Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику yarikbest ::: Спасибо сказали: 86 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
May 10 2017, 07:52 Mazda 323f BA усовершенствование задней ступицы
а сам підшипник перепресувати не судьба? є ж підшипники окремо, для чого цей гемор, на ваз шукають від іномарок, щоб ходило, а ти навпаки
Coupe626,
Apr 27 2017, 10:41 В Украине изменили правила проезда перекрестков с круговым движением
ну що закон принято, 26.04.2017 Повернуто з підписом від Президента

]]>http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1993-19]]> Набрання чинності відбудеться 28.04.2017
Guard_2006,
Oct 27 2016, 09:55 Украли Iphone.
айклауд зломати важко, якщо маєш підвязки в органах знайти реально, а так забуть, в знайомого вкрали телефон він сам знайшов де він, була написана заява в поліцію і їм передана інформація де він, вони навіть не хотіли виїжати туди, довго він їх доставав, в результаті телефон забрав
demonshi,
Sep 5 2016, 11:06 ПОЧЕМУ НЕ СТОИТ РЕМОНТИРОВАТЬ МАШИНУ У СЛАВИКА г.КИРОВОГРАД
....шкода, що ми вчимося на своїх помилках
Galantik,
Aug 29 2015, 13:51 Продано
для такого набору, зараз це шарова ціна
Alexmac,
Jun 5 2015, 12:03 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
собака на фото від такої новини також у шоці
Нержавейкин,
May 27 2015, 09:48 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
взагалі до чого тут совок, так люди говорять, от тоді було добре..., зараз як ми жевемо, що ми нічого не робимо для того щоб краще жити, я ФОП як і багато іньших з форуму, дозвольте запитати, куди йдуть податки і внески які я плочу, в державу? що вона на томість дає мені, нічого, ніяких гарантій, і нефакт що ми також пенсію отримаємо, ми кожен день їздимо на авто, де наші дороги, адже їх ремонт і обслуговування включено в вартість бензину, так можна продовжувати багато, і винити людей, простих людей, які виживають, візьміть тарифи, на газ доприкладу, як зекономити в межах 200 кубів газу, як в нас немає ніодного котла який вміє так економити....
Андрей К.,
May 1 2015, 10:53 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(TEREN @ May 1 2015, 11:35 ) *
Ночных скунсов пустили в Европу?


по новинах було що Польща толпою їх не пустила, то вони по різних пунктах пропуску по одинці їхали, і в Польщі до них долучилися Польські байкери
]]>https://www.youtube.com/watch?v=DfKLxWLfpdk]]>
TEREN,
Apr 1 2015, 10:55 Исполнительная служба
Цитата(Wohooo @ Apr 1 2015, 11:31 ) *
Привет.
Ребята, надо совет.
Месяца 3 назад получил протокол на 255 грн и забыл его оплатить, а вот вчера получил письмо от исполнительной службы, о том что с меня изымают двойной штраф, и я должен добровольно его оплатить в течении 7-ми дней.
Но проблема в том, что письмо пришло вчера, а дата письма стоит февралем месяцем.
В случае не уплаты на меня заводят дело, и могу быть проблемы.

Я не хочу судится, бегать и спорить..
Готов оплатить 510 грн, как это правильно сделать?


підійди в виконавчу і поясни ситуацію, колись мав аналогічну ситуацію, то заплатив тільки за штраф і присланий лист
Wohooo,
Mar 19 2015, 11:56 Клуб паники и истерики "На дне"
ви уявіть собі, як ми малиб жити, в яких достатках, з якою економікою і рівнем розвитку, якби ця вся підарасня не грабувала нас з вами, скільки вони вже вкрали, крадуть і будуть красти, а ми виживаємо...
Urban,
Mar 16 2015, 14:36 Твердотопливный котел
потрібно дивитися в сторону піролізних котлів, навідміну від звичайних в них високий ККД, і можлива загрузка раз на добу, по звичайних потрібно закидати дрова від раз в три години і меньше, в мого орендодавця стоїть котел на 500 м. квадратних, кидає дрова раз в вісім годин, в системі 1,5 тони води
kanny-west,
Feb 25 2015, 10:30 КЛУБНЫЙ МАЙДАН

будь мужиком, мовчи за долар і роби свою роботу, як її робити, як запчастини стали дорожчі чим була загальна вартість ремонту, а ушлюпки далі ходять по ток-шоу і втирають, що все пучком, я боюся ціну людям говорити, щоб мене не послали(((
Андрей К.,
Feb 11 2015, 11:07 Задняя подвеска, развал/схождение
не для красоти, якщо схоч зняти ричаги то просто ти цьоь болта не виймеш цілим
Harrower,
Feb 4 2015, 18:39 Переделка приборки на 323ba рестайл
Цитата(era @ Feb 4 2015, 17:46 ) *
Дякую!
Але мені подобаються ті, що в першому повідомленні. А за твоїм посиланням вже інші. Чи це той самий чоловік, але робить різні варіанти?


можливо це той самий чувак, но за цею силочкою він тобі, що хоч зробить, знайомий на скудо в нього зробив, приборку йому висилав а майсрер по його побожаннях зробив, подивися які в нього в оголошені ще є зразки
era,
Feb 3 2015, 15:43 Переделка приборки на 323ba рестайл
Цитата(era @ Feb 3 2015, 12:04 ) *
Вопрос - у меня дорестайл. Чтобы такое сделать, надо отправлять свою приборку ему? Или как это работает?
Цена вопроса?


в нього є готові під дорестайл, ціна була від 130 грн, найду силку, то скину ]]>http://kharkov.kha.olx.ua/obyavlenie/shkal...html#6ee32ef104]]>
era,
Nov 24 2014, 12:11 В помощь модерам! Bianko,
Oct 29 2014, 15:55 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
На Керченской переправе возмущенные пассажиры захватили паром
]]>http://nvua.net/ukraine/Na-Kerchenskoy-per...arom-18219.html]]>
swan,
Sep 29 2014, 12:17 В помощь модерам! YuraL,
Sep 19 2014, 11:54 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Нержавейкин @ Sep 19 2014, 09:07 ) *
Второе. Практически из первых рук услышал историю. Парня из семьи далеких знакомых призвали, а по приезду на восток сказали - пиши заявление добровольцем на контракт. На месте командиры с большими звездами на погонах, за столами топчут шашлык под водку и все такое, все у них хорошо. Парень спросил - а если не хочу? Не хочешь - .издуй домой. Парень вроде как уже дома.

Чо за нах?


знайомого визвави у військомат і сказали, або йдеш добровольцем, або на контракт, той йде на контракт, може заробить пару грн)))
Нержавейкин,
Sep 1 2014, 14:02 как снять деталь (фото) ?
Цитата(SJiki @ Sep 1 2014, 11:27 ) *
я не заметил поначалу одну фигню которая снимается, кстати что это (на ней сигналка приклеена)?


то мозги на мотор
SJiki,
Aug 28 2014, 11:01 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
після виступу Семеньченка, була інфа, що на підмогу прийшла нацгвардія з технікою...
Нержавейкин,
Aug 20 2014, 15:09 видаліть тему, щоб не розводити бардак
MildZorn, бронежелет не для того щоб руйнувати, а вберегти життя для брата, а ти кращеб чим тут стонати їхавби додому і відбудовувавби країну, хто потребує допомоги той її отримує, а такі сепаратюги які приїжають до нас, то їх скоро будемо пиньками гнати, ато наші брати пішли ваювати, а вони ходять пивко попивають
Login,
Jul 28 2014, 11:08 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
які можуть бути переговори, це всеодно що до тебе в квартиру прийшов сусід і каже, я тут буду жити, припишуся, та ти йогоб пиньками в зад вигнав
Morrigan,
Jul 5 2014, 09:26 Вопрос по тормозам и ручника
накладки на колодки підходять від ЗАПОРОЖЦЯ, но тобі тре той гемор, купи нові, якщо треба тормозні барабани, або циліндрики то пиши, в мене лежать задні тормоза без діла
SJiki,
Jun 12 2014, 13:56 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Цитата(Pavel @ Jun 12 2014, 14:39 ) *


дивно що не перервався звязок під час розмови
Нержавейкин,

4 страниц V   1 2 3 > » 

RSS Текстовая версия Сейчас: 19th March 2024 - 12:50