Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику Андрій_Бо ::: Спасибо сказали: 99 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
May 28 2014, 16:55 КЛУБНЫЙ МАЙДАН
Може не в тему, але ..... ]]>https://www.youtube.com/watch?v=3U3-iVSiGMM]]>
Eduard,
Jan 18 2014, 17:13 Нужна помощь моему сыну
одна хороша жінка Емілія передала 200 грн. + від себе докинув (вчора перерахував)
Швидшого виздоровлення.

Пи.Си. реклама на машині все ж таки працює smile.gif
Login, loros,
Dec 20 2013, 11:51 Нужна помощь моему сыну
На мандаринки є, закинув на конфетки чуток ))))
Виздоровлюйте по-швидше.
loros, Олег М3,
Nov 11 2013, 21:06 Отдых на Новый Год
Цитата(Sergey20046 @ Nov 11 2013, 10:48 ) *
Андрій_Бо, А как такой вариант?

]]>http://www.karpaty.info/ua/uk/zk/mg/bukove...es/pid.horbkom/]]>
а

а цього взагалі не знаю, там ніколи не був і навіть не знаю де це є.
Треба когось із Ужгорода питати. search.gif
Sergey20046,
Nov 8 2013, 14:44 Отдых на Новый Год
Цитата(Самсон @ Nov 8 2013, 14:29 ) *
Андрюха а что скажешб по этому вот отелю ??? ]]>http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/tr/rozluch/hotels/sobin/]]>

Коли я був останній раз в Розлучі (4-5 років тому) на його місці було футбольне поле і маленька гірська річечка з джерелом.
В самому готелі ніколи не був, однак :

плюси:
він новий
транспортна розвязка класна (на поч. Розлуча)
підйомник не далеко
туристів менше ніж в Буковелі і Славському
відгуки про нього чув не погані
рядом є (був) готель де можна орендувати квадроцикли, снігоходи, сани і всяка така штукенція (може і в них є, не знаю)

мінуси:
пока не знаю
Самсон,
Nov 8 2013, 14:21 Отдых на Новый Год
Тоді попробуй, в Розлуч.
Самсон,
Nov 8 2013, 13:03 Отдых на Новый Год
можна в Славське поїхати.
Готелів і котеджів там дууууже багато.
тай і гори там просто клас, і не далеко їхати + ціни на все адекватні
Sergey20046, Самсон,
Oct 9 2013, 09:12 Нужна помощь моему сыну
loros ситуація аналогічна ))))
Вчора вечером їду по Липинського, нікого не "чіпаю" по дорозі, швидкість в мене завжди +/- однакова 60-80, під'їхджаю на кільце, зупиняюся перед пішохідними переходом щоб пропустити пішоходів. І тут ...............
мені в моє вікно стук, я в дзеркало ззаді мене Лексус РХ 300 на аварійці, а у вікні мужик під 2 метра і вага поза 100.
І тут я думаю "Мені піііі....... Напевно десь підрізав Лехуса." Відкриваю вікно, чуть-чуть, тут до мене протягується рука, я чуть прижмурюю очі чекаючи плюху, туп мені через вікно протягує руку в якій бачу гроші і каже "Прочитав ваше оголошення ззаді, то для малого". Розвернувсяі пішов до свого Лехуса.
Я тільки встиг йому подякувати і ще раз дякую, не знаю як звати водія, але номер запамятав ВС 3337 АР Лексус RX300, поїхав в сторону кільцяб іля "Торпедо-АС2".
І так суму що він передав, а саме 400 грн, я сьогодні у 8,25 вже перенаправив Олегу.
Сашці швидшого одужання.

З.І. Пишу так дуже впечатлітельно, але на справді це все проходило не більше 10-15 сек. Хоча я чуть в штани не наклав.
loros, Авэкс,
Sep 25 2013, 15:59 АвтоПробег в пользу Саши Жарова 13.10.13
Цитата(loros @ Sep 25 2013, 15:05 ) *
Ребята, как там у вас обстоят дела??

У Львові поки що 8 учасників
1. я
2. мій співробітник
3. хлопець з І.Франківська з форуму Драйв2
4. Віктор Vkfm
5. Степан Скиба (рено сандеро) - Драйв2
6. fobos (Львівський тюнінг клуб)
7. Dimastuy (ЛТК)
8. z@k (ЛТК + фордклуб може вдасться підтягнути)

Зі ЗМІ поки не говорив, а то не понятно буде пробіг чи ні.
Login,
Sep 19 2013, 08:31 АвтоПробег в пользу Саши Жарова 13.10.13
Цитата(Sergey20046 @ Sep 19 2013, 09:28 ) *
loros, Лора в Одессе остались плакаты, если подтянутся люди для автопробега
Мне не надо, у меня вся машина обклеена

Львів скинув 22 учасникам клубу повідомлення
Пока є 2 учасника
1. я
2. Андрій_56
3. чекаємо решту ....
loros,
Sep 18 2013, 14:52 АвтоПробег в пользу Саши Жарова 13.10.13
Цитата(loros @ Sep 18 2013, 14:46 ) *
Ну, шо? беремся???


Camcon, ты мне нужен, как мужчина.....))) дафай свой телефон!!
мне легче тебя спросить, чем 10 пальцами бить по клаве))))

Одесса, подключаемся к проекту???

Андрій_Бо, а ты своих ребят задействуй!!))

Сорри, тільки що тему побачив
Я двома руками і ногами за, думаю Вітя (Vkfm) мене підтримає, я йому тільки що повідомлення скинув (в нього на машині наклейка аналогічна)
Хоча наших одноклубників на щось зібрати - всерівно що битися головою об асвальт, але я попробую.
Питання по ЗМІ: треба підключати центральні канали, а то я зі своїми не домовлюся (нагрішив чуток, памятають вони мене напевно), але я попробую
Зараз Львівським скину ссилки в приват - думаю хоч хтось, але відгукнеться.
Для кожної машини пробігу в мене плакат знайдеться. Якщо ні, можна наклейку буде розпечатати.

Я ще попробую байкерів попросити про участь, хоча не гарантую нічого (вони люди підвладні погоді)
loros,
Sep 18 2013, 10:13 Нужна помощь моему сыну
Цитата(Андрій_Бо @ Sep 18 2013, 09:03 ) *
Олег, думаю ти чекав мого повідомлення.
І так розказую:
Їхав я сьогодні у Львові на автовокзал (передавав передачу автобусом) тут мене обганяє новенька чорна М6 Скайектів (я завжди від цієї машини я просто слюнями давлюся) н.д.р. ВС 0878 ЕВ. Ну, оскілько дорога була не сильно завантажена (7,30 год.) я рішив з нею порисачити (звичайно смішно "бабуся" проти "онуки", але мені деколи так "стріляє")
Ну і так обігнав раз, потім він мене тоді знову я ..... однак бачу що він і не дуже мене то і хоче обігнати (хоча самі розумієте що може і то дуже просто) , на світлофорі сиав з боку від мене ще й і ззаді трішки. Так ми з ним проїхали весь центр (я з переду, а Скайектів мені на хвості).
На вул.І.Франка він зі мною рівняється, відкривається вікно і мужчина махає рукою, типу "стій на 1 хв.".
Зупинилися по середині дороги вийшли оба з машин він дає мені 200 грн. тикає пальцем на моє заднє скло (фото Саші) і каже "Передай йому, я з ним говорив". Я йому подякував і він розвернувся сів в машину і поїхав, я теж. Хоча я хвилини 2 був в шоці.
Тоді коли до мене дойшло що сталося я реально заплакав.
Є все ж таки хороші люди. Правда я з шоку і не запитав як його звати, але все рівно ДАЙ ЙОМУ І ЙОГО СІМ'Ї БОЖЕ ЗДОРОВ'Я.
Зараз дощ чуток зменьшиться я піду в банк і перекину гроші.

І ще вчора відкрив скриньку яку я встановив у байкер-клубі Газ Стейшт
Правда сума мене розчарувала, дуже мало, я там чуток докинув і все разом перешлю.
Правда адміністратор клубу сказала що байкери в основному переписували номер рахунку (надіюся на картку допоможуть).
Сьогодні коробочку знову закину туди.

Що там Сашка? Які новини?


Збирався їхати в банк, але перед тим розказав цю історію в офісі.
Мій співробітник мовчки витягнув 100 грн. поклав мені на стіл і каже "Додай ще від мене".
По більше б таких людей на світі !!!

До речі: гроші вже перекинув !!!
loros,
Sep 18 2013, 08:03 Нужна помощь моему сыну
Олег, думаю ти чекав мого повідомлення.
І так розказую:
Їхав я сьогодні у Львові на автовокзал (передавав передачу автобусом) тут мене обганяє новенька чорна М6 Скайектів (я завжди від цієї машини я просто слюнями давлюся) н.д.р. ВС 0878 ЕВ. Ну, оскілько дорога була не сильно завантажена (7,30 год.) я рішив з нею порисачити (звичайно смішно "бабуся" проти "онуки", але мені деколи так "стріляє")
Ну і так обігнав раз, потім він мене тоді знову я ..... однак бачу що він і не дуже мене то і хоче обігнати (хоча самі розумієте що може і то дуже просто) , на світлофорі сиав з боку від мене ще й і ззаді трішки. Так ми з ним проїхали весь центр (я з переду, а Скайектів мені на хвості).
На вул.І.Франка він зі мною рівняється, відкривається вікно і мужчина махає рукою, типу "стій на 1 хв.".
Зупинилися по середині дороги вийшли оба з машин він дає мені 200 грн. тикає пальцем на моє заднє скло (фото Саші) і каже "Передай йому, я з ним говорив". Я йому подякував і він розвернувся сів в машину і поїхав, я теж. Хоча я хвилини 2 був в шоці.
Тоді коли до мене дойшло що сталося я реально заплакав.
Є все ж таки хороші люди. Правда я з шоку і не запитав як його звати, але все рівно ДАЙ ЙОМУ І ЙОГО СІМ'Ї БОЖЕ ЗДОРОВ'Я.
Зараз дощ чуток зменьшиться я піду в банк і перекину гроші.

І ще вчора відкрив скриньку яку я встановив у байкер-клубі Газ Стейшт
Правда сума мене розчарувала, дуже мало, я там чуток докинув і все разом перешлю.
Правда адміністратор клубу сказала що байкери в основному переписували номер рахунку (надіюся на картку допоможуть).
Сьогодні коробочку знову закину туди.

Що там Сашка? Які новини?
Login, loros,
Aug 27 2013, 13:45 Нужна помощь моему сыну
Цими вихідними їздив до мами в гості (Чортківський р-н, Тернопільщина) коли повертався назад до Львова сусідка попросила підвезти її молодшу довку до райцентра (мені по-дорозі було). Взяв, по дорозі вияснилося що її брат під'їде до об'їзної дороги і її забере (брат не остання людина в Чорткові, мій тато в нього працює на фурі).
Запинився біля його машини, перекинулися двома словечками, і тут його прориває, "Де я твою машину міг бачити, ця наклейка мені точно знайома, я вже її десь бачив але не встиг записати номер картки". І почав переписувати номер. Я йому пояснив хто такий Сашка і 2 плакатика підкинув обіцяв перевести гроші на картку і розказати про Сашу свому бізнес-партнеру (думаю той теж щось перекине).
Так що реклама працює (правда мені гроші ніхто на вулиці не давав для Сашки, як тут дехто описував, але ..... і так не погано).
Login, loros, Лунный Огрызок, Олег М3,
Aug 22 2013, 13:27 ДОЧКА ПОПРАВЛЯЕТСЯ!!!
Ну це повний пі.......
Реально, не рік а ХЗ що.
Після зарплати закину обов'язково, зараз на "мели".
Тримайтеся. Все буде ОК.
Сил та терпіння вашій сім'ї.
loros, talimon,
Aug 21 2013, 21:23 Нужна помощь моему сыну
Бачив сьогодні по 1+1 сюжет про Сашка ]]>http://tsn.ua/dopomoga/dopomogi-potrebuye-...ona-307693.html]]>
думаю, що це дуже правильний шлях для швидшого збору коштів.
Тримайтеся там.
Все буде ОК !!!
loros,
Aug 13 2013, 18:55 Нужна помощь моему сыну
Сьогодні вдалося домовитися із байкер-пабом "Газ стейшн" ]]>http://vk.com/thegasstation]]> про розміщення плакату та скрикики для збору коштів.
Зараз їду туди і завезу їм всі документи Саші та коробочку, от яка вона в мене получилася
Вам успіхів а Сашці швидшого виздоровлення чекаємо на Україні здорового як "огурчик" smile.gif
loros, Schtirlitz, Олег М3,
Aug 12 2013, 16:40 IRON ПОГИБ
Цитата(Urban @ Aug 12 2013, 17:37 ) *
думаешь сдадут своего?

в даному випадку здадут не свого, а можливого винуватця смерті людини, сина, чоловіка, баться
може ще в людей залишилось хоч щось від такого поняття як совість
Urban,
Aug 6 2013, 16:55 Маздовка + добра справа
Напевне всі чули про всеукраїнський збір коштів для сина одноклубника Сашка Жарова
хто не чув то от ссилка ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...p;#entry1422140]]> та тема вже місяць світиться синім в топ-новинах (чуть вище подивіться↑)

Є ідея, в мене залишилося пару плакатів які я не встиг розклеїти (клеїти де-попало - НЕ ХОЧУ) по Львову потрібна допомога по їз розклейці .
Але .........
клеїти не на стовпи - щоб їх потім двірники зірвати, а в місцях де вони будуть висіти довго, та люди могли їх бачити та читати (бажано ті що мають фінансову можливість допомолгти). Я клеїв їх в офісних центрах, СТО, тир (супермаркети не дозволили - суки....)

Давайте зустрінемося в четвер 08.08.13р. в 19,30 год. на парковці Мс Дональдса (на Чорновола) (час, дата і місце обговорюється) за одне
буде нам міні-маздовка (давненько ми не зустрічались)
+ я дам Вам плакати для розклеювання (від вас потрібен тільки скотч)
+ якщо буде в когось можливість допомогти Сашкові фінансово я можу зібрати гроші та всі разом їх перерахувати (я робив це вже 2 рази)
+ дам контакти фірми яка робила мені наклейку на заднє скло де ви зможете замовити собі таку ж, наклеїти на авто і долучитися до доброї справи (бюджет = мені зробили задурно, але якщо піде масово, то я не думаю що візьмуть не багато - в районі 35-45 грн. на матеріали. Уявіть скільки користі від даної наклейки буде дитині)
+ хто погодиться обклеїти своє авто я дам копії всіх документів Сашка (щоб ніхто не задавав дурних запитань)
loros,
Aug 2 2013, 09:31 Состояние дорог в Украине
Цитата(swan @ Jul 30 2013, 18:05 ) *
А кто знает - какое щас состояние отрезка Львов - Чоп ?
А то ехать скоро и за него страшилки рассказывают ...

Якщо їхати зі Львова, то краще через Стрий
Львів - Стрий - участок близький до ідеального (їхати можна 130-150, просто щоб на ГАЙців не попасти)
Стрий-Сколе - погано, але їхати можна
Далі по Закарпаттю - не знаю.
swan,
Jul 10 2013, 18:25 Нужна помощь моему сыну
No coments !!!
loros, Schtirlitz, ХАИ,
Jul 4 2013, 10:09 Нужна помощь моему сыну
Цитата(loros @ Jul 4 2013, 10:32 ) *
АААААААА! ребята! особливо АНДРЕЙ БО!!
какой размер должен быть наклейки? меня сейчас рекламщица спрашивает, а я не знаю.
пока переслала твой макет, как у тебя.


в мене заднє вікно чуть по-більше буде чим на М-3
А так я робив по висоті 55 см., а по ширині скільки вийде (в мене спокійно вміщається 90 см., можна і більше але там овал вікна і погано видно)
loros,
Jul 4 2013, 07:58 Нужна помощь моему сыну
Цитата(Олег М3 @ Jul 3 2013, 21:11 ) *
... Сегодня заехал сначала в одну рекламную контору - показал что надо сделать, спрашиваю "Поможете?" - "Да, это будет стоить гривен 150-170"... Я ох..ел! .....

Вот сволочі!!! Та я звертався в 4 рекламні фірми, оле таких цін і близько не чув, озвучували 30, 35, 42 грн. але 150 !!!! Не рахуючи вже про те, що зовсім мені не знайома фірма, з якою я жодного разу не пересікався в житті сама запропонувала зробити це безкоштовно. Що цікаво, спочатку сказали що безоплатно, а потім вже запитали який розмір вікна і якого розміру наклейку робити, тобто їм було по-барабану скільки вони на це сировини витратять. (хоча даром я і не сподівався що хтось візьметься, я готовий був за це заплатити, але вони відмовилися коли я пропонував)
І тут я ще раз хочу подякувати РА "СітіАрт" в особі їх керівництва та дівчинки менеджера з дуже приємним голосом !!! (Це не реклама, цих людей я ніколи в очі не бачив)
]]>http://cityart.lviv.ua/contacts.html]]>


Цитата(Schtirlitz @ Jul 4 2013, 00:04 ) *
Андрій_Бо, Андрію, просто нема слів! Скільки не був у Львові, кожного разу бачу вот таку доброзичливість. Красно дякую. Це дійсно вчинок


Та це не справа у Львові, я вважаю що люди повинні допомагати та підтримувати один одного завжди і в будь-якому місті (я сам родом з Тернопільщини smile.gif ). Я особисто з Олегом ніколи не пересікався, однак його історія мене дуже "зацепила" і я вирішив що буду допомагати чим зможу. Грошей багато я перерахувати йому не міг, перерахував те що мав змогу, після зарплати ще щось "капну". А наклейка - це просто реклама на площі яка не задіяна. Сподіваюся буде ефект !!!

Schtirlitz smile.gif можна писати і на російській, я прекрасно розумію smile.gif пишу по-українськи тільки по тій причині, що російська в мене така ламана получається, що всі думають що я навіть школи не закінчив, або просто "ржуть" smile.gif
Bianko, loros, Schtirlitz, Олег М3,
Jul 2 2013, 22:36 Нужна помощь моему сыну
Цитата(Олег М3 @ Jul 2 2013, 22:56 ) *
Андрей! Просто нет слов! Красавчик!

Ты мне напомнил о том, что я тоже сегодня забрал наклейки 500шт! Правда не такие, а на обычной самоклейке А4 формата.
Если кто захочет взять на себя груз распространения - вышлю какое-то количество по городам!
Еще заказал 2000 плакатов а3 - сказали на Херсон много (1500 с головой). В других городах самая большая проблема будет с организацией расклейки - если есть "расклейщики" порядочные - пишите сюда или в личку или на телефон!

Я не розклейщик, але плакатів 50 візьму на Львів, сам приліплю де треба.
loros,
Jul 2 2013, 21:15 Нужна помощь моему сыну
Олег я радий за вас та за хороші новини про Сашка.
І вас з річницею вітаємо із моєю дружиною.
Не знаю як ти це сприймеш, але звітую про проведену роботу (тільки що закінчив клеїти) див. фото.
В мене звичайно не Бентлі, але мої Черноуцкі номера МО у Львові дуже в очі кидаються, та ще і я їзджу багато, а машина припаркована коло бізнес-центрів. Чекаємо результат !!!
А вам віри та надій і все буде ОК !!!

Ще хочу подякувати ПП РА "СітіАрт" (http://cityart.lviv.ua/contacts.html)
звернувся до них із запитом щодо того скільки буде коштувати така наклейка і коли її реально виготовити.
Через 5 хв. до мене передзвонила їх менеджер (правда не запам'ятав як її звати) і сказала що сьогодні до кінця дня зроблять і їх шеф сказав за неї гроші не брати. Дрібниці - але приємно, та ще надіюсяі користь з неї буде.


До-речі, пропоную такі наклейки зробити всім маздаклаберам (це буде коштувати по 30-40 грн. каждому, тобто дрібниці, а може і на хороших людей поподате як я....) і не потрібно "вбахувати" тобі гроші в борди - ефекту мало буде. Від машин набагато більший.
Alim, amigarik, Baltazar, Bianko, Fort knox, Hammster, Login, loros, pSycho, Schtirlitz, ulyashka, voyager, ИриSHка, Лео, Олег М3,

2 страниц V   1 2 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 16th April 2024 - 23:03