Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику Тарік ::: Спасибо сказали: 14 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Jan 21 2015, 12:21 Двигатель Z5
Цитата(Harrower @ Jan 21 2015, 11:23 ) *
чот сомнительные какие-то отзывы.. сам достаточно долго заказываю запчасти у Миши (порядка 2 лет) и никаких проблем никогда не возникало, уверен тоже самое скажет почти любой маздавод на данном форуме, репутация достаточно высокая для ваших, мягко сказать, надуманных выражений.

Теж підтримую Мішу! Абсолютно нормальний, адекватний чоловік. Завжди є розуміння в будьяких нюансах...
Alpine,
Jan 3 2014, 19:13 Які високовольтні провода вибрати mazda 323 BA 1.5
NGK!!! Теж колись стояв перед вибором...Ставив від відчизняних авто, комбінував, короче дурницями займався - хотів зекономити...Потрять раз на порядні провода - і забудеш що то таке...
P.S. Зновим роком!
yakuza,
Sep 15 2013, 11:05 323F BA
хитрий б ть твій сварщик....
llsandro,
Apr 9 2013, 15:12 Датчик КПП (не включаются огни заднего света)
Цитата(Jast @ Apr 9 2013, 15:59 ) *
И как, помогает? biggrin.gif

ну...... головне - вчасно свалити....
По аватарці бачу - пересів на МПС? Вітаю )))
Jast,
Dec 2 2012, 21:23 Вопрос по дворникам 323 Ф ВА
І так...ревізія та ремонт трапецій склоочисника
1 Відкриваємо кришку капота, знімаємо ущільнювач
[attachment=83747:IMAG0201.jpg]
2 знімаємо заглушки болтів, і відкручуємо...
[attachment=83748:IMAG0198.jpg]
3 Знімаємо решотку. Вона кріпиться саморізами під хрестову викрутку, бачимо таку картину
[attachment=83749:IMAG0202.jpg]
4 У мене розсипався пластмасовий шарнірчик. Його замінив (успішно, з невеличкими доробками) від ваз 10-ки. В механізмі склоочисника мазди є 2 типи круглих шарнірів: більші - на короткій тязі (для них якраз підходять пласмасові шарніри від 10ки), і менші - знаходяться на довгій тязі, у мене вони цілі, тому колхозом незаймався...
[attachment=83750:IMAG0204.jpg]
саме цей круглий шарнір маю на увазі...
Були ще ідеї взяти механізм від ланоса, але в наявності небуло (треба було замовляти...).
тут більш менш все зрозуміло
5 знімаю втулки поводків трапецій, для ревізії...
результат-одна норма, друга-дивіться самі:
[attachment=83751:IMAG0206.jpg]
В неті знайшов подібну від ланоса, в реалі ніхто окремо непродає - тільки в зборі з механізмом. До речі в неті ціна на втулку - 35 грн.
На розборках теж нічого незнайшов, мож не так активно шукав...
Вирішив проблему наступним чином:
зняв під наглядом серйозного інженера розміри штангелем, накинули креслення, і через два дні деталь готова. Коли робили заміри, виявилось, що втулка пасажира і водія відрізняються...тому треба враховувати таку особливість.
Ось що вийшло
[attachment=83752:IMAG0214.jpg]
фото в порівнянні зі старою...
[attachment=83753:IMAG0212.jpg]
як видно з фото, вал рухається в капролоновій втулочці. В ідеалі має бути бронзова, але маємо те, що маємо...
Матеріал корпусу - метал(перед встановленням прогрунтований, і пофарбований). В ідеалі мала бути нержавійка, або бронза. але...ну ви знаєтеsmile.gif
Всі рухомі зєднання були змащені графітовою змазкою...
Результатом задоволений. Працює тихо, впевнено. Щітки рухаються по траєкторії, і нічого неторкаються, провіряв в дощ, на сухому стіклі, на швидкості...
Машина розсипеться (недайБог)...але з робочим дворніком!
Coupe626, Jast, Temich,
Sep 28 2012, 13:17 Mazda 323f BA Моторчик омивача скла, Чи можливий ремонт? Фотозвіт
Цитата(Rad_Eugen @ Sep 27 2012, 15:40 ) *
Может есть аналоги? А то родной новый стоит 640грн. Нафик он за такие деньги нужен.

Alpine тобі допоможе...
Rad_Eugen,
Sep 26 2012, 13:21 Mazda 323f BA Моторчик омивача скла, Чи можливий ремонт? Фотозвіт
Цитата(yarikbest @ Sep 26 2012, 01:55 ) *
показує шо харош вже воду ляти....

....ясно... у людей є датчик рівня омиваючою жидкості, а у нас "карімат" вспливає...япошки однако....

Цитата(Iron @ Sep 25 2012, 17:26 ) *
И масло подтекает einstein.gif

у мене захисту піддона нема, а вдень дощ падав от я по калюжах і їздив. а мотор уже у шубі з болота...от тобі і здається шо масло....

Цитата(dallasdp @ Sep 25 2012, 17:33 ) *
Это может сделать или модератор раздела или автор, т.е. ты. Для модератора я ростом не вышел rolleyes.gif

В первом посте темы жмешь кнопку "Изменить", выбираешь полное редактирование и выше окна редактирования сообщения будут поля "Название темы" и "Описание темы". Правишь в них название темы и жмешь внизу кнопочку "Отредактировать сообщение"

Дякую за настанови. drinks.gif Вроді пміняв.
dallasdp,
Sep 25 2012, 09:24 Mazda 323f BA Моторчик омивача скла, Чи можливий ремонт? Фотозвіт
І так, нарешті фотозвіт: Заміна бачка і моторчика омивача скла
Причина: непрацював насос/моторчик омивача скла
Як тестив: тестерsmile.gif/під руками була лампа габаритів, зняв моторчик, і контакти які вели до нього підключив (лампа світиться). Зняв моторчик - підключив напряму. Констатую час смерті моторчика...
Лікування
1) Знімаємо праве переднє колесо (для зручності доступу)
[attachment=80758:IMG_0045.JPG]
2) Знімаємо підкрильник/локер/захист. У мене від москвіча, прикручений саморізами до пластмасових частин бампера (повезло що не в крило...) Можна не повністю а наполовину, згідно фотки
[attachment=80759:IMG_0046.JPG]
В передній чатині бампера (у пустоті) і знаходиться бачок. Кріпиться двома болтами. Їх відкручую і тягну бачок назад (вздовж авто)Крім болтів бачок тримає виступ(який є на самому бачку) який входить в отвір в металі.
[attachment=80760:IMG_0047.JPG]
Ну звичайно відєднюємо шланг подачі омиваючої рідини, і провода. (В бачку було трохи води, вона просто стікає).
[attachment=80761:IMG_0050.JPG]
Після огляду бачка, розумію реанімація нічого не дасть (паяний, тріснутий....) Констатую смерть бачка...
Дякуючи одноклубникам (323f BA,Coupe626 clapping.gif ) знаходжу нормального донора.
Монтаж донора проходить у зворотному порядку. Я навіть умудрився поставити бачок без зняття колеса, гемор конешно, але можливо.
При порівнянні обох бачків, розумію що в мене мотор був неорегінал, тому на фото фішка на одному дроті висить, а інший з клемою. В реалі два дроти "завязані у фішці", просто защолкується до мотора.
Ще один момент.
У новому бачку в середині болтається пластина із матеріалу подібного до карімату...(хто ходить в гори - той знає) Очивидно пояснення просте - для того щоб бачок не тріснув при морозі частину напруження знімає якраз оця мягка пластина.
Що не зрозуміло? питайте.
dallasdp,
Sep 4 2012, 09:32 Mazda 323F BA, замена передних тормозов
Влізу і я в розмову... Вичитав в неті що фарбування тормозних супортів, а тим більше стокових - признак дурного тону....Але моя душа бажала свята, і я тишком нишком пофарбував в життєрадісний оранж energy.gif
Тепер мені глибоко плювати на признак дурного тону....
Разом з тим позбувся легких проявів корозії (пятна)....
Фарбував без розборки супортів: головне акуратність, терпіння і дофіга малярного скотчу. Як основа - грунтовка біла (мат), в якості кольору - напівпрозорий лак yamaha металік оранж. Кожен шар - висушував феном...
Результат - 3 міс. все гуд.
era,
Aug 17 2012, 10:58 компенсатры - ЗА и ПРОТИВ (ставить ли??)
Цитата(era @ Aug 17 2012, 06:44 ) *
Что такое сечкарня? smart.gif

Січкарня - реактивний двигун для ракетних носіїв. Випускає моторСіч....))))
Сорі за гумор. Призначена для... подрібнення трави - корму для ВРХ
era,
May 31 2012, 11:38 323F BA. Заміна сайлента. Допоможіть розібратись
[quote name='sjrk' date='May 31 2012, 12:29 ' post='1226980']
поделитесь кто-нибудь кодами сайлентблоков на продольные рычаги...
[/quot
Сьогодні придбав 70 грн за 1 шт. (Продавець бився в груди - казав шо підійдуть...)
на упаковці пише - 323 седан 92 рік.
№ В45528200В
sjrk,
Apr 7 2012, 20:46 Стайлинг
Ммм.....мечта!!!!!
колір апельсин - круто! Салон мрію собі першити в оранж (ну з чорним розбавити...)
Скільки коштує по документах поміняти колір?
Iron,


RSS Текстовая версия Сейчас: 29th April 2024 - 00:10