Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Куплю mazda 6
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Mazda Buy/Sale > Куплю > Автомобили
iko
Куплю mazda 6, бажано з механічною КПП. Бюджет $9500
hustlerambition
Цитата(iko @ Jul 22 2013, 21:25 ) *
Куплю mazda 6, бажано з механічною КПП. Бюджет $9500

Друг копи "ПЭСсО" unknw.gif за такой бюджет возьмешь только на коленях. Пол года назад мою мазду 6 ,2.0 на автомате 2005 года ,с ржавыми порогами,подубитой ходовой умоляли перекупы продать за 10750 зела.А что там будет за 9500-боюсь представить!
Подкопи еще хотябы полторушку баксов- это 100%!!!
einstein.gif
iko
Так то воно так, але поки пройде накопичення "ПеССо" smile.gif шукаю за доступним мені лімітом. Бо мій вірний "кінь" вже починає клеїти копита D.gif
Dron GM
iko, на autoria вариантов багатенно только 90% корчей и конструкторов hi.gif
iko
Dron GM, так, я бачив і звичайно буду дзвонити, але спочатку можливо у одноклубників щось є.
Надіюсь тут не будуть втуляти, а хоч чесно скажуть про недоліки свого авто. drinks.gif

P.S.Доречі, на що звертати увагу у мазди 6? Де самі проблемні місця по кузову, по ходовій, двигуну?
Dron GM
iko, по кузову:крылья задние арки крышка багажника (вообщем у м6 дорестайл с кузовом геммороя многовато так) масложёр двигателя (стук коленвала,шатунов) Если авто понравится гони на полную диагностику и не жалей денег купишь не плохой вариант (желательно у хозяина) перекупы отстой трупов и контрукторы перепродают search.gif
StaF
Я так понял, что и пробег должен быть не более 150 тыщ. ?
iko
Ок, дякую!
Цитата(Dron GM @ Jul 23 2013, 12:16 ) *
(стук коленвала,шатунов)
shok.gif
Цитата
Если авто понравится гони на полную диагностику и не жалей денег купишь не плохой вариант (желательно у хозяина) перекупы отстой трупов и контрукторы перепродают search.gif

Діагностика само-собою, хоча з відгуків про сервісні центри ІМХО не факт, що там поставлять повний і правильний "діагноз" smile.gif Тим більше в чужому місті можуть і на "своє" СТО завести. Ну але це вже деталі.
Дякую! drinks.gif

iko
Цитата(StaF @ Jul 23 2013, 12:27 ) *
Я так понял, что и пробег должен быть не более 150 тыщ. ?

Хех, питання цікаве.
Можна й менше smile.gif, а якщо серйозно, то з пробігом нажаль немає гарантії що не скручено.

P.S.
Моя "старенька" була придбана з пробігом 192000, скільки скрутили - тільки Богу відомо, я накатав ще 70000, і в принципі мотор ще живий, проблем не було ні разу, правда масло любить.
Більше проблем з кузовом.
Мертвая рука
Может лучше за эти деньги поискать раннюю 3-ку 2004г 1.6?
iko
Мертвая рука, такий варіант теж розглядався, але потрібен більш "сімейний" автомобіль. 3-ка мабуть буде тіснувата з малим багажником (любимо їздити на відпочинок з палаткою).
Ще як варіан дививлюсь на Mazda Premacy, Mazda MPV, Mazda 5.
Хоча особисто мені більше подобається Mazda 3 Хетчбек smile.gif
EHOT22
Цитата(iko @ Jul 23 2013, 15:57 ) *
Мертвая рука, такий варіант теж розглядався, але потрібен більш "сімейний" автомобіль. 3-ка мабуть буде тіснувата з малим багажником (любимо їздити на відпочинок з палаткою).
Ще як варіан дививлюсь на Mazda Premacy, Mazda MPV, Mazda 5.
Хоча особисто мені більше подобається Mazda 3 Хетчбек smile.gif

Незнаю как она маловата но стиральная машинка Зануси помещалась...причем в коробке да еще и в салон) Я про 3ку седан....в мпс помещаеться еще больше)
amigarik
Цитата(iko @ Jul 23 2013, 15:57 ) *
Мертвая рука, такий варіант теж розглядався, але потрібен більш "сімейний" автомобіль. 3-ка мабуть буде тіснувата з малим багажником (любимо їздити на відпочинок з палаткою).
Ще як варіан дививлюсь на Mazda Premacy, Mazda MPV, Mazda 5.
Хоча особисто мені більше подобається Mazda 3 Хетчбек smile.gif

ну незнаю.. у нас 3 хэтч, проблем с теснотой небыло, всем комфортно и все удобно..
iko
Цитата(amigarik @ Jul 23 2013, 16:45 ) *
ну незнаю.. у нас 3 хэтч, проблем с теснотой небыло, всем комфортно и все удобно..

EHOT22, amigarik, на рахунок тісноти це моя суб"єктивна думка сформована на основі відгуків власників мазди3. Більшість з них стверджують, що заднім пасажирам мало місця для ніг, а високим ще й стеля заважає.
Сам я не їздив на цій моделі, тому орієнтуюсь тільки по відгукам і нікого не хочу образити.
es-335
Цитата(amigarik @ Jul 23 2013, 16:45 ) *
ну незнаю.. у нас 3 хэтч, проблем с теснотой небыло, всем комфортно и все удобно..

И у нас smile.gif
Wesst
Цитата(Мертвая рука @ Jul 23 2013, 15:28 ) *
Может лучше за эти деньги поискать раннюю 3-ку 2004г 1.6?



За такую сумму и тройку найти живую нереально, к сожалению vava.gif .
hustlerambition
Цитата(Wesst @ Jul 23 2013, 23:35 ) *
За такую сумму и тройку найти живую нереально, к сожалению vava.gif .

а 6ку реально???? mega_shok.gif
Wesst
Цитата(hustlerambition @ Jul 24 2013, 08:36 ) *
а 6ку реально???? mega_shok.gif


А 6-ку в тем более нереально, хотя все может быть. Желаю ТС удачной покупки!
Kolya M3
Цитата(Wesst @ Jul 23 2013, 23:35 ) *
За такую сумму и тройку найти живую нереально, к сожалению vava.gif .


реально, я продал дешевле, 2006, 1,6АТ, более чем живая, на то были свои причины. но попадется ли тебе такой вариант, маловероятно.
iko
Kolya M3, Wesst, hustlerambition, стільки оптимізму D.gif
Wesst
Цитата(iko @ Jul 25 2013, 22:19 ) *
Kolya M3, Wesst, hustlerambition, стільки оптимізму D.gif


Да мы такие D.gif
Имхо нужно добавить к бюджету хотя бы 1000$, тогда найти живую машиину будет намного больше шансов.
iko
Цитата(Wesst @ Jul 28 2013, 17:31 ) *
Да мы такие D.gif
Имхо нужно добавить к бюджету хотя бы 1000$, тогда найти живую машиину будет намного больше шансов.

Ну так, моя ціна 9500, ваша 10500, на 10000 зійдемось smile.gif
Звичайно клуб не той, але розгляну пропозиції по Subaru Legacy, седан від 2001р, бажано ручка.
Також Mazda 3 - бажано 2,0 ручка, Mazda 626 GF 2,0 седан, однозначно ручка, 2001-2002р.
Wesst
Цитата(iko @ Jul 28 2013, 22:14 ) *
Ну так, моя ціна 9500, ваша 10500, на 10000 зійдемось smile.gif
Звичайно клуб не той, але розгляну пропозиції по Subaru Legacy, седан від 2001р, бажано ручка.
Також Mazda 3 - бажано 2,0 ручка, Mazda 626 GF 2,0 седан, однозначно ручка, 2001-2002р.



У меня Лансер 9 red.gif , ноесли будет наслуху хороший Ваш вариант, отпишу здесь!
iko
Цитата(Wesst @ Jul 29 2013, 19:52 ) *
У меня Лансер 9 red.gif , ноесли будет наслуху хороший Ваш вариант, отпишу здесь!

Ок, дякую! А то я вже замучився оголошення лопатити smile.gif
Просвітіть будьласка, ESP у всіх дорестайл/рестайл комплектаціях mazda 6?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.