Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Этот раздел предназначен для неформального общения между посетителями форума, которое не годится для любого другого раздела. Просьба размещать юмористическую, деловую и "организационную" информацию в специальных подразделах.

ЗАПРЕЩЕНО:
1. Оставлять в разделе сообщения и файлы, содержащие оскорбительную, призывающую к насилию, разжигающую национальную рознь, и расовую вражду, а также любую другую информацию, которая противоречит морально-этическим нормам.
2. Использовать нецензурную лексику.

 
Reply to this topicStart new topic
> Де можна знайти красивй тур?
Haitaver
сообщение May 27 2024, 10:06
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 340
Регистрация: 23.03.2023
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 62



Привіт! Шукаю туристичну компанію, яка спеціалізується на організації турів по Україні. Хочу знайти варіанти активного відпочинку, такі як походи в гори або сплави річками. Чи можете порекомендувати надійні агенції з хорошими відгуками? Як дізнатися більше про ціни та програми турів?
Go to the top of the page
Вставить ник Haitaver в ответ
+Quote Post
Donatello
сообщение May 28 2024, 13:53
Сообщение #2





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 357
Регистрация: 23.03.2023
Из: Киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 35



З «Танго Тревел» ]]>https://tangotravel.com.ua/krainy/ukraina/]]> я подорожував по Західній Україні, і це була одна з найкращих відпусток у моєму житті. Від моменту замовлення туру до повернення додому, я відчував турботу і професіоналізм команди. Особливо хочу відзначити комфорт проживання – готелі, де ми зупинялися, були на високому рівні. Екскурсії були насичені та цікаві, а наш гід був справжнім ентузіастом, який знав все про кожний куточок регіону. Всі мої очікування були перевершені, і я впевнений, що це не остання моя подорож з цією компанією.
Go to the top of the page
Вставить ник Donatello в ответ
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 25th June 2024 - 10:36