначити на те, що це все відбувалося в центрі міста де скупчення людей було дуже велике і відповідно моя концентрація як водія була спрямована саме на людей, щоб забезпечити безпеку руху собі і пішоходам.
Одразу ж по факту мого подальшого руху мене зупинив співробітник ДАІ указав мені місце зупинки на якому я мав зупинитись з порушенням ПДР. ( найблищі 100 метрів по переду я не мав де зупинитись, щоб не створити перешкоду іншим учасникам руху!!!) тому я вирішив зупинитись саме в тому місці на яке указав інспектор Чайковський, щоб не спровокувати працівників ДАІ на прийняття мір, щодо мого переслідування та подальшого звинувачення в непокорі!!!
Одразу прошу зазначити те що працівники ДАІ порушили одразу кілька вимог законів а саме вимоги Н А К А З 27.03.2009 N 111 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 червня 2009 р. за N 576/16592
Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби
Державтоінспекції МВС
15.1. У разі прийняття працівником підрозділу ДПС рішення про зупинку транспортного засобу останній повинен врахувати всі його наслідки (причину зупинки, дорожні умови, інтенсивність руху, освітлення або видимість ділянки дороги, можливий досвід водія).
15.2. Сигнал про зупинку транспортного засобу подається працівником підрозділу ДПС з тротуару (обочини) у зрозумілій для водіїв формі (сигналів), за допомогою жезла регулювальника, свистка чи рукою. При цьому жезлом (рукою) вказується безпосередньо на транспортний засіб, який зупиняється, та на пропоноване місце зупинки.
15.3. Місце для зупинки транспортного засобу працівник підрозділу ДПС повинен вказувати так, щоб після повної зупинки останній знаходився попереду патрульного автомобіля (автобуса, мотоцикла) чи поста на відстані до 20 метрів.
Також прошу звернути увагу на фото ( додається ) НА ЯКОМУ ЧІТКО ВИДНО, що працівники ДАІ самі в супереч ПДР розташували свій автомобіль , а саме п. 15.9 И (зупинка, а відповідно п.15.10 а стоянка заборонена ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду, що зайвий раз говорить про не компетентність працівників ДАЇ, що суперечить пунктам інструкціі 111
2.1. Працівники підрозділів ДПС повинні мати необхідну професійну підготовку, високі моральні якості, бути дисциплінованими та пильними, стійко переносити труднощі, пов'язані зі службою, бути ввічливими й тактовними в спілкуванні з громадянами.
2.2. У своїй діяльності працівники підрозділів ДПС керуються Конституцією України ( 254к/96-ВР ), законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства внутрішніх справ України та цією Інструкцією.
З вище зазначених пунктів ми бачим , що ще не зупинивши моє авто працівникі ДАЇдіяли всупереч законам.

Далі я зупинився – до мене підійшов інспектор і повідомив мені, що я порушив вимогу знаку « Вїзд заборонено.
По-перше , знак я побачив тількі тоді, коли інспектор Чайк показав на нього рукою. Вказаний дорожній знак прикріплений на стовпі дорожнього ліхтаря, на висоті більше 4 м, при цьому як самі плафони так і зелені насадження закривають дорожній знак , тобто побачити знак, керуючи автомобілем неможливо. ( фото додається ).
Відповідно до правил дорожнього руху та « Закону України про дорожній трух», дорожні знаки встановлюються відповідно до вимог ДСТУ 4001-2002 « Знаки дорожнього руху» пункт1СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ якого говорить:
Цей стандарт поширюється на дорожні знаки, призначені для інформування учасників дорожнього руху щодо умов і режимів руху на дорогах і вулицях (далі — дорогах), а також правила їх застосування на усіх дорогах, що експлуатуються та будуються.
Вимоги цього стандарту є обов'язковими.

10.1.1 Дорожні знаки повинні розташовуватись так, щоб їх добре бачили учасники дорожнього руху
як у світлий, так і в темний час доби, була забезпечена зручність експлуатації і обслуговування, а також
було неможливе їх ненавмисне пошкодження. При цьому вони не повинні бути затулені від учасників
дорожнього руху будь-якими перешкодами (зеленими насадженнями, щоглами зовнішнього освітлення
тощо.).
Під час розташування дорожніх знаків повинна бути забезпечена спрямованість інформації, яку вони передають, тільки до тих учасників руху, для яких її призначено.

В даному випадку виходить, що знак призначений для учасників руху по вул. Грушевського, бо тільки звідти можна побачити вказаний дорожній знак.
Згідно п.4.1.3. ДСТУ 3587-97 « Безпека дорожнього руху». Атомобільні дороги, вулиці і залізничні переїзди, вимоги до експлуатаційного стану говорить :, що відстань видимості дорожніх знаків повинна бути не менше 100м за ходом руху!!!
Побачити вищевказаний знак рухаючись по вул. Площа міцкевича неможливо побачити навіть на відстані блище 30 метрів ( безпосередньо перед поворотом )
Крім того , перед перехрестям вул. Площа Ринок та Площа міцкевича відсутній знак 3.22 « Поворот праворуч заборонено»
Все Вище викладене мною було доведено інспектору Чайковському.
Таким чином , за умови забезпечення безпеки дорожнього руху в даній ситуаціі вважаю свої дії не просто не правомірними, а єдино відповідними вимогам ПДД в даній дорожньо транспортній ситуаціі!!!

Виходячи з вище наведеного інспектор ДАЇ не тільки мав мене відпустити за відсутністю складу правопорушення, а і у відповідності до ст.. 280 та 282 мав прийняти відповідні міри про усунення подальших НАЧЕБТО порушень іншими учасниками дорожнього руху
Стаття 280. Обставини, що підлягають з'ясуванню при розгляді
справи про адміністративне правопорушення
Орган (посадова особа) при розгляді справи про
адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було
вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його
вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є
обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи
заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про
адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації,
трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають
значення для правильного вирішення справи.

Стаття 282. Пропозиції про усунення причин та умов, що
сприяли вчиненню адміністративних правопорушень

Орган (посадова особа), який розглядає справу, встановивши
причини та умови, що сприяли вчиненню адміністративного
правопорушення, вносить у відповідний державний орган чи орган
місцевого самоврядування, громадську організацію або посадовій
особі пропозиції про вжиття заходів щодо усунення цих причин та
умов. Про вжиті заходи протягом місяця з дня надходження
пропозиції повинно бути повідомлено орган (посадову особу), який
вніс пропозицію.

Крім того, згідно ст255КУпАП уповноважені на те посадові особи органів внутришніх справ мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ч.3 та ч.4 ст 122 КУпАП. Але інспектор Чайковський І.Ю поза межі своєї компетенції склав протокол серія АТ № 135191 про адміністративне правопорушення ( надалі по тексту протокол) передбачене ч1 ст 122 КУпАП.
Мої доводи, стосовно неправомірного обвинувачення мене у порушенні п8.4 ПДР ( пункт роз’яснює на які групи поділяються знаки дорожнього руху )інспектором ВДАЇ Чайковським І.Ю., з незрозумілих причин були проігноровані.
Натомість інспектором в графу свідки були внесені дані працівників ВДАЇ ( в протоколі зазначено адреса проживання свідків: вул. Січинського, 5 а)
З правами передбаченими ст. 268 КУпАП мене не ознайомили, про що мною було зроблено відмітку в протоколі. Я подав клопотання про надання права на захист. Зазначене право на правову допомогу гарантується ст. 268 купап, ст. 59 конституції України « Кожен має право на правову допомогу …, кожен є вільним у виборі захисника своїх прав» та ст. 64 Конституції України « Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків , передбачених Конституцією України!!!
Дане клопотання було проігнороване інспектором ДПС, що підтверджує порівняння часу і дати складання протоколу та часу і дати місця розгляду справи. При розгляді справи за одну хвилину інспектор не міг всебічно , повно і об’єктивно зясувати обставини справи, чим порушив наступні ст. КУпАП
Стаття 245. Завдання провадження в справах про
адміністративні правопорушення

Завданнями провадження в справах про адміністративні
правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне
з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній
відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної
постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню
адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням,
виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення
законності.

Стаття 278. Підготовка до розгляду справи про
адміністративне правопорушення

Орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про
адміністративне правопорушення вирішує такі питання:
1) чи належить до його компетенції розгляд даної справи;
2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи
про адміністративне правопорушення;
3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи,
про час і місце її розгляду;
4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали;
5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка
притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх
законних представників і адвоката.

Стаття 279. Порядок розгляду справи про адміністративне
правопорушення

Розгляд справи розпочинається з оголошення складу
колегіального органу або представлення посадової особи, яка
розглядає дану справу.
Головуючий на засіданні колегіального органу або посадова
особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає
розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності,
роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і
обов'язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне
правопорушення. На засіданні заслуховуються особи, які беруть
участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються
клопотання.
Все вище зазначене говорить про повну необізнаність інспектора Чайковського з законами та правовими актами, а тому вважаю що суб’єктивна думка , припущення та бажання інспектора Чайковського скласти протокол для статистики, звітності, або галочки не є законною підставою для складання протоколу, не може бути достовірним та належним доказом , на якому ґрунтується висновок про вчинення мною амін правопорушення!!!

Прошу скасувати постанову, як протиправну.
Прошу визнати діїї інспектора протиправними

Далі через 10 днів, коли постанова буде на руках, подам на тих ДОЇшників в прокуратуру!!!! girl_cray2.gif

Постанову викладу через 10 днів, як отримую!
labeo, zkoleg,
Feb 13 2010, 10:28 Именные номера
Цитата(Графиня @ Feb 13 2010, 00:24 ) *
можно. г.Киев, ул. Институтская, 29-А. (тел. 254-71-09, 253-43-18).

254-71-10 Ірина Олександрівна
july,
Jan 20 2010, 23:00 Забрали права. Якобы не трезвый.
Цитата(TEREN @ Jan 20 2010, 21:57 ) *
Вчера у знакомого менты забрали права. Подозрение на употребление алкоголя. В 200 метров от двора, выпил стакан шампанского. Поехал домой за ним увязались менты. Морда в капот и т.д. Суки стояли на нычке и видели как выпил стаканчик и как наливали. Нарколога отказ, машина под расписку осталась дома, расписка на брата, трезвый и написано что находился в машине. Факт употребления не зафиксирован, свидетелей нет.
Вопрос.
Что может грозить при данных обстоятельствах и чем может закончится. Наихудший вариант? И можно ли пропетлять от штрафа и лишения?

Просьба ответить только тем кто шарит. Без бла-бла-бла...... В смысле без оффтопа...

А в трубку дышать давал? Если нет
]]>http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/mai...HdlwssFggkRbI1c]]>
Читай раздел №2

Я думаю нужно идти и писать на гайца заявление до того, как дело попадёт в суд rtfm.gif
TEREN,
Oct 30 2009, 12:19 6mps
Вопрос опять актуален! Нужна мпс до 22000$
nepg,
Aug 5 2009, 20:09 "Факты" шо за нах? Вопрос по знакам ограничения скорости...
Цитата(ПоZиТиВ :) @ Aug 5 2009, 20:43 ) *
так им и говорить - "а вот мне одноклубники в теме на форуме написали, что Вы не имеете права..."
а реальных примеров, доказательств и тп. никто не напишет? или того, что писал я с КУоАП достаточно для отмазки?

В постановлении ГАИшники пишут:
.... чим порушив пункт "абв" ПДР України.
Ураховуючи що гр Пупкін скоїв адмінистративне правопорушення, та керуючись положенням статті 14-1, частин 5 , 6 статті 258 та статті 283 КУпАП, пердбачене ч 1 ст 122 КУпАП, керуючись ст 283 зазначенного кодексу
постановив:
......
В іншому випадку нехай тобі пояснить якою статтею передбачений штраф???
Я думаю він довго буде думати, що тобі сказати!!! Бо за перевищення швидкості передбачена тількі ст 122 ч 1, зміст якої ти добре знаєш!!!
І не ти повинен доказувати що ти не олень , а він тобі, як що зможе rolleyes.gif
sigma, ПоZиТиВ :),
Jul 6 2009, 08:36 Поймали на фен (радар Беркут)
см личку
YuraL,
Jun 10 2009, 15:20 слёт МПС-водов в Карпатах
список участников, готовых присоеденится:
1 Макс ( Франковск )
2 V.T.M ( Черновцы )
3 Yats13 ( Киев )
4 Oster ( Киев )
5 Sergu44o ( Киев )
6 Eduardos ( Львов)
7 Koya ( Львов )
8 JOHN ( Киев )
9 Артём ( Киев )
accordeon.gif
Sasbas,
Jun 10 2009, 11:53 Добрий день шановні!
Ссори что сразу не отписался, виясню-сразу отпишусь!
VasKo,
Jun 2 2009, 23:04 А не сделать ли нам всеукраинский сьезд МПС-оводов ?
Есть предложение по теме:
1) голосовать только владельцам мпс ( изночально по самой идее ), остальные принимают участие по желанию независимо от места проведения слёта!
2) Предварительно были проведены переговоры с местной властью, по поводу проведения гоночных мероприятий, ответ -можно решить, только конструктивный разговор будет проведён конкретно по определённой дате проведения мероприятия!
3) Если слёт будет два дня то предложение по проведению отдыха, предварительно,может быть таким:
первый день- встречаемся, поселяемся в горах в котеджах, пъём пиво, водку, самогонку, коньяк... , закусывваем, дышим свежим воздухом, курим, отдыхаем после дороги.
второй день- встаём, купаемся в холодной горной реке, отходим от вчерашнего дня, собираемся и едем в Ивано-Франковск, делаем там показуху для офигевших от такого количества собравшихся мазд месных жителей, собираемся на месте проведения заездов, заезжаем между собой, рвём субару-водов, митсубиси-водов и ещё всяких корчей ( если получится ). После этого едем в какой нибудь супермаркет, затариваемся необходимым и едем с ночовкой в горы ( дикарями ), там варим каши, супы, жарим шашлыки, девочек, отрываемся.
третий день- по необходимости снимаем номер или номера для того, чтоб принять душ, едем в Колыбу, где можна вкусно поесть и после этого медленно розъезжаемся.
Может чуть-чуть премитивно, но как по мне- чем проще, тем лучше! Сильно перегружать программою неохото, потаму-что главная задача этой программы-отдых и общение! А что может быть лутше общения около ночного костра в горах.
Sergu44o, yats_13,
May 15 2009, 19:32 ГАИ проводит операцию "номерной знак"
Цитата(Fes-sport @ May 15 2009, 19:50 ) *
Ну типа ГАИцы...... По логике так оно и получается. Ведь твой друг или знакомый/знакомая который сидит рядом про тебя ..уню ведь не скажет.

Стаття 65. Свідок

1. Як свідок в адміністративній справі може бути викликана судом кожна особа, якій можуть бути відомі обставини, що належить з’ясувати у справі.

2. Не можуть бути допитані як свідки:

1) недієздатні фізичні особи, а також особи, які перебувають на обліку чи на лікуванні у психіатричному лікувальному закладі та не здатні через свої фізичні або психічні вади правильно сприймати обставини, що мають значення для справи, або давати з цього приводу показання;

2) представники в судовому процесі, захисники у кримінальних справах — про обставини, які стали їм відомі у зв’язку з виконанням функцій представника чи захисника;

3) священнослужителі — про відомості, одержані ними на сповіді віруючих;

4) професійні судді, народні засідателі та присяжні — про обставини обговорення в нарадчій кімнаті питань, що виникли під час ухвалення судового рішення;

5) інші особи, які не можуть бути допитані як свідки згідно із законом чи міжнародним договором, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, без їхньої згоди.

3. Фізична особа має право відмовитися від давання показань

щодо себе, членів сім’ї чи близьких родичів (чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, брат, сестра, дід, баба, внук, внучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, над якою встановлено опіку чи піклування, член сім’ї або близький родич цих осіб).

4. Свідок викликається в судове засідання з ініціативи суду

або осіб, які беруть участь у справі. Особа, яка бере участь у справі, заявляючи клопотання про виклик свідка, повинна зазначити його ім’я, місце проживання (перебування), роботи чи служби та обставини, щодо яких він може дати показання.

5. Свідок зобов’язаний прибути до суду у визначений час і

дати правдиві показання про відомі йому обставини.

6. У разі неможливості прибуття за викликом суду свідок

зобов’язаний завчасно повідомити про це суд.

7. Свідок має право давати показання рідною мовою або мовою,

якою він володіє, користуватися письмовими записами, відмовитися від давання показань у випадках, встановлених законом, а також на компенсацію витрат, пов’язаних з викликом до суду.

8. За завідомо неправдиві показання або за відмову від

давання показань з непередбачених законом підстав свідок несе кримінальну відповідальність.
Fes-sport, Sash,
Mar 20 2009, 09:43 дрючим ГАИШНИКОВ
Вобщем начиналось так: ехал я недельки две назад со Львова в Ивано-Франковск, на часах было 22-00. В одному из проезжих сёл останавливает меня и едущий спереди автомобиль дорожный патруль. Посмотрел Гаишник на мою машину, на вторую машину и показует тому-ежай. Я выхожу и спрашиваю почему меня остановили, а гаишник тычет мне какойто старенький радар на котором показывает 83 км за год. Я у него спрашиваю нафига ты отпустил ту машину, это наверно была его скорость?
После длительной дискусии он понимает что не прав и пишет в протоколе что у меня не работает подсветка заднего номера и выписывает мне постановление на штраф 170грн.
Через пару дней я написал жалобу на начальника облосного ГАИ.
Позавчера ко мне звонят из УПРАВЛЕНИЯ и говорят подойдите для дачи показаний. Я соответственно пришёл и написал все как пологается. Они почитали и сказали что розберутся и завтра пререзвонят.
Вчера звонят и просят чтоб я опять приехал-приезжаю, а они мне дают заплаченый от меня штраф в полном размере (квитанцию) и очень просят чтоб написал заявление про то, что неимею больше притензий до работника ГАИ, мол он уже и так попал по сами помидоры! accordeon.gif -написал, не знаю правильно ли, жалко того Гайца-ещё совсем молодой.
karkass, Sergu44o, ПоZиТиВ :),


RSS Текстовая версия Сейчас: 29th March 2024 - 03:25