Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Як ремонтують Renesis.
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Mazda Cars > Mazda RX 7/8
Страницы: 1, 2
John Ripper
Настав час, і діло пішло.
Пацієнт: Рикса 4 року, НР, механіка 6 ступка. Тюнінги-шмунінги типа кільцевої підввіски, маслопомийок, вихлопа шо голова пролазить і фільтру нульового. Керамічне зчеплення. Машина для активного гону.
Диагноз.
Нема компрессії. Хоча ще тягне непогано, але було вирішено зробіти красу на протязі зими і підготуватися до сезону 16 року.
Етап перший.
Витягнути двигун, зробити розтин, взяти пляшку віскаря і обдумати шо з ним робити.


AndyRX8
это типа отчет будет?
John Ripper
]]>]]>]]>]]>

]]>]]>]]>]]>

]]>]]>]]>]]>

]]>]]>]]>]]>

Шото тіпа)

Вобщем пацієнт скоріше мертвий ніж живий. Мріі відбутися заміною стандартного ремкомплекту розбилися разом з порізаним пальцем об робочу поверхню статора. Вигризло по краю не мало не багато а с півміліметра.
stas_007
Цитата(John Ripper @ Oct 21 2015, 16:31 ) *
Пацієнт: Рикса 4 року, НР, механіка 6 ступка. Тюнінги-шмунінги типа кільцевої підввіски, маслопомийок, вихлопа шо голова пролазить і фільтру нульового. Керамічне зчеплення. Машина для активного гону.

Ты где такое взял? smile.gif
Вообще тема интересная, держи нас в курсе!
P.S. А где перебираешь и нэма компресии - это скока?)
madjihad
Оу, знакомый пациентsmile.gif Смортел это авто в Киеве, с замером компрессии, не так и давно. Но на покупку так и не решился, из-за переборки на подходе.
После стоковых авто выхлоп очень понравился! Хотя и на СТО сказали MeganeRacing который сдесь не самый лучший вариант.
Добавлю фото замеров.
John Ripper
Компрессія дійсно нижче норми, але по всіх секціях майже рівна. Плани перебирати на зиму були заплановані. Якось в казочки що можна взяти машину з живим двигуном за гуманні гроші не віриться, бо вона по Європах жива негуманно коштує)). Брали живий кузов. Фарбований бампер і крило. Живу підвіску , та ще й тюнінгів на вартість півмашини)) вихлоп, нульовик, маслопомийка, підвіска, диски. Стан всього, окрім двигуна офігенний.
Yury
Зачем на сток керамика? wink.gif
madjihad
Цитата(John Ripper @ Oct 21 2015, 20:38 ) *
Компрессія дійсно нижче норми, але по всіх секціях майже рівна. Плани перебирати на зиму були заплановані. Якось в казочки що можна взяти машину з живим двигуном за гуманні гроші не віриться, бо вона по Європах жива негуманно коштує)). Брали живий кузов. Фарбований бампер і крило. Живу підвіску , та ще й тюнінгів на вартість півмашини)) вихлоп, нульовик, маслопомийка, підвіска, диски. Стан всього, окрім двигуна офігенний.


Да, по сравнению с остальным состояние было очень даже класное. И ехала она отлично, снимал теллеметрию по OBD пока ехали на СТО, тоже все ок. Еще помойму дверка крашеная была, и ошибка по лямбде, из-за выхлопа. Ну теперь очень интересно следить за переборкой, и конечно же удачи wink.gif

Цитата(Yury @ Oct 21 2015, 20:42 ) *
Зачем на сток керамика? wink.gif

Там помойму было ACT, хотя могу ошибаться.
John Ripper
Счеплення вкладене в копи)) вже закльопками маховика погризло. Теж під заміну.
Двері всі в рідній красці.
Помилка була по згорівшому соленоїду відкриття заслонок в коллекторі) перекинули з соленоїдом на продувку каталізатора(його тут все одно немає) помилка зникла, а заслонки почали працювати і машинка на верхах поїхала значно жвавіше) Сотку брала за 7.2 секунди по обд\гпс логгеру.




по лямбді помилок не має) Ще перероблю по людськи каталіззатор, бо німець його просто вирізав не знімаючи з машини.

Перед постановкою я встих намотати дві тисячі. Але з холотами почала гірше заводитись, то я від гріха подалі встав на ребілд.
John Ripper
Панове, а часом хто знає, статори 04 і 08 років взаємозаміняємі? Чув що добавили третю маслофорсунку на середину апексу...
AndyRX8
Цитата(John Ripper @ Oct 21 2015, 22:47 ) *
Панове, а часом хто знає, статори 04 і 08 років взаємозаміняємі? Чув що добавили третю маслофорсунку на середину апексу...
кроме дополнительной дырки одинаковые. собственно, если заглушку ставить, то подойдут
John Ripper
Дякую. А то ціна на 60 баксів дешевша)) да й начитавсь що третя форсунка рятує апекс від перелому. Думаю чого б і ні?)
AndyRX8
Цитата(John Ripper @ Oct 22 2015, 00:04 ) *
Дякую. А то ціна на 60 баксів дешевша)) да й начитавсь що третя форсунка рятує апекс від перелому. Думаю чого б і ні?)
ты не сможешь использовать третью форсунку, туда нужно будет вкручивать заглушку
Razin
Цитата(John Ripper @ Oct 21 2015, 18:22 ) *
Вобщем пацієнт скоріше мертвий ніж живий. Мріі відбутися заміною стандартного ремкомплекту розбилися разом з порізаним пальцем об робочу поверхню статора. Вигризло по краю не мало не багато а с півміліметра.


Огласите план работ пожалуйста wink.gif
John Ripper
План робот.
По двигуну.
1. Заміна двох статорів. Кинувся було до наших інженерів ці восстановити - проблема повторити геометрію( Треба надсучасний ЧПУ, де вартість тільки програми буде в ціну автівки з двома двигунами))
2. Заміна всіх гумок, резинок, пружинок, і прочих дрібничок. сьогодні мають бути результати геометріі і розмірів ексцентрика і втулок. Єслі шо... теж поміняємо.
3. Апекси. Ще міркуємо, або сток мазда, або Ротарі Авіейшн.
4. Свічки Денсо.
5. Зчеплення ще думаємо, шукаємо варіанти.
Все інше тюнінги-шмунінги. Викидаємо продувку каталізатора, ставимо подачу чистого масла на апекси.

В коробці поміняти пару підшипників і дефектовка. Бо міняли мастило, на пробці трохи стружки є і жалоби на погане включення другої, поки мастило холодне.
Підвіску всю на поліуретан.
Зима довга))


Ще трошки страшних слайдів))


З цікавого - перед розборкою випробували розкоксовку, потім ще майже тисячу намотав в режимі тапкавпол. Через свічні колодязі оглянули ротори і офігели - нагару було з півміліметра. Скинули коллектор, впускні вікна також були затянуті.
ТРошки хімії, півгодини на відкисання, і при заводці в радіусі трьох километрів всі птахи попадали.
Все чистеньке.

1
Садовник
Цитата(John Ripper @ Oct 21 2015, 20:38 ) *
Брали живий кузов. Фарбований бампер і крило.

Я смотрел эту машину до того как она оказалась в Киеве.
Т.е. сразу после ее свежепригнанного в страну вояжа.
Не знаю, насколько понятия "живой кузов" идентичны для Киева и провинции, но следует уточнить:
эта машина была перекрашена вся полностью целиком, а бампер с крылом то уже после полного перекраса были покрашены.
Крыша черная под пленкой - непонятный момент. Даже с перекрасом машины крышу никто старается не трогать,
а тут ее заклеили.
Но все это мелочи, главное чтоб самому нравилось и геометрия кузова была действительно идеальной,
для рыксы больше краски - меньше ржавчины, тока на пользу идет.

Мотор на ней был умерший, сдох по приезду в Украину. Был заменен на мотор с донора, который тоже проехал недолго.

По моему, топикстартер купил состояние машины "корч".
Это нормально, если планы были сразу ставить машину на ремонт и доводить ее до конфетного состояния.
Но цена на эту машину была порядка 7000 долларов, для продажи в Киеве.
Интересно, сколько автор уплатил за этот экземпляр ???
John Ripper
Фіговий був донор)) Мотор збирався гаражними кулібіними, то факт) Збирався з лайна і аби як - то є теж факт) По всьому іншому - не все так сумно як вам хочеться бачитиwink.gif
stas_007
Цитата(madjihad @ Oct 21 2015, 19:47 ) *
Оу, знакомый пациентsmile.gif Смортел это авто в Киеве, с замером компрессии, не так и давно. Но на покупку так и не решился, из-за переборки на подходе.
После стоковых авто выхлоп очень понравился! Хотя и на СТО сказали MeganeRacing который сдесь не самый лучший вариант.
Добавлю фото замеров.

Ну ты качественно к выбору рыксы подходишь good.gif ты себе так её никогда не возьмёшь D.gif

Цитата
По моему, топикстартер купил состояние машины "корч".
Это нормально, если планы были сразу ставить машину на ремонт и доводить ее до конфетного состояния.
Но цена на эту машину была порядка 7000 долларов, для продажи в Киеве.
Интересно, сколько автор уплатил за этот экземпляр ???

Ну я так понял там и винты на ней и выхлоп модный и диски вроде ниче.. Ну и подход главное правильный good.gif
ТС, а сколько этот мотор у тебя проехал, были какие-то внешние признаки что мотор готовится на переборку? (я так понял мотор заводился и ехал нормально или не так?)
John Ripper
На горячу і холодну мотор заводився за 2 секунди. Динаміка по ОБД\ГПСу -7.2-7.5 секунди. Але була компрессія нижче норми. Я тільки боявся щоб він не застрелився)) за 2000 пробігу почала гірше заводитись на ранковий мороз і трохи виросла витрата пального.
Підвіска модна. Стан ходовки без 5 хвилин ідеал. Диски свіжі, незакоцані. Гальма теж з невеликим пробігом. Машинка бралась під "докататись до зими і на повний ребілд".
Садовник
Цитата(John Ripper @ Oct 23 2015, 13:42 ) *
По всьому іншому - не все так сумно як вам хочеться бачитиwink.gif


Я хочу бачити цю ласточку "в огнях", живу й бодру-веселу, та сподиваюся що так воно i буде у Ваших руках friends.gif .
Бажаю успiху та все таке give_rose.gif ...
Але треба казати так як воно йе -
якщо кузов нефарбований то це одне, а якщо воно не так - це означайе що хтось його взяв та пофарбував зверху до низу.
Або Ви купили цю машину за 5500 баксом на той момент , та це була чудова цiна,
або Ви так загорiлися купити ласточку ХП, що очi вже ничого не бачили.....
Садовник
Цитата(John Ripper @ Oct 21 2015, 20:38 ) *
Якось в казочки що можна взяти машину з живим двигуном за гуманні гроші не віриться,

Це не казочки.
Але якщо сидiти в Киевi та нiкуди з нього не вилазити - то так, переважно в столицю самi корчи пригоняють.
"идеальное состояние" и все такое.....
Вот свежий пример сегодняшнего дня -
рыкса за 9000 штук баксом, специально для Киева "идеальное состояние" свежепригнана хайпауэр -
]]>https://auto.ria.com/auto_mazda_rx-8_16381985.html]]>

за такой ценник в 9куе это должна быть просто суперконфетная ласточка.
Но на самом деле там машины ВООБЩЕ НЕТ, т.к. это уже не машина а кусок хлама.
Кузов представляет из себя некую скульптуру.......точней - шпаклевку, которую лопатами накидали на остатки жести
и потом размазали строительным совочком. Залили все это месиво синей краской и вуаля.
Насмотритесь у себя в Киеве на такое,
а потом и говорите что "их живых нет".......
На самом деле живые есть, просто надо уметь их выбирать.
John Ripper
Кузов не фарбований) окрім бампер-крило-капот) і взяв я її за ціною кузова) Але то всьо історії геть інших тем)

Друже, я багато буваю за кордоном і майже всю техніку собі вибирав і пригоняв сам. Рикса в германіі, італіі, австріі не коштує менше 8000 евро якщо вона жива. А ще таможня, дорога, да й заробити всі хочуть. Все що дешевше - або мертве або тхне. Але це знов розмови не цієї теми)
Садовник
Цитата(John Ripper @ Oct 23 2015, 22:05 ) *
Кузов не фарбований) окрім бампер-крило-капот) і взяв я її за ціною кузова) Але то всьо історії геть інших тем)

Могу поспорить что я прав.
Позовите в бокс толкового кузовщика-покрасчика, снимите пластиковые пороги, расклейте крышу -
и он вам все покажет пальцем. Кузов весь после перекраса.
Но ладно, не будем зацикливаться на этом, будем ждать инфо как делается мотор на рыксе,
это главное в теме.

Цитата(John Ripper @ Oct 23 2015, 22:12 ) *
Друже,........

Друже, я не буду боле в твоей теме обсуждать что-либо кроме твоего мотора, ОК.
Но я считаю, что иметь свое мнение это одно, и это правильно - у тебя есть личное мнение
можно с ним соглашаться или нет, можно принимать к сведению и все такое....
Но надо стараться всегда называть вещи своими именами при этом ,, ОК ??
Надеюсь ты меня понимаешь , ОК ?? friends.gif
madjihad
Цитата(Садовник @ Oct 23 2015, 22:04 ) *
рыкса за 9000 штук баксом, специально для Киева "идеальное состояние" свежепригнана хайпауэр -
]]>https://auto.ria.com/auto_mazda_rx-8_16381985.html]]>

Эту я тоже смотрел, когда ее еще за 7500 отдавали, 2 раза подушки стреляли, двиг на грани застрела biggrin.gif
Садовник
Цитата(madjihad @ Oct 23 2015, 23:08 ) *
Эту я тоже смотрел, когда ее еще за 7500 отдавали, 2 раза подушки стреляли, двиг на грани застрела biggrin.gif

Однако, странные вы люди, столичныя жители..... D.gif
Я посмотрел на этой синей только шуть-шуть кузов, и мне захотелось плакать от жалости .....
Я люблю эти машины, мне жаль когда их так уродуют....
Мне бы не хотелось даже начинать выяснять, что там у нее с двигателем...
Там уже не машина вообще, там печаль.
Там не то что 7500, там даже 1500 это дорого -
на гайки с нее невозможно продать ни единой приличной детали кузова mega_shok.gif .
Разве что дарить. Но покупатель двери, к примеру, начнет топориком сбивать штукатурку и shok.gif .....
Расстроится. И вы такое смотрите ???? D.gif
madjihad
Цитата(Садовник @ Oct 23 2015, 23:50 ) *
Однако, странные вы люди, столичныя жители..... D.gif
Я посмотрел на этой синей только шуть-шуть кузов, и мне захотелось плакать от жалости .....
Я люблю эти машины, мне жаль когда их так уродуют....
Мне бы не хотелось даже начинать выяснять, что там у нее с двигателем...
Там уже не машина вообще, там печаль.
Там не то что 7500, там даже 1500 это дорого -
на гайки с нее невозможно продать ни единой приличной детали кузова mega_shok.gif .
Разве что дарить. Но покупатель двери, к примеру, начнет топориком сбивать штукатурку и shok.gif .....
Расстроится. И вы такое смотрите ???? D.gif

Любопытность smile.gif Я все смотрел что под руки попадало с HP.
Всетаки двиг и правда только с переборки. Но уже тек сильно, и компрессия.
Ganz
Взять тачку с ровным кузовом за мизерное бабло под переборку это идеальный вариант... Далее спокойно ездишь....
John Ripper
Цитата(Ganz @ Oct 24 2015, 01:19 ) *
Взять тачку с ровным кузовом за мизерное бабло под переборку это идеальный вариант... Далее спокойно ездишь....

Шаришwink.gif
John Ripper
Вимальовується щось.

1. нові статори.
2. Старе все інше - зносу не має.

Вся дрібниця на ротори - орігинал мазди.
Апекси - ротарі авіейшн.

Тепер поговоримо про портінг. Дивлюся на шаблони від маздатрікс. Але є цікавість, може хто бачив порівняння тих чі інших шаблонів? Графіки?

Випускний коллектор - малюємо під рівнодовгий самовар. по суті в данному конфігу то єдине вузьме місце)

Ну і гавніщща в коллекторі впускному... то є торба. Глушити ЕГР однозначно і вдосконавлювати маслопомийку.

Razin
Цитата(John Ripper @ Oct 26 2015, 14:19 ) *
1. нові статори.
2. Старе все інше - зносу не має.


я так понимаю вы все заказывали отельно где-то на разборке?
напишите пожалуйста цену ремкомплекта прокладок апексов и т д и цену статора, где можно купить и все такое.
сюда или в личку, спасибо wink.gif
продолжайте постить проделанную работу )
John Ripper
Тільки нові деталі безпосередньо з японії. Апекси РА окремо. Портінг плейт від маздатріксу. Інфо буде як човники припливуть і залізо привезуть.
ceh9
вот это крутяк)
John Ripper
Отак заходиш на СТО, а там сльот риксоводів з блекджеком...)))
John Ripper
Вже маємо певні цифри ремонту)

В запчастини вкладено 3500. 52 найменування запчастин. 34 кілограми ваги.
Galantik
Понравилась фраза...
а там сльот риксоводів з блекджеком...)))
Главное с юмором подходить))))
limonad
Цитата(John Ripper @ Nov 16 2015, 18:42 ) *
Вже маємо певні цифри ремонту)

В запчастини вкладено 3500. 52 найменування запчастин. 34 кілограми ваги.

можна більш детальніше з цінами. де цей сервіс находиться? варто зі львова гнати машину, щоб подивились до мотора, якщо треба пербрати , скільки коштує переборка?)
John Ripper
Знаходиться в Києві. По запчастинам ціни будуть ясні як все поприходить. Бо не знаю ще скільки за доставку зарядять.
John Ripper
Що, зачекалися?smile.gif)
 MAZDA  N3H110B10C 2
 NGK  RE9BT 2
 NGK  RE8CL 2
 MAZDA  N3H110315 1
 MAZDA  N3A211B11 2
 MAZDA  N3Z111S10 4
 MAZDA  N3Z411C10D 12
 MAZDA  N3H311C04 6
 FORD  995622200 1
 MAZDA  101111361 4
 MAZDA  995622200 4
 MAZDA  N32610B71A 4
 MAZDA  N32610B72 4
 MAZDA  N3A110507 1
 MAZDA  N3A110B73 8
 MAZDA  N3A211B11 2
 MAZDA  N3H110315 1
 MAZDA  N3H110508 1
 MAZDA  N3H111C20E 6
 MAZDA  N3H111C24B 12
 MAZDA  N3H111C2XE 6
 MAZDA  N3H111C51 4
 MAZDA  N3H111C55A 4
 MAZDA  N3H114631B 4
 MAZDA  N3H311C04 6
 MAZDA  N3H311C06 6
 MAZDA  N3H311C35 2
 MAZDA  N3H311C37 4
 MAZDA  N3H311C47 4

Це списочок того, що було замовлено. НЕПОВНИЙ. ))
stas_007
Красаучик! А цены, цены ж где? clapping.gif
Кстати есть в Харькове комплект свечей ngk, мож кому надо в лс.
John Ripper
Ціна складається з Ціна+ Доставка. Доставка буде порахована як все збереться до купи. Викладу)
John Ripper
Перші залізяки приїхали.
AndyRX8
Свечи сознательно семерочные взял?
John Ripper
Так. Машина для треку. Враховуючи проблеми ренесіса з перегрівом буде прийнято комплекс запобіжних мір.
John Ripper
Вітаннячка.
Як тяжко і довго тече час, коли чекаєш запчастин)))
А тим часом є потреба в балансирі під маховик. Я так розумію то автоматний.
Мо є в кого занедорого?smile.gif
AndyRX8
Цитата(John Ripper @ Jan 23 2016, 00:28 ) *
Вітаннячка.
Як тяжко і довго тече час, коли чекаєш запчастин)))
А тим часом є потреба в балансирі під маховик. Я так розумію то автоматний.
Мо є в кого занедорого?smile.gif
если уж собираешься ставить легкий маховик с автоматным балансиром, то желательно и передний балансир ставить от автоматной
John Ripper
А ті шо не ебеях продають вже тіпа нормальні? не автоматні? Бо з виду воно таке як автоматне)
madjihad
Да, тоже интересно. Думал при замене сцепления и маховик облегченный поставить: ACS PERFORMANCE 11 LBS SPORT-FLYWHEEL
AndyRX8
Цитата(John Ripper @ Jan 23 2016, 11:28 ) *
А ті шо не ебеях продають вже тіпа нормальні? не автоматні? Бо з виду воно таке як автоматне)
не, это как раз автоматные. но передний балансир тоже отличается автоматный от механики, весом, поэтому лучше менять парой.
John Ripper
Прийшла сама очікувана запчастина апекси від РА.
Почали підготовку до зборки... і раптово з'ясували що була відмова від японців по пружинкам сайдсилів і забули перезамовити. Знов чекаємо два тижні (((
John Ripper
Діло було ввечері, робити було нічого.
НА залишках старого двигуна проробляли варіації тюнінгів-шмунінгів.
Поглузували з маслофорсунок.
Теперь вони розбірні з можливістю файної ручної чистки.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.