Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику ANRI ::: Спасибо сказали: 69 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Feb 26 2018, 14:47 Mazda 6 Skyactive 2013 Первые километры.
Wohooo, Колега по роботі в минулому році взяв по акції саме 2,0 на автоматі (середня комплектація, не преміум). Перед цим у нього була октавія 1,8 з дсг. Маздою задоволений. Краще рулиться, краще переключає передачі, краще гальмує, краща по дизайну, краща по витратам пального. По його словам у шкоди краща динаміка, точніше як він каже "Октаха прёт лучше". Але це єдине з його слів на користь шкоди.
Wohooo,
Feb 6 2018, 08:25 Автокресло Recaro Young Expert Plus
Підтримую, дійсно чудове крісло. Цією фірмою і ми користуємося, правда брали трансформер по 3 групу включно. Малому подобається і ми з дружиною спокійні. Вдалого продажу.
Esstet,
Apr 7 2017, 14:07 Парковка в Борисполе
Можу підказати ]]>ОСЬ ЦЮ ПАРКОВКУ]]>. Особисто я нею не користувався, але є маздаводи та авеоводи на форумах, які там залишали і були задоволені. Там на сайті є телефони - якщо якої інформації не знайшли, то можна в телефонному режимі все дізнатися.
Мутант,
Jan 4 2017, 08:47 Лампа в стопы
Купив таку:

Магазин біля Фоззі (с.Проліски). Ціна 50 грн за шт. Вчора ввечері сам все поставив. Зайняло некваплячись приблизно 15 хв. Єдиний мінус - руки в мене великі, не знімаючи обшивку багажника, а просто її відігнути, то мало місця. Взяв дві. Якщо перегоріла права, то скоро перегорить мабуть і ліва - нехай буде про запас.
Andrei4,
Dec 29 2016, 16:31 Не горит правый ближний свет
Позвони авто електрику Артему. Телефон в ПМ. Толковий дядко. Можливо допоможе.
eyes28,
May 20 2016, 09:35 фа-фа 2016, Киев
Фа-фа подумки сьогодні зранку (близько 8 години) сх7 з вишиванкою на мосту Патона в напрямку правого берега smile.gif
AmeriC@,
May 7 2016, 11:49 Приставка-тюнер Т2
Вчора ввечері підключив. Бомба, 36 каналів з супер якісною картинкою. Батько сказав спасибі, тепер подивиться матчі Євро без мерехтіння на екрані. Мамі сподобалися канали з фільмами.
Дякую Сергію Kedarix, що підказав з чого вибирати. smile.gif
Kedarix,
Mar 16 2016, 08:51 Продано
Заливав таке масло свого часу в авео. Подобалось.
K I D,
Feb 22 2016, 11:46 Где востановить диски ?
А на Криничну до Олександра не телефонував?

]]>Ось їх сайт]]>, а ]]>це відгуки на нашому форумі]]>
K I D,
Feb 4 2016, 15:11 помогите найти британочке осеменителя
Кицька прикольна smile.gif
Login,
Dec 17 2015, 10:55 Продано
Користуємося цією моделлю вже майже 2 роки. Колір взяли червоно-чорний. Чудове крісло. Малому дуже подобається. Легко ставиться та знімається. Ми вже перейшли в другу групу, тому ремні для малюків зняли. Легко все знімається. Одним словом кому потрібне дитяче крісло, то зверніть увагу саме на цю модель. А колір дійсно, бомба, ми свого часу хотіли також такий, але від рідкісний. а чекати 2 місяці не хотіли, тому взяли іншого кольору. Вдалого продажу smile.gif
K I D,
Oct 13 2015, 07:40 Выбор автостоянки в Борисполе
Morrigan
Цитата(swan @ Oct 13 2015, 07:48 ) *
уже несколько лет оставляю на одной и той же стоянке - ]]>http://mc-keeper.com/]]>
такси вызывают до аэропорта за 40 гривен.
Очень удобно. Плюс им ещё - в тот мартовский снегопад 13-го года приехал на стоянку, а от снега даже колёса почищены. вывод делай сам.

Теж хотів запропонувати цей варіант.
Morrigan,
Sep 16 2015, 10:02 GoodYear Ultra Grip Ice +
Откатав на такій резині вже дві зими, і цю також буду катати. Правда розмір інший. Самою резиною задоволений.
Nazar J,
Aug 14 2015, 11:40 Квартира в Одессе
І знову величезне дякую Максу і Юлі за чудові умови для відпочинку. В цьому році відпочинок став активніший, сталося більше вмяких пригод, приємних і не дуже. Максим, тобі окрема подяка за те, що все вирішував оперативно і якісно. Респект Вам, друзі.

П.с.: бронюйте за нами на наступний рік 10 днів починаючи з 1 серпня. Більш детально ще обговоримо пізніше wink.gif

Дякуємо...
mbabenko,
Jul 3 2015, 13:27 Помогите отдохнуть в Одесской области))
Все залежить від того, хто як розуміє поняття "відпочинок". Ось наприклад я. Для мене відпочинок це тихе, спокійне,комфортне місце, недалеко від моря. Все те, що пропонує Макс. В минулому році відпочив просто супер. Цього року теж їдемо до нього та його родини в гості. На маршрутці від будиночку можна доїхати в будь-який кінець Одеси. Зато ввечері тиша та спокій, ніяких дискотек і клубів поблизу... smile.gif
mbabenko,
Apr 7 2015, 07:14 Есть небольшая просьба
+1
макс CX-9,
Jan 15 2015, 09:41 Не актуально
Esstet, по естетичним міркуванням свого поставщика не видам (він сам не хоче, тай є в нього свої постійні клієнти, я в тому числі, які кожного місяца забирають свій літраж, тож йому лишній раз світитися нема резону), вибачай. Не знаю як на даний момент, але близько неділі назад брав у нього талони на 95 евро, то знижка була 1,5 грн/л.
Esstet,
Jan 5 2015, 08:33 Парковка біля цирку на пл. Перемоги
Ось схематично, де я залишав авто
Urban,
Oct 8 2014, 07:52 Спасибо одноклубнику за...
Знайшов потрібну тему і відпишусь тут. Велика подяка Максиму і Юлі за чудовий відпочинок в Одесі smile.gif
mbabenko,
Sep 13 2014, 22:21 Фа-фа, тебя спалили....
Цитата(Sergey20046 @ Jul 17 2014, 19:30 ) *
]]>]]>


Фа-Фа Гимназическая днем

Макс, а чи не твою колишню запеленгували?
mbabenko,
Sep 13 2014, 21:49 Квартира в Одессе
Ех. Вже пройшло майже 2 тижні, як ми повернулися від Макса, але я ніяк не можу увійти в робочий ритм - все згадую свою відпустку. Можливо це прозвучить банально, але я просто в захваті від вашого міста. З великим задоволенням ще не один раз навідаюсь в Одесу. І якщо Макс не проти, то я викладу декілька фото (вибачте за якість, фоткав телефоном. З фотоапарата фотки злити на комп все руки не доходять).
[attachment=107526:IMG_2014...7_103113.j
pg]

[attachment=107529:IMG_2014...6_194423.j
pg]
[attachment=107528:IMG_2014...7_094901.j
pg]
mbabenko,
Sep 6 2014, 21:13 Квартира в Одессе
Ну нарешті з'явилася хвилинка часу, зайшов на форум і ще раз хочу подякувати Максу за відпочинок. Друзі, це були просто божественні 10 днів. Величезна подяка Максу з Юльою не лише за суперські апартаменти, а й за просто людські риси, допомога при першій же необхідності. Я сподіваюсь ми Вас не сильно нагружали. Місто дуже сподобалося. Навіть одну клубну машину бачили smile.gif Наступного року, якщо Макс з Юльою не проти, прийідемо ще. Дуже Вам вдячні за відпочинок, друзі!
mbabenko,
Mar 18 2014, 15:24 Продам Mazda 3 2.0 AT 2008
Дуже цікавий автомобіль, тим паче 2,0 АТ. Багато хто свого часу (тай я сам) шукав саме таке поєднання. Просто на даний момент важко продати авто за адекватну ціну. Тому якщо продажа не спішна, то тримайте ціну, авто гарне і найде свого покупця smile.gif
romsl,
Mar 18 2014, 15:13 литые диски 4*114,3 ЕТ40 с летней резиной KUMHO 195/60/15
Цитата(Login @ Mar 18 2014, 13:55 ) *
жаль что такие авто здесь не пользуются спросом )

закинь ]]>СЮДИ]]>, можливо швидше продаси smile.gif
Login,
Mar 18 2014, 13:27 литые диски 4*114,3 ЕТ40 с летней резиной KUMHO 195/60/15
На авео и на лачетти практически идеально подходят. Удачной продажи! smile.gif
Login,

3 страниц V   1 2 3 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 19th March 2024 - 08:37