Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику Nick_ ::: Спасибо сказали: 84 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
May 24 2012, 22:56 Билеты на Евро на "Олимпийский"
Я курирую работу одного отеля на время Евро 2012. Так вот частенько люди у которых есть лишние билеты пытаются их продать кому то. Многие гнут цену большую.
Варианты буду сбрасывать здесь. Но скажу сразу что пока билетов на матчи в Польше (а именно там играет сборная России) не встречал.

Так вот: на днях будет точная информация по 2-м билетам на матч Швеция-Франция, 19 июня, КИЕВ. Стоимость - 105 евро за пару!

p.s. Если кого то интересует жилье в отеле на время Евро 2012 - милости просим (45 евро)!
hustlerambition, Login, StaF,
Jun 30 2011, 10:04 Скважинные электронасосы.
Цитата(TEREN @ Jun 30 2011, 00:13 ) *
А подробней немного подробней.

подробней у представителей Грундфоса) я в сами насосы не вникал. Мы их только с наши скв ставим.
TEREN,
Jun 29 2011, 07:54 Скважинные электронасосы.
Мы рекомендуем насосы Грундфос. Используем их уже давно - нареканий заказчиков на оборудование не было.
p.s. нужно ставить надежный насос т.к. процесс замены насоса в глубокой скважине процесс не легкий.
TEREN,
Jun 15 2011, 19:23 Mazdaclub.UA на DRIVE2!
Цитата(Графиня @ Jun 15 2011, 19:41 ) *
А мы сегодня на выборах машины дня tease.gif прикольно

проголосовал)
Графиня,
Jun 7 2011, 13:43 [Подскажите] Рихтовка легкосплавных дисков..
Цитата(DR.Hitman @ Jun 7 2011, 14:27 ) *
можно хоть какой нибудь примерный адрес? А то пожарка на теремках 2 мне не очем не говорит unknw.gif Хотя живу не так далеко от теремков

В районе красной точки)
[attachment=64893:342.jpg]
labeo,
Jun 6 2011, 15:02 после ДТП
Каждое ДТП это индивидуальное дело. Так что тут нуно конкретно рассматривать что да как)
VasKo,
Jun 3 2011, 09:44 после ДТП
Цитата(Maxim_BodyParts @ Jun 3 2011, 08:53 ) *
Советую лучше заплатить за диагностику с разборкой, чтобы потом не вылезло скрытых повреждений. Потом будет еще тот гемор с повторной подачей документов на возмещение. Бампера хотят снять чтобы оценить повреждения задней панели, лонжеронов, рамки радиатора и др.

ЗЫ: Ты же вроде на Харьковском живешь - могу подъехать глянуть на повреждения.

+1
Еще советую после страховой обратится в суд. Моралка + утеря товарного вида (если машинка до этого не была в ДТП)
mass,
Jun 1 2011, 19:28 после ДТП
мдаааа, ДТП это гемор еще тот. Удачи со страховой. Дедка не забудьте напрячь spiteful.gif
mass,
May 30 2011, 14:02 Можете поздравить =)
Прикольная машинция)) Среди мазд 6 там нет достойных конкурентов))
Mr. Gorun,
May 29 2011, 19:48 Аэрография на капот Ясюльке
Последний вариант бомба, причем в полном исполнении на седане Ясюльки spiteful.gif
Ясюлька,
Dec 26 2010, 18:41 Жулянский мост
если ехать в сторону теремков, то сьезд с моста еще не доделан (узкий).
p.s. скоро закроют старую часть на реконструкцию, а все работы готовы сдать в 2012 году mega_shok.gif
bezol,
Dec 5 2010, 00:46 с канадской вроде понятно
Цитата(bobo @ Dec 5 2010, 00:26 ) *
Фундамент глубиной в метр и сверху еще сантиметров 30 8х15 метров в прошлом году обходился в 12-20 тыс. у.е.

Фундамент должен быть ниже глубины промерзания. По Киевскому региону это - 1,1 - 1,2 м.
ИриSHка,
Nov 24 2010, 22:17 Канадская технология постройки дома
Цитата(Login @ Nov 24 2010, 21:52 ) *
есть контакты/карта проезда?

[attachment=57291:Map.jpg]
Login,
Nov 22 2010, 20:16 Канадская технология постройки дома
Цитата(Login @ Nov 22 2010, 19:40 ) *
а что с ним дальше случится?

Что бы жить постоянно в таком доме, ножно привыкнуть.
Такие дома хороши тем, что быстро строятся, не дорогие, теплые зимой.
Минусы же таких домов: поскрипывание, дополнительная система вентиляции, нельзя нагружать стены внутри комнат.
Можна построить такой домик и жить в нем долго и счастливо, но нужно для этого вложить больше денег чем предлагалось выше.
Login,
Nov 19 2010, 10:02 Алкоголь.Яд или Лекарство?
Цитата(hustlerambition @ Nov 19 2010, 09:58 ) *
надо будет глянуть!!!

]]>http://www.youtube.com/watch?v=MbuJKyAejM4...feature=related]]>

Цитата(-Олегджан- @ Nov 19 2010, 10:01 ) *
можно и из разряда "Совершенно секретно" глянуть программы, как это дедлал Ельцин smile.gif

Видел))))))
hustlerambition,
Nov 13 2010, 13:49 Южный мост стоит
Цитата(Hooligan86 @ Nov 13 2010, 13:31 ) *
ждемс ответ...
мне скоро ехать на левый

В сторону Левого берега. Яндекс рулит spiteful.gif
bobro, Hooligan86,
Nov 12 2010, 14:53 Zoom-zoom в движении
Круто glamur.gif Давай еще фоток))
july,
Nov 1 2010, 15:50 Продам в хорошие руки хорошую ма3ку
Если срочно дньги не нужны, то не скидывай стоимость. Машинка - зверь, и покупателя дождется.
ХАИ,
Oct 20 2010, 18:50 Ирискину машину бумцнули
Держись Ирчик) Все будет ОК)
p.s. ДА! Похоже на ДЕУ ездят все больше "редисок"
Iriska,
Oct 5 2010, 09:31 Faаа-Faаа в Киеве ! ! !
Цитата(БаЛбЭс @ Oct 4 2010, 22:41 ) *
И опять фа-фа там же, той же тройке) Вы чаво там целыми днями делаете?) и кто Вы?)))

Это машинка ЗлатоВласкиной - она по хожу где то там проживает wink.gif
БаЛбЭс,
Sep 30 2010, 14:38 Четыре шага, чтобы оспорить штраф ГАИ
Цитата(Arfeeva @ Sep 30 2010, 15:20 ) *
Ребята, помогите! Сегодня выписали штраф за скорость, котороя явно не моя, меня обгонял Держ Мердесес, номера которого я запомнила и записала в протокол. Куда подается иск или заявление? Просто пишеться заявление и несется в суд? Не могу найти инфу...

На какой прибор определили скорость?
Напиши иск в районный суд. Пример можна и здесь найти. Если прибор не Визир, то 90% что дело ты выиграешь.
Удачки! spiteful.gif

]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=35334]]> читай тут
Arfeeva,
Aug 6 2010, 08:04 Сайт с нуля
Login
Я понял что нужно Вам))
Сделать самый обычный сайт визитку (можно самому на Укозе), использовать контекстную рекламу в интернете со ссылкой на этот сайт. В итоге, на запросы будет выскакивать в топе, основная инфо будет на сайте. Затраты, только на рекламу.
Login,
Jul 30 2010, 19:37 Вопрос по постам ГАИ?
Недавно ехал в Киев по житомирке часиков в 2 ночи, так один пост был с Житомира до Киева (Гуровщина кажись), в обратном направлении не наблюдал вообще.
VasKo,
Jul 7 2010, 16:12 Зерно, ячмень, семечка на экспорт! champion,
May 31 2010, 16:54 Победил ГАЙцов с "Беркутом"
Как и обещал выкладываю материалы:
1. Позов в суд:

Голосіївському районному суду у м. Києві як місцевому адміністративному суду
03127, м. Київ, вул. Полковника Потехіна, 14а.
тел. 259-71-27

Позивач:


Відповідач:
Такташов Костянтин Георгійович, прапорщик, інпектор ДПС Києво-Святошинського зводу ДПС УДАІ ГУМВС України в Київський обл.
08118, Київська обл. с. Капітанівка, вул. Комарова 2,
тел. 04598-791-88

Відповідач:
Києво-Святошинський звод ДПС УДАІ ГУМВС України в Київський обл.
08118, Київська обл. с. Капітанівка, вул. Комарова 2,
тел. 04598-791-88

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

про визнання протиправною та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення Серії АІ № 192772 від 15.03.2010 про притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді накладення адміністративного стягнення в розмірі 260 грн. та закриття провадження по справі

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
15 березня 2010 року близько 17-ї години я, керуючи автомобілем Mazda 3, державний номер АA, який належить мені на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу А, рухався по автомобільній дорозі Київ-Чоп в напрямку м. Житомир з дотриманням правил дорожнього руху. Проїжджаючи село Гурівщина, я був зупинений інспектором ДПС Києво-Святошинського зводу при УДАІ ГУМВС України в Київській області прапорщиком міліції Такташов Костянтин Георгійович.
Зупинившись на вимогу працівника Державтоінспекції, я відразу запитав про причину зупинки транспортного засобу, на що інспектор відповів, що я перевищив швидкісний режим і показав зафіксовану на приладі "Беркут" швидкість 93 км/год. З інспектором я не погодився, та запитав у нього, як саме він визначив що ця швидкість належить моєму автомобілю, адже я рухався в щільному потоці автомобілів з дотриманням швидкісного режиму. Чіткої відповіді від інспектора я не почув, натомість, взявши мої документи, інспектор попрямував до свого автомобілю складати адміністративний протокол.
Під час пояснень щодо протоколу (написані на окремому аркуші, про що зазначено в протоколі), я написав про свою незгоду з обвинуваченням, тим паче, що жодних доказів того, що саме я порушив правила дорожнього руху інспектор ДАІ мені не надав.
Вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП є незаконним, неправомірним, необґрунтованим, недоведеним з наступних причин:
1. Правопорушення я не скоював, оскільки їхав із дотриманням швидкісного режиму, в зоні дії знаку 5.45 (населений пункт на білому фоні), передбаченого Правилами дорожнього руху України. Витримуючи швидкісний режим, я керуюсь вимірювальними приладами свого автомобіля. Усі прилади мого автомобіля Мазда 3, державний номер є технічно справними, про що свідчить талон техогляду від 3 листопада 2009 року серія АБА №1.
2. У момент, близький до вимірювання швидкості та зупинки, я рухався в щільному потоці автомобілів по правій полосі. Встановити якому автомобілю належала швидкість 93км/год не можливо, оскільки інші учасники руху були по переду, зліва та ззаду мого авто. Всі описані вище обставини справи були вказані інспектору та викладені в скороченому вигляді в поясненнях до протоколу серії АІ №209831.
3. Як видно зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення, у даному випадку використовувався вимірювач швидкості Беркут №0603159, який всупереч ст. 251 КУпАП не має функцій відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки. У протоколі та постанові відсутні докази того, що відображена на приладі Беркут швидкість належала саме моєму автомобілю.
З огляду на положення ст. 251 КУпАП, у якій міститься норма імперативного характеру щодо використання тільки тих технічних приладів та засобів що мають функції відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, вимірювач «Беркут» не може бути використаний як належний доказ по справі.
Більше того, винесення постанови без достатніх доказів суперечить п.1.6 Розпорядженню МВС України від 21.05.2009 № 466 «Про організацію роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису».
4. Під час вимірювання інспектор тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим його рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
5. Крім того ані в протоколі, ані в постанові у справі про адміністративне правопорушення не наведено даних про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».
Слід нагадати, що у відповідності до ст.10-15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
6. Розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КУпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.33 КУпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.
7. Статтею 57 Конституції України гарантоване право знати свої права та обов’язки. Відповідно до п.22.7. Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 13.11.2006 року № 1111, при складанні протоколу працівник ДПС зобов’язаний роз’яснити особі її права та обов’язки, передбачені Кодексом про адміністративне правопорушення, а саме: щодо можливості ознайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, надавати докази та інше.
Проте, на моє прохання, інспектор не роз’яснив мої права та обов’язки (про що я зазначив в протоколі), чим порушив моє право знати свої права та обов’язки, яке встановлено Конституцією України та Кодексом про адміністративне правопорушення.

Враховуючі вище викладене вважаю, що постанова серія АІ №192772 по справі про адміністративне правопорушення від 15 березня 2010 року винесена з порушеннями моїх прав та чинного законодавства, є необґрунтованою, протиправною, незаконною та підлягає скасуванню.
Згідно ст.72 КАСУ в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
На підставі викладеного, керуючись статтями 287, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 2,6-11,18,19,71 Кодексу адміністративного судочинства України, –
ПРОШУ:
1. Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП звільнити мене від сплати державного мита.
2. Прийняти до провадження даний адміністративний позов про визнання постанови про адміністративне правопорушення від 15.03.2010р. серії АІ №192772 протиправною та її скасування.
3. Постанову по справі про адміністративне правопорушення від 15.03.2010 року серії АІ №192772, про накладення на мене –. адміністративного стягнення по ст. 122 ч.1 КУпАП в розмірі 260 (двісті шістдесят) гривень визнати протиправною та скасувати.
4. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

ДОДАТКИ:
1. Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення від 15.03.2010 року серія АІ №192772 – 1 аркуш.
2. Копія протоколу серія АІ №209831 – 1 аркуш.
3. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 1 аркуш.
4. Талон техогляду автомобіля – 1 аркуш.
5. Копія позовної заяви з додатками для відповідачів






«24» березня 2010 року ___________________ М.М.

2. Постанова суда:
[attachment=49315:31052010385.jpg]
[attachment=49316:31052010386.jpg]
[attachment=49317:31052010387.jpg]
Фоткнул телефоном)))

3. Учите законы, и помогайте выичить их инспекторам ГАИ.
Mr. Gorun, Proton,

3 страниц V  < 1 2 3 >

RSS Текстовая версия Сейчас: 29th April 2024 - 13:29