Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Львів є хто живий?! Відгукніться.
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Клуб > Family & Events > Львов
Andriy_56
no_turn.gifКлабери Львова відгукніться


а то я всю гілку Львів перелопатив свіжих повідомлень немає ((((
пропоную тут зібратись і організувати зустріч для львова та області і всіх маздоводів які матимуть бажання приєднатись.
Андрій_Бо
Цитата(Andriy_56 @ Sep 8 2012, 11:38 ) *
no_turn.gifКлабери Львова відгукніться


а то я всю гілку Львів перелопатив свіжих повідомлень немає ((((
пропоную тут зібратись і організувати зустріч для львова та області і всіх маздоводів які матимуть бажання приєднатись.

У Львові зі збором дуже "туго"
Зимою всі мерзнуть, літом - відпочивають, а весною і осінню всі десь пропадають.
За минулий рік збиралися декілька разів, і то тільки один раз нормально (8-10 машин)
я втомився вже всіх збирати, хоч давай ти попробуй smile.gif
УДачі



Я за збір, тільки визначитися треба де і коли !!!
Andriy_56
Цитата(Андрій_Бо @ Sep 10 2012, 12:05 ) *
У Львові зі збором дуже "туго"
Зимою всі мерзнуть, літом - відпочивають, а весною і осінню всі десь пропадають.
За минулий рік збиралися декілька разів, і то тільки один раз нормально (8-10 машин)
я втомився вже всіх збирати, хоч давай ти попробуй smile.gif
УДачі



Я за збір, тільки визначитися треба де і коли !!!

((((( Чому так хочеться нормально парадом проїхатись по вулицях з гордо піднятою головою
Будем вірити в краще !!!
в мене двоє людей є (просто в неті не висять) які хочуть зустрітись
може варто з нас почати і далі ..може народ потягнеться ... леально авто у львові дуже багато що народ настільки зайнятий що не може годину другу провести в гарній компанії, тай можна шалик , пінбол... організовувати з собою брати свої половинки (можливо це проблема). Багато способів відпочинку є. Дуже шкода що все так ми ж не гірші за бмв чи навіт той же клуб рено (вони що тижня збираються).



НАРОД ДАВАЙТЕ СВОЇ ІДЕЇ ЯК І КОЛИ ВИ ХОЧЕТЕ ЗУСТРІТИСЬ.
Андрій_Бо
Цитата(Andriy_56 @ Sep 10 2012, 22:51 ) *
((((( Чому так хочеться нормально парадом проїхатись по вулицях з гордо піднятою головою
Будем вірити в краще !!!
в мене двоє людей є (просто в неті не висять) які хочуть зустрітись
може варто з нас почати і далі ..може народ потягнеться ... леально авто у львові дуже багато що народ настільки зайнятий що не може годину другу провести в гарній компанії, тай можна шалик , пінбол... організовувати з собою брати свої половинки (можливо це проблема). Багато способів відпочинку є. Дуже шкода що все так ми ж не гірші за бмв чи навіт той же клуб рено (вони що тижня збираються).



НАРОД ДАВАЙТЕ СВОЇ ІДЕЇ ЯК І КОЛИ ВИ ХОЧЕТЕ ЗУСТРІТИСЬ.

де рено збирається ?
а на рахунок маздовок то в гілці Львів є багато тем з цього питання створено, можеш перечитати та попробувати сам організувати.
Я приїду (добре було б в районі центру чи Липинського, але приємлимі і інші райони)
Lavr
привіт. знову буду у Львові 22-23 вересня, так що я не проти був би зустрітися, познайомитися))
Andriy_56
Цитата(Андрій_Бо @ Sep 11 2012, 16:19 ) *
де рено збирається ?
а на рахунок маздовок то в гілці Львів є багато тем з цього питання створено, можеш перечитати та попробувати сам організувати.
Я приїду (добре було б в районі центру чи Липинського, але приємлимі і інші райони)



\\рено зберається де саме (зараз точно не знаю) а раніше в піцерії біля франка.

\\ інфу візьму до уваги перечитаю

\\ ну в нас просто немає тоді виходу (хоть мало але хоть хтось з нашого міста) раз гості приїжать 22 -23 то ми мусимо зібратись в тих числах ( мені особисто більше підходить 22 ) , тай район Липинського теж можна на чорновола - липинського стоянка макдрайву або чого ж там вже тоді на стоянці автосалону нашого )))


Андрій_Бо
Цитата(Andriy_56 @ Sep 11 2012, 17:03 ) *
\\рено зберається де саме (зараз точно не знаю) а раніше в піцерії біля франка.

\\ інфу візьму до уваги перечитаю

\\ ну в нас просто немає тоді виходу (хоть мало але хоть хтось з нашого міста) раз гості приїжать 22 -23 то ми мусимо зібратись в тих числах ( мені особисто більше підходить 22 ) , тай район Липинського теж можна на чорновола - липинського стоянка макдрайву або чого ж там вже тоді на стоянці автосалону нашого )))

На рахунок гостей, то з Олегом я вже два рази мав стикуватися, однак як завжди щось .....
було б добре нарешті вже і зустрітися.
На рахунок МсДональдса там ми минулого року зустрічалися (особливо класно було коли в рядочок поставили 8-9 мазд від потужнішої до слабшої, ото люди увагу всі звертали тоді)
Andriy_56
Цитата(Андрій_Бо @ Sep 11 2012, 19:57 ) *
На рахунок гостей, то з Олегом я вже два рази мав стикуватися, однак як завжди щось .....
було б добре нарешті вже і зустрітися.
На рахунок МсДональдса там ми минулого року зустрічалися (особливо класно було коли в рядочок поставили 8-9 мазд від потужнішої до слабшої, ото люди увагу всі звертали тоді)

тоді я думаю що питання по місцю зустрічі вже вирішено ))) .
я ще скажу свом двом заздоводам на процентів 95 увірений що вони будуть тай їм близенько (працюють на мазда сервісі rolleyes.gif ) але ще про час треба домовитись щоб всім було зручно.
Lavr
буду нажаль без машини)
а точніше місце?)
час пропоную приблизно 18.00, якщо не проти))
Andriy_56
Цитата(Lavr @ Sep 12 2012, 10:21 ) *
буду нажаль без машини)
а точніше місце?)
час пропоную приблизно 18.00, якщо не проти))

Mcdonalds на вулиці Чорновола (Чорновола - Липинського)
Lavr
Цитата(Andriy_56 @ Sep 12 2012, 11:08 ) *
Mcdonalds на вулиці Чорновола (Чорновола - Липинського)

знайшов)) добре, що є така штука як панорами в яндекс картах)))
Andriy_56
Цитата(Lavr @ Sep 12 2012, 11:28 ) *
знайшов)) добре, що є така штука як панорами в яндекс картах)))


Добре що люди знають і вміють ними користуватись ))) а то багато просто навіть не знаю про існування такого чуда blink.gif
Andriy_56
Народ нажаль 22 числа я присутнім бути не зможу (але брат приїде на своїй) я їду до дідуся на ДН йому 90 років , самі розумієте така дата...

тому пропозиція давайте цього тижня ах як хочеться зустрітись познайомитись. Андрій ти як ?
Lavr
так можна і 23 зустрітися
Andriy_56
Цитата(Lavr @ Sep 13 2012, 11:21 ) *
так можна і 23 зустрітися

та власне що 21 числа празник і я маю привезти родичів із івано-франківська в стрий і 23 вечером їх відвезти назад а протягом цих трьох днів їх треба по всій рінді на стрийщині повозити (вони теж старші люди). Та Олег ти не перживай я думаю Андрій і мій брат приїдуть .
fara154
unsure.gif +1 Тоже обладатель
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.