Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Mazda 323F (BA) 95-98г.Заміна сайлентблоків повздовжніх тяг задньої підвіски.Фотозвіт
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Mazda Cars > Mazda 323/Protege/Familia/
yakuza
При заміні сайлентблоків поперечних тяг мною було помічено.що сайлентблоки повздовжніх тяг,якось не гармонічно виглядають,пізніше я зрозумів,що вони явно не від цьго авто,вирішено було їх замінити.Прохання не писати про те,що в оригіналі ідуть тяги взборі і про якість виробів фірми Febest,це все мені давно відомо,і ціни теж cute.gif
Отже,було придбано 4 сайлентблоки повздовжніх тяг
Нажмите для просмотра прикрепленного файла Нажмите для просмотра прикрепленного файла
також мені знадобились силіконова змазка і фен для полекшення заприсовки сайлентблоків
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
ключ обо головка на 17,монтіровка,наждачний папір для чистки від іржі обойми тяг,ну і яма pleasantry.gif
Піднімаємо авто домкратом,колесо я не знімав,не було потреби,і бачимо таку картину
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Відкручуємо болти,спочатку передній а потім задній,і спокійно витягуємо тягу з кріплення.Перевіряємо сайлентблоки
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Нагрівши сайленти феном,вобиваємо спочатку втулку,а потім і резинову частину з гільзи без особливих труднощів
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Чистимо від іржі гільзи,нагріваємо нові сайлентблоки феном змазуємо силіконом і запресовуємо в тяги задопомогою тисків або молотка D.gif
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Встановлюємо тяги на місце,змастивши самі болти.Опускаємо авто на землю і затягуємо болти.Сподіваюсь комусь допоможе.Дякую за увагу!!!!!!! hi.gif
dallasdp
yakuza, звiт good.gif clapping.gif
Додав в ]]>скарбничку]]>
yakuza
Дякую!!!Сподіваюсь,комусь допоможе.
Victor-1610
Цитата(yakuza @ Feb 9 2013, 16:48 ) *
Дякую!!!Сподіваюсь,комусь допоможе.
)) Точно поможет, спасибо))


yakuza
Вітя,привіт!!!!Дзвони,якщо треба friends.gif
pavelzp
Отличный отчет! Молодец!
Александр33
А на BF(BW) эти сайленты подойдут или там другие размеры?Кто знает где глянуть?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.