Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику yakuza ::: Спасибо сказали: 87 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Nov 12 2012, 23:43 Зимние шины Nokian Hakkapeliitta R 205/55/16
Цитата(Bondarchuk @ Nov 12 2012, 19:01 ) *
Я бы купил за 1000 грн. если да =- отпишись
резина 2008 года - уже испек скрок годности так по себе - потому предлагаю 1000!!!

Виробник стверджує,що термін,за який резинова суміш не втрачає заявлених властивостей,становить 5 років einstein.gif
Цікаві люди пішли,то пишуть,що резина прострочена,але за 1000 грв.готові її придбати,постає питання,для чого вона вам,напевно на стіну повішати,бо їздити на ній не можна,вона ж mega_shok.gif прострочена
Alpine,
Nov 5 2012, 17:50 Вопрос по дворникам 323 Ф ВА
Цитата(Тарік @ Nov 4 2012, 14:07 ) *
Вскритіє механізму дворніків(стіклоочищувачів) показало що пласмасові елементи шарнірних зєднань розсипались, від того дворнікі живуть своїм життям:сухе скло витирає нормально(в межах вікна), як тільки намочити скло - стають бешені. Вдяряються об бокову стойку, і в пластамасу внизу...
Регулювання практично нічого недає...Завеликий люфт в шарнірах...
Як лікувати? Чи можна окремо придбати такі пластмасові елементи?Чи може є якісь замінники/удосконалення?
Хто і як лікував???

Це хвороба 323 в кузові ВА,в просторах інтернета є декілька варіантів вирішення
]]>Дорожчий варіант]]>
]]>Дешевий від C#@O$]]>
Тарік,
Oct 15 2012, 20:29 Антифриз для mazda 323f BA(Z5)
Цитата(era @ Oct 15 2012, 19:45 ) *
я вот тоже хожу с вопросом в голове :-)

мне ребята "ремонтнички" что залили, когда радиатор меняли, но что именно - не имею понятия. А скоро зима. Думаю, что логично будет слить, что есть, и залить то, что сам буду знать. Или нет? Насколько проблематично самому произвести замену ОЖ, каков алгоритм?

Также интересует как опустошить бачок омывателя лобого стекла и что туда залить в виду приближающейся зимы?

прошу прощения за "корявый" русский - пишу с мобильного - стилистику править проблематично :-)

Від*єднуєш шланг,який йде на форсунки омивачів лобового pardon.gif ,вставляєш його в тару і починаєш качати сидячи в салоні,поки не викачаєш!!!!!!!!
era,
Oct 13 2012, 07:32 Mazda 323f BA: Лампочка Check Engine
У мене э ,хоча панель така сама biggrin.gif
yarikbest,
Sep 24 2012, 18:40 Какое масло залить в коробку 323F BA 95г.
Вітя масло має бути 75W90 і це головне,а марка залежить від твого бажання і гаманця pardon.gif
Victor-1610,
Sep 11 2012, 21:01 Спасибо одноклубнику за...
Велике дякую Міші 323fBA за консультації і допомогу в різних питаннях friends.gif
Alpine,
Aug 7 2012, 08:41 Детали на 323F BA (обновлено!!!)
Цитата(Jast @ Aug 6 2012, 23:33 ) *
yakuza, Sifon, есть ремень, ткань которого начала распускаться, в общем выглядит не очень презентабельно, но сам механизм с целым пиропатроном, вот и думал, возможно ли перекинуть только сам ремень...

Юра,якщо я не помиляюсь,ремінь кріпиться до вала задопомогою такої собі шпонки,ремінь просунутий у паз вала по всій його ширині і зафіксований там тою шпонкою,чи клином не знаю як його правильно назвати,але я не пробував їх роз*єднувати pardon.gif
Jast,
Jun 10 2012, 23:24 Нужно выбрать дворники.
Цитата(labeo @ Jun 10 2012, 23:39 ) *
yakuza, ух, комплект Денсо ничо так выходит по цене smile.gif
Брал раньше чемпы - нормально, последние взял - убились что то уж быстро...

Рома,мені получилось 220грн за комплект,якщо чесно,мене просто дістало купувати дешеві щітки які реально не працювали,тому купив спочатку одну на пробу,а потім прийшов подякувати і взяти пасажирську ,працюють в дуеті з віярними форсунками чудово,покищо не шкодую!!!! good.gif
Victor-1610,
Jun 9 2012, 22:58 Нужно выбрать дворники.
Краще Denso нічого не знайдеш,сам такими користуюсь
[attachment=77635:__________0623.jpg]
Jast, labeo,
Mar 24 2012, 13:38 Диски на Mazda 323F BA
Приєднуюсь до вибоу Topolskiy і Iron № 3 good.gif
Jast,
Mar 21 2012, 20:12 Mazda 323f 1.5 BA: Ошейник
Aleksandr UA,та не звертай ти увагу,на такого роду повідомлення bad.gif Це така категорія людей,їм пишуть,пояснюють ,озвучують суми,а їм все по... Невже ти думаєш,що хтось з них витратить 5-7 тис баксів і здійснить свої слова та думки??? rofl.gif Нехай собі пишуть!!!
Coupe626,
Mar 19 2012, 21:37 Подушки безопасности.
Цитата(Coupe626 @ Mar 19 2012, 21:07 ) *
Такие вещи покупать на разборках надо,желательно на только что пригнанных авто,чтобы можно было оценить состояние экземпляра.Но думаю цифры будут начинаться где-то от 150$ за одну работоспособную подушку.Советовал бы присмотреться к заграничным аукционам,наподобие нашего аукро-в ближайшем к нам зарубежью-польша,все обойдется в 150злотых-по нашему смешных 400грн
]]>http://allegro.pl/mazda-323f-poduszka-kier...2211650826.html]]>
]]>http://allegro.pl/mazda-323f-ba-1994-98-se...2169127115.html]]>
]]>http://allegro.pl/poduszka-powietrzna-pasa...2215203373.html]]>

Ага,ще доплюсуй доставку і тоді взагалі обрегочешся crazy.gif
era,
Feb 3 2012, 09:27 Хей, кто что думает об этом?
+100 Виглядає чудово energy.gif !!!!!!!!Я б навіть сказав,стримано-дипломатично,що відповідає загальній концепції образу описаній тобою в першому повідомлені!!!!!!!
Proton,
Jan 23 2012, 18:20 Mazda 323F 1.5 (BA) 95 Печка!!!!
Дякую,dallasdp drinks.gif
dallasdp,
Dec 12 2011, 20:37 Як позбутись скрипу моторчика вентилятора пічки на mazda 323f BA
Давно вже мені набридав скрип ,який локалізувався справа за бардачком, я навіть назвав його *індикатором поганих доріг* через чітку залежність з к-тю ям .Я знав,що причина скрипу -моторчик вентилятора пічки,тому вирішив позбутися цьго звуку!!!У мене кондеціонера нема,пишу відразу,щоб уникнути питань і розбіжностей у фото.
Знімаєм бардачок на цьому окремо зупинятись не буду.Бачимо таку картину,від*єднуємо фішку 1,відкручуємо гвинт 2 [attachment=71439:__________0494.jpg]
Відкручуємо кріплення фішки 3,щоб відкрити доступ до гвинта 4
[attachment=71440:__________0492.jpg]
і відкручуємо гвинт 5
[attachment=71441:__________0489.jpg]
Тепер корпус з вентилятором легко опиняється в наших руках
[attachment=71442:__________0487.jpg]
Відкручуємо гвинти 6
[attachment=71443:__________0485.jpg]
Тепер відкручуємо гайку 7,що фіксує крильчатку вентилятора і знімаємо її
[attachment=71444:__________0484.jpg] [attachment=71445:__________0483.jpg]
Відкрутивши гвинти 9,тепер вентилятор в наших руках
[attachment=71446:__________0481.jpg]
Приступим до розбору вентилятора,відкруяуємо гвинти 10 і роз*єднуємо корпус
[attachment=71448:__________0471.jpg] [attachment=71449:__________0472.jpg]
Ось ,що ми бачимо [attachment=71450:__________0473.jpg]
Як бачите у мене там досить чисто,нехай це не вводить вас в оману,просто було соромно робити фотки поки не почистив там усе pleasantry.gif ,адже саме мідний пил і є причиною скрипу !!!!!!
Наносимо змазку в отвір 12 і 13.куди ми будемо якорь вставляти
[attachment=71451:__________0474.jpg] [attachment=71453:__________0479.jpg]
Тепер складаємо усе в зворотньому порядку і носолоджуємось тишою!!!!Дякую за увагу hi.gif
-BlitzkrieG-, Alpine, BAbuin on F, dallasdp, era, garald50, Jast, labeo, Pasha BG, pavelzp, Student_88, yarikbest,
Oct 21 2011, 14:06 Посоветуйте свечи
Цитата(Aleksandr UA @ Oct 21 2011, 12:04 ) *
Извините за тупой вопрос smile.gif
А в чем разница Denso K16PR-U11 от Denso K20PR-U11?

Різниця полягає у калійному числі,в народі кажуть "холодні або гарячі" свічки !!!А от які з них краще підійдуть для експлуатації сказати не можу!!
Oct 18 2011, 08:02 Зимние диски. Нужен совет
Only бронза good.gif
tim_khodos,
Oct 18 2011, 07:58 полировка авто
Цитата(syper1987 @ Oct 18 2011, 08:40 ) *
Вчера царапнул лак на машинке, водительская дверь 5-7 см (поврежден только лак).
Подскажите как мне лучше быть? Помогите подобрать полирой и как им пользоваться в домашних условиях или может проста не париться поехать на СТО и там все сделают?

В поліровці авто власними руками нічого складного нема,сам це робив,я говорю про відновлюване полірування абразивними пастами,бо подряпини ліквідувати можна лише так,поліролі типу черепашки підходять тільки для захистного полірування,він нічого не ліквідує,тільки замасковує дефекти.Але щоб виконати відновлюване полірування потрібно мати кутову шліфмашинку,полір. круги,пасти і бажання,от і порахуй скільки тобі це буде коштвувати,думаю дорогувато лише для однієї царапини,інша річ,якщо плануєш на перспективу відполірувати всю машину!!!
pavelzp,
Oct 5 2011, 07:34 задні арки, перед установкою пластикових підкрильників
В балончику напевно був антигравій,який призначений для нанесення на видимі фарбовані поверхні.Перед нанесенням бітумної мастики грунтувати не обов*язково,але нічого поганого ти не зробиш,якщо прогрунтуєш.
Kapi,
Oct 4 2011, 17:12 задні арки, перед установкою пластикових підкрильників
1)Обробляй всі поверхні до яких зможеш долізти.
2)Все залежить від стану поверхні,яку будеш обробляти.Якщо є вогнища корозії,тоді очищаєш від бруду,миєш,сушиш,зачищаєш до металу,обробляєш перетворювачем іржі і лише тоді наносиш свій засіб.Якщо корозії немає,тоді просто на чисту поверхню наносиш кілька тонких шарів спрею,даючи підсохнути попередньому шару перед нанесенням наступного. hi.gif
Kapi,
Oct 3 2011, 21:07 любители включить задние туманки ночью
Особисто я використовую задню протитуманку лише коли мене наполеглево сліплять дальнім світлом їдучи ззаду!!!Ось учора вночі ВАЗ 2106 увімкнув дальнє і сів на хвіст,я його пригостив протитуманкою,він обігнав мене ,але отримав мій супровід з дальнім світлом на хвості на 30км,хотів мене скинути з хвоста rofl.gif Думаю він зрозумів!!!!!!!!
akorolyov,
Oct 3 2011, 16:13 сколы и царапины
Цитата(apex @ Oct 3 2011, 16:04 ) *
есть какие-то варианты кроме карандаша и покраски всей детали(капота,двери,крыла и т.д.)?

Звичайно є,але вони надто трудоємні,вимагають точного підбору тону фарби,одночано це значною мірою лотерея і великих гроше на них не заробиш,а ворогів і проблем-запросто.Я бачив декілька роликів в YOUTUBE де демонструвалась технологія точкового фарбування сколів звичайним пензликом з подальшим поліруванням поверхні,але у Львові людей,які цим займаються я не знайшов.Планував зробити це сам,але все руки не доходять!!
apex,
Sep 28 2011, 20:39 Поездка с детьми во Львов
Варто почати свою екскурсію з центру міста. Раджу перейтися по славнозвісній «стометровці», відвідати пам’ятник Тарасу Шевченку, дійти до Оперного театру. Є бажання – зайдіть у театр на якусь виставу, поруч також є театр імені Марії Заньковецької. Одразу ж біля останнього знаходиться Вернісаж, на якому можна купити львівські сувеніри.
Площа Ринок – напевно найцікаве місце, яке приваблює туристів. Перейдіться біля фонтанів, міської ради, залізьте на Ратушу і подивіться на краєвиди очима птахів. Криївка. Щоб далеко не відходити - зайдіть у цю кнайпу часів ОУН-УПА. Знаходиться вона за адресою: площа Ринок,14. Також на площі Ринок є італійський дворик і велика кількість музеїв. Один з найвідоміших знаходиться на вулиці Підвальній і має назву «Арсенал». Церкви: Святого Юрія, Святого Андрія, Святого Михайла, Петра і Павла, Домініканський собор, Польський Кафедральний собор та багато інших, всіх перераховувати не буду.Високий замок. Кажуть якщо ти був у нашому місті і туди не заліз – вважай ти не був у Львові. Парки: їх у Львові також багато. Найпопулярніші це – Стрийський, парк Івана Франка, Парк культури імені Богдана Хмельницького, Шевченківський гай, Кайзервальд. Палац Потоцьких. Тут відбуваються різноманітні культурні події і всередині у ньому чудова архітектура.
mbabenko, StaF,
Sep 6 2011, 18:06 Заміна сальніків розпредвала
Цитата(labeo @ Aug 10 2011, 00:17 ) *
Ога, всі яких ремінь торкається smile.gif

labeo,я правильно тебе зрозумів???
[attachment=67700:C.jpg]
Чи можна 12-730(NO2) не міняти???
labeo,
Aug 30 2011, 18:10 Перетяжка руля кожей
Нарешті знайшов час ,щоб зробити заплановане yahoo.gif
Ось що получилось:
[attachment=67464:P8300151.JPG] [attachment=67463:P8300145.JPG]
[attachment=67462:P8300148.JPG]
Ще раз хочу подякувати Alkain friends.gif
Atlon,

3 страниц V  < 1 2 3 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 27th April 2024 - 23:26