Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику Саза ::: Спасибо сказали: 19 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Sep 22 2017, 19:58 Любимец в поисках нового дома
Цитата(лютик @ Sep 22 2017, 17:53 ) *
Хороший красивый ухоженый авто не иголка. Хозяин новый между прочим читал тут всю переписку, поднял ты и ему настроение. Захочет сам тут отпишется или поздоровается.


Сам ти тупоголовий.

Ну хай відпишеться новий власник - хочу йому ще разок підняти настрій питанням, чи не відчуває він себе здоровенним ЛОХом після того як виложив 26 шт за мальованого пензлем мульта нищесередньої комплектації.
Хоча я на 100% впевнений, що покупця ніякого немає. Як і купи дзвінків. Це все існує тільки в твоїх упоротих думках.

З.І. Повидаляй зі всіх форумів свого корча, якщо продав його, муділо убоге.
swan,
Sep 7 2017, 13:41 Любимец в поисках нового дома
Цитата(лютик @ Sep 7 2017, 11:43 ) *
Есть покупатель, готов купить без торга за 26000


Скинеш нам потім фото цього міфічного "героя", який за 10 літній Мульт в посередній комплектації ComfortLine викладе 26 штук.

Цитата(лютик @ Sep 7 2017, 11:43 ) *
это хорошо, лишь бы сухо не было))
Никто не мерился писюнами, просто мальчик ляпнул на подумавши, или решил рисануться, (ну была у него тоже черненькая машинка, похожая) нужно было ответить за базар- потом в кусты, все как всегда, ничего нового. Вас что то удивляет, друзья мои? Меня нет.


Воістину правду кажуть, що не варто сперечатись з дибілом, інакше він спустить тебе до свого рівня де і задавить досвідом.

З.І. У мене також в будинку знімає квартиру дівчина з забитого села. Селючка ще та. Але несе себе ніби вона Анджеліна Джолі. Розповідає всім історії що має купу ухажорів, а ще скільки вона в себе вклала грошенят і не хоче щоб таке щастя дісталась бо зна кому. Добавляє що вона абсолютно невинна, що ніхто її навіть не торкався руками. При цьому всім дає посилання на Facebook, де в деталях показано с ким в яких позах і по скільки раз вона переспала. На зауваження що ти робиш, відповідає: ну я ж не хочу щоб мій майбутній чоловік ох...їв в першу шлюбну ніч. Типу не хоче починати спільне життя з обману.


З.І.І. Шановний "мальчік", який купив мульта і півроку не знав, з повним в нього приводом це авто чи ні - стійки, що кісточкою помальовані, коли будеш переробляти ?
olegopel, omts, stas5100,
Sep 2 2017, 14:10 Любимец в поисках нового дома
[attachment=123430:12ce38861186.jpg]
Повторюю для тих хто в бронепоїзді - мені нах.. не потрібне це авто. За будь-яку ціну. Я не перекуп.

Навіть якби я шукав собі Мульта - цей стояв би на одному з останніх місць. По наступних причинах:
1. Комплектація і невідповідна їй ціна.
2. Неправдива інформація.
3. Чіп двигуна

З.І. Мене неполишає відчуття, що вступив в полеміку з якимось ботом. Ти йому одне - а він "спригує" на інше. Дуже до болі знайома ситуація.

omts,
Sep 1 2017, 22:07 Любимец в поисках нового дома
Цитата(лютик @ Sep 1 2017, 22:39 ) *
у меня росшифровка в бортовом журнале есть в теме))) по каждой опции.
я от вас жду фото вашего красавца, такогоже как моего))) не люблю людей обманывать, но и не люблю,ода меня называют обманщиком. не правильно это. еще раз повторюсь-я знаю,что у меня за машина,и у кого я ее взял)))
хотел бы чтото скрыть-не давал бы ссылку на бортовик на драйве.
средняя комплектация не может быть их было 4.
выбирая немца-вы же знаете,что можно самомму выбрать дополнительные опции.
мне просто интересно увидеть второй такой же авто -что до сих пор не было возможным. почему и пытаю вас уталить мое люботытство. думаю,вам не составит сделать это большого труда,верно?
я не пишу про допы,которые в моем атво-в вашем их просто быть не может, редко вижу таких сумасшедших,какие вкладывают в свой авто столько любви и денег))) а они будут плюшками и бонусами.
нет ничего проще:- найдите второй такой же ,аргументируйте и тогда скажите дорого-буду снижаться)) отдам хоть за 10))) какие вопросы? а пи**ть не мешки ворочать, у меня дети приучены , что слово требует подтвержденния. так что....


1. У мене був в більшій і кращій комплектації HighLine. Я до моменту розшифровки VIN гадав, що цей також в такій самій комплектації, а виявився в меншій.Тому уже не такий. У мене комплектація була поярче.
2. За допи і плюшки Вам ніхто не доплатить. Це істина. Тюнінг, шумка, магнітофони і т.п. - це все робиться для себе. При продажу воно має мінімальну вагу.
3. Повторюю - мені байдуже Ваше авто. Продавалось воно 2 роки за 30 тис, ну попродається ще 2 роки за 26.

З.І. Уталяю Вашє любопитство: мій коник
[attachment=123428:DSC_0422_s_vw.jpg]
[attachment=123429:DSC_0372_s_au.jpg]
nepg,
Apr 20 2017, 17:39 Не актуально
Хороші ))))
Alpine,
Feb 4 2016, 21:14 Кум ищет Mazda 6 New 2.5
Цитата(Proton @ Feb 4 2016, 02:23 ) *
Нужна Mazda 6 New с 2008 по 2011 год в максимальной комплектации с мотором 2.5л. Желательно АКПП, но и механика пойдет.
Главное что-бы официалка была, не арабка, США и т.д.
Пробег желательно до 100 000 км.
Понятно, что без сильных ДТП.


1 в 1

]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=102438]]>
Proton,
Jan 16 2016, 11:20 Мазда Житомир !
Цитата(ANRI @ Jan 16 2016, 09:43 ) *
Привіт, Житомир! Сьогодні потрібно добратися до Рівного. Скажіть, як у вас там з дорогою (Чоповська), чи сильно замело?


Чуток насипало. Дорогу чистять. Рухатись можна.
ANRI,
Mar 6 2015, 11:21 Продам японський мінітрактор
Цитата(сірожа @ Mar 6 2015, 08:59 ) *
Ти погано читаєш те що написано.
У мене є такий же трактор.


Та нормально я читаю.

2 трахтори принесуть більше прибутку ніж один. На один сідаєш сам, на іншого садовиш батька. І гайда.
СлаваV,
Mar 5 2015, 15:39 Продам японський мінітрактор
Цитата(сірожа @ Mar 5 2015, 09:47 ) *
За рахунок падіння долара з 38 до 24 трактор у гривневому еквіваленті тільки за останній тиждень подешевшав на більш як 100тис грн.
Хто ще має гривні-вкладіть їх в тракторець,матимете постійний дохід.
На носі весна.Починається сезон оранки.
Зорати ,зробити культивацію чи пофрезувати 10 соток землі вам обійдеться у 2л соляри (50 грн).
Все інше-ваш заробіток.
І він буде не малий.До мене чувак вчора якийсь звонив з київської області.
Пропонував мені 30 тис грн за оренду цього тракторця на місяць часу.
Якщо він готовий дати ці гроші за оренду,то скільки він за цей місяць заробить,а?


Не продавай. Роби бИзнеса сам.
Yury,
Jan 5 2015, 17:26 Новые номерные знаки в Украине
А мы уже в Евросоюзе ?

Статья "бред сивой кобылы"!
Guard_2006,
Jan 2 2015, 13:22 Продам свою мазду 6 2010 года
Цитата(Dr.Anime @ Jan 2 2015, 13:13 ) *
Пробег, движок, кпп ???


Если верить АВТО-РИА

2.0 автомат
46 тыс
Dr.Anime,
Nov 17 2014, 15:01 Продам MAZDA 6 2011 года )
Цитата(Vadyaa @ Nov 17 2014, 13:50 ) *
Фотки )


Влад, зачем этот "колхоз" с наклейками ?
Dr.Anime, xx07xx,
Oct 14 2014, 06:47 П р о д а н о тема закрыта
Цитата(Schtirlitz @ Oct 13 2014, 20:32 ) *
Всем чхать какое у вас состояние.


Не думаю, что потенциальному покупателю, который ищет авто ДЛЯ СЕБЯ, так уж чхать на состояние.
Барыге да, чем больше труп, тем лучше, ибо можно сбить по максимуму цену.
Mazday6,
Jul 11 2013, 12:21 Mazda 6 2011. Продам
Цитата(stas_007 @ Jul 11 2013, 12:04 ) *
ну рядом тут какбэ с 2.5 all inclusive за 18.8 продавалась..


А год?
Там 2008 тут 2011 - это тоже существенно!

ТС: Апарат зачетный! Удачи в продаже!
Doк,
Jun 26 2013, 16:19 Приватбанк - бандюкова конторка
Цитата(siroshka @ Jun 26 2013, 16:33 ) *
Саня, это надо рыцца в доках, вычитывать все. Пока времени ворошить все не было...


О!
А цей договір, доречі, ти підписував rolleyes.gif А умов не знаєш. І обізвав іншу сторону бандюковою конторкою.

З договору найперше потрібно було починати.
siroshka,
Apr 30 2013, 21:26 Продам Renault Kangoo 1.5D 2011р.
Цитата(roman19690 @ Apr 30 2013, 21:01 ) *
пробег в студию.


55 тыков (в первом посте).
сірожа,


RSS Текстовая версия Сейчас: 28th March 2024 - 11:03