Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Название темы должно обязательно начинаться с полного имени модели авто и доносить до пользователя основную суть темы. К примеру:
Mazda 6: как заменить воздушный фильтр?.
Для создания тем о купле/продаже предназначен подфорум Mazda Buy/Sale !

Флуд и оффтоп запрещены!
За создание тем купли/продажи - сразу +20%!

> Хто яку моторну оливу заливає?, вибір оливи
Alienss
сообщение Apr 19 2023, 20:07
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 53
Регистрация: 29.12.2015
Из: Дніпро

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 6 2012



Товариство, а хто яку оливу собі заливає в автівки? Нещодавно купив собі мазду 6 (2012 рку) яку в неї оливи варто заливати ціна/якість. А то ціни зараз на моторну оливу кусаються хочу знайти якийсь баланс в цьому питанні, дякую!
Go to the top of the page
Вставить ник Alienss в ответ
+Quote Post
 
Start new topic
Ответов
Warior
сообщение May 15 2023, 09:41
Сообщение #2





Группа: Новичок
Сообщений: 49
Регистрация: 22.08.2013
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 6 ( дорестайл)
Имя: Ваня



Цитата(Alienss @ Apr 26 2023, 15:34 ) *
Дякую подивлюсь, на неї зараз ще й сейл є, взагалі чудово. Можна залити спробувати, по допускам наче підходить. За підробку в курсі, давно сам масло купую, чому СТО не довіряю розливному з бочок, хоча може воно такої ж якості. Який інтервал від заміни до заміни на цьому Шелл у вас?

Я міняю HX8 ECT 5W-30 раз десь в 10 000км, але в мене десь 50% пробіг трасі і 50% якщо їздив би тільки по місту то мабуть міняв би десь на 7-8 тичячах. Так я його по допускам саме і обирав, для мого двигуна воно як раз і рекомендовано. Ну і мотор на ньому чистий, під кришку періодично заглядую коли контролю рівень оливи 1-2 раза в місяць. Тому вирішив поки залишитись на ньому, не бачу сенсу міняти на щось інше.
Цитата
Враховуюче вищенаведене я поступив наступним чином:
Після пригону авто в Україну одразу зробив заміну для ""промивки"" заливши Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, проїхав на ньому 1500 міль, злив. Залив наразі Shell Helix Ultra SP 0W-20 і надалі буду заливати його. Проїхав вже близко 4,5 тісяч все ок.

Ну ультра звісно краще, тут і сперичатись нема про що, я просто обрав звичайну HX8 ECT 5W-30 по співвідношенню ціна/якість.
Go to the top of the page
Вставить ник Warior в ответ
+Quote Post
Alienss
сообщение Jun 12 2023, 13:43
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 53
Регистрация: 29.12.2015
Из: Дніпро

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 6 2012



Цитата(Warior @ May 15 2023, 10:41 ) *
Я міняю HX8 ECT 5W-30 раз десь в 10 000км, але в мене десь 50% пробіг трасі і 50% якщо їздив би тільки по місту то мабуть міняв би десь на 7-8 тичячах. Так я його по допускам саме і обирав, для мого двигуна воно як раз і рекомендовано. Ну і мотор на ньому чистий, під кришку періодично заглядую коли контролю рівень оливи 1-2 раза в місяць. Тому вирішив поки залишитись на ньому, не бачу сенсу міняти на щось інше.

Ну ультра звісно краще, тут і сперичатись нема про що, я просто обрав звичайну HX8 ECT 5W-30 по співвідношенню ціна/якість.

Доречі лазив по розетці там на зараз на Шелл ультра знижка 4л за ціною 5 в оріджінал хелікс стор. Але я вже собі залив зараз HX8 ECT 5W-30, думаю може ультру взяти в запас, думаю не пропаде)))
Go to the top of the page
Вставить ник Alienss в ответ
+Quote Post

Сообщений в этой теме


Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 10th June 2024 - 00:25