![]() |
Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )
|
|
Название темы должно обязательно начинаться с полного имени модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda 3: как заменить воздушный фильтр?.
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !
Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!
![]() |
![]()
Сообщение
#1
|
|
Группа: Новичок Сообщений: 35 Регистрация: 14.12.2013 Из: львів Спасибо сказали: 0 раз(а) Авто: mazda 3 ![]() |
Усім привіт. Недавно придбав авто Мазда 3 1,6 АКПП 2006р. і постало питання по заміні масла в коробці. Трохи пошуршавши в неті по даному питанні і задзвонивши на оф. дилера Мазди "захід-моторс" у Львові (оскільки тут живу) та до колишнього оф. дилера "Гелікон" отримам одну і туж відповідь - можлива лише часткова заміна масла без фільтра або з ним ( на сьогодні пробіг 94 тис. тому сказали що можна без фільтра). Вартість робіт в обидвох була однакова - 70грн., тому вибрав той що було блище - Гелікон. Навіть попав до тогож майстра в якого попередній всласник частково обслуговувався. Процедура виявилась досить банальна - відкрутили пробку, злили масло (світло коричневого кольору), закрутили пробку і залили свіже. Коли я запитав "А чи непотрібно зняти піддон і почистити його" то отримав досить катигоричну відповідь "А нашо??. Непотрібно!!!!" На усю процедуру пішло 3.3-3.4 л ATF - хоча по телефону сказали що треба 5л. Після прогріття масла в коробці (на підйомнику, хвилин 15) заміряли рівень - виявилось трошки більше (на 2-3мм) від верхньої позначки в 65С. Але майстер зказав "що це нічого і навіть специалісти по АКПП рекомендують лити трошки більше масла" - це мене трохи насторожило, але оскільки люди займаються маздами не один день - то їм видніше. Покатавшись декілька днів вирішив перевірити рівень масла в коробці і тут відбуваються якісь чудеса - ча на "гарячу" чи на холодну машину яка добу простояла в гаражі - рівень масла завжди вище від кінцевика з мітками, на 1-3мм заходить на тросик.
Звідси в мене виникають питання: 1. чому такий рівень масла? 2. чому неможливо провести повну заміну масла? 3. незняття піддона при частковій заміні - це нормально чи пофігізм (небажання замазатись) майстра? Судячи по відео з ютубу навіть через 50тис. на піддоні збирається всяка "гадость" - і звітси ще одне питання: 4. наскільки корисна (чи ні) така заміна? Буду вдячний за відповідї, а то воно мені спати недає. |
![]() |
|
![]() |
![]()
Сообщение
#2
|
|
Группа: Новичок Сообщений: 35 Регистрация: 14.12.2013 Из: львів Спасибо сказали: 0 раз(а) Авто: mazda 3 ![]() |
Після довгих роздумів проблему з рівнем ATF в коробці вирішив побороти так - взяв шприц 20 та трубочку тоненьку і через горловину куди вставляється щуп почав потрохи витягувати. Робив це в вдекілька етапів:
1 - витягнув 200мл ATF і декілька днів поїздив (поїздки короткі по 5-7 км.) щоб відчути чи щось поміняється - результат: перемикання автомата непомінялось, рівень на прогрітій машині всерівно зашкалював. 2 - витягнув ще 100мл ATF і декілька днів поїздив - результат: перемикання автомата на 1-2 передачі стало плавніше (хоча дружина невідчула), рівень на прогрітій машині дойшов до місця прикріплення мірки до тросика щупа. 3 - витягнув ще 250мл ATF вчора - результат: перемикання автомата я вважаю стало всеж трохи "лекшим", рівень на прогрітій машині десь посередині позначки в 65С.. Звідси напрошується висновок - нафіга мені такий сервіс, за який я плачу гроші, а вони до такої відповідальної справи ставляться так халатно. В результаті потрачено гроші, багато часу і як завжди - поки незробиш сам то добре небуде. На фото видно к-сть злитої ATF - незнаю як на таку кількісь можна було промахнутись. Для себе зробив наступний висновок - як трохи розберусь з роботою і появиться вільний час, то проведу ще одну часткову заміну ATF та фільтра але вже сам. Сообщение отредактировал Igor9902 - Jan 17 2014, 08:41
Прикрепленные файлы
|
![]() |
|
![]() ![]() |
![]() |
Текстовая версия | Сейчас: 5th August 2025 - 08:58 |