Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела Mazda RX7/8

Название темы должно обязательно начинаться с модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda RХ-7: как заменить воздушный фильтр?
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

3 страниц V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Потрібна допомога аксакалів.
MWB
сообщение Feb 13 2021, 03:46
Сообщение #1





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Воно дурне, воно вже дуже давно хтіло ротор і нірешті таки купило Риксу. Взяв з убитим двиглом на машинці і майже живим (статори ледь подряпані зкраєчку) іншим двиглом під відновлення. З досвіду - зібрав власноруч over 50 звичайних двигунів (маю власну невеличку СТО), але в роторних - 0 без палички. Інспекція обох розібраних привела до думки втулить в донора середню і задню кришки від рідного. Застрєлу не було на жодному, але в донорі задня крищка мала пошкодження десь на 0.7-0.8 мм. Вирівняв всі поверхні, загалом знято 0.28. Перше питання - чи таке можна робити в принципі? Так, не дивуйтеся, це мрія, тому спочатку робиш, потім думаєш. І друге питання, найцікавіше - чи воно того варте? Тобто, задекларовано живе двигло коштує 30-40К гривень. "рассьіпуха" (здибав на драйві) для відновлення двигла - приблизно так само. Що порадите? Збирати майже нове або ризикнути і і спробувать покататися Україною в пошуках чогось живого? Варіанти із свапом на "шеснарь" або 2JZ не пропонувати, ротор - наше все!

Забув додати одну деталь - мій бюджет (та, я знаю, що все тілько починається) 40-50К гривень. Головне - щоб воно поїхало. Далі буде.

Сообщение отредактировал MWB - Feb 13 2021, 03:53
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
wongfei
сообщение Feb 13 2021, 14:55
Сообщение #2





Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 06.10.2017
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: RX-7



там по заводу спец покрытие, почитай про rotary housing lapping nitriding

например:

]]>http://www.racingbeat.com/mazda/performanc...s/housings.html]]>

]]>https://chipsmotorsports.com/engine-rebuild...riding-lapping/]]>

за 30-40-50к будет очередной труп, ребилд кит стоит около 1500$, новые секции $800+

]]>https://www.atkinsrotary.com/store/Rotary-E...8-rebuild-kits/]]>

]]>https://www.atkinsrotary.com/store/Rotary-E...Rotor-Housings/]]>

прикидочка по ценам:

]]>https://www.mazdatrix.com/product-category/...mplete-engines/]]>


Сообщение отредактировал wongfei - Feb 13 2021, 15:09
Go to the top of the page
Вставить ник wongfei в ответ
+Quote Post
AndyRX8
сообщение Feb 13 2021, 15:32
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,472
Регистрация: 01.05.2009
Из: Одесса

Спасибо сказали: 194 раз(а)
Авто: Mazda RX-8, ML350
Имя: Андрей



Цитата(MWB @ Feb 13 2021, 04:46 ) *
Воно дурне, воно вже дуже давно хтіло ротор і нірешті таки купило Риксу. Взяв з убитим двиглом на машинці і майже живим (статори ледь подряпані зкраєчку) іншим двиглом під відновлення. З досвіду - зібрав власноруч over 50 звичайних двигунів (маю власну невеличку СТО), але в роторних - 0 без палички. Інспекція обох розібраних привела до думки втулить в донора середню і задню кришки від рідного. Застрєлу не було на жодному, але в донорі задня крищка мала пошкодження десь на 0.7-0.8 мм. Вирівняв всі поверхні, загалом знято 0.28. Перше питання - чи таке можна робити в принципі? Так, не дивуйтеся, це мрія, тому спочатку робиш, потім думаєш. І друге питання, найцікавіше - чи воно того варте? Тобто, задекларовано живе двигло коштує 30-40К гривень. "рассьіпуха" (здибав на драйві) для відновлення двигла - приблизно так само. Що порадите? Збирати майже нове або ризикнути і і спробувать покататися Україною в пошуках чогось живого? Варіанти із свапом на "шеснарь" або 2JZ не пропонувати, ротор - наше все!

Забув додати одну деталь - мій бюджет (та, я знаю, що все тілько починається) 40-50К гривень. Головне - щоб воно поїхало. Далі буде.
если крышки отшлифовал, то в можешь сразу в прием чермета нести) Статоры с повреждениями края ставить нельзя.

Go to the top of the page
Вставить ник AndyRX8 в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Feb 15 2021, 08:47
Сообщение #4


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Цитата(MWB @ Feb 13 2021, 03:46 ) *
Що порадите? Збирати майже нове або ризикнути і і спробувать покататися Україною в пошуках чогось живого? Варіанти із свапом на "шеснарь" або 2JZ не пропонувати, ротор - наше все!

Забув додати одну деталь - мій бюджет (та, я знаю, що все тілько починається) 40-50К гривень. Головне - щоб воно поїхало. Далі буде.


При таком бюджете, купить задекларированный "живой" двигатель. Если сильно повезет и он будет хоть как-то заводиться и ехать, сразу продать. Будут потери, но хоть так.
Или сразу продать как есть сейчас, скорее всего потери будут еще меньше.

Сообщение отредактировал avtoprofi - Feb 15 2021, 08:48
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 15 2021, 18:52
Сообщение #5





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(AndyRX8 @ Feb 13 2021, 15:32 ) *
если крышки отшлифовал, то в можешь сразу в прием чермета нести) Статоры с повреждениями края ставить нельзя.

Вибачаюся, я може неправильно розумію, але шліфувалися не статори.

Цитата(avtoprofi @ Feb 15 2021, 08:47 ) *
При таком бюджете, купить задекларированный "живой" двигатель. Если сильно повезет и он будет хоть как-то заводиться и ехать, сразу продать. Будут потери, но хоть так.
Или сразу продать как есть сейчас, скорее всего потери будут еще меньше.

Ні в якому разі не продаєтьтся, мався на увазі бюджет на "прямо зараз". А втрати - то таке...
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 15 2021, 19:12
Сообщение #6





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Здибав у Болехові (Франківська область) задекларовано відновлений двигун за 1.5, але поміряти компресію нічим, ну хіба звичайним компесометром.
Що скажете? Про видалення клапану, технологію процесу і середні значення ніби вивчив. Це двигло стоїть на машині.
Далеко від Херсону, правда.

А ще є варіант в Одесі, задекларовано живий, знятий вже, правда, але можна кинути в бусіка і привезти пану Андрію
на діагностику. Він з коробкою і стартером, не відновлений, просто БУ. Цікавий тим, що хоча б буде їздити, поки буду відновлювати. Копаю далі.

Сообщение отредактировал MWB - Feb 15 2021, 19:47
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 15 2021, 19:34
Сообщение #7





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(wongfei @ Feb 13 2021, 14:55 ) *
там по заводу спец покрытие, почитай про rotary housing lapping nitriding

Читав, вже є пару варіантів, де це зробити.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 15 2021, 19:46
Сообщение #8





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Може підкажете якісь інші варіанти, хтось із знайомих продає, завалявся і таке інше? Бюджет вже 2К, може тро більше.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 15 2021, 20:34
Сообщение #9





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(avtoprofi @ Feb 15 2021, 08:47 ) *
При таком бюджете, купить задекларированный "живой" двигатель. Если сильно повезет и он будет хоть как-то заводиться и ехать, сразу продать. Будут потери, но хоть так.
Или сразу продать как есть сейчас, скорее всего потери будут еще меньше.

Шановний, а на чому базується ваша упевненістьу тому, що я є уособлення чергового ніщєброда, який просить
на машину в мамки? В мене дочка вже на свою машинку просить, на сєкундочку. Це ж тільки початок, в моєму випадку. Хто вам сказав, що я не можу собі дозволити
той-таки новий двигун? Інше питання, що важко себе змусити вкинути в машинко другу її ціну, розглядаю варіанти,
питаю допомоги в людей, які цей шлях вже проходили, щоб не набивати лоба там, де вже хтось набив. Якщо в цих
людей знайдеться вільний час і натхнення, то підкажуть. Що я роблю не так?
А гроші - то сьгодні стілько, але життя триває.

Сообщение отредактировал MWB - Feb 15 2021, 20:35
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
bezol
сообщение Feb 15 2021, 20:53
Сообщение #10





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 10,639
Регистрация: 24.01.2009
Из: Киев ( теремки 1) Zabolotnogo st.

Спасибо сказали: 719 раз(а)
Авто: Mazda 3 Sedan МТ 1.6 " Матреха"
Имя: Олег



Цитата(MWB @ Feb 15 2021, 20:34 ) *
Шановний, а на чому базується ваша упевненістьу тому, що я є уособлення чергового ніщєброда, який просить
на машину в мамки? В мене дочка вже на свою машинку просить, на сєкундочку. Це ж тільки початок, в моєму випадку. Хто вам сказав, що я не можу собі дозволити
той-таки новий двигун? Інше питання, що важко себе змусити вкинути в машинко другу її ціну, розглядаю варіанти,
питаю допомоги в людей, які цей шлях вже проходили, щоб не набивати лоба там, де вже хтось набив. Якщо в цих
людей знайдеться вільний час і натхнення, то підкажуть. Що я роблю не так?
А гроші - то сьгодні стілько, але життя триває.

Дмитро я Вам скажу одну річ, тільки не засмучуйтесь, знайти роторний двигун в гарному стані неможливо, ще 15 років тому я знаходив і ставив людям а зараз їх фізично не може бути в них ресурс ніякий і ці авто давно не випускають от і рахуйте.

Сообщение отредактировал bezol - Feb 15 2021, 20:53


--------------------
Контактный телефон: +380674441933.
Go to the top of the page
Вставить ник bezol в ответ
+Quote Post
AndyRX8
сообщение Feb 15 2021, 21:19
Сообщение #11





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,472
Регистрация: 01.05.2009
Из: Одесса

Спасибо сказали: 194 раз(а)
Авто: Mazda RX-8, ML350
Имя: Андрей



Цитата(MWB @ Feb 15 2021, 19:52 ) *
Вибачаюся, я може неправильно розумію, але шліфувалися не статори.
я говорил про крышки, их категорически нельзя шлифовать. отшлифованые крышки это мусор. А про статоры я говорил, что нельзя ставить в мотор статоры с повреждениями края, даже, если они не большие


Цитата(MWB @ Feb 15 2021, 20:12 ) *
Здибав у Болехові (Франківська область) задекларовано відновлений двигун за 1.5, але поміряти компресію нічим, ну хіба звичайним компесометром.
Що скажете?
В Болехове категорически не советуют брать люди, слава у того места очень нехорошая, попадали люди



Цитата(MWB @ Feb 15 2021, 21:34 ) *
Шановний, а на чому базується ваша упевненістьу тому, що я є уособлення чергового ніщєброда, який просить
на машину в мамки? В мене дочка вже на свою машинку просить, на сєкундочку. Це ж тільки початок, в моєму випадку. Хто вам сказав, що я не можу собі дозволити
той-таки новий двигун? Інше питання, що важко себе змусити вкинути в машинко другу її ціну, розглядаю варіанти,
питаю допомоги в людей, які цей шлях вже проходили, щоб не набивати лоба там, де вже хтось набив. Якщо в цих
людей знайдеться вільний час і натхнення, то підкажуть. Що я роблю не так?
А гроші - то сьгодні стілько, але життя триває.
Зря ты накинулся на человека, который все это прошел и просто дал совет и ничего не говорил про нищебродство. И он абсолютно прав. Сделать нормально мотор это от 3 тыс дол, только 2 тыс стоит ремкомплект и это не считая крупных деталей типа статоров и крышек. новый мотор стоит от 6 тыс. б/у живого найти нереально, либо эта "живость" будет очень недолгой.


Спасибо сказали:
Go to the top of the page
Вставить ник AndyRX8 в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 15 2021, 21:41
Сообщение #12





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(AndyRX8 @ Feb 15 2021, 21:19 ) *
я говорил про крышки, их категорически нельзя шлифовать. отшлифованые крышки это мусор. А про статоры я говорил, что нельзя ставить в мотор статоры с повреждениями края, даже, если они не большие


В Болехове категорически не советуют брать люди, слава у того места очень нехорошая, попадали люди



Зря ты накинулся на человека, который все это прошел и просто дал совет и ничего не говорил про нищебродство. И он абсолютно прав. Сделать нормально мотор это от 3 тыс дол, только 2 тыс стоит ремкомплект и это не считая крупных деталей типа статоров и крышек. новый мотор стоит от 6 тыс. б/у живого найти нереально, либо эта "живость" будет очень недолгой.

Пане Андрію, стосовно кришок. Хіба після азотування чи цементації вони не пробігають хоча б 30-40 тис км? Останні 10 років мої пробіги 7-9 тис на рік.

Ок, нехай в Болєхові все погано. Це значить, що взагалі на тіпа "відновлені" не варто вестися? Є варіанти? З вашим досвідом ви маєте знати відповідь.

Пропозиція продати була на зразок "Бєгітє, глупцьі!!!". А я свідомо до цього прийшов і хочу саме ротор. Абідна, да?

Ну і останнє. Якщо я за пару днів не здибаю нічого цікавого, то можна привезти вам "нєчто" на компрессію? Нехай вже спочатку поїде, а потім підзберу дєтальки і бабло.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
AndyRX8
сообщение Feb 15 2021, 21:50
Сообщение #13





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,472
Регистрация: 01.05.2009
Из: Одесса

Спасибо сказали: 194 раз(а)
Авто: Mazda RX-8, ML350
Имя: Андрей



Цитата(MWB @ Feb 15 2021, 22:41 ) *
Пане Андрію, стосовно кришок. Хіба після азотування чи цементації вони не пробігають хоча б 30-40 тис км? Останні 10 років мої пробіги 7-9 тис на рік.

Ок, нехай в Болєхові все погано. Це значить, що взагалі на тіпа "відновлені" не варто вестися? Є варіанти? З вашим досвідом ви маєте знати відповідь.

Пропозиція продати була на зразок "Бєгітє, глупцьі!!!". А я свідомо до цього прийшов і хочу саме ротор. Абідна, да?

Ну і останнє. Якщо я за пару днів не здибаю нічого цікавого, то можна привезти вам "нєчто" на компрессію? Нехай вже спочатку поїде, а потім підзберу дєтальки і бабло.
там не простой процесс азотирования, в наших условиях его повторить невозможно, уже многие пытались. Восстановленные таким образом крышки или сразу не показывают нормальную компрессию или кончают мотор через пару тысяч км. Вестись на типа восстановленные моторы лично я не советую, потому что хз кто, как и чем его восстанавливал, лучше самому участвовать в процессе и понимать что стоит в моторе. На компрессию привезти можно, но лучше после того, как морозы спадут)
Go to the top of the page
Вставить ник AndyRX8 в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 15 2021, 22:00
Сообщение #14





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(bezol @ Feb 15 2021, 20:53 ) *
Дмитро я Вам скажу одну річ, тільки не засмучуйтесь, знайти роторний двигун в гарному стані неможливо, ще 15 років тому я знаходив і ставив людям а зараз їх фізично не може бути в них ресурс ніякий і ці авто давно не випускають от і рахуйте.

Та то безумовно зрозуміло. Проблема в тому, що дєтальки будуть їхати від місяця до двох, а хочеться завести вже зараз. Так, був момент, що машинко я купував мало не на останні, що мав готівкою в той момент,
так сталося. Але життя налагоджується, бюджет росте. Просто здавалося, що після капіталки власного Chrysler Vision 3.5 V6 (їх теж давно не випускають) мене вже не налякати... Але ж вона змогла.
Ладно, будем вирішувать. Все, що вирішується за гроші, не є проблема.

Цитата(AndyRX8 @ Feb 15 2021, 21:50 ) *
там не простой процесс азотирования, в наших условиях его повторить невозможно, уже многие пытались. Восстановленные таким образом крышки или сразу не показывают нормальную компрессию или кончают мотор через пару тысяч км. Вестись на типа восстановленные моторы лично я не советую, потому что хз кто, как и чем его восстанавливал, лучше самому участвовать в процессе и понимать что стоит в моторе. На компрессию привезти можно, но лучше после того, как морозы спадут)

Ясно, дякую. Мабуть, таки піду цим шляхом - взять за недорого "тіпа живий", а в процесі збиратиму по-справжньому живе. Бо просто втомився ходить пішки.

Сообщение отредактировал MWB - Feb 15 2021, 22:10
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 15 2021, 22:15
Сообщение #15





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Ну і дякую за участь, панове. Далі буде. Надобраніч.

З.І. Пане Андрій, якщо братиму в Одесі, то привезу вам ті статори, що маю. Потрібна думка експерта.

Сообщение отредактировал MWB - Feb 15 2021, 22:26
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Feb 16 2021, 09:58
Сообщение #16


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Цитата(MWB @ Feb 15 2021, 21:41 ) *
Пропозиція продати була на зразок "Бєгітє, глупцьі!!!". А я свідомо до цього прийшов і хочу саме ротор. Абідна, да?


Взагалі то нічого подібного не мав на увазі smile.gif
Було конкретне запитання з чітким бюджетом. Що тут можна ще порадити, окрім того, що я написав?
Нажаль, навіть у два рази більший бюджет не вирішує питання у цьому випадку.
Знайти нормальний живий двигун за ці кошти практично нереально, а зробити ребілд того, що є, тим більше. І це тільки двигун!
А інше, що ще треба замінити не враховується? Як правило, кожна рикса, що продається у такому стані, потребує і інших витрат, мінімум рівних Вашому бюджету, окрім двигуна.
Ось тому і така відповідь.

При купівлі Рикси з непрацюючим двигуном, щоб привести авто до нормального стану, вважаю достатнім бюджет від 5-6 тис доларів, не менше. Якщо ще цього вистачить...





Спасибо сказали:
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 16 2021, 21:47
Сообщение #17





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Цитата(avtoprofi @ Feb 16 2021, 09:58 ) *
Взагалі то нічого подібного не мав на увазі smile.gif
Було конкретне запитання з чітким бюджетом. Що тут можна ще порадити, окрім того, що я написав?
Нажаль, навіть у два рази більший бюджет не вирішує питання у цьому випадку.
Знайти нормальний живий двигун за ці кошти практично нереально, а зробити ребілд того, що є, тим більше. І це тільки двигун!
А інше, що ще треба замінити не враховується? Як правило, кожна рикса, що продається у такому стані, потребує і інших витрат, мінімум рівних Вашому бюджету, окрім двигуна.
Ось тому і така відповідь.

При купівлі Рикси з непрацюючим двигуном, щоб привести авто до нормального стану, вважаю достатнім бюджет від 5-6 тис доларів, не менше. Якщо ще цього вистачить...

Почну з того, на чому ви закінчили. Двигун працював, щоправда, за машинов можна було пускати танки, бо коптило, як скажене. Ну і звичайно, не заводилося на гарячу.
Але мав можливість продіагностувати, нехай і не повністю. Тож проблеми підвіски - абсолютно дрібні, електроніка працює, як має, кандішн морозить, то в принципі, двигун є
фактично єдиною проблемою. Визнаю, як наївний лошара, я навіть не думав, що комплект з восьми кілець, 18 пластинок і два комплекти прокладок можуть затягнути
на 1.5К (особливо убили апекси). Ну то таке. Просто переглядаємо бюджет. Дякувати моєму папєрєдніку, іздив він мало і за машинков слідкував (поки не здохла). Найсерйзніші проблеми - це три плямки
іржі, низ передніх крил і ліва задня арка, ціна питання - 0.3К.

А стосовно бюджету загалом - за тиждень буде вже 3К, за місяць - 4.5, так що не так вже й напружує. А якщо ще й пиво не пити...
Мій підхід, як казав Володимир Семенович:"Если я чего решил, то выпью обязательно". Так шо вона поїде, "тушкой, чучелом, но Сёма, ехать надо!"

Сообщение отредактировал MWB - Feb 16 2021, 21:59
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
MWB
сообщение Feb 16 2021, 22:09
Сообщение #18





Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 19.01.2021
Из: Херсон

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda RX-8
Имя: Дмитро



Вдрух шо - так, я вже перед купівлею знав, пачом аморти, важелі, зчеплення, гальмівні диски і таке інше. Само собою, це все інспектовано. Загальний стан - 80-85%.
Доречі, маю ще одне важливе питання до шановного панства - що втулить замість рідної голови (звук), так, щоб все працювало без адаптерів і приблуд?
Здибав на Алі, але як спробувати... Підкажіть, хто має досвід.
Go to the top of the page
Вставить ник MWB в ответ
+Quote Post
AndyRX8
сообщение Feb 17 2021, 00:09
Сообщение #19





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 1,472
Регистрация: 01.05.2009
Из: Одесса

Спасибо сказали: 194 раз(а)
Авто: Mazda RX-8, ML350
Имя: Андрей



Цитата(MWB @ Feb 16 2021, 23:09 ) *
Доречі, маю ще одне важливе питання до шановного панства - що втулить замість рідної голови (звук), так, щоб все працювало без адаптерів і приблуд?
ничего не втулить. на штатную голову завязано управление климатом и информационный дисплей, если ее убрать, то все это работать не будет. Единственный вариант это покупать специальную рамку с адаптером за 250 дол и туда уже тулить любую 2дин
Go to the top of the page
Вставить ник AndyRX8 в ответ
+Quote Post
avtoprofi
сообщение Feb 17 2021, 09:32
Сообщение #20


MPSовод


Группа: MAZDAвод
Сообщений: 8,046
Регистрация: 22.06.2007
Из: Киев

Спасибо сказали: 733 раз(а)
Авто: была Mazda 3 2.0, 3 MPS, 6 MPS, RX-8 HP



Цитата(MWB @ Feb 16 2021, 22:09 ) *
Вдрух шо - так, я вже перед купівлею знав, пачом аморти, важелі, зчеплення, гальмівні диски і таке інше. Само собою, це все інспектовано. Загальний стан - 80-85%.


Це добре, якщо бюджет може бути збільшено. smile.gif
Просто, це все інформація для майбутніх багатьох тих, хто гадає, що купить круту спортивну тачку за ціною ВАЗу, вкине пару копійок и на коні. Сподіваюсь, вони колись прочитають цю тему перед покупкою.

Стосовно обовїязкових витрат окрім тих, що написали вище.
Свічки запалювання, катушки, в/в провода, масляні форсунки потрібні нові - 800-900 долл.
В якому стані маслотрубки форсунок? Дуже часто вони після демонтажу мають пошкодження, це теж гроші.
Новий акумулятор, для більшості випадків, стартер, або його реставрація.
Всі рідини, двигун, коробка, діфф..
Може щось і забув вказати..
Go to the top of the page
Вставить ник avtoprofi в ответ
+Quote Post

3 страниц V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 23rd April 2024 - 19:27