Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Название темы должно обязательно начинаться с полного имени модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda 6: как заменить воздушный фильтр?.
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

> Хто яку моторну оливу заливає?, вибір оливи
Alienss
сообщение Apr 19 2023, 20:07
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 53
Регистрация: 29.12.2015
Из: Дніпро

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 6 2012



Товариство, а хто яку оливу собі заливає в автівки? Нещодавно купив собі мазду 6 (2012 рку) яку в неї оливи варто заливати ціна/якість. А то ціни зараз на моторну оливу кусаються хочу знайти якийсь баланс в цьому питанні, дякую!
Go to the top of the page
Вставить ник Alienss в ответ
+Quote Post
 
Start new topic
Ответов
Warior
сообщение Apr 23 2023, 15:28
Сообщение #2





Группа: Новичок
Сообщений: 49
Регистрация: 22.08.2013
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 6 ( дорестайл)
Имя: Ваня



Цитата(Alienss @ Apr 19 2023, 21:07 ) *
Товариство, а хто яку оливу собі заливає в автівки? Нещодавно купив собі мазду 6 (2012 рку) яку в неї оливи варто заливати ціна/якість. А то ціни зараз на моторну оливу кусаються хочу знайти якийсь баланс в цьому питанні, дякую!

Я останні кілька років їжджу на Shell Helix HX8 ECT 5W-30 , допуски є необхідні ну і за ціною воно мене влаштовує. Єдиний момент, на Шелл, як і на інші брендові олії, багато лівака у нас продають. Тому якщо купуватимеш, обов'язково перевіряй каністру, щоб оригінал або купувати в оф.постачальників на сайті Шелл є список. Я собі через офіційний original helix store замовляю, там точно питань не буде оригінал чи ні.
Прикрепленные файлы
Прикрепленный файл  img1.jpg ( 112.19 килобайт ) Кол-во скачиваний: 6
 
Go to the top of the page
Вставить ник Warior в ответ
+Quote Post
Alienss
сообщение Apr 26 2023, 14:34
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 53
Регистрация: 29.12.2015
Из: Дніпро

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 6 2012



Цитата(Warior @ Apr 23 2023, 16:28 ) *
Я останні кілька років їжджу на Shell Helix HX8 ECT 5W-30 , допуски є необхідні ну і за ціною воно мене влаштовує. Єдиний момент, на Шелл, як і на інші брендові олії, багато лівака у нас продають. Тому якщо купуватимеш, обов'язково перевіряй каністру, щоб оригінал або купувати в оф.постачальників на сайті Шелл є список. Я собі через офіційний original helix store замовляю, там точно питань не буде оригінал чи ні.

Дякую подивлюсь, на неї зараз ще й сейл є, взагалі чудово. Можна залити спробувати, по допускам наче підходить. За підробку в курсі, давно сам масло купую, чому СТО не довіряю розливному з бочок, хоча може воно такої ж якості. Який інтервал від заміни до заміни на цьому Шелл у вас?
Go to the top of the page
Вставить ник Alienss в ответ
+Quote Post

Сообщений в этой теме


Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 9th June 2024 - 16:21