Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику alkain ::: Спасибо сказали: 528 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
May 25 2013, 08:31 Goodride SV308 205/50 17"
Передмова. Минулого року побачив я в Епіцентрі цікаві КИТАЙСЬКІ скати Goodride SV 308 за смішну ціну 625грн в розмірі 225/45 17". Восени порвав одночасно 2 ската Nokia Hakka V, тому цією весною постало питання купівлі нової гуми, довго не думав і запланував купити знову Хаку (бо відїздив на ній 8 років- 2,5 комплекти), знайшов за 1000грн колесо, аж раптом згадав про китайський Гудрайт, глянув в Епіцентрі-є але 225/45 на мою полку 6,5" багатенько) почитав в інтернеті, відгуків мало, але в основному позитивні, в європі продається. Згадав що бачив цю гуму на автомобілях в Італії і у нас декілька раз на авто преміум класу (видно водії економили). І як завжди "кто ищет, тот всегда найдет" , знахожу б/в комплект 205/50 17" в ідеальному стані з залишком протектора 7мм за 1500грн, для "спробувати" саме те що потрібно і придбав))

Враження. Гума 205/50 17" 93V XL. Малюнок протектора має хоч якусь ідею в порівнянні з популярними на драйв2ру нанканом, сумімото і т.п. Дефектів лиття не має, ще залишились кольорові смужечки в канавках. На балансуванні більше 35гр ні де не ставили, в основному 18-25 на обидві сторони колеса. Проїхав 2тис.км. Гума не шумить, здається трішки м'якшою в порівнянні з Хакою, скажу коротко, в поведінці на дорозі я різниці з хакою не бачу, були і екстренні гальмування, навмисне вїзжав в калюжі на стандартній швидкості 80, тримає дорогу, інтенсивні зміни смуги руху тримає. Чим мені не сподобалося- дуже виражена колійність, але пов'язую це з косонаправленим малюнком, бо точно так себе поводила колись зимова Yokohama з таким малюнком. Ясно, що Хака з прямими канавками завжди трималась по вектору прямо і я до цього звик. Десь так)

Епілог. Далі буде...
labeo,
May 16 2013, 09:29 Mazda3: Жрет масло, что посоветуете?
K I D, savpok2007, Ganz, ]]>резонер.]]> див. нижче "резонерство".
K I D,
Apr 30 2013, 18:13 клиника Healthy&Happy Украина мерзавцы ?
Ой, як це я пропустив таку цікаву тему! Але ж... некомпетентність наших людей, їх недалекоглядність призводить до певних помилок у висновках.
По перше, хто і коли Вам сказав про клятву Гіпократа?) Це бред! Є обіцянка Українського лікаря, всюди різна і це не документ. А якщо і згадувати міфічні клятви, то основний принцип медицини "не нашкодити".
Далі, чесно кажучи, я б з великим задоволенням зламав носа кожному журналюзі, який роздуває такі теми. Бо для пересічного громадянина буде тільки гірше. Достатньо того, що вже переважна більшість людей думають, що трансплантація це погано, бо наші лікарі-бандити на цьому наживаються. Тепер не наживаються. В думках пересічних трансплантація, це лікар в закривавленому халаті тримає в руках живе серце, а поряд помирає беззахистний бідолага у якого це серде вирвали, а на справді такі операції прводяться 1-2 в рік. Але до трансплантацій відносяться і пересадки рогівок і вони тепер заборонені і тисячі людей сліпнуть! Алеице не головне, головне, що тепер громадська думка спокійна!
По темі. Помилка лікарів цієї клініки в тому, що вони хоча б не вийшли на поріг. Надати допомогу людині з пораненням в серце майже не можливо в умовах лікарні. Як було сказано вище, відповідальність за нанесення шкоди, що призвела до гибелі вища ніж ненадання допомоги.
Привожу простий приклад. Ваша дитина потрапила під автомобіль, лікар в цей момент знаходився поруч і почав надавати "допомогу" цому в лапках, бо він не може діагностувати політравму на вулиці і його дії призвели до гибелі вашої дитини. Якщо хтось з якоюсь метою вкладе Вам в голову, що дитина вмерла через дії лікаря, першою вашою думкою буде вбити його мінімум, а потім з'явиться ідея засудити його і збити моральну компенсацію (добрий лейтенант з метою збити бабла з лікаря вам обов'язково запропонує такі варіанти), а бригада швидкої підтримає, бо не встигли доїхати. А тепер питання:нах мені це потрібно? Лікарі у нас самі незахищені в юридичному плані. Тому коли особисто мене стосуютьсч такі слизькі питання (хто з Вас не відпрошувався до дому лежачи в лікарні?), я завжди кажу пацієнтам: свої рекомендації я пишу в історії хвороби, а дотримуватися чи ні, це ваше діло і ваша відповідальність.
Продавати, перепродавати, фотографувати, малювати, писати сайти це одне, а надавати допомогу постійно знаходячись під прокурором це зовсім інше.
Саме тому в Європі і Америці будь ти хоч самим головним лікарем, ти не маєш права торкатися пацієнта до прибуття бригади швидкої допомоги, задача лікаря-захищати постраждалого від бажаючих допомогти.

А лікаря героя посадять, якщо не відкупиться. Бо масаж серця міг викликати руйнування тромбу і відновлення кровотечі.
Fort knox,
Apr 30 2013, 16:55 Как взрослеет моя матрешка.
Диски гірні, навіть моя дама зацінила, прийшла каже "там така маздочка стоїть, на гарних дисках“)
K I D,
Apr 9 2013, 18:44 Кто в Клубе снимает на пленку?
Proton, на скільки я пам"ятаю, ти вже створював таку тему)
Proton,
Apr 8 2013, 11:32 Тренажерный зал
Hammster, відчуєш трошки пізніше, років через 20-30)
Evgenia,
Apr 7 2013, 16:39 Китайские планшеты
johnkorago, ]]>будь-ласка!]]> Приємних довгих годин)
P.S. Шось дуже сумно, більше 90 сторінок інформації про брак(( Лижа, вона і в африці лижа.
johnkorago,
Apr 3 2013, 16:20 Выбор нового мобильного телефона - 2011-2013 год
Ganz, це не мій телефон був, знайома купила в Дубаях, за 700у.о. Дала мені на обкатку, хороший телефон, питань нема, трошки дуже схожий на ай-ай5. Глюків не було) Раніше я казав, що по якості зв"язку є моторола і інші, тепер кажу моторола і блекбері. Доречі вона його поміняла на ай5, шо ше дамі треба, я б не поміняв)

Блекбері-телефон президентів)
Ganz,
Mar 29 2013, 08:36 Выбор нового мобильного телефона - 2011-2013 год
Sergu44o, на данний момент конкурентів у Motorola ]]>Droid Razr Maxx]]> i ]]>Motorola Razr HD Maxx]]> по 3,3 Аг не має)
Перший в Україні можна купити за 3-4тис. Другий 5-6. І нарешті відчуєш справжню якість, а не той ширпотреб, який у нас продається)

Ну і крім того, якщо подивитися 4pda, то по моторолах самі великі теми, тогошо розумні люди люблять їх колупати, програмне забезпечення розібране по байтах, невирішених проблем там немає.

Якщо цікаво, можу сьогодні (бо я вихідний) дати подивитися мій Razr M-молодша версія вказаних телефонів, він з скромнішою батареєю 2Ач і 4.3", але сам дуже маленький. Зможеш якість оцінити) А якщо не горить, через 2 тижні з Англії приіїде батьковий Razr HD з екраном 4.7".
Корочше, якщо хочеш подивитися дзвони, через годину буду в районі Золотих.
макс CX-9,
Mar 27 2013, 15:20 Китайские планшеты
-Олегджан-, є така тема. Користуюся Pipo m1. Вже 8міс, штука дуже якісна, батарея 8Аг. Знайомі користуються Pipo m2 з 3г, також без проблем. Думаю, що тобі не треба пояснювати які китайські виробники вважаються якісними. Це Cube, Onda, Pipo, Window, Teclast, Chuwi, Ainol. Особливості кожної моделі можна дивитися на 4pda. Якщо цікаво, можу дати свій погратися на вихідні)
-Олегджан-,
Mar 22 2013, 12:44 З "пакращенням" вас
Друзі, треба перекривати не дорогу Вінниця-Киів, де іздять селяни сільскогосподарськоі області, а перекривати шляхи Киів-межигірря, конча-заспа і т.п.
А верховну раду оточити і не випускати це бидло, поки вони не відмінять бидло-закони.
Відомо, для чого приймають ці податки, бо це самий популярний сегмент автомобілів і є один бидлонацмен, який володіє автозазом і збирає з машинокомплектів китайський чермет. Навіть зібраний з машинокомплектів він вважається зібраний в Украіні.
До народних гулянь готовий.
hustlerambition,
Feb 24 2013, 07:42 Mazda 3: Как поменять габаритку?
Оці лампочки з діодідами тільки салон освітлювати) У мене в габаритах 1Ватні монокристальні)

Skiw, якщо не зможеш поставити, звони, я тобі зроблю)
Skiw,
Feb 19 2013, 19:46 Новая Mazda 6
До речі, тому хто не дуже разуміється на модельних рядах і історії автомобілів Мазда.
Якщо хочете знати на що схожа її морда, подивіться фото RX-8
hustlerambition,
Jan 28 2013, 14:43 Хлам для Мазди!
Бо я, як досвідчений параноік дозволяю до оплати тільки потрібну суму)

Цитата(Vetal' @ Jan 28 2013, 14:39 ) *
Э сюда хади: ]]>трэк на Укрпочте]]>

Краще trackcheker)
siroshka,
Jan 28 2013, 09:22 Тормозные колодки (передние)
Вартість оригінальних колодок у Артура 700грн. Я купив феродо за 270, гальмують нормально, а ось працюють з різними звуками. І чисто візуально оигінальні виглядали більш якісно. Ну і проходили 2 комплекта по 60тис.
Artyr,
Jan 22 2013, 23:22 Хлам для Мазди!
Цитата(YuraL @ Jan 22 2013, 23:14 ) *
Знайшов дешевше?)

]]>По всім Маздам, там багато на 3ку)]]>
Садовник,
Jan 22 2013, 18:47 Хлам для Мазди!
Ось Вам будь-ласка наочний приклад.

Після замовлення ми маємо таку картину:[attachment=85362:start.png]
Тут ми бачимо номер, статус замовлення, сам товар і трек номер.

А далі:
[attachment=85363:cash.png]
адреса доставки і подробиці оплати.

Далі трекінг за допомогою трекчекера:
[attachment=85364:tc.png]

Тут ми бачимо багато моїх замовлень але наше останнє)
Оплатив я його 4.01.13
На пошту його принесли 10.01.13
Помандрувало воно на "Вкраїну милу" 15.01.13
В Україні з 20.01.13
І сьогодні 22.01.13 я його забрав))
Мандрувало світом 12 днів!

А ось так воно виглядає:
[attachment=85367:P1220208.JPG] [attachment=85368:P1220209.JPG]

[attachment=85369:P1220210.JPG] [attachment=85370:P1220211.JPG]

Вклали 3д найлейки з енгрибердс) вони люблять робити подарунки)

[attachment=85371:P1220217.JPG]
Maxim_BodyParts,
Jan 22 2013, 15:37 Хлам для Мазди!
Друзі все дуже просто!
Аліекспресс це цивільна версія порталу alibaba.com. Це торгова площадка, схожа на наш prom.ua. На ній представлений весь обсяг товарів, що виробляє китайська промисловість. Якщо бути уважнішим там можна купити все, починаючи від гвіздочка і закінчуючи електровозом, телефони, компи, вібратори і планшети також))

Як купляти?
1. Реєструємося на сайті. Знаходимо товар, що нас цікавить і якщо це не ексклюзив, шукаємо варіант з безкоштовною доставкою free shipping. Уважно читаємо опис товару. Якщо у Вас є питання щодо сумісності чи будь-які інші, не соромимось! А пишемо китайцям листа в службу підтримки або в лівчат і розгорнуто задаємо питання. Пам'ятаємо, що китайці дуже чемний народ і дуже люблять привітних покупців. Є маленька хитрість, обов'язково питаємо китайця чи є товар в наявності, приблизно так: "Hi, friend! I want to buy ..., is it in stock now?)". Тому що часто вони продають те, що тільки анонсовано)

2. Отримавши підтвердження про наявність товару ми його купляємо через стандартну форму в якій обираємо форму доставки.
Будь-яка форма стандартноі доставки буде швидшою ніж USPS з ібею! Найпростіший варіант це China Post Air Service, швидкість від тижня до трьох і ніякоі інформативності) трек номер прослідковується перший раз в поштовому відділенні куди вантаж принесли і другий раз на Вашому поштовому відділенні)). Далі варіанти Сінгапур або Гонконг авіа пошта, там все як в арміі, поштовий сервер засипає інформацією, ну а швидкість від 3днів до 2 тижнів, в середньому тиждень. Є ще платні міжнародні сервіси, але це вже коштує грошей.
Далі обираємо форму оплати. Нажаль paypal майже недоступний. У китайців своя схожа служба, вона отримує гроші на себе, але продавцю не передає. Оплатили і чекаємо! Китайці дуже цінять свій рейтинг, і якщо написано shipping time 3 days, то протягом трьох днів Ваш товар віднесуть на пошту і дадуть Вам трекномер.
3. Закачуємо з інтернету програмку TrackCheker, вставляємо в неі отриманий трекномер і чекаємо...інколи перевіряючи стан поштового відправлення)
4. Ваше замовлення надійшло на ваше поштове відділення, беремо трекномер, паспорт і туди. В присутності працівника пошти відкриваємо і оглядаємо, по можливості вмикаємо. Задоволені? Ідемо до дому! Потестуйте пару днів... все Вас влаштовує? Тоді заходимо в свій профіль і у властивостях замовлення підтверджуємо отримання, цим самим ми погоджуємося з якістю товару і продавець отримує своі гроші, також він іх отримає протягом 50 днів з момента відправки, тому якщо товар за 45 днів не дійшов, відкриваєте диспут в формі замовлення.

Гаджети краще замовляти в магазині Pandawill.com, це щось на зразок нашоі розетки) там працює paypal.

Опис і відгуки на багато товарів можна знайти на сайті mysku.ru, там і правили користування магазинами.

Опис, тести і відгуки по електрониці на 4pda.ru
amigarik, Capellan, K I D, Maxim_BodyParts, Ruslan_Bel, Sereg@, siroshka, tackesha, Садовник,
Jan 22 2013, 10:15 Хлам для Мазди!
Дуже багато різного барахла пропонують різні продавці для наших автомобілів. Денні ходові вогні, лого, різний світловий тюнінг, магнітоли, навіть чудо Хкарлінки, все можна купити на китайській торговій площадці ]]>Aliexpress]]>, вартість значно нижча, ніж пропонують в Украіні. Навіщо переплачувати?) Я особисто купляю тем більше року, час доставки в середньому 2 тижні. У разі якихось проблем (слава Богу покищо не було), китайці обмінюють товар чи повертають гроші.
Просто не приємно бачити, як на форумі з'являються оголошення по продажу товару по завищеній ціні, коли кожна людина може купити товар сама)
Спробуйте простий пошуковий запит MAZDA і Ви побачите скільки там всього)


Mazda Hot Gadgets

]]>Підсвітка землі у вигляді значка мазда 7у.о.]]>

]]>Лого з підсвічуванням від 8у.о.]]>

]]>Денні ходові вогні]]>. Зверніть увагу, вони стають в штатні отвори/місця, не треба робити "колхоз тюнінг".

]]>Задні вогні, в тому числі і катафоти з диодами!]]> Полистайте сторінки, там багато варіантів.
andrr, Banderos, FIN, Harvey, Jast, K I D, Kirov-94, MazdaKrut, Sasbas, semesh, StaF, vasya, Vetal', voyager, Артем88, Самсон,
Jan 20 2013, 00:19 17 диски с Mazda.3 new
Диски повинні виглядати чудово, як варіант, зробити фотки свого автомобіля в профіль і попросити добрих людей ]]>тут]]>)
MAZDAnutyj,
Jan 15 2013, 15:45 Какую установить сигналку?
Student_88, це слейв система, керуючий блок тут брелок ЦЗ, але дісно можна керувати за допомогою телефону. Охоронну функцію несе мітка імобілайзеру. Навіть якщо замок зламали і блок сигналки вирвали з корінням, реле не дасть далеко відіхати, а якщо у Вас і мітку витягли, то можна зупинити автомобіль дзвінком з будь-якого телефону з тональним набором.

Взагалі читайте ]]>тут.]]>
Student_88,
Jan 12 2013, 18:41 Помогите покрасить диски в фотошопе :)
K I D, у тебе зараз диски гарно виглядають на машині, постійно хожу і дивлюся. Може як варіант використати білий, але з якимось відтінком? В теплу сторону?
K I D,
Jan 7 2013, 17:18 диоды вместо ламп
labeo, ]]>такі)]]>

3dtomchuk, ]]>тиць!]]>
3dtomchuk,
Jan 6 2013, 15:05 Mazda3: расход топлива
3dtomchuk, Процес простий. Коли автомобіль рухається на нейтралці, оберти двигуна потрібно підтримувати, для цього подається паливо. В сучасних інжекторних двигунах, для економії палива, в таких випадках подача палива зупиняється і оберти двигуна підтримуються за рахунок зв"язку з колесами через КПШ. У багатоциліндрових двигунах може відключатися частина циліндрів.

]]>Тут приблизний опис процесу.]]>
3dtomchuk, helios,
Jan 5 2013, 07:30 Проїзд на жовте світл світлофора
Взагалі в цих питаннях мені подобається позиція mbabenko, от все щиро. Або не порушуй, або якщо порушив наберись сміливості і плати штраф.

Ми любимо кричати про покращення, про ментів бандитів і т.д. Але як тільки скоїмо правопорушення 99% водіїв тягнуться за 100грн. Хоча я більш ніж впевнений, що не молодший лейтент стоячи на перехресті вперше в житті буде вимагати хабар, а саме молодий водій буде вкладати в водійське посвідчення 100грн.
Спробуємо пояснити примітивніше.
Права на керування автомобілем=права на носіння зброї
Пальнути чергу з АК в місті (в повітря, в сторону лісу, в пусту вулицю)=проїзду на заборонений сигнал світлофора, не знижувати швидкість на пішохідних переходах і т.д.
Але, перше, що виникає в голові- не, ну по вулиці з АК, це вже занадто. А яка різниця? АК може покаласти 30 людей в руках у професійного вбивці, а Мазда 3 може покласти таку кількість людей в руках людини, яка зброю бачила лише у фільмах!
allied, mbabenko,

15 страниц V  < 1 2 3 4 5 > » 

RSS Текстовая версия Сейчас: 27th April 2024 - 14:51