Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: СТО
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Клуб > Family & Events > Львов
jzk
Привіт усім! preved.gif

У звязку з неясністю того хто всетаки офіційний пропоную пролити світло на цю тему.
Ситуація така: У лютому придбав свою машинку у Ніко, бо на Геліконі було закрито wink.gif.
Там же (на Ніко) суворо попередили що тепер лише вони офійне СТО у львові.
Недавно надумав поставити собі захист двигуна, тому щоб не запороти гарантію хотілось би зробити це у сертифікованому СТО.
На ]]>цьому сайті]]> красується:
Цитата
Западный регион
1 МЧП ПКФ "Геликон" Львов г. Львов, ул. Кульпарковская, 230

То хто ж правий wacko.gif ?

Дякую smile.gif
Koya
Наразі ми офіційний сервіс. А як далі буде буде видно smile.gif
Ніко багато чого розповідає... але всі авто їдуть знову після них до нас smile.gif
Тільки захистів двигуна у нас здається немає... не продаємо вже авто...
flash
Цитата(jzk @ Apr 14 2009, 10:09 ) *
Привіт усім! preved.gif

У звязку з неясністю того хто всетаки офіційний пропоную пролити світло на цю тему.
Ситуація така: У лютому придбав свою машинку у Ніко, бо на Геліконі було закрито wink.gif.
Там же (на Ніко) суворо попередили що тепер лише вони офійне СТО у львові.
Недавно надумав поставити собі захист двигуна, тому щоб не запороти гарантію хотілось би зробити це у сертифікованому СТО.
На ]]>цьому сайті]]> красується:

То хто ж правий wacko.gif ?

Дякую smile.gif

захист до гарантіїї немає ніякого відношення, тому можеш ставити де хочеш
Kapi
Пройшло 2 роки.
Так як також став власником мазди, цікавить де знаходить офіційний і якісні не офіційні СТО?
Багато хто рекомендує Гелікон. Я не чув про нього, але в інеті він значиться як офіційний. Також зустрічав інфу що на Липинського офіційний СТО маздівський. Пролийте світло.
Bit
Kapi, иди сюда и не парься:
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showuser=193]]>
Kapi
Цитата(Bit @ Jul 24 2011, 09:14 ) *
Kapi, иди сюда и не парься:
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showuser=193]]>

хто це?
Koya
Це я smile.gif
Наразі директор СТО фірми Гелікон, де обслуговують мазди smile.gif
Неофіційного СТО, але з великим досвідом роботи.
Одноклубників автомобілі контролюю особисто, тому якість можу гарантувати.

Офіційне СТО находиться на Липинського.
Kapi
о, дякую. Все те що я хотів почути.
NERO Claudius
Цитата(Koya @ Jul 29 2011, 00:42 ) *
Це я smile.gif
Наразі директор СТО фірми Гелікон, де обслуговують мазди smile.gif
Неофіційного СТО, але з великим досвідом роботи.
Одноклубників автомобілі контролюю особисто, тому якість можу гарантувати.

Так, вчора завітавши до Вашого СТО , дякуючи тобі маю впевненість, що автомобіль готовий до довгої подорожі.
Діагностували ходову дуже прискіпливо, де потрібно підкрутили та підтянули.
Перевірили та долили рівень масла та тосолу.
Підремонтували передній бампер точніше зібрали до купи, що дуже приємно.

Все професійно та на високому рівні!
ДЯКУЄМО!!!
Sergij777
шановні одноклубники
питання -де можна відремонтувати відновити супорта.у мене задні закисли ручнік не працює.з відомих мені сервісів там не ма таких спеців.хтось щось підсказати може?по нету найшов сайти в білорусі по відновленню.а у львові не знайшов такого.
Koya
А що саме сталося з супортом ?
Якщо направляючі поміняти, та замінити ремкомплект то можна і у нас. А якщо там зі скобою та поршнем щось, то краще поміняти, оскільки такий ремонт гарантії не дає, тому мало хто взагалі візьметься.
Sergij777
собачка не рухається на супорті і ручнік не затягується відповідно.скоба погана бо в ній колодки калатають на ямах тай пальцем можна їх рухати вверх-вниз.поршень працює-супорта сжимаються і тормозять.от і мені казали що не хочуть робити бо невідомо що получиться.впринципі можна й до тебе заїхати хай твої ще глянуть.
Koya
Заїжджай. Якщо не подивитись, то і буде невідомо що робити.
Adva
Цитата(Koya @ Sep 7 2011, 19:49 ) *
Заїжджай. Якщо не подивитись, то і буде невідомо що робити.


Привіт! Збираємось купити CX-7 2008 р.в. До кого можна звернутись для передпродажного ТО?
Щоб якісно оглянули, по максимуму виявили недоліки і т.д.
-Олегджан-
Adva, постом выше человек тебе в помощь!
Adva
Цитата(-Олегджан- @ Jan 29 2013, 16:45 ) *
Adva, постом выше человек тебе в помощь!

Да, написал
vladnadv
Маю намір приїхати до Вас на заміну масла в АКПП Xedos 9. Можна взнати приблизну ціну такої роботи з вашими матеріалами?
Koya
Кинь номер кузова в личку, ребята там глянут какой точно фильтр туда идет, и прокладка или герметик на поддоне, и я отпишу по цене.
Igor9902
Цитата(Koya @ Mar 4 2013, 12:10 ) *
Кинь номер кузова в личку, ребята там глянут какой точно фильтр туда идет, и прокладка или герметик на поддоне, и я отпишу по цене.


Доброго дня. недавно придбав Мазду 3 і хотів би провести у Вас діагностику ходової та провести заміну масла в АКПП. Як з Вами можна звязатись?
Vkfm
Цитата(Igor9902 @ Dec 16 2013, 10:28 ) *
Доброго дня. недавно придбав Мазду 3 і хотів би провести у Вас діагностику ходової та провести заміну масла в АКПП. Як з Вами можна звязатись?

Заїжджай в Гелікон. Можеш попередньо передзвонити майстру Дімі (рекомендую) 06758676нуль-нуль
Igor9902
Цитата(Vkfm @ Dec 16 2013, 10:44 ) *
Заїжджай в Гелікон. Можеш попередньо передзвонити майстру Дімі (рекомендую) 06758676нуль-нуль


Ви в нього ремонуєтесь? які у них ціни на запчастини?
Vkfm
Цитата(Igor9902 @ Dec 18 2013, 15:54 ) *
Ви в нього ремонуєтесь? які у них ціни на запчастини?

Так, я майже завжди до нього їжджу. На діагностиці ходової перемацає все і скаже, що під заміну, навіть якщо деталь ще напівдобра. Ціни більш-менш нормальні. Запчастини деякі є, а деякі замовляють з-за кордону, принцип ціни - довше чекаєш - дешевше. Але можна і зі своєю запчастиною приїхати, щоб поставили.
bitsasmedai
Де у Львові можна діагностувати датчики ABS (обертання колис), ступічні підшипники, і замінити ланцюг (ГРМ) на 6 мпс?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.