Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику siroshka ::: Спасибо сказали: 156 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jan 22 2014, 16:21 вопрос по планшету
Login, посмотри на самые тяжелые приложения - в некоторых можно перенести рабочие данные на карту (а их бывает сотнями метров). Но это не решает глобальной проблемы ведроидов.
С подобной бедой столкнулся на телефоне (гнусмас с3). Перепробовал много всего: от переноса всего возможного на карту (купил 10 класса, самую быструю из того, что было в магазине), до кастомных прошивок (миуи, омега и т.д.). В конце концов с помощью товарищей попытался освободить RAM путем перенесения "непереносимого" на внешнюю память. Выражаясь человеческим языком - издевались над телефоном, как могли. Сделал вывод: если ты не гуру и не фанат извращений над аппаратом - ну его в пень. Если прирост и наблюдается, то не на долго. Но почти всегда это чревато негативными последствиями sad.gif То процессы начнут падать, то игрушки будут вылетать без причин, то еще какая нестабильная беда.

Дело конечно твое, можешь получить рут, поизвращаться над прошивками, менеджерами памяти, оптимизаторами. То лично я в таком смысла не вижу. Если андроиду уже не хватает памяти - пора менять девайс. И это, я так догадываюсь, основная цель производителей.
Login,
Jan 21 2014, 11:29 В помощь модерам!
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=86937]]> - говорят, можно закрыть
YuraL,
Jan 20 2014, 11:18 Парфюмерия - оригинал и лицензия
Максу благодарочко за помощь в выборе и доставку!
Max-3,
Jan 8 2014, 12:22 Щетки для СХ-5
Цитата(Cn011282pal @ Jan 5 2014, 20:06 ) *
взял на Пшеничке (рядом живу) - 472 грн. Я прозрел, пол штуки!!! angry.gif

ты удивишься цене на сетку в багажник (та же резинка с трусов, только черная и сеточкой - полторушка) - официялы, что сних взять


Цитата(Cn011282pal @ Jan 5 2014, 20:06 ) *
Может кто знает, какие можно взять (которые будут даже лучше оригинальных rolleyes.gif ), где и за сколько?

]]>http://www.dvorniki.ua/dvorniki/mazda/cx-5/s-2011-go/bytwo]]>

Trico Hybrid - ооочень понравились
на крайняк Bosch Aerotwin - проверено, на год должно хватить

и еще тут как-то проскакивал совет - капля суперклея на защелку лишит покращувачей потенциального заработка
Cn011282pal, mrMad-Cat,
Dec 16 2013, 16:29 Уронил лампочку внутрь фары
вот такой штуковиной можно попробовать: ]]>http://www.rukoyatka.com.ua/derzhatel-magn...00-mm--562.html]]>
там на наконечнике магнит нормальный (несколько кг выдерживает)
можно обмотать тканью ,чтобы отражатель не поцарапать

если что, подобная цацка в бардачке лежит
SHIP,
Nov 25 2013, 17:21 В помощь модерам! yats_13,
Nov 21 2013, 19:20 В помощь модерам!
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=88264]]> - перенести из Куплю в Продам
YuraL,
Oct 7 2013, 15:57 В помощь модерам!
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=85201]]> - куплено, разрешают закрыть
Yury,
Oct 7 2013, 12:22 В помощь модерам! yats_13,
Sep 25 2013, 15:20 Кто умеет фотоЖопить?
хюндаївські гарніші
IcE MaN,
Sep 24 2013, 15:04 Покраска авто, рихтовка, ремонт кузова автомобиля, Киев =Пегас Авто=
Хочу поблагодарить ребят (хоть и с опозданием) за то, что вернули в исходное красивое состояние порог и бампер. Результат оказался лучше и дешевле, чем ожидалось good.gif

Отдельный респект Юре за консультацию и организацию всего процесса. Был рад встрече! Удачи в будущих планах! wink.gif
ok5,
Sep 3 2013, 09:12 Автозапчасти и аксессуары на Японские Корейские Европейские и др. авто. Кузов, оптика, фильтра, масла, ходовая, тормозная сист...+ подкрылки NOVLINE
Артур, спасибо за помощь в выборе и оперативность! friends.gif
Artyr,
Aug 28 2013, 15:36 ДОЧКА ПОПРАВЛЯЕТСЯ!!!
Відправив трішки.
Тримайтесь!
loros, talimon,
Aug 6 2013, 13:57 сумка Dakine
Сумка оказалась красивше, чем на фото good.gif
Стас, был рад знакомству friends.gif
granik,
Jul 31 2013, 10:14 Удлинитель поворотов
Цитата(Oneill @ Jul 31 2013, 11:06 ) *
А что это за зверь такой? pardon.gif

Легкое касание поворотника (без фиксации) вызывает автоматическое трехкратное моргание поворотниками.

Очень приятная мелочь при перестроении.
Oneill,
Jul 17 2013, 17:22 нужна консультация по дтп
В любом случае данные второго участника, чем больше, тем лучше: ФИО, паспорт, права, телефон и т.д.
Если ДТП не шибко серьёзное и можно снять деньги с водителя фуры - вам повезло. Иначе только в судебном порядке.
Если все-таки у него найдётся цивилка - внимательно посмотрите на размер франшизы. Если есть - вы в праве требовать её сразу же.

Цитата
так как машина на гарантии

Повреждения ДТП гарантия не покрывает.

Моменты, связанные с судом, пусть юристы советуют.

Удачного вам решения проблемы!
amigarik,
Jul 15 2013, 10:09 В помощь модерам!
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=83894]]>
просят удалить (закрыть)
-Олегджан-,
Jun 25 2013, 15:13 Приватбанк - бандюкова конторка
* дана історія - власний досвід, висновки суб'єктивні, але в ній ані краплі вигаданого!

Усім відомо, що нічого доброго від Приватбанку чекати не варто. І я вже давно був у цьому переконаний. Але біда в тому, що коли організація відкривала мені ПП, то рахунки були зареєстровані саме в цій фінансовій установі.

Траплялися періодичні ахтунги, але послати їх к чортям не давала велика кількість банкоматів і більш менш доступні онлайн сервіси. Ще більше не хотілося закривати рахунок, адже в наших банковських системах це ще та історія.

Смс-очка

Я б і далі терпів дрібні пакості, які виникали з періодичністю зміни дівочого настрою, якби не прикра смс, яку я отримав 2 тижні тому. Повідомлення було таким

Цитата
ФИЛИАЛ "РАСЧЕТНЫЙ ЦЕНТР", ОТДЕЛЕНИЕ N ** (****). ВОЗВРАТ СО СЧЕТА 2605 НА СЧЕТ 2600. ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТI ЗА РОЗРАХУНКОВО-КАСОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗГIДНО УГОДИ *** N ********** ВIД **.**.2007 СПИСАНИЕ С КАРТОЧНОГО СЧЕТА.


Оскільки ніяких комісій до цього в мене не знімали. Я навмисне виділив рік - 2007, т.т. за цей період не можливо було би таке не помітити. І спочатку навіть подумав - не біда: Глюканула система; зателефоную, насварюся і гроші повернуть (були випадки, все поверталось).

Онлайн допомога.

Спочатку писав у чат. Двічі... Хто не знає, що таке онлайн чат у приватбанку, той щаслива людина! Щоб вирішити питання, потрібно написати зо три рази питання, на яке спочатку реагує приватБот (найтупіша істота у всесвіті), потім доводиться довгенько так чекати, доки нарешті з'явиться дівчинка/хлопчик зі служби підтримки, уважно вислухає і хвилин через 10-15 скаже "Подождите, соединяю вас со специалистом по вашему вопросу". Така ітерація іноді повторюється по 2-3 рази, в результаті чого складається враження, що ти спілкуєшся з третиною персоналу служби підтримки. Коли, нарешті, мій спеціаліст з'являється на лінії, нерідко трапляється так, що від вас вимагатимуть ввести всі мислимі та немислимі дані (ІПН, Паспорт, номер телефону, номер картки, рахунку, картки-ключа і т.д., і т.п.) Скажу відверто - вони таки намагаються допомогти, іноді навіть допомагають. Але частіше посилають "на небо за зірочкою", себто у відділення. search.gif

У самому відділенні, спілкуючись з працівниками, відповідь на запитання можна вирішити трошки швидше. Але й там бувають цікаві моменти. Черги я не враховую ("електронна черга" - це точно не про прриватбанк). Якось я міняв картку. Треба було просто перевипустити картку, і все! У банкоматі написало - у будь-якому відділенні за 15 хвилин. Прийшов у відділення, через годину з хвостиком вийшов, як після візиту до зубодера: всунули мені нову картку, карту-ключ, кредитку (я опирався, але сказали, що без неї НЕ ЗМОЖУ активувати інші картки) і кредитку "для друга". А коли це все заводили, то ввели в систему мій ІПН з помилкою, в результаті чого я став фінансовим імпотентом на півтора тижні, доки не виправили помилку (що таке валідація введення даних програмісти приватбанку теж не знають).

Нежданчик
Після пари-трійки годинних переговорів у чатах (безрезультатних) я вирішив дзвонити до "персонального менеджера". Персональний менеджер - це така собі тьотінька для "биття", суть посади якої (принаймні таке враження склалося в мене) полягає у тому, щоб вислуховувати скарги таких телепнів як я (як ще назвати людину, в якої на рівному місці спід-носу хапанули півтори штуки, при цьому мотивували все "правильністю своїх вчинків"). Тітонька сказала: "Все правильно! З вас вираховували по 150 гривень щомісяця за обслуговування." Я питаю: "З якої такої такої лисої радості?". Тітонька протараторила заготовочку, буцім-то я підписав угоду, згідно якої з мене знімали кошти, але раніше не могли, оскільки там не було достатньої суми (не хочу мірятися фінансовими геніталіями ,але на моєму рахунку щомісяця було більше 150 грн.). І, що цікаво, зняли саме зараз і за 10 місяців!
Задавши декілька запитань, я зрозумів, що персональний менеджер увімкнула "автопілота" і далі розмовляти немає сенсу. Пішов у фіндепартамент з'ясовувати глибину дупи, у якій опинилися мої чесно зароблені грошенятка. Дупа виявилась глибокою. Тому що, як виявляється, банк (як завжди в Україні) може в односторонньому порядку змінити умови обслуговування рахунків, попередивши клієнтів. Але попередити "будь-яким зручним для банка способом"! У даному разі "зручним способом" для приватбанку є їхній форум новин, де вони викладають попередження про заплановані пограбування своїх вкладників. Звісна річ - кожен свідомий громадянин нашої Держави прокинувшись відкриває сайт новин приватбанку, щоб ознайомитись з найближчим фінансовим майбутнім! Тому прощення мені немає...

Це стало останньою краплиною мого терпіння цієї бандюкової машини. І як тільки повернеться з відпустки колега, піду закривати рахунок, попутно написавши скаргу і заяву про повернення грошей. Якщо мені повернуть хоч половину, я напевне почну святкувати нову визначну дату. Щороку! Назву це "Днем чесного банку".

Про статистику
Приватбанк позіціонує себе крізь, як банк №1, опираючись на статистику. Ось як вона робиться. Припустимо є 2 банки, кожен з яких випустив по 10 кредиток. Але у першому на кінець року лишилося лише 2, а в другому - 9. Відповідно другий банк - кращий. Була в мене кредитка приватівська. І не просто кредитка, а ГОЛД карта! Коли настали скрутні часи, перестав я користуватися кредитним лімітом, погасив заборгованість і залишив її на полиці. Пізніше отримав смс, що строк дії карточки скінчився, а перевипускати її не будуть - так вирішили свжтлия ліко комісія. Ну й бабця з воза - мустангам веселіше. Пройшло років зо три (якщо не більше). Приходить смс, аби я поквапився, тому що за 2 місяці за обслуговування моєї "золотої рибки... тю... кредитки" з мене знімуть багацько грошей (ясєн пеньок - ВІП карта, а не якась задристана простенька полуничка!). Побіг я у відділення (як сьогодні пам'ятаю - 2 числа), а там кажуть - пішов ти... сорі "зверніться, будь-ласка, у відділення, де відкривали картку". Питаю (чемно): "А чи знаєте ви, шляхетна пані, де зараз те відділення?" На що пані сказала: "Переїхало у Дніпропетровськ"! energy.gif

Зробивши страшні очі, я почав наполегливо умовляти прийняти заяву на закриття картки. Сказали, щоб прийшов на початку наступного місяця... Поспішав на роботу і не хотів псувати собі довго настрій.

Згодом спробував зробити це у Вінниці, коли гостював у батьків. У першому відділенні мене не прийняли, тому що в них "не було відділення для обслуговування тримачів голд карт", у другому не змогли закрити, тому що була заборгованість у розмірі 39 копійок. Але то все дрібниці. Згодом закрили. Ось звідси і береться статистика - неможно просто так взяти і закрити кредитку у приватбанку.


Завершення
Я не чекаю співчуття чи розуміння. Хочу лише попередити: друзі, якщо у вас ненароком є рахунки у приватбанку - будьте пильними, щоб вас не обікрали, так як мене. Усі ті статистичні дані про "банк №1" - то вимощена зефіром дорога в пекло. І, можливо, цю історію прочитають високоповажні представники приватбанківської еліти і спитають самих себе: "Невже ми, вельмишановні жителі фінансового олімпу, дійсно спустилися до методів заробітку наперсточника. Невже не лишилось ані краплі гідності, самоповаги, шляхетності"?

Я ще не каліка, грошей зароблю, а зло рано чи пізно повертається ... причому в рази сильніше.


Будьмо чесними!
Усім добра!


Чмоки


п.с. при написання даного тексту жоден приватбанк не постраждав...
era, july,
Jun 17 2013, 08:51 Парфюмерия - оригинал и лицензия
Макс, ты где пропал? Я тебе в личку писал ))
Max-3,
May 31 2013, 13:14 Ищу работу.
Цитата(Serzh108 @ May 24 2013, 13:11 ) *
Интересует вакансия(для сына) программиста С++, С#. Окончил мех-мат. КНУ им. Шевченко. Опыт работы - немного более 2-х лет.


ответил в личку
Serzh108,
May 30 2013, 22:12 В помощь модерам! yats_13,
May 14 2013, 16:16 Японцы vs. корейцы
Парни, чего вы тут словоблудие развели?

Есть такая штука - калькулятор. Эта комплектация на сегодняшний день у официалов стоит 330600, что в переводе будет около 41325 баксов. А 4 тысячи пробега - это новый автомобиль. И если кто-то ищет именно и40, то предложение интересное (после торге wink.gif)

Инсигния может и дешевле, но с какого лысого равнять пацанячую игрушку для поганять с бибикой совсем другого класса и назначения. Ладно, если бы тут женезис купе продавали. И вообще для этого есть отдельная тема про настоящее ипонской и немеццкое качество.

А про потерю 15-20% будете рассказывать, когда будете свою машину продавать.

То, что цена не такая, как хотелось бы - факт. Но использовать аргумент "фигня, потому что не инсигния" - логика, как "мама, фура задавила".
MONOLIT333, San4os,
Apr 29 2013, 22:52 В помощь модерам! YuraL,
Apr 28 2013, 13:16 Покраска авто, рихтовка, ремонт кузова автомобиля, Киев =Пегас Авто=
Немного с "зіпізнінням" но лучше позже wink.gif
Огромное спасибо за помощь сотруднице - девушка осталась довольна и качеством работы, и сервисом!
Юре отдельный сенк за организацию всего friends.gif
ok5,
Apr 23 2013, 18:07 В помощь модерам! YuraL,

6 страниц V  < 1 2 3 4 > » 

RSS Текстовая версия Сейчас: 29th April 2024 - 04:46