![]() |
Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )
|
|
Этот раздел предназначен для неформального общения между посетителями форума, которое не годится для любого другого раздела. Просьба размещать юмористическую, деловую и "организационную" информацию в специальных подразделах.
ЗАПРЕЩЕНО:
1. Оставлять в разделе сообщения и файлы, содержащие оскорбительную, призывающую к насилию, разжигающую национальную рознь, и расовую вражду, а также любую другую информацию, которая противоречит морально-этическим нормам.
2. Использовать нецензурную лексику.
![]() |
![]()
Сообщение
#1
|
|
Группа: MAZDAвод Сообщений: 337 Регистрация: 25.01.2025 Из: Киев Спасибо сказали: 0 раз(а) Авто: Mazda 35 ![]() |
П’ю безкофеїнову вже тиждень і не розумію, чи реально є різниця. Смак інколи нормальний, інколи плоский, а іноді ніби легенько бадьорить. Це справжня різниця у зерні і методі обробки чи суто маркетинг і самонавіювання?
|
![]() |
|
![]() |
![]()
Сообщение
#2
|
|
Группа: MAZDAвод Сообщений: 337 Регистрация: 25.01.2025 Из: Киев Спасибо сказали: 0 раз(а) Авто: Mazda 35 ![]() |
На смак впливають метод декофеїнації і обсмаження. Водний або CO₂ метод зазвичай краще зберігають ароматичні сполуки, тоді як розчинники можуть забирати не лише кофеїн, а й частину смаку, через що виходить тьмяніше. Ще момент, що темні обсмаження в декафі часто підкреслюють гіркоту, а середні чи світлі лишають більше солодкості і кислотності.
|
![]() |
|
![]()
Сообщение
#3
|
|
Группа: MAZDAвод Сообщений: 338 Регистрация: 25.01.2025 Из: kiev Спасибо сказали: 0 раз(а) Авто: Mazda 35 ![]() |
На смак впливають метод декофеїнації і обсмаження. Водний або CO₂ метод зазвичай краще зберігають ароматичні сполуки, тоді як розчинники можуть забирати не лише кофеїн, а й частину смаку, через що виходить тьмяніше. Ще момент, що темні обсмаження в декафі часто підкреслюють гіркоту, а середні чи світлі лишають більше солодкості і кислотності. Я теж пробував багато варіантів і скажу одне: маркетинг тут присутній, але не все, різниця не вигадана. Щоби обрати справді “не для виду” декаф, дивися на метод декофеїнації (CO₂ чи водний метод краще), на сорт зерна (високоякісна арабіка), ступінь обсмаження (середній чи світлий), свіжість обсмаження і умови зберігання (герметично, темне місце), а при приготуванні контролюй температуру води (90-94 °C), помел (не занадто дрібний), час екстракції. Якщо хочеш, можу підказати конкретні варіанти декафу, що максимально близькі до звичайної кави, і розповісти, як відрізнити якісні від “стандартних”, коли будеш дивитись каву без кофеїну на сторінці кава на ]]>https://maudau.com.ua/category/kava/kofein=bez-kofeinu]]> зверни увагу на ті варіанти, де описують метод та аромат, і тестуй по одному сорту, щоб побачити різницю. ![]() |
![]() |
|
![]() ![]() |
![]() |
Текстовая версия | Сейчас: 16th October 2025 - 22:42 |