Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Нужна помощь Львовян
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Клуб > Family & Events > Львов
Nikolyash
Подскажите, может кто знает. Где во Львове есть ресторан, кафе, ну какое-нибудь заведение где есть рояль/пианино на котором можно играть? Суть в том, что необходимо такое место, где посетитель, пускай за деньги, но сможет сыграть на этом инструменте. Очень надо, спасайте!!!
Nikolyash
неужели нет такого заведения у славетному місті Лева?
Droma
думаю быстрее ответят во львовской ветке. может перенести туда?
Nikolyash
Цитата(Droma @ Jan 12 2012, 17:54 ) *
думаю быстрее ответят во львовской ветке. может перенести туда?

перенесите куда угодно. Очень нужна помощь!!!
Неужели нет такого заведения во Львове?

есть такое заведение "Під клепсидрою", находится на Армянской 35. Есть инфа что там стоит рояль на которм можно играть. Факт?
Sereg@
Вроде есть в "Найдорожчій ресторації галичини", которая над "Криївкой". Но не знаю или можно на нем играть посетителям. Думаю, здесь можно все узнать по телефонам ]]>http://www.lokal.lviv.ua/]]>. Только туда нужно идти обязательно с карточкой "локаль"
Nikolyash
Цитата(Sereg@ @ Jan 13 2012, 09:56 ) *
Вроде есть в "Найдорожчій ресторації галичини", которая над "Криївкой". Но не знаю или можно на нем играть посетителям. Думаю, здесь можно все узнать по телефонам ]]>http://www.lokal.lviv.ua/]]>. Только туда нужно идти обязательно с карточкой "локаль"

где взять карточку?
Sereg@
Цитата(Nikolyash @ Jan 13 2012, 10:11 ) *
где взять карточку?

у львовских одноклубников, или посидеть в каком-то из заведений сети "локаль" на сумму чтобы дали карточку. Но не знаю или сразу она начинает действовать. На сайте должно быть все расписано. Думаю, и у многих киевлян карточка есть.
StaF
Nikolyash, маякни Андрій_Бо, у него есть всякие карточки. По крайней мере мне готов был их предоставить во временное пользование.
Nikolyash
Цитата(Sereg@ @ Jan 13 2012, 10:25 ) *
у львовских одноклубников, или посидеть в каком-то из заведений сети "локаль" на сумму чтобы дали карточку. Но не знаю или сразу она начинает действовать. На сайте должно быть все расписано. Думаю, и у многих киевлян карточка есть.

та я знаю. Сам уже сотню раз бывал по всем этим львовским заведениям, но как-то и не задумывался над получением этой карточки... Действовать начинает с момента её получения. Буду писать Андей_Бо
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 13 2012, 10:35 ) *
та я знаю. Сам уже сотню раз бывал по всем этим львовским заведениям, но как-то и не задумывался над получением этой карточки... Действовать начинает с момента её получения. Буду писать Андей_Бо

Карточка в мене і дійсно є, можу позичити.
На рахунок рояля я до годинки часу відпишу тут. В мене починається зараз нарада. після неї відпишу.

Цитата(StaF @ Jan 13 2012, 10:30 ) *
Nikolyash, маякни Андрій_Бо, у него есть всякие карточки. По крайней мере мне готов был их предоставить во временное пользование.

Да карточок в мене є багато, от жаль тільки що в "Старгород" нема sorry.gif
Nikolyash
Андрій_Бо, до речі, стосовно Старгорода. Мені не дуже сподобалося обслуговування - дуже довго чекав на офіціанта, дуже довго готували їжу і потім дуже довго розраховували. Але, безперечно, годуюсь смачно, величезні порції. Та й пиво нічогеньке... Ходили хлопці - музики. Я з переляку дав їм 100 гривень, так вони грали біля нас хвилин тридцять))) Автентичний заклад, накшталт тих пабів, які я бачив в Німеччині під час Октоуберфесту...
Дякую за допомогу, буду чекати що підкажешь...
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 13 2012, 11:22 ) *
Андрій_Бо, до речі, стосовно Старгорода. Мені не дуже сподобалося обслуговування - дуже довго чекав на офіціанта, дуже довго готували їжу і потім дуже довго розраховували. Але, безперечно, годуюсь смачно, величезні порції. Та й пиво нічогеньке... Ходили хлопці - музики. Я з переляку дав їм 100 гривень, так вони грали біля нас хвилин тридцять))) Автентичний заклад, накшталт тих пабів, які я бачив в Німеччині під час Октоуберфесту...
Дякую за допомогу, буду чекати що підкажешь...

Так почнемо:
1. Фестиваль-ресторація «Лівий берег» Львів, пр. Свободи, 28 тел.: +38 050 430 53 85 (Підвал Оперного театру з правої сторони якщо стояти лицем до входу) - є фортепіано, гостям можна грати, якщо не дуже пяні і вміють грати, щоб не "мучити" інструмент. З 21 до 23 год. там грають музиканти - в той час грати не дозволять.
2. «Найдорожча ресторація Галичини» (Масонська ложа) м. Львів, пл. Ринок, 14 (2 пов.) тел.: +38 050 430 87 83 (вхід в під'їзд і в ложу без вивіски, але все ОК, пропускають) - є рояль (старенький, але робочий) - щодна музикант приходить в ресторацію з 20 до 22 год. і на ньому там "дринькає" якщо в той час хочеш сам "подринькати" треба домовлятися з музикантом, а так то дозволяють грати, і знову ж таки умова, вміти грати, не бути сильно п'яним, не "мучити рояль.
3. Є ще рояль в ресторані Дежавю, але туди я не можу додзвонитися і уточнити (там я ніколи не був.)
4. може ще десь знайду, далі буде .....

З.І. в п.1 і 2 можу одолжити картку, якщо надумаєш замовляти там столик (а це бажано, а то можна не знайти вільного столика) от номер моєї картки ЛОКАЛЬ 0026991
Nikolyash
Андрій_Бо, дякую за допомогу. Можна буде якось в тебе позичити картку?
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 13 2012, 12:41 ) *
Андрій_Бо, дякую за допомогу. Можна буде якось в тебе позичити картку?

Без питань, коли ти приїзджаєш 20 чи 21 ????
Бо я живу не в самому Львові а в пригороді Брюховичі, не знаю як там в мене з часом буде 21, якщо все ж таки 21 то я б тобі десь у Львові залишив, ти її забереш. тел. 067 чотириста 232три, або 095 ноль нуль 59 вісім вісім вісім. Зідзвонимось, і надіюся що ще і зустрінемось.
Nikolyash
Андрій_Бо, виїжджаю 20-го, буду поїздом. Отож 21 з ранку буду у Львові. Місце зустрічі обирай сам, я якось підлаштуюся, але ж знаю тільки центр Львова)) Коли тобі краще зателефонувати? За день чи раніше/по приїзду?
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 13 2012, 13:17 ) *
Андрій_Бо, виїжджаю 20-го, буду поїздом. Отож 21 з ранку буду у Львові. Місце зустрічі обирай сам, я якось підлаштуюся, але ж знаю тільки центр Львова)) Коли тобі краще зателефонувати? За день чи раніше/по приїзду?

Та дзвони коли тобі зручно. тільки не посеред ночі smile.gif
До речі, де у Львові зупиняєтесь ???
І чи знаєш де знаходиться головна пошта (вул.Словацькаго, 1) ?????
Nikolyash
Андрій_Бо, як завжди зніму квартиру десь у центрі. Де знаходиться головна пошта не знаю, але це не проблема, знайду. А нашо мені пошта?)
StaF
Цитата(Nikolyash @ Jan 16 2012, 17:14 ) *
А нашо мені пошта?)

Письма домой будешь писать. rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Не сдержалси.
Наверное карточку там тебе оставит. Семен Семеныч...
Андрій_Бо
Цитата(StaF @ Jan 16 2012, 17:17 ) *
Письма домой будешь писать. rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Не сдержалси.
Наверное карточку там тебе оставит. Семен Семеныч...

Ха ха ха
Умница деточка. В точку !!!
Nikolyash
Андрій_Бо, я зателефоную тобі десь у четвер, домовимось, добре? Ще раз дякую!
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 17 2012, 09:38 ) *
Андрій_Бо, я зателефоную тобі десь у четвер, домовимось, добре? Ще раз дякую!

Ок звони коли тобі зручно.
І ще, якщо до піаніно чи фортепіано ти ще хочеш романтику і шик так відвідай "Ресторацію на Валовій" ]]>http://valova25.lviv.ua/]]>
Сам там ніколи не був ($$ acute.gif ), але знайомі казали що там дійсно шикарно і круто. І є піаніно ]]>http://valova25.lviv.ua/uk/gallery/categor...6-10-26-59.html]]>
Контакти:
Львів
вул. Валова, 25
тел.: (032) 235 49 73
info@valova25.lviv.ua
Nikolyash
Андрій_Бо, невже настільки дорогий? Грощі..., та грець із ними, один раз живемо)))
Дуже дякую тобі за допомогу.
maxwell
Nikolyash, в масонской ложе есть рояль. уточни там
на 3Д фото его видно даже
]]>http://welcome.lviv.ua/index.php?cat=infop...rans&id=434]]>
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 18 2012, 11:32 ) *
Андрій_Бо, невже настільки дорогий? Грощі..., та грець із ними, один раз живемо)))
Дуже дякую тобі за допомогу.

Та на скільки дорогий це все пізнається в порівнянні. Хоч порівняй от меню ]]>http://valova25.lviv.ua/uk/menu.html]]>
Може я ще просто "не дозрів" до такого ресторану, мені щось по-проще більше підходить.

Цитата(maxwell @ Jan 18 2012, 12:45 ) *
Nikolyash, в масонской ложе есть рояль. уточни там
на 3Д фото его видно даже
]]>http://welcome.lviv.ua/index.php?cat=infop...rans&id=434]]>

упс ]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?sh...t=#entry1158471]]>
Nikolyash
Андрій_Бо, laugh.gif
щось ви мене взагалі заплутали. Тож Масонська ложа і є Найдорожча ресторація Галичини?

ну переглянув я те меню шо є в них на сайті, то я хочу сказати шо звичайні собі ціни. Як за київськими мірками в порівнянні із закладами такого рівня, то взагалі ціни доступні. Всё познаётся в сравнении!
maxwell
Цитата(Nikolyash @ Jan 18 2012, 13:30 ) *
Андрій_Бо, laugh.gif
щось ви мене взагалі заплутали. Тож Масонська ложа і є Найдорожча ресторація Галичини?

ага, одно и то жеsmile.gif
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 18 2012, 13:30 ) *
Андрій_Бо, laugh.gif
щось ви мене взагалі заплутали. Тож Масонська ложа і є Найдорожча ресторація Галичини?

ну переглянув я те меню шо є в них на сайті, то я хочу сказати шо звичайні собі ціни. Як за київськими мірками в порівнянні із закладами такого рівня, то взагалі ціни доступні. Всё познаётся в сравнении!

ну я ж говорив, що все треба до чогось прирівнювати.
maxwell
Цитата(Андрій_Бо @ Jan 18 2012, 13:09 ) *

упс, не читав всю тему, тільки перше повідомленняsmile.gif
Nikolyash
меня так же интересует адресная доставка цветов (букетов) во Львове. Не интересуют композиции, а скажем, просто большой букет роз. Может кто подскажет адреса, телефончики? Так чтоб адекватно во всех смыслах - чтоб и цветы были нормальные, и цены не удивляли...
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 19 2012, 10:28 ) *
меня так же интересует адресная доставка цветов (букетов) во Львове. Не интересуют композиции, а скажем, просто большой букет роз. Может кто подскажет адреса, телефончики? Так чтоб адекватно во всех смыслах - чтоб и цветы были нормальные, и цены не удивляли...

Ну ти і романтик, ресторан, піаніно, квіти в ліжко. give_rose.gif УВАЖАЮ !!! hi.gif
Сам ніколи такою послугою не користувався, але фірм що надають такі послуги у Львові є багато
дивись тут ]]>http://www.flower.lviv.ua/]]>
тут ]]>http://www.ufl.ua/dostavka-cvetov-lviv?gcl...CFQG-zAodNxAxng]]>
чи тут ]]>http://www.kvitka.lviv.ua/]]>
або що душа побажає ]]>http://www.google.com.ua/#hl=uk&site=&...152&bih=743]]>
вибирай сам !!!
Nikolyash
Андрій_Бо, а почта эта работает в субботу???
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 19 2012, 11:13 ) *
Андрій_Бо, а почта эта работает в субботу???

працює в суботу з 08,00 до 16,00 год.
Запитаєш Мар'яну
Головна пошта знаходиться в районі 700 м. від пл.Ринок
От схема
От схема як там знайти картку в приміщенні Поштамту, на ній буде візитка Маздаклубу прикріплена
(правда художник з мене фіговий, але думаю ти зрозумієш все)
Nikolyash
Андрій_Бо, Дуже, ДУЖЕ дякую. Ще ніхто ніколи не надавав мені настільки вичерпної відповіді та допомоги. Дуже приємно що є такі добрі люди!
StaF
Цитата(Андрій_Бо @ Jan 19 2012, 11:22 ) *
От схема як там знайти картку в приміщенні Поштамту, на ній буде візитка Маздаклубу прикріплена

Вот это СЕРВИС !!! good.gif
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 20 2012, 12:07 ) *
Андрій_Бо, Дуже, ДУЖЕ дякую. Ще ніхто ніколи не надавав мені настільки вичерпної відповіді та допомоги. Дуже приємно що є такі добрі люди!

Всегда пожалуйста !!!
Nikolyash
Андрій_Бо, Дуже дякую за допомогу! Дуже сталася в пригоді і картка, і всі твої поради стосовно і ресторанів, і квітів. Як буде потрібна будь-яка допомога в Києві, звертайся, допоможу чим зможу!
Стосовно картки, то я сьогодні передзвоню. Ще раз дякую...
Андрій_Бо
Цитата(Nikolyash @ Jan 23 2012, 10:05 ) *
Андрій_Бо, Дуже дякую за допомогу! Дуже сталася в пригоді і картка, і всі твої поради стосовно і ресторанів, і квітів. Як буде потрібна будь-яка допомога в Києві, звертайся, допоможу чим зможу!
Стосовно картки, то я сьогодні передзвоню. Ще раз дякую...

картку можеш відіслати мені на робочу адресу.
там вона є на робочій візитці.
радий що зміг допомогти.

Ну...... ты звони ...... если что ....... accordeon.gif
Nikolyash
Андрій_Бо, ок, карточку на днях отправлю!
Dimon Lvov
НУ ТАК ОНА СОГЛАСНА или НЕТ???????????? Или все это зря и пианино и цветы...............
Nikolyash
Dimon Lvov, кто она и на что согласна?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.