Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Название темы должно обязательно начинаться с полного имени модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda 6: как заменить воздушный фильтр?.
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

 
Reply to this topicStart new topic
> Mazda 626 gf з'явився жор масла
Leghkij
сообщение Nov 10 2018, 21:19
Сообщение #1





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 20.12.2017
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 626



Така історія, маю авто мазда 626 gf 1998 рік, двигун по документах 2.0, але попередній власник запоров двигун і його було замінено, але двигун вже з гідрокомпенсаторами, тому який його об'єм насправді не знаюsmile.gif. Після покупки авто вирішив зайнятись ремонтом двигуна, бо у першому циліндрі компресія була близько 8, а у інших трьох десь біля 13, а тому авто троїла. Майстри які робили двигун сказали що проблема була у головці, де замінили сідла, а також сказали, що замінили клапана, напрявляющі, а також сальники і т.п. і можливо ще щось, але я вже не пам'ятаю, ну звісно нові прокладки гбц та колекторів. Коли я приїхав забирати авто, то компресія у всіх циліндра вже була десь 12.5, тому авто забрав. Через декілька днів після приїзду, вирішив перевірити масло, проте щуп був взагалі сухий. Я вирішив, що можливо десь при зборці двигуна десь масло витікло, а тому особливої уваги цьому не придав і долив його до уровня. Проїхавши десь 1000 км знову перевірив масло,, але щуп знову був сухий. Після цього я зрозумів, що з моїм двигуном щось не в порядку. Приїхавши на сто, де робили гбц сказали, що можливо виною всьому погане масло і порадили його замінити бо з головкою має бути все гаразд. Було до цього 5 w 40 ,замінив на 10 w 40. Проте це не допомогло і масло продовжує багато їсти десь літру на 1000 км. Вдома помітив, що на холостих при перегазовці йде багато диму темного і сизого кольорів. Також одного разу вирішив перевірити компресію у першому циліндрі з доливкою масла, в циліндр, було 12.5 а після доливки стало десь 15 з чимось. То я так зрозумів, що скоріш всього виною погана поршнева група, проте мене ті мотористи, які робили головку збили з толку, коли сказали, що поршнева група хороша. Може мені хтось підкаже в чому може бути справа.
Go to the top of the page
Вставить ник Leghkij в ответ
+Quote Post
hondasr
сообщение Jun 26 2019, 15:20
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 92
Регистрация: 19.08.2011
Из: харьков

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: mazda 626 gd 1.8 K
Имя: Саша



кольца маслосьемные, только они всему виной, хотя при их износе растет компрессия до 15-16, у вас же в допуске, по думу смотреть еще, погазавать хорошо и дым проверить.
Go to the top of the page
Вставить ник hondasr в ответ
+Quote Post
Diselmaker
сообщение Oct 7 2019, 16:05
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 163
Регистрация: 04.02.2019
Из: Kharkiv

Спасибо сказали: 1 раз(а)
Авто: Mazda 626
Имя: Саша



второй вариант - с клапанами что-то. надо разбирать всё равно, но вот вам уже 2 вполне реальных причины насобиралось.
Если будете менять - заказывайте нормальные, лучше оригиналы на ]]>Ёкар]]> или там же аналоги уровня Кольбеншмит (вроде одни из лучших на рынке)


--------------------
Go to the top of the page
Вставить ник Diselmaker в ответ
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 29th March 2024 - 11:50